Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

Καλημέρα μανούλες!!!

Τσικνοπέμπτη σήμερα.. εγώ θα βγω θα πάω σε ενα φιλικό σπίτι να το τσικνίσω.. 3:-O [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion16.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif]

Ειμαι πολυ ανεβασμένη σημερα δεν ξέρω γιατι.. Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

βικη τζακι ε????

καλε δεν ντρεπεσαι καθολου να μας τα λες αυτα???? :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχα πλακα κανω

αλλα δεν ζηλευω εσενα ζηλευω το βικουλινι που ειναι στην δουλεια ;) θελω κι εγω...καθομαι εναμιση χρονο τωρα και δεν μπορω αλλο :evil: θελω ΔΟΥΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ρε κοριτσια σκευτομαι που θα τον παω ντυμενο με την στολη του???? εδω κοντα μας δεν εχει τιποτα καλο για τις αποκριες και θα ειμαστε οι 2 μας δεν μπορω να τον παω πολυ μακρια.....

καλημερα ελευθερια καλα να περασετε σημερα

βρηκες λυση με τις βαλιτσες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασουλα μου νωρις δεν σχολασ σημερα??

τι να κανω η καψερη καπως να πνιξω τη μουνταδα της ημερας :lol::lol::lol::lol:

ερη μου καλα να περασετε να του δωσετε να καταλαβει :D:D:D

αναστασια ναι τι να κανουμε για να ζεστανουμε το κοκκαλακι μας :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια να τον ντυσεις αμα πατε καμια επισκεψη εστω κ στη γιαγια ντυστονα(το σκοτωσα :lol::lol: )

εμενα ευτυχως δεν του αρεσει :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΚΑΡΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;

ΒΑΡΙΕΜΕ ΓΜΤ...ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΦΤΑΙΧΝΩ ΧΤΑΠΟΔΑΚΙ ΞΥΔΑΤΟ ΜΕ ΜΠΡΟΚΟΛΟ Κ ΠΑΤΑΤΕΣ...ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΟΚ :lol::lol:

ΕΡΗ ΚΑΛΑ ΤΣΙΚΝΙΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ Κ ΚΡΑΤΑ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ....ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ!!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ??ΤΕΛΙΚΑ ΤΙ ΕΙΠΑΤΕ ΕΜΕΙΝΑ ΠΙΣΩ,ΓΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΛΕΤΕ??ΚΑΙ ΠΟΥ????

ΚΑΛΕ ΠΑΕΙ Κ ΤΟ 10???ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ 11 ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΑΜΕΜ ΣΤΟ 12!!! :lol::lol:

καλημερα σας !!!!!!!!!ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ??????? :(:(:roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΔΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ :shock: ΘΑ ΤΡΕΧΩ ΣΑΝ ΤΗ ΤΡΕΛΗ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ :lol::lol: ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΛΙΓΟ ΑΕΡΑ ΕΔΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΨΗ Ο ΚΑΙΡΟΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ...ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΑ ΕΙΣΗΤΗΡΙΑ...ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΤΡΙΗΜΕΡΑ Κ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΟΤΑΝ ΠΑΤΗΣΩ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ!!!!!!!!!!!!!!ΘΑ ΦΩΝΑΖΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως εγω καθε φορα που ερχομαι παρο θελω να πεσω κατω απο τη χαρα μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!

εχω να ερθω 3 χρονια κ δεν φανταζεσε ποσο μου εχει φανει!!!!!!!!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helloooooooooooooo!!!ti kanete?egw variemai na kounisw ton k@lo mou na kanw to otidipote!!xexe!me pire o brother tha psisei to vradu sto tzaki kai tha pame apo kei to vradu!!!koritsakia mou den kserw akoma gia to savvato afou meta tha vgeite kiolas...pws tha ginei?makari na mastan kala oikonomika k na rxomastan ki emeiss!!!pou tha paei?tha gurisei ki o troxox..tha g@misei ki o ftwxos!pali omorfa milisa eee!!!tespa tha doume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννακη κ τι πειραζει βρε μετα ελα για καφεδακιιιιιιιιιιιιιιι ε? ε? ε? :x:x:x:x

ερη μου θα ερθει με το χρηστο οποτε θα ερθουν αυριο θα το κανουν ταξιδακι!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τελειωσα με τις δουλειες............

ετοιμο και το φαγητο του μικρου

να τον ταισω,να τον κοιμησω και να παω κι εγω να ξεραθω....

το απογευμα εχουμε λογοθεραπεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑ;;;;;;ΑΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΕ ΒΕΒΑΙΑ ΜΟΥ ΛΕΣ...

ΕΡΗ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ Κ Η ΒΙΚΑΡΑ...ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 12 ΘΑ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΤΟ ΠΕΡΕΑ!!!(ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΩΡΕΣ) :lol::lol::lol::lol:

ΑΧ ΔΕΝ ΠΕΡΝΑΕΙ Κ Η ΩΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

ΤΖΟΑΝΑΚΙ ΕΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΕΛΑ ΕΛΑ ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...ΜΙΑ ΠΟΥ ΘΑΡΘΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ ΟΛΕΣ!!!!ΑΦΟΥ ΠΟΛΛΕΣ ΘΑΡΘΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΚΑΦΕ!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε 2 μερες εχω να γραψω και αλλαξατε τρενακι γεμισατε και 8 σελιδες!! Μου βγηκαν τα ματια να

διαβαζω απο το 10 και το 11!! Απο το πρωι σας διαβαζω αλλα τωρα δεν θυμαμαι τιποτα! :lol:

Καλοριζικο και το 11!!!!!!!! Αντε να τα χιλιασουμε!!! :lol: Τελειος ο τιτλος Ιωανναρα μου!!!

Γιατι να το κρυψομεν αλλωστε!!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΕΣ ΡΕ!!!! :lol:

Σημερα ηταν μερα γκρινιας και απο τα 2 σκατουλια μου! Μου βγαλανε το λαδι και ακομα δεν βραδιασε!!

Τσικνισα μια ωραιοτατη μακαροναδα :lol: και ενα Μπραουνις γλυκακι :lol:

Ετοιμαζεστε για την συναντηση ε? Ποσο χαιρομαι για εσας!!

Ερη μου στο τελος παντα καταληγουμε με επιπλεον κιλα! Και εγω ετσι παντα κανω.Παω με μια βαλιτσα και φευγω με 3!

Βικουλινι με τον αντρουλη θα πατε Αθηνα ε? Πολυ χαιρομαι! Να ξεσκασετε μαζι!

Ελιζακι και εγω εχω θεμα με τον αυχενα χρονια τωρα και σε καταλαβαινω.Υπομονη!

Ιωανναρα αστα τα θα δουμε και πηγαινε για ενα καφεδακι εστω! Και βαλε καμια φωτο να δω κοιλια θελω!!!!! :D

Σας αφηνω μπας και καταφερω να κοιμηθω λιγο.Εχει 3 μεσημερια μολις παμε για υπνο σηκωνετε η Ειρηνη και δεν κοιμαμαι καθολου :twisted::twisted: Ε και μετα ειμαι σαν φυτο ολη μερα..Φιλακια σε ολες τις ζουζουνες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...