Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

ΡΙΧΝΕΙ ΤΑ ΚΕΡΑΤΑ ΤΟΥ!!!!!!!!!!

ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΚΤΟ...ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕΙ ΚΑΤΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΣΑ...ΠΡΙΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΟΥΤΕ ΝΙΦΑΔΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ...ΤΗΣ @@@!!! :lol:

ΤΟ ΤΖΑΜΙ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΤΡΩΘΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ θελω και εγω χιονι ζηλευω.....

Αυτο λεω και εγω χιονιζει εκει και δεν χιονιζει εδω που ειμαστε στα βουνα τι να

πω τι γκαντεμια καθε μερα παρακαλαω για χιονι και τιποτα :evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΚΑΛΟΜΕΛΕΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ...ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ...

ΤΙ ΚΑΚΟ ΚΙ ΑΥΤΟ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΟΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΧΙΟΝΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ ΜΟΥ ΕΠΑΝΩ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΣΙΧΑΘΕΙ....ΑΤΙΜΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ... :lol::lol::lol:

ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΡΗ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ???ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΟΡΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ... ;):lol:

ΒΙΚΑΚΥ ΑΝΤΕ ΞΥΠΝΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΔΕΙΣ ΧΙΟΝΑΚΙ!!!!!!1 ΝΑ ΠΕΙ ΚΙ Ο ΧΑΡΗΣ ΤΗΝ ΦΟΒΕΡΗ ΑΤΑΚΑ! Ω ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΑΜΑ ΧΙΟΝΙ! ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΞΕΧΑΣΩ!! ΤΙ ΚΑΛΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ~!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχουμε ελπιδες εμεις εδω αφου δεν εκανε κατι εχθες δεν το κοβω.....

Κριμα γιατι θα προτιμουσα να κατσω στο σπιτακι μου στην ζεστουλα και οχι

να παγωνω εδω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol: ναι βρε γι' αυτο ειμαστε εδω....πες κανα νεο..

κοριτσια νυσταξα, ο Νικολας ακομα κοιμαται...

εμ βεβαια που να ξυπνησει...στις 00.30 κοιμηθηκε παλι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσιά...........τι ωραίο τοπίο εδώ στα Βόρεια Προάστια......μιλάμε για μεγάλη χιονοθύελλα!!!!!!!!!!!!!!!!

Το γραφείο μου είναι δίπλα στο παράθυρο, πίνω και ζεστό καφεδάκι.....αααααααα............και είμαι internet.... :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μολις με πηρε ο αντρας μου και μιλησα με τον μικρο

και αυτος περιμενε χιονι και μου λεει στο τηλ. μαμα δεν χιονιζει να ερθω στο

βουνο εχει χιονι εκει?τον ξεσηκωνω και εγω.....

Που θα το γιορτασετε σημερα η μερα της γυναικας :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με συναδέλφους είμαι μόνο, ευτυχώς αργούν τα αφεντικά....και τώρα με το χιόνι, θα αργήσουν περισσότερο.

Σήμερο το πρόγραμμα λέει σπίτι Βάσω, εκεί θα το γιορτάσουμε όλοι μαζί...... :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;

ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΦΑΓΗΤΑ ΜΑΣ (ΔΙΚΟ ΜΑΣ Κ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ) Κ ΚΑΘΗΣΑ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΠΩ ΕΝΑ ΓΕΙΑΑΑΑΑ!!!!

ΚΑΛΕ ΠΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΧΤΕΣ;;;;;;;;;;;;;;

ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΘΕΕΣ ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΜΕ!!!!!!

ΑΣΠΑΚΙ ΤΗΣ ΕΣΒΗΣΕΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΩΣΩ Κ ΕΓΩ :(:( ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΟΥΚΛΙΑ!!!!!!!ΕΜ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΘΕΕΣ ΞΑΝΑΛΕΩ :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΟΥΦΟΥΚΑ ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ Κ ΑΠΟ ΔΩ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΕΣΥ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ...ΜΙΑ ΘΕΑ ΔΗΛΑΔΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΡΗ ΤΡΕΛΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΝΥΧΤΑ ΣΙΔΕΡΩΝΕΣ;;;;;;;;;;;;ΑΧ ΤΑ ΝΙΑΤΑ ΠΩΣ ΦΑΙΝΟΝΤΕ!!!!! :lol::lol::lol:

ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΑΣΑ ΜΙΑ ΘΕΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ :lol::lol::lol::lol::lol:

ΕΔΩ ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ Κ ΡΙΧΝΕΙ ΧΙΟΝΟΝΕΡΟ....ΑΛΛΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΟ ΣΤΡΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ....ΜΟΝΟ ΠΑΝΩ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ!!!!!!!

