Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

καλημερουδια σαπισα ευτυχως κ ο χαρης εχασα το πολυ χιονι ρε γμτ τωρα ριχνει λιγο κ φυσαει

καλε ποσα γραψατε??

σας παρακαλω καντε μου μια περιλιψη :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΔΩ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΕΣ!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;;;;ΒΡΕ ΝΙΑΤΟ;;;;;;;;ΣΙΔΕΡΩΝΕΣ ΜΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ;;;;;;;;;;;ΕΙΔΕΣ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΙ 20;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΤΑΜΟΥΛΑ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ;;;;;;;

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΟΛΥΘΥΜΑΜΕ ΤΗ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΟΣΟ Κ ΑΝ ΣΑΣ ΦΑΙΝΕΤΕ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΑΝ ΟΛΑ....ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΤΟ ΕΒΑΖΑ Κ ΕΚΛΕΓΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ...ΟΠΟΤΕ ΝΟ ΦΩΤΟ...ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ...ΑΧ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΗΜΑΣΤΑΝ ΝΙΑΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙκυ ωραία γυαλιά αν θα έρθεις το καλοκαίρι για να πάμε για μπάνιο αυτά να βάλεις εκτός αν βρεις πιο μεγάλα γιατί αυτά σου είναι λίγο μικρά!!!!!!!!!!!!

=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακριβως γλυκο μου ασπακι :D:D:D:D:D:D:D:D

βαριεμε να κουνησω σημερα δεν θελω να κανω τιποτα κ γινετε χαμος εδω...

σπανακορυζο λεω να φτιαξω σημερα :!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εεεε εδω εδω

τον ετοιμασα τον πριγκηππα...αφου με εστειλε αδιαβαστη παλι...

του ειπα οτι χτυπησα το ποδι μου πριν (που εκανα τη ζημια με το γαλα) και μου λεει να το δω μαμα...

του λεω γιατι θα το κανεις καλα εισαι γιατρος??

και μου λεει το σκατο...μα φυσικα θα το φιλησω μαμα τι βακειες λες...ετσι δεν ειπαμε :lol::lol::lol::lol:;):roll:

τωρα μπηκε μολις στο δωματιο του και μου εκανε παρατηρηση γιατι ειχα γυρισει αναποδα ενα μπαουλακι οταν προσπαθουσα να μαζεψω τον χαμο με τα γαλατα..και το ξεχασα να το γυρισω παλι στη θεση του...ακους εκει...ΓΙΑΤΙ ΜΑΜΑ ΧΑΛΑΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΟΥ???

ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΤΩΡΑ... :lol:

ΤΩΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ: ΤΟ ΕΝΑ Τ' ΑΛΟΓΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΠΡΟ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗ ΚΑΤΑΜΑΒΗ ΖΩΗ...

Τα μπερδεψε λιγο ε??? :lol::lol:

ΒΙΚΑΚΥ ΕΛΙΩΣΕΣ Ε?? στειλε κι απο δω λιγο σπανακορυζο δεν με κοβω να τις κανω εκεινες τις πατατες τελικα βαριεμαι να κουνηθω...κι εγω...μαλλον θα συμφωνησω με την Ρία για ιταλια μερια κι εμεις καμμια πεννα κανενα λαζανι με σαλτσα...μιαμ και πειναω...πως θα την βγαλω 40ημερο δεν ξερω,...μεγαλη προκληση για μια καθιερωμενη κρεατοφαγο-σοκολατοφαγο :lol::lol::lol::lol:

Ασπα κι εγω συνηθως μονο την Μ. ΕΒδομαδα νηστευω αλλα φετος το εταξα κι εγω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΥΣΤΕΥΟΥΜΕ...ΕΙΧΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΚΟΝΤΕΨΑ ΝΑ ΠΕΘΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗ ΠΕΙΝΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΑΠΟΤΟΞΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΑΣ!!!

ΚΑΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ο ΝΙΚΟΛΑΣ ΕΓΡΑΨΕ ΠΑΛΙ!!!!!!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΤΙ ΛΕΕΙ Ο ΧΑΡΑΚΗΣ;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπα κι εγω συνηθως μονο την Μ. ΕΒδομαδα νηστευω αλλα φετος το εταξα κι εγω...

Μας θέλω ακμαιότατες έτσι????

Κοριτσάκια χαιρετώ, θα τα πούμε βραδάκι.

Έρχονται όπου να 'ναι τα bosssss!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ασπα μου καλη δουλεια!!

Ναι εδω θα ειμαι το βραδυ με βλεπω να ανοιγω το 12 εγω.... :lol:

ναι ρε Βικουλινι μου μονο γραφει αυτο το παιδι...εχει στεγνωσει το μελανι εδω μεσα... :lol:

ποτε θα τον βουτηξω δεν ξερω...

Τι κανουν τα μικρα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα ολα τα λεφτα ο νικολας κ εμενα οταν λεει κατι τετοια λιωνω στα γελια...

χτες κατι με ρωταγε κ του απαντησα κ μου λεει πλακα κανεις :shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol:

να τα φας ειναι

ωραιαοτατες κ η πενες ....

