Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

Καλησπέραααααααααααα!Τι κάνετε;Είμαι κι εγώ μανούλα.Έχω 2 κοριτσάκια.Το ένα είναι γεννημένο το 2009 και το άλλο το 2010!Τώρα θα μου πείτε τι θέλω εγώ εδώ!!Πρώτον είμαι μια θεά(παρασύρθηκα από τον τίτλο) :lol::lol::lol::lol::lol::lol: και δεύτερον μου αρέσει το παρεάκι σας πολύ.Είστε-χωρίς παρεξήγηση-τρελλές και νομίζω ότι ταιριάζουμε :lol::lol::lol::lol: Θέλω επίσης να καταγγείλω ότι ξέρω το βικουλίνι.Είμαστε στα ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ-ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2010!!! και πήρα και τη δική της γνώμη για να έρθω εδώ.Θα με κάνετε παρέα;;;;;;;;; :((:((:((=))=))=)):-ss:-ss:-ss:-ss;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μαι και εγω παλι!! Μολις εβαλα την μικρη για υπνο και λεει την κοκκινοσκουφιτσα!!! :lol: μονο να την ακουγατε!! Πολυ γελιο! τωρα λεει: μαμα σαγαπω πολυ! :lol: Λιωνωωωωωωωω!

Εγω ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΑΛΛΑ ΧΙΟΝΙΑΑΑΑΑΑ!!!! ΕΛΕΟΣ και φετος πολλα ηταν.Ευχομαι να χιονισει ομως σε εσας! :)

Αδερφουλα θα στο ξαναπω πως ησουν και εισαι μια ΘΕΑ!! Και δεν θελω αντιρησεις! Πως περασες σημερα που βγηκες? Κριμα για την Ελενη μωρε και την ειχα συμπαθησει πολυ...Να της δωσεις χαιρετισματα και να μας λες νεα της.

Ερη μου πολυ χαιρομαι που σου αρεσε εκει! Ο μικρος θα συνηθησει με τον καιρο. Του πεσανε ολα μαζεμενα μωρε. Εδω ενηλικας εισαι και δυσκολευεσε ποσο μαλλον αυτος που ειναι μικρος. Χιονακι εχετε ε??

Σταμυ μου μια χαρα ειμαστε δοξα τον θεο! Το παλευουμε να μπουμε σε ενα προγραμμα.Εσυ εισαι καλυτερα ψυχολογικα?

Βικακι πως περασατε? Θελω και εγω τζακι!!!!

Βικουλινι μου τι καλα που πηγατε ταβερνουλα! Χρειαζεται που και που!

Ασπακι δεν παθαινουν τιποτα τα μικρα με το κρυο! Μην το φοβασαι! Εδω οι παιδιατροι λενε : το κρυο ειναι υγεια! Εκτος και αν ειναι αρρωστουλα.

Ειναι καμια εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες Φουφου!!!! Και βεβαια σε θελουμε στην παρεα μας!! Χιλιοι ΚΑΛΟΙ χωρανε! :)

Να σου ζησουνε τα παιδακια σου! Πως σε λενε?

Εγω ειμαι η Ελενα απο Γερμανια και εχω 2 παιδακια 2και κατι ψιλα η κορη και 2 μηνων ο γιος!!

Βικακι κοιμουντε!!! Επιτελους!!! Ολη μερα με τεντωσε ο μικρος! Ο Χαρακης?

Αχ ολες εδω ειμαστε!!! Τι καλα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ήρθες φουφου! Και βέβαια σε θέλουμε στην πιο must παρεα του mammyland...χαχα πλακα κανω..οχι οτι δεν ειμαστε...θα σου εχει πει αλλωστε και το Βικουλίνι...είμαστε όντως μουρλοκομεία κι εχουμε ταιριαξει παρα πολυ απ' ο,τι θα καταλαβεις κι εσυ σιγα σιγα...

Είμαι η Κατερίνα κι εχω έναν υιο τον Νικόλα που ειναι 2,5 και κάτι ψιλά...ενα παιδακι υπερκινητικο που δεν βαζει κωλο κατω...χαχα

Βικάκυ μου ακομα ξυπνιος? Πως κι ετσι? Σας φάγαμε σήμερα...κοιμηθηκε πριν κανα 20 λεπτο...ολη μερα στην τσιτα...ελεος!!!! :lol::? Εχω ορεξη σημερα το καταλαβατε? Εχω πιει 2 καφεδες δεν την κοβω να κοιμαμαι...αλλα μου σπαει τα νευρα το πληκτρολογιο του pc γιατι ακουγεται πολυ και ο Βασίλης δεν λεει να ξεκολλήσει απο το laptop.. :lol: ωραιο ζευγαρι ειμαστε ε?? Καλά που κάνουμε και νηστεία... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: δεν παιζεστε :!::!::!::!:

ειναι χουχουλιασμενος κ βλεπει tv ειναι θεμα χρονου εμεις βλεπουμε μια ταινια στο μεγκα κ εγω εκατσαα λιγο στο λαπιτοπ :D:D:D

κ εγω δεν νυσταζω :!::!::!::!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ΄μαι πάλι......καλέ κοτσιδούλα έβλεπα το νησί....