ΒΑΣΩΩΩΩΩΩ ΜΑ ΤΟ ΣΤΡΩΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ Κ ΟΧΙ ΕΚΕΙ;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll::roll:

ΤΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΑΛΛΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ....ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΕΝΑ ΛΕΠΤΟ;;;;;; :roll::roll::roll::roll:

ΕΡΕ ΒΑΣΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑΧΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΤΕΚΝΑ ΝΑΧΕΙ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ ΘΕΕΣ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΜΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑΚΙ ΤΗΣ ΕΣΒΗΣΕΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΜΑΡΩΣΩ Κ ΕΓΩ :(:( ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΝΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΟΥΚΛΙΑ!!!!!!!

Στείλε μου το e-mail σου να στις στείλω, εδώ δεν μου αρέσει να βάζω φώτο.....sorry!!!! :oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χα τα χω παιξει εντελως παλευω απο χθες να αλλαξω τη φωτο του προφιλ και δεν την επαιρνε το μη πω...αλλα μπηκε..και τωρα που μπηκε δεν μου αρεσει!!!!!!!!α ρε ανωμαλια που με δερνει...

Τίποτα Βασουλα μου σπιτι κρυωνω...ασε που δεν με παιρνει κιολας για τετοια σημερα...εδω δεν πηγα δουλεια για να το καψω θα παω??? :lol:

ναι βικουλινι να μας χαιρομαστε! αν μας αφησουν φυσικα!! :lol:

Εχασες οντως θεϊκη βραδια...α κι εγω θα τις σβησω μαλλον σιγα σιγα..

εχει δικιο η Ασπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααα!!

Ξυπνησαμε και εμεις οικογενειακος!!! :)

Χιονακια ακουω εκει στι νοτιες!! Τι καλα!!

Αδερφουλα δεν παιζεσαι! Πεσε κοιμησου καλε τωρα που μπορεις! Πως αντεχεις? 3 η ωρα που θηλαζα τον μικρο θυμηθηκα τα χθεσινα και γελαγα μονη μου! :lol::lol: Ο μικρος με κοιτουσε ετσι :shock::lol:

Σταμυ μου μια κουκλα εισαι και στις αλλες τιςς φωτο!

Βασουλα μου κρυο ε? Και εδω παγωνια εχει αλλα με ηλιο. Για βορεια Ελλαδα δεν ακουσα για χιονια..απο στερεα και κατω ειπαν θα χιονισει πολυ.

Βικακι οντος σου πανε πολυ τα γαλαζια ματακια! Αντε να βαλουνε και οι αλλες να ονομασουμε το ποστ μας ΟΙ ΓΑΛΑΖΟΜΑΤΕΣ ΘΕΕΣ!! :lol::lol: Καλα εγω δεν παιζει με την καμια να κατσω να σιδερωσω ξημερωματα! Μουρλοκομειο απορο που την βρισκεις την ορεξη!

Ερη μου τι κουκλακι ησουν στον γαμο! Και τα μαλλια σουπερ ετσι! Σου πανε πολυ!!! Πως ηταν το χθεσινο σας βραδυ?

Βικουλινι ξυπνα να δεις τα καλλη μας!!!!!! :lol::lol:

Δεν εχω μαγειρεμα σημερα! [smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif] Γιαυτο θα κατσω να σιδερωσω λιγο.Αν με αφησουν τα μικρα! Παω γιατι κλαει ο μικρος! Φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΤΕ ΕΜΕΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΑΣΠΑΚΙ ΑΛΛΑ ΕΒΑΛΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙΑΛΛΟΣ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΩΣ ΤΙΣ ΣΒΥΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΑΚΙ ΘΕΙΚΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΑ Ε; Ε; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικουλινι καλημερα μην μιλατε αλλο για χιονι θα αρχισω να κλαιω δεν με

λυπαστε? :lol:

ΓΥΝΑΙΚΑΡΕΣ ΘΕΕΣ ετσι μπραβο να ανεβει το ηθικο μας ;)

Λενακι καλημερα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αααααααααααααααααααααααααααααααααα τις βρήκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ένα θα πω......είστε όλες καταπληκτικές!!!! Και το διασκεδάσατε πολύ βλεπω......

Καλά ρε Βικουλίνι, δεν σου έμεινε κιλό από την γέννα???? Μπράβο κοπέλα μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πιο πισω Ασπα...την προηγουμενη ΚΥΡΙΑΚΗ κοιτα...θα τις βρεις...