ε σελιγο θα σηκωνομαι κ εγω σιγα σιγα σιγα να το φτιαξω ευτυχως ειναι γρηγορο

ασπακι καλη συνεχεια

βικακυ εδω τ δικα του χτες ποναγε η η κοιλια του νικου κ το παιρνουμε τηλ κ τι λεει μπαμπα καλα η κοιλιτσα του λεει ο νικος οχι....κ απανταει αμ ειδες για να μην ακους τη μαμα κανεις μαλακα κακα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: το εχει ο κερατουκληςκ πολυ ετοιμολογος κατι να του πεις κ αμ θελει να το αποφυγει πως απανταει με αφηνει αφωνη :lol::lol::lol::lol::lol:

το βραδυ αν του πω για χαρη ωρα για νανι

αρχιζει τα ζωη μου αστερι μου δε μποω χωρις εσενα να κατσω λιγο ακομα :lol::lol::lol::lol::lol::shock::shock::shock::shock::shock: καλα δεν υπαρχει γελαει σαν τη χαζη τι να του πεις μετα οχι δεν γινετε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κι εμενα κατι τετοια κανει γαλιφιες και με τουμπαρει...τα σκατουλια...σημερα ξυπνησε με ορεξη δεν ξερω αν διαβασες λιγο πριν την πρωτη σου δημοσιευση σημερα, ξυπνησε κ με ψαχνε με απιστευτες ατακες..

καθεσαι?? ακου..

μα που εισαι καλε μαμα...ρε μαμα θα ερθεις επιτελους??

και απο τα πολλα αφου εγω η αθεοφοβη ειχα κολλησει εδω και του ελεγα τωρα και τωρα εβαλε τις φωνες...μπαμπα εισαι εδω??? η μαμα λεει εχετε κι ολο εκει ειναι... :lol: παω τον δαγκωνω και μου λεει ααα ησες?? γιατι ο μπαμπας μιλαει το πιεφονο με το δημητη....(που στο καλο ειχε ακουσει οτι μιλαει με εναν τυπο που οντως λεγεται δημητρης απο to skype οπως ειμαστε εμεις εδω παρεα ειναι εκεινοι στο grepolis..)

meta αρχισε κι ελεγε Βασιλη γαλα!! βασιλη γαλα τειωνε...κι οχι τιποτε αλλο ο Βασιλης νομιζε οτι του τα υπαγορευα εγω και λεει ασε αυτα που σε βαζει η μανα σου να λες..και του λεει ολο στομφο...εισαι βακας τωα? πειναει ο Νικολας!! :lol:

μετα τι να πω..εγω... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ζουζούνια ότι ακούνε λένε και εμένα με τρελαίνει ώρες ώρες εκεί που πεθαίνω είναι όταν πάει μόνη της στην τουαλέτα δεν ξέρω αλλά μου φαίνεται πολύ παράξενο που σκαρφαλώνει και μετά σκουπίζεται και σηκώνει το βρακάκι και το παντελόνι της και ακόμα πιο παράξενο μου φαίνεται που μαζευει το δωμάτιο της και βάζει το κάθε πράγμα στην θέση του.

Ατάκα τρελλή Ανδριανούλας: Ρε μαμά κουζουλάθηκες??? :lol::lol::lol:

Εγώ έκανε εχθές μια ψιλογενική που έλειπε ο Σωτήρης γιατί δεν ξέρω γιατί όταν είναι σπίτι αποσυντονίζομαι και δεν μαζευόμαστε με τίποτα.

Πήρα και καινούργιο σίδερο αυτό που έχει ξεχωριστά το δοχείο με το νερό και σώθηκα. Μου αρέσει πολύ το σίδερο και τώρα ακόμα περισσότερο θέλω να σιδερώνω όλη μέρα. Είχε κερδίσει ο Σωτήρης μια δωροεπιταγή από ένα μαγαζί για αυτό και το πήρα. Τώρα θα πάω να πληρώσω μια κάρτα για να πάμε για πλυντήριο γιατί το έβγαλα off.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ρε συ δεν υπαρχουνε ειναι ολα τα λεφτα εχουν πολυ γελιο....

κοριτσαρες σας αφηνω για πολυ λιγο παω να βαλω το φαι κ επιστρεφωωωωωωωωωωωωω σε λιγο

ρια μεγια σαςςςςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΥΦΗ ΘΕΛΩ...την Αντριαννα σου την νοικοκυρα!! Τι τέλειο... :D

αν περιμενω απο τον Νικολα...ολο του λεω να μαζευει τα πραγματα του κι ολο κανει τον Κινέζο, μου λεει εσυ τα εκανες το ξεχασες? εγω θα τα μαζεω τωα???

Με γεια το σιδερο! Κι εμενα μου αρεσει το μετα σκεφτομαι..αυτες οι ντουλαπες μου πια.... :shock: ανοιγεις με κινδυνο της ζωης σου...αφου αν επαιζα στο κατι ψηνεται που τα σκαλιζουν αυτοι εκει θα τους προειδοποιουσα να κανουν καμμια ασφαλεια ζωης πρωτα!! :lol::lol::lol::lol::o

Παω κι εγω να βαλω τιποτα στη φουφου γιατι μεπιασε πεινα... :lol:

ερχομαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...