Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

χαχχχαχχα ελενακη καλα δεν υπαρχουμε εκει που καθομασταν στο σαλονι με κερακια ξαφνικα ανοιγω ολα τα φωτα γυρναει πισω κ με βλεπει να βγαζω φωτος τα καδραααααααα αντε να του εξηγησω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ασε κατερινα για δεσιμο....

καλε ασπα γιατι τοσο καιρο δεν μας εβαζες να σε θαυμασουμε κουκλαααααα αλλα κ τα ζουζουνια σου πανεμορφα ρε φιλεναδα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ ήθελα να με θαυμάσετε από κοντά....αλλά με την ατυχία που με δέρνει.....δεν ξέρω πότε θα καταφέρουμε να πιούμε όλες μαζί καφέ????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπακι τι κουλιαααααααα? Και εσυ μια θεα!!!!!! Φτου φτου!!!

Βικακι ακομα γελαω :lol::lol::lol: Το βαζο εμενα μου αρεσε στην φωτο!! :lol::lol::lol: Καλε ολες κορονες φορουσατε στον γαμο? Αγνωριστη εισαι σε αυτην την φωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε θα καταφερουμε δεν χαθηκαν οι μερες....σουπερ κ αυτη η φωτο

χαχχχαχ α φαινετε κ αυτοοοοοοοοοοοοοοοοο... εγω το εβαλα γιατι τα ηθελα απλα τα μαλλια οποτε πρεπει να ειχα κατι μην μπερδευεσε φοραω φακους επαφης :lol::lol::lol::lol: το ψωνιο

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DSC00925.JPG[/attachment:300f29n5]χαχα ερχεται και το χαρτακι αν φαινεται γιατι το κινητο μου κανει βλακειες οταν το χρειαζομαι... :lol: τις τραβηξα απο το αλμπουμ :lol:

post-12284-13873936420119_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα κι εγω καλα που την ειχα παρει απο το marriage κι ας μην την ηθελα...

τελευταια στιγμη την βαλαμε γιατι τα μαλλια δεν εστρωναν αφου βρεχτηκαν με τα κωλολουλουδα του βλακα...σαν ζαρτινιερα ηταν το κεφαλι μου δεν κοιτουσα οταν μου εβαζε τα ανθακια η θεια μου στο κεφαλι, εστελνα μηνυμα με το κινητο...μολις κοιταω καθρεφτη παθαινω αμοκ...μια γλαστρα...

αντε να σταθει μετα απο την υγρασια το μαλλι ασε που 4μιση ωρες στο σεσουαρ πηγαν χαμενες...κι ετσι αναγκαστικα την εβαλα την κορωνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αδερφουλα :lol::lol::lol: Μου θυμησες την Καμερον Ντιαζ στο: κατι τρεχει με την Μαιρη με το σπερμα στα μαλλια!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Μα γλαστρα σε εκανε και αυτη? :shock:

Ασπακι και τα 2 σου παιδακια σου μοιαζουνε! δεν εχω δει τον αντρα σου βεβαια!

Καλε ζηλεψα θα με δειτε και εμενα νυφη λοιπον θελετε δεν θελετε! :lol::lol::lol:

Εμενα δεν μου αρεσουν οι τιαρες,γαντια και ολα τα σχετικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...