Λένα δεν έχεις άδικο, αλλά εμείς βλέπεις εδώ ακούμε για λίγο κρύο και νομίζουμε ότι θα "ψοφήσουμε"... :lol::lol:

Κατερίνα....τέλεια νύφη, αλλά και ο γαμπρός κούκλος.....όλο για τις νύφες λέμε ρε παιδιά... :D:D

Βικουλίνι καλή ξεκούραση.... :)

Καλώς ήρθες φουφου....να σου ζήσουν τα παιδάκια σου!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ρε συ με το που τελειωνει περιμενω κατευθειαν να δω το τρειλερ που βαζει.....

βαριεμεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!!!!!1

καλε το αγορακι μου σε ενα μηνα γινετε 3 :D:D:D:D:D απιστευτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κΑΛΗΝΥΧΤΑ ΑΔΕΡΦΟΥΛΑ!! Και μην ξεχνας...πανω πανω πανω και πανω... :lol:

Ναι ρε Βικάκυ μου δεν παιζομαστε...χαχα λες κι ειμαστε παντρεμενοι καμμια σαρανταρια χρονια να πουμε... :lol:

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ το νησι??? τι μα@@κας ειμαι...το ξεχασα...που..................γμτ! Ωραιο ήταν?

Ασπακι μου ναι καλος κι ο γαμπρος...αλλα στο γαμο ειχε ενα μαλλι...ας τα να παν...μου τη δινει οταν βλεπω τα μαλλια μας και στους 2. Βρηκε μερα η θεια μου να μην εχει κεφια...(ειναι κομμωτρια..)αλλα ολες τις υπολοιπες μερες του χρονου ειχε κεφια εκτος απο εκεινη την μερα..τεσπα τι λεω τωρα..ο καφες μιλαει μη με περνετε στα σοβαρα.. :lol:

Τι λεει εκει το μετωπο του καιρού? Εδω ριχνει μονο βροχουλα... :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ εδω τιποταααααααααα....

το μενιδι το ειχε παντως αυριο στις περιοχες που θα χιονισει

ρε γμτ στο κορυδαλλο εχει ξεκινησει κ τι ειναι απο εδω??ενα τσιγαρο δρομος :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουυυυυυυ πλησιάζουν τα γενέθλιά σας εεε??? Τι καλά!!!!

Κοντά στο Πάσχα έχετε γενέθλια?

Να σου πω Κατερίνα.....μπας και ήθελε η θειά σου να λάμπει εκείνη περισσότερο από εσάς στον γάμο??? Πάντως όπως κι αν έχει πάλι ξεχωρίζατε....ξέρεις και το άσχημο μαλλί κάνει μπαμ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: ...δεν πιστεύω να με παρεξηγείς :?::?::?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε γμτ στο κορυδαλλο εχει ξεκινησει κ τι ειναι απο εδω??ενα τσιγαρο δρομος :lol::lol::lol::lol:

Τι λες μαρή κοτσιδούλα?????

Ποιό δελτίο καιρού βλέπεις εσύ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχχαχαχχαχα καλε εγω εχω νεα κατευθειαν απο το τοπο.... :lol::lol::lol::lol::lol:

με ενημερωσανε στο σχιστο κορυδαλλου εχει αρχισει εδω κ μια ωρα κ ριχνει :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανταποκριτρια....αρχισε κιολας? Ωχ Παναγία μου...

Οχι βρε Ασπάκι μου τι να παρεξηγησω...χαχα :lol: εκανε μπαμ...και δεν εφτανε μονο αυτο με το τσουλουφι μου που πεταγε...στη δεξιωση κολλησε κι ενα χαρτακι λαμε...ασημι φανταχτερο στη φυτρα μπροστα στο μετωπο κι ο καλος μου δεν μου το εβγαζε...κι αυτο πηγαινοερχοταν απο τον κλιματισμο και ολοι μου εκαναν νοηματα να το βγαλω κ ιεγω το ζωον τους χαιρετουσα γιατι νομιζα οτι χαιρετανε... :lol::lol: ανεκδιηγητη ετσι??? φυσικα στο ξανθο μαλλι τα αποδιδουμε αυτα... :lol::lol: αχ μην φυγετε δεν νυσταζω....τι ειναι αυτο σημερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα εγώ μια χαρά σε βλέπω....κουκλάρα!!!!

Όσο για το ξανθό ...μην κάνεις λόγο, κι εγώ ξανθιά είμαι... :?:?:?:D:D:D ...δεν το έχεις καταλάβει από τα λεγόμενά μου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ξανθες ξε ξανθες ειμαστε θεες.....ε καλο??? