Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

τι κανετε κοριτσουδιααααααααααααα εγω σημερα ειχε κ συνεχεια θα το ονομασω σκ του αλκοολ σε κανα μηνα παλι

τι κανετε εσεις που εισαστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσαρες τι κανετε?Εχω μερες να μπω γιατι ειχα προβλημα με το ιντερνετ!

Πως τα περασατε καλε???για πειτε νεα να ζηλεψω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ να μαι κι εγώ...

κομμάτια τα πόδια μου δεν τα νιώθω....

Βρε Βικάκυ δεν σου είπα είχα την έκθεση σήμερα? που να κοιμηθω η καψερη....χιιχ :lol: κοιμηθήκαμε 5 και στις 9 ήμουν όρθια...μέχρι να ετοιμαστώ να φτάσω Κολωνό...πήρα το παιδί τον μπαμπά μου και το παλικάρι που δουλεύει στο μαγαζί μας και πήγαμε στο αεροδρόμιο στο εκθεσιακό κέντρο...το γυρίσαμε όλο!! Φυσικά η χαζή φορούσα τις ψηλοτακουνες μποτες μου αφού είμαι ξανθιά χαζή...κλασσικά!

Το μεσημέρι στις 3 γύρισα τον μπαμπά μου στον Κολωνό και πήρα την νονά του Νικόλα και ήρθαμε στο σπίτι...πριν κανα μισάωρο έφυγε...περάσαμε ωραία...

Κοριτσάκια να στε καλά όλες σας πέρασα υπέροχα χτες!! Ειλικρινά πέρασα πάρα πολύ καλά ακόμα και από φορές που βγαίνω με "ετών" φιλαράκια, καταλαβαίνετε τί εννοω...

Κορίτσια προτείνω τον καφέ τουλάχιστον να τον κάνουμε συχνότερα..έστω μια στις 20 μερες...ε τί λετε??

Επειδή εγώ δεν ξέρω πως να περνάω τις photos εδώ αν μπορείτε βάλτε καμμιά για να τις πάρω κι εγώ...

Τα θερμα μου συγχαρητηρια στην Βίκυ που ζωγραφισε πάλι!!! Τραγούδησε για τον Νίκο μπροστα σε ενα γεματο μαγαζι και πραγματικα την χαρηκα! Γεια σου ρε φιλεναδα πολυ σε παω! Πάντα τετοια ευχομαι!!

Βικουλίνι μου φτάσατε καλά? Τελικά με το απογευματινό? Πώς ήταν το ταξίδι σας?? Ελπίζω καλά!! Ο Χρήστος ίσιωσε μετά? ;)

Στάμμυ περαστικά! Ε, συναχάκι αλλά δεν νομίζω απο χτες ...εγω ακομα δεν εχω συμπτωματα...αν εξαιρέσεις τον πονοκέφαλο που τωρα σιγα σιγα συνερχομαι εντελως

Φλωριαννακι μου καλα στον Νότη?? Πως ήταν?? Καλά ο άντρας μου επαθε με το καπέλο σου του άρεσε πάρα πολυ...μου είπε θα μου παρει ενα...χιχιχι ;)

Ερη πως ξύπνησες?? Όλα καλά? Σε σκεφτόμουν σήμερα Ζυγουλα μου...λέω μετα απο το ξενύχτι και στον διθέσιο...πικρα θα ηταν...αλλα σε 5 μερες θα κοιμηθεις σαν πριγκιπισσα οποτε αξιζει τον κοπο ε??Όλα καλα με τα συμβολαια? Μπηκαν οι τζιφρες? Αντε βρε καλοριζικα!

Αναστασία μου όλα καλά? Εννοείται πως θα ξανακανονίσουμε, παντα περναμε υπεροχα οποτε θα ξαναγινει και θα εισαι κι εσυ!!

Αδερφουλα μου σε σκεφτομαι !!!μην μου θυμωσεις ναι??φιλακια πολλα!

Ελενάκι?? Όλα καλά? Δεν μπήκες καθόλου...Τελικά θα κάνουμε κάτι για Τρίτη? Απο μένα είναι οκ...στείλε μου μήνυμα αν θες..

Ελισάκι τι κανεις? Περασαμε τελεια...δεν το λεω για να ζηλεψεις αλλα για να ερθεις οπωσδηποτε στην επομενη@!!!!! ;):lol:

Σε όλα τα κοριτσακια μας πολλα φιλια καληνύχτας!!! Καλή εβδομάδα να έχουμε!!!

Μακάρι να καταφέρω να μπω και αυριο...αν και χλωμο το κοβω...δυσκολη μερα η αυριανη...

Υ.Γ. Ασπάκι μου γλυκό εύχομαι να είναι όντως περαστικό το θέμα του άντρα σου και σύντομα να είναι πάρα πολύ καλά και στα πολύ U P του... Ό,τι κι αν χρειαστείς πες μας...είμαστε όλες εδώ για σενα και είμαι σίγουρη οτι το ξέρεις καλά αυτό...Εύχομαι τα καλύτερα!! Σε σκεφτόμαστε φυσικά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΧΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΔΕΙ ΘΑ ΛΕΕΙ .... ΚΑΛΑ ΑΥΤΗ ΠΑΝΤΑ ΚΑΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ? ? ? :lol::lol::lol::lol:

(ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕ.... :lol: ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΕΚΡΑΓΕΙ.... :lol:;) )

Φιλενάδα μου σ' ευχαριστώ...τις αποθήκευσα ήδη...αχ αντε κοριτσια δωστε το οκ να δω και τις αλλες...

Απο τον χορο εχουμε?? Βικουλίνι τραβηξες τίποτα με την μηχανή σου ή ηταν στης Γιώτας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!! Τι κανετε;; Πόσο χάρηκα που σας είδα εχθές δεν περιγράφεται!!! κατερινακι ναι να το κάνουμε συχνοτερα'!!!!! πως περάσετε μετά;; Τέλεια φαντάζομαι βλέποντας τις φωτογραφίες!!!! Και εγώ πέρασα πολυ καλα! Ο Σφακιανάκης απλά ΘΕΌΣ!!! Μακάρι να ήσασταν κι εσείς εκει!!!! πολυ γαρουφαλο μιλάμε σαν επιταφειο τον είχαν κάνει!!!!! γυρίσαμε 5.30 κοιμήθηκα έξι!!!! τώρα είμαι κομμάτια!!!! πάω να την πεσω!! Φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε??

Ολο εσας σκευτομουν χθες...

Ποσο χαιρομαι που περασατε τελεια χθες!!!!!!

Βικακι κουκλα ΘΕΑ οπως παντα!! Θελουμε και αλλες φωτοοοοοοοο!!!!!! Ποσο θα ηθελα να σε ακουσω να τραγουδας! :):YMHUG:

Αδερφουλα εισαι ΘΕΑ και λιγα λεω!!!!!!!!!!! Ειμαι πολυ περηφανη που σε εχω αδερφουλα!! ;) Το μαλλι πολυ ωραιο.Και το καπελο βεβαια!!!! Δεν προκειται να σου θυμωσω ποτε το ξερεις! :YMHUG::x

Ασπακι μου ευχομαι οτι και να εχει ο αντρουλης σου να μην τον ταλαιπωρησει και να περασει γρηγορα. Ειμασττε εδω για σενα να το ξερεις. :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ αχ ζηλευωωωωωωωωωωωωωωωω

μπραβο κοριτσια που περασατε καλα

αντε θελουμε και αλλες φωτο

το κοινο ανυπομονει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

κατερινακι πολυ καλη η ιδεα σου για συναντησεις καθε 20 μερες...μαρεεεεεεεσει

εμεις σημερα ειχαμε παει να δουμε την ανηψουλα μου που ειναι μονο 15 ημερων!!!

αχ μου ειχε λειψει η ζουζουνα και την χαρηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αδερφουλα μου ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια./...σαγαπω πολυ πολυ!!!

Ναι βρε Αναστασία και Φλωριαννακι δεν ειναι καλο? Δύσκολο με τους ρυθμούς μας αλλα ενταξει μια ωριτσα μες το 20 ημερο πιστευω ολες μας θα μπορουμε να το διαθεσουμε...και οταν ανοιξει ο καιρος ποιος θα μας πιανει...παντα μιλαω εκτος απροοπτου...και φυσικα αν δεν υπαρχουν πολυ φουσκωμενες κοιλιτσες...

παρεμπιπτοντως...κοριτσια ακομα να δω φως στο τουνελ...νομιζω οτι αν μου βαλει καποιος μια καρφιτσα στο στομαχι και την κοιλια θα κανω μπαμ και θα ξεφουσκωσω...ειμαι τουμπανο..δεν την παλευω μεχρι και τα χερια μου πρησμενα σημερα και τα ποδια μου...αμαν 5η μερα σημερα καθυστερησης...και για να σας προλαβω...δεν υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ειμαι εγκυος...μολις 1 στις 100...ε του π@@στη..τοσο τυχερη...δεν νομιζω να ειμαι...

Αναστασία να σας ζήσει η μπεμπα!!! Να ειναι δυνατη γερη και καλοτυχη στη ζωη της!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ ειμαι οκ Βικυ με τις φωτος εννοειται.

Και εγώ χαρηκα πάρα πολύ που βγηκαμε και σας είδα κοριτσάκια μου! Αντε να δουμε τωρα ποτε θα σας ξαναδώ.. θα έχει η καθε μια σας ακομη ενα παιδάκι χαχα.. λέμε τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DSC01427.JPG[/attachment:zmt61c68]

χαχαχα μα ποια ειναι αυτη που τραβιεται στην ακρη??? θα περιμένω και εγώ οκ για να βάλω φωτος της..!! :mrgreen::mrgreen:

post-4408-1387393629493_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα λεω εγω ΘΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!

Φτου φτου μην σας ματιασω!!!!

Ερη μου εισαι τοσο γλυκια παντα στις φωτο!! Φανταζομαι απο κοντα πιο πολυ...γμτ να μην μπορεσουμε να συναντηθουμε.......

Το Βικουλινι θελω να δω που δεν το ειδα ποτε!!

Ερη ειναι αυτη διπλα σου στην τελευταια φωτο??

Φλωριαννα μου κουκλα εισαι!!!! Τελειο το στυλακι σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...