Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

καλημερουδια ριαααααααααααααααααααααα

τι κανεις??η μικρη???σου στελνω τους απεναντι χαιρετισμουςςςςςςςςςςςς μια θαλασσα μας χωριζει :lol::lol::lol:

λοιπον νομιζω χοντρο εβαλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

περιπου στα 2 με 3 ποτηρια μπορεις να βαλεις 2 κ να το δοκιμασεις λιγο κ αναλογα ποσο εντονη σου κανει η καρυδα να προσθεσεις αν χρειαστει... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μου αρέσει που με λες μικρή :P

Αλλά είμαι 33 και πάω για 34 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εσύ πόσο είσαι????????

Εδώ Σαλαμίνα πάει για να κάνει καλό καλό αλλά ακόμα το σκέφτεται απέναντι τι γίνεται????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά τώρα μου ήρθε και άλλη ερώτηση :lol: τα κόβεις μέχρι κάτω ή απλά χαράζεις ????

=))=))=))=))=))=))=))

Στο τέλος θα σου πω να μου την φτιάξεις κιόλας να τελειώνουμε :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα!!!!!!!!!

Τι κανετε? Ακομα κοιμαστε? :D

Ποσο θα ηθελα να ημουν σημερα εκει κοντα σας!! Θα σας σκεφτομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ που μένεις?????

Δεν κοιμόνται οι σουρλουλούδες μάλλον ετοιμάζονται για την μεγάλη έξοδο :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσουδιαααααααααααααααααααααααααααααα ειναι καμια εδω??

εγω πηγα το πρωι το χαρακη στη μαμα μου πηγαμε για κτι δουλιτσες κ γυρισαμε...

θελω να σιδερωσω ενα πουκαμισο του νικου κ να κοιμηθωωωωωωωωωωωωω...

ρια τη χαραζεις... αμα θες φτιαχνω κ σου βαζω στο καραβι... :lol::lol::lol:

εγω ειμαι 28...

ελενακη μου κ μεις θα σε σκεφτομαστε πολυ πολυ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑ ΓΙΟΑ ΠΕΡΑ!!!

ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΗΡΘΑ ΝΑ ΔΩΣΩ ΣΕ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΓΙΑ ΒΑΠΤΙΣΗ (ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΜΩΡΑΚΙ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ??) ΚΑΙ ΜΠΗΚΑ ΣΤΑ ΚΛΕΦΤΑ ΝΑ ΔΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!

Η ΗΜΙΚΡΑΝΙΑ ΚΑΛΑ ΚΡΑΤΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΜΑΙ... :lol: ΤΗΣ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΑΝΑΠΟΣΠΑΣΤΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΑΤΙΜΗΣ :lol::twisted: ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ...

ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΩ ΚΟΜΜΩΤΗΡΙΟ ΝΑ ΚΟΥΡΕΥΤΩ@!!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 7 ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ (ΚΟΜΜΩΤΗΣ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΚΟΨΕΙ ΠΟΛΥ ΘΑ ΦΡΙΚΑΡΩ. ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟ ΜΑΛΛΙ....ΑΧ ΣΕ 2 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ?? ΤΙ ΛΕΩ ΠΑΛΙ Η ΜΟΥΡΛΗ...ΜΕ ΤΡΙΧΕΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ... :lol:

ΕΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΠΜ... ΤΕΛΙΚΑ ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ???? ΕΛΑ ΜΩΛΕ@!!!!

ΡΙΑ ΜΟΥ Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ..ΝΑΙ ΤΟ ΒΓΑΖΩ ΑΥΤΟ ΣΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΙ'ΑΥΤΟ. ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Η ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ...ΝΑ ΜΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΩ ΚΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΘΩ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΜΟΙΒΑΙΟ!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΤΙ ΘΥΣΙΕΣ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ Ε??? ΘΑ ΣΕ ΑΝΤΑΜΟΙΨΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣ!!!! :lol: ΘΕΑ ΜΟΥ ΕΣΥ@!!!!!

ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΧΤΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ. ΠΗΡΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ. ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ...ΜΙΛΟΥΣΑΝ 3 ΤΕΤΑΡΤΑ ΑΦΟΥ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΤΟ ΤΗΛ. ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΛΟΓΟ....ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΟ ΕΙΧΕ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΕΠΕΖΕ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΙΛΟΥΣΑΝ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΑΚΡΟΑΣΗ...ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ??ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ...ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΝΑΙ? ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΑΝΙΨΑΚΙΑ!!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ..ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΛΛΟ ΕΝΑ DEPONAKI ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΛΩ ΚΑΘΑΡΗ!

ΑΑΑ!!! ΒΑΣΩ ΚΑΛΑ Ο ΥΙΟΣ ΣΟΥ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΟΣ (ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ) ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ????? ΕΙΝΑΙ Η ΒΑΣΩ ΣΤΟ ΑΝΤΡΙΚΟ?? ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!

σηκωθηκαμε κι εμεις

ειχα εναν φρικτο πονοκεφαλο χθες και ευτυχως εβαλα τον μικρο για υπνο

επαιξε λιγο και κοιμηθηκε...

σημερα για καλη μου τυχη με αφοισε να κοιμηθω μεχρι τις 9:30

πολυ θα ηθελα να ερθω εστω και για τον καφε αλλα αν ερθω 7:30 δεν θα σας ευχαριστιθω μιας και στις 9 πρεπει να ειμαι πισω

δεν πειραζει ομως την επομενη φορα!!!!!!

καλημερα λενακι

καλημερα αντριαννα

βλεπω στο τικερακι σου εχετε γεννεθλια σημερα???? χρονια πολλα!!!!!!!!!!!!!!

εμεις μενουμε πραγματικα απεναντι :lol: εχω ειμαι στο μεγαλο πευκο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Εσύ που μένεις?????

Δεν κοιμόνται οι σουρλουλούδες μάλλον ετοιμάζονται για την μεγάλη έξοδο :D

Καλημερα!!!

Γερμανια μενω Ριακι μου!! Οποτε μου πεφτει ολιγον μακρια να ερθω! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικακι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x

Αδερφουλα ακομα ημικρανια γμτ? Υπομονη! Το βραδυ θα γινεις περδικι! Για το τηλ. δεν πειραζει..

μιας και δεν ημουν σπιτι το απογευμα. Κρατησαν τα πεθερικα τα παιδια και πηγαμε με τον Παυλο

επιτελους για εναν καφε τα 2 μας! :)

Ευχομαι να περασετε τελεια σημερα!!!!! Και κανονιστε να βγαλετε φωτο αυτην τη φορα!! Θελω να σας δω!! Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου τι κάνετε;;; Εμεις πήγαμε το πρωι σε παιδικό μασκέ πάρτυ σε ενα παιδάκι που είχε γεννέθλια!!! Εντυσα τον Μητσάρα ινδιάνο καλά πολύ καλός εεε... είμαι χαζομαμα το ξέρω :lol::lol::lol: . Τον πάρκαρα και στα πεθερικά και τώρα ήρθαμε!!! Πάω να την πέσω για ύπνο για να σας είμαι φρέσκια :lol::lol::lol: Ανυπομονώ πολύ να σας δω!!! Τα λέμε από κοντά το απόγευμα!!

Φιλάκια πολλά και φυσικά και στα κορίτσια που δεν θα καταφέρουν να έρθουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσουδια μου τι κανετε;;;;;

Πολυ μου λειπετε ρε παιδια αλλα περναω στιγμες απειρου καλους!!!! :? Πολυ πονος ρε πουστη μου με το θηλασμο και η μικρη θελει να κρεμεται στο βυζι συνεχεια...αφου της εβαλα πιπιλα εχθες γιατι μετα απο 12 ωρες σχεδον δεν αντεχα στην ιδεα να τη ξαναβαλω στο βυζι!!! :o αφηστε που ο μικρος εχει φρικαρει να τη βλεπει ολη μερα πανω μου!!! :?

Λενακι σ'ευχαριστω κι απο δω για τη προσφορα σου να μου στειλεις αυτες τις καραμελες!!! :-*:YMHUG: Νομιζω ομως οτι αν δε φτιαξει ο τροπος που θηλαζει η μπεμπα δε προκειται να μου κανουν κατι... :cry: αν ειναι θα σου πω ναι;;; ;)

Κατερινακι μαλλον απο το αγχος σου ειναι οι πονοκεφαλοι... :( Τωρα που θα συναντηθειτε οι Αθηναιες και θα περασετε τελεια θα περασει θα δεις!!!! :D Αααα πολυ ζηλευω!!!! :P

Βικουλινι εφτασες Αθηνα για τη συναντηση κορυφης;;;; :lol::lol: Αντε τωρα που πηρες το κολάι να ερθεις κι απο κρητη μια βολτα!!!! :D

Μαρη τρελοβικυ την εκανε τη τρυπα στα χειλια;;;; :lol:

Ερακι εισαι αγχωμενη με το ταξιδι ε πουλακι μου;;;;Ρε συ φυσικο ειναι..υπειρο αλλαζεις οχι γειτονια.. :roll: Εμεις παντως θα σε σκεφτομαστε και θα ειμαστε εδω να σου κανουμε παρεα το πρωτο καιρο της προσαρμογης!!!θα περιμενουμε πως και πως να μας λες τα νεα σου!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*

Ρε κοριτσια νεα απο τη Φανουλα εχουμε;;;; αν ναι πειτε μου καποια γιατι δε προλαβαινω να ψαξω τις σελιδες πισω να δω...

Φλωριαννακι πως ειναι στη καινουρια δουλεια τελικα;;;Την αλλη βδομαδα πας κι εσυ εκδρομουλα ε;;; αντε να γυρισετε πισω τριπλοι!!!!! :D Τελειος ο ινδιανος σου;;;;; :D

Τζοαννακι τι επαθε ο μικρος;;αρρωστησε;;; το νινι στη κοιλια καλα;;;

Ρια ρε συ αυτη η φατσουλα που βλεπω στη φωτο σου και μοιαζει για 20χρονο το πολυ ειναι 33 χρονων;;;;; :shock: Καλα μη το λες γιατι δε θα σε πιστευουν!!!! :lol::lol::lol: Φτου σου μη σε ματιαξω!!! :lol:

Λενακι Φ γιατι δε θελεις να πας σημερα για καφε με τα κοριτσια;;;; μην εισαι χαζουλα ρε!!!!!πηγαινε και δε θα το μετανιωσεις!!! ;)

Α φωτο να βαλετε τσουπρες να σας δουμε οι ατυχουσες που μενουμε μακρια και δε μπορουμε να παρεβρεθουμε!!!! :P

Σταμμυ,ελιζακι,Νατασουλα,τονια,Βασω κι οποια αλλη ξεχναω σας φιλω!!!! :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ???

(ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΔΕΡΝΟΥΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙΣ) :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

με εκανες και γελασα!!!!!!!!!!!!!!!!!

στην επομενη συναντηση θα ερθω 1000% δεν την χανω

αντε καλα να περασετε πιειτε και ενα κρασακι και για μενα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

Περάσαμε τέλεια χθες, αν φυγουν οι δικοι μου με τον μικρό και με αφησουν λίγο μονη μου θα σηκώσω και φωτος σημερα..

Ηπιαμε καφέ και μετά πήγαμε και για ρακόμελα, φαγαμε τέλειους μεζέδες και γελάσαμε αρκετά....

ΒΙΚΥ,, πολύ μεγάλο τραγούδι ρε..!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια καλημερα!!!!!!!!!!!

χαρηκα πολυ που σας ειδα αν και δεν σας χαρηκα πολυ!!!!

καλα αρρωστησα απο χτες!!!!!!!!!1τρεχουν οι μυτες μου!!!

ελπιζω να τα πουμε ξανα συντομα να ερθουν και η ιωαννα ,μπεμπουλης κ ασπα και ολες οι υπολοιπες!!!!

σημερα θα παω εκδρομουλα το μεσημερακι.

φλωριαννα καλος ο σφακιανακης??

βικουλινι,βικυ ερη και βικυ καλα περασατε στο κουτουκι???αντε την αλλη φορα θα ερθω και εγω.

θελουμε φωτο απο το κουτουκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια!!!! Πόσο χαίρομαι που ακούω πόσα καλά περάσατε.

Εχθές το μυαλό μου ήταν σε εσάς...πόσο θα ήθελα να είμαι κι εγώ μαζί σας.

Αλλά όπως έχω αναφέρει, εδώ και λίγο καιρό περνάμε μια δύσκολη κατάσταση με θέμα υγείας του άντρα μου και ήταν αδύνατον να παρεβρεθώ κι εγώ στην συνάντηση.

Αυτός είναι και ο λόγος που έχω χαθεί τελευταία.

Η αλήθεια είναι ότι μπαίνω σχεδόν καθημερινά και σας διαβάζω, αλλά δεν έχω κουράγιο να γράψω οτιδήποτε....δεν είμαι και τόσο καλά τον τελευταίο καιρό. Για την ακρίβεια έχω χάσει την γη κάτω από τα πόδια μου.

Θέλω να πιστεύω πως είναι μπόρα και θα περάσει...

Τα φιλιά μου σε όλες, να είστε καλά ....και να με σκέφτεστε που και που!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρεςςςςς τωρα ξυπνησααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!

και περασααααααααα φανταστικαααααααααα χαρηκα παρα πολυ που σας ειδα ολες ολες!!!!!!!!

εχω κ εγω φωτος θα βαλω μετααααααααααααααα

σταμμυ μην μας βριζεις αφου ζεστουλα ειχε ρε φιλεναδα :lol::lol::lol::lol:

ερη ειπαααααααα κ αλλο μετα :lol::lol::lol::lol::lol:

αναστασιααααααααα μεσα στο μαρτιο θα κανονισουμε κ αλλη συναντηση για πρωινο καφεδακι

ασπαααααααααααααα σε σκεφτομαι συνεχεια το ξερεις ;););)

βικακυ κατερινα φλωριανναα δεν ξυπνησαμε ακομα??

ρια ελενακη ελενακη ελισαβετ φανη ανδριαννα πολλα πολλα φιλακιααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασπα μου περαστικα στον αντρουλη σου,μπορα ειναι θα περασει αρκει να ειστε αγαπημενοι,μην πεφτεις πρεπει να τον στηριξεις τωρα που ειναι αρρωστος,ολα καλα ευχομαι να πανε,εμεις ειμαστε εδω να σε στηριξουμε!!!τα παιδακια σου καλα???την επομενη φορα θα ερθεις και εσυ!!!

βικυ εσυ φταις...!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ηθελες να κατσεις εξω,σαν θερμη γυναικα που εισαι,ενω εγω που ειμαι παγοκολονα κρυωσα!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...