ΑΔερφουλα πολυ γελασα με το πως σε κοιταζε ο μικρος...παλι νευρικο μ' επιασε!! :lol:

Χα τι επαθα κι αργησα να γραψω?? μου χυθηκε μια τεραστια κουπα γαλα πανω στο γραφειο και συνεπως αρχισε να τρεχει παντου το ρημαδι..σε βιβλια πληκτρολογιο ποντικι βιβλιοθηκη διπλα πεταχτηκε και φυσικα μια λιμνη κατεληξε στο πατωμα και στο χαλι του Νικολα!!!!!!!!!!!ετσι ημουν πριν 5' :o:o:o:o:o:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::shock::shock::shock::shock::shock:

και μες τον πανικο να φερω vetex χτυπησα και το ποδι μου και πεθαινω...αχαχα ευκαιρια ΒΑΣΙΛΗ??? ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ.... :lol:

Ε καλα...ειναι στον κοσμο του...οπως μας αφησατε χτες...ο Βασίλης grepolis... κι εγω εδω..σταθερη αξια...χαχα :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Συγγνώμη που πετάγομαι στο θεματακι σας κορίτσια απλώς ήθελα να παραθέσω τη δική μου εμπειρία σχετικά με τη θρομβοφιλια. Λοιπόν κορίτσι, μετά από τη δεύτερη αποβολή (1η παλινδρόμη, 2η βιοχημική) πήγα σε αιματολογο για να μου γράψει τις εξετάσεις θρομβοφιλιας για να διερευνήσουμε την κατάσταση μιας κι όλες οι υπόλοιπες εξετάσεις μας ήταν φυσιολογικές. Επειδή στον κύκλο ακριβώς μετά τη βιοχημική είπαμε να κάνουμε πρόκληση ωορρηξιας για να δοκιμάσουμε, η αιματολογος μου είπε να περιμένω ένα τρίμηνο μέχρι να αποβληθούν απ' τον οργανισμό μου οι γοναδοτροπινες για την πρόκληση. Μένω έγκυος ωστόσο και πήγα να τη δω για να της ζητήσω να κάνουμε παρόλα αυτά τις εξετάσεις για να προλάβω κι εγώ τυχόν 3η απώλεια... Τις έκανα, αλλά η αιματολογος μου επισήμανε ότι λόγω της εγκυμοσύνης που ανεβάζει τη χοριακή ούτως ή άλλως αλλά και των γοναδοτροπινων από την πρόκληση υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να βγουν οι τιμές λανθάνουσα αυξημένες. Εν τέλει σε μένα βγήκαν αρνητικές, ωστόσο παίρνω ασπιρίνη τύπου σαλοσπιρ των 150 προληπτικά λόγω ιστορικού αποβολών και μόνο. Επιπλέον, οι μεταλλάξεις της θρομβοφιλιας απασχολούν μόνο το 2ο τρίμηνο κι έπειτα κατά τα λεγόμενα της αιματολογου όσο και της γυναικολόγου μου, οπότε θεωρώ πως δεν πρέπει να σ ανησυχεί που ξεκίνησες τώρα τις αντιπηκτικες. Μόλις μπήκες στο 2ο τρίμηνο οπότε μια χαρά μου ακούγεται το timing. Ίσως και γι'αυτό να σου έδωσαν αντιπηκτικες κατευθείαν κι όχι ασπιρίνη όπως εμένα, επειδή είναι πιο δραστικές/ισχυρές. Όλα καλά θα πάνε, σου εύχομαι εσένα και σε όλα τα κορίτσια όμορφες και τελειομηνες εγκυμοσύνες ❤️❤️❤️🙏🙏🙏
    • Ναι, έχουμε καθίσει αλλά σε εξωτερικό χώρο! Είσαι πολύ τυχερή για αυτό το πιάτο φαγητό! Πολύ θα το ήθελα! 
    • @flowerv ναι στο Fivi με τον κ. Παππά.  Τον είδα σε επίσκεψη μου πριν σχεδόν ένα χρόνο στην Ξάνθη όπου και κατεβαίνει 1 φορά στις 15 κάθε μήνα. Έμεινα ευχαριστημένη η αλήθεια είναι! Αν και σκοπός μου ήταν να πάω στο Χριστοφορίδη στο embryolab αναγκαστικά θα πάω στο Διαβαλκανικό λόγο του συγκεκριμένου γιατρού. Από όσο γνωρίζω πριν πάει στο Διαβαλκανικό ήταν κι αυτός στο embryolab οπότε και τον εμπιστεύομαι.  @kokkinoskoufitsaπεθαίνω με το υπέροχο χιούμορ σου και γενικά με το λόγο σου.. είσαι όλα τα λεφτά κορίτσι μου, σε χαίρομαι! Νομίζω πως θα γινόμασταν αυτοκόλλητες αν μέναμε στην ίδια πόλη.! 😅 Μου άρεσε το "σαν την τσουτσού".. 🤣🤣🤣 Λίγο πάντως που είχα μιλήσει με το γιατρό για την εξωσωματική μου είχε πει πάνω κάτω στα 3200 με 3500 από όσο θυμάμαι.  Ελπίζω να μην άλλαξε κάτι προς τα πάνω. 😅
    • Αυτά σκέφτομαι @ditakiμου! Στις 28 που θ' ανέβω πάνω θα δω πως θα κινηθώ. Σκέφτομαι να το συζητήσω και με τον μπαμπά του και την αδερφή του.
    • @kokkinoskoufitsa χαίρομαι που όλο αυτό είχε θετική έκβαση και είσαι καλά! Έχεις απίστευτη ψυχική δύναμη και σε νοιωθω σίγουρη και αποφασισμένη για το πως θα συνεχίσεις! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...