Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

Τζοανάκι μου εγώ έρχομαι να σε πάρω για τον καφε, αλλά εχω ενα θέμα να σε γυρίσω.. Δεν θα σε βολευε να σε αφηνα στο μετρο και να πας Αγια Παρασκευή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι κανετε κοριτσουδια πηγαμε για ψωνια πηραμε να ψησουμε να το τσικνισουμε κ εμεις :lol::lol:

ελενακη πως τα πατε???

ιωαννακη δεν βολευει ετσι οπως τα λεει η ερη???

θα τα πουμε το βραδυ θα κατσει ο νικολης τωρααααα φιλακιαααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΥΚΛΕΣ!!!!!

ΘΑ ΕΘΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ,ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΤΗΝ ΦΕΡΩ ΘΑ ΤΗΝ ΚΙΝΗΓΑΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ..

ΤΑ ΜΑΘΑΤΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ??Η ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!ΣΤΟ 3 ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!!!!ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ!!!!!!!!!

ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ Η ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!ΠΟΛΥ ΜΩΡΑΚΙ ΕΠΕΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ε??

ΛΕΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ??ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗΚΑΤΕ??

ΦΑΝΟΥΛΑ ΠΗΓΑΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ??

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ Ε??

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΑΥΡΙΟ???ΕΛΑ ΚΑΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΑΠΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ!!!ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ??

ΒΙΚΥ ΘΑ ΤΟΒ ΦΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΧΑΡΗ Κ ΤΟ ΝΙΚΟ Η ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ??

ΠΟΥ ΘΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ??ΦΛΟΚΑΦΕ???

ΕΛΕΝΗ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΡΧΕΣΑΙ???

ΦΛΩΡΙΑΝΝΑ ΑΝ ΘΕΣ ΠΑΜΕ ΜΑΖΙ ΡΕΝΤΗ,ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝΥΜΑ.

ΒΑΣΩ ΠΕΤΑΞΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΙΑ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ!!!

ΝΑΤΑΣΑ ΕΣΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ??ΡΙΑ ΕΣΥ???

ΕΡΗ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΤΕΛΙΩΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μονη θα ερθω με τη κουμπαρα μου μαλλον... ο νικος θα ερθει μετα που θα συνεχισουμε!!!!!!!

δεν ξερω οπου θελετε καθομαστε...

τι κανεις εσυ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α,ΩΡΑΙΑ ΜΕΤΑ ΣΤΟ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΑΝΤΡΕΣ??ΝΑ ΦΕΡΩ Κ ΕΓΩ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ???ΜΕΤΑ ΒΕΒΑΙΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ.ΘΑ ΔΟΥΜΕ .ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΓΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ????????/ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΕ ΤΑΒΕΡΝΑΚΙ ΜΕ ΖΩΝΤΑΝΗ ΜΟΥΣΙΚΗ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σταμμυ σου εστειλα κ στο φεις αν δεν το δεις εδω λεω αν θες μεχρι αυριο βραδυ να μου πεις αν θα ερθετε μετα στο μαγαζι γιατι το τραπεζι το εκλεισα οριακα κ πρεπει να της πω αν ειναι για τα 2ατομα ακομα αν μπορει να μας βαλει σε αλλο τραπεζι γιατι παντα ειναι γεματο γιατι τελευταια στιγμη δεν νομιζω να μπορεις να μας βολεψει καπου... :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ;;;;;;;;ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ;;;;;;;;;;;;ΤΟ ΤΣΙΚΝΙΖΕΤΕ;;;;;;; :lol: ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕ Κ Η ΒΙΚΑΡΑ ΑΦΟΥ ΘΑ ΒΓΟΥΜΕ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ.

ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΚΑΘΗΣΑ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ... :?

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ!!!!

ΑΜΑΝ!! ΔΕΝ ΛΕΩ ΕΓΩ...?? ΜΗΝ ΛΕΙΨΩ ΔΥΟ ΜΕΡΟΥΛΕΣ,...ΟΡΙΣΤΕ ΑΛΛΑΞΑΤΕ ΚΑΙ ΘΕΜΑ ΚΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ...

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΧΩ ΧΑΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΝΑΝ ΜΟΛΙΣ 43 ΩΡΙΤΣΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ...ΤΑ ΞΕΧΝΑΩ ΟΛΑ!!!!

ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙΣ ΑΥΡΙΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!

ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ (ΚΑΝΑΜΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΜΑΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ-ΒΡΑΔΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΩΡΕΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.... ) ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΘΑ ΜΠΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΓΙΑ ΟΛΕΣ...

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!

ΦΑΝΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο!!!! Τωρα κατάφερα να μπω :cry::cry::cry: !!!

Τι κάνετε;; Το τσικνίσατε εχθές;;; Κι εμεις σκάσαμε στο φαί :lol::lol: .

Καλέ να ρωτήσω η συνάντηση είναι για αύριο κορίτσια εε;;; Τα έχω χάσει σορυ :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα τσουπρες

το τσικνισατε χθες????

εγω ημουν μονη με τον μικρο

ο αντρας μου γυρισε στις 6 το πρωι απο την δουλεια :evil::evil:

βικη παμε καλα στις λογοθεραπειες κανει μεγαλη προοδο

δεν εχει μιλησει ακομη αλλα λεει συνεχεια καινουργιες λεξουλες

βικουλινι κανουμε λογοθεραπειες γιατι δεν εχει καταφερει ακομη να μιλισει(ξερει λεξεις αλλα δεν τις λεει πολυ)

και λογω της προωροτητας μας ειπανε να ξεκινησουμε λογοθεραπεια και να μην περιμενουμε να δουμε αν θα μιλισει μεχρι τα 3....

χαλια καιρος σημερα ε????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα θεες!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

τι κανετε???

εγω πινω καφεδακι κ προσπαθω να πεισω τον ευτο μου να σηκωθω να κανω δουλειες :(:(

καλημερα βικακυ πως νιωθεις εφτασε η μερα :D:D:D:D:D

φλωριαννα μου τα πας με τη νεα δουλεια???αυριο βρε σαββατο στις 7.30 ωραααα :D:D

ανασταασια καλημερα μπρβο στο σπυρακο εινα πολυ δυνατο παιδι μην αγχωνεσε θα τα πει ολα μαζι...

κ ο χαρης ενω μεχρι το καλοκαιρι ελεγε πολυ λιγα πραγματα μεσα σε μια μερα ξεκινησε η γλωσσα του ροδανι...τωραααααααα δεν σταματαει μεχρι το βραδυ :lol::lol::lol:

χτες το βραδυ για ναμου πει κατι με φωναζε φιλη μου φιλη μου :lol::lol::lol::lol: δεν υπαρχει αυτο το παιδι οτι θυματε χαιρετε σαν κ εμεναα

καλε γιατι εχουμε χαλαρωσει ολες τι εγινε??

ασπα ιωαννα ρια αντριαννα κατερινα ελενη ελενη τονια τονια ελισα βασω φανη σταμμυ πολλα πολλα φιλαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχχχ αυτο περιμενω κι εγω βικη μου!!!!

και ας με ζαλιζει

προτιμω να με ζαλιζει παρα να τσιριζει και να μου σπαει τα τυμπανα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αντε αντε αυριο εχετε βολτιτσα ε??? ποιος σας πιανει!!!!

αναμενω καινουργια συναντηση συντομα ε???

και πολλες φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα!!!!!!!!!

Τι κανετε κοριτσακια μου ομορφα??

Μολις ταισα τα παιδια και εκατσα να πιω το καφεδακι μου και να φαω γλυκακι.Τι θα γινει με μενα?

Το μισο ταψι εφαγα απο χθες! :lol: Μονο με αυτο ζω! :lol: Σε λιγο θα σηκωθω να μαγειρεψω και να σιδερωσω :(

Αναστασακι μου ο Σπυρακος ειναι πολυ δυνατο παιδι και δεν τον φοβαμαι! Θα τα πει ολα μαζεμενα και δεν θα πιστευεις στα αυτια σου! Θελει τον χρονο του! Που δουλευει ο αντρας σου αν επιτρεπεται και σχολασει τοσο αργα?

Βικακι αφησε τες μωρε τις δουλειες!! Οφου και αυτες πια! Κατσε εδω και χαλαρωσε! :D

Βικουλινι ετοιμαζεστε για το ταξιδακι ε? Ποσες ωρες ειναι Παρος-Αθηνα?

Αδερφουλα θα περιμενω τηλ. σημερα!! Σε ειδα στον υπνο μου σημερα σε ενα πολυ κουλο ονειρο.Ενα θα σου πω...φανερωσου!!!! Βγαλε την γυναικεια μασκα και αποκαλυψε μας οτι εισαι αντρας!!! :lol::lol::lol::lol::lol: Ολα αυτα στο ονειρο βεβαια!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου μην ανυσηχεις θα βγαλω πολλες πολλες φωτος...

λενακη πολυ θα το θελα αλλα επικρατει ενας πανικοςςςςςςςς :lol::lol::lol: τι γλυκακι τρως???

για φανερωθειτε ολες!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι τι κανεις???

τι κανουν τα παιδακια σου?

αχ λενα αχχχ δουλευει σε διεθνης μεταφορες και δεν εχει ουτε αργιες ουτε σκ :(:(:( αφου τον βλεπουμε και λιγακι παλι καλα να λεμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!

ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΡΕΑ!!!ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ Κ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΤΟΝ ΔΩ!!!!!!!!!

ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΘΑ ΣΑΣ ΔΩ!!!!!!!!!!ΒΙΚΥ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΩ ΟΟΤΑΝ ΦΤΑΣΩ,ΟΚ??

ΚΟΡΙΤΣΟΥΔΙΑ ΤΙ ΝΕΑ>>>>>>>>>????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσα επιτελους ολα εκτος σιδερο απο δευτεραα εχει ο θεος :lol::lol::lol::lol:

σταμμυ στο εστειλά σε μνμ στο φεις το τηλ μου :!::!::!:

τι να κανουμε βρε αναστασια δεν μπορουμε να κανουμε κ αλλιως κ ο αντρας μου λειπει ολο το καλοκαιρι δοξ το θεο που υπαρχουν ακομα δουλειες τι να κανουμε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas..omorfes manoulitses!!ti kanete???

eraki voleuei mia xara apla stenaxwriemai pou tha aneveis mexri edw!tespa..apla an mporoume na to fixaroume kai aurio mesimeri giati tha paw sto alexandras aurio..k na dw an ola einai ok..tote mesa!!

stamoulini na sai kala...me to kalo na sou erthei suntoma to 2o...!einai omws prin apo mena kai i toniaxan..xexe!!

bikoulini etoimazeste gia na fugete?

bikaki mou ola kala???

filakia se ola ta koritsakia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννακη ολα καλααα καρδια μου...εσεις??

νομιζω οτι η ερη δεν θα εχει ιντερνετ κατι τετοιο ειχε πει θες να σου στειλω το τηλ η να της πω να σε παρει να συννενοηθητε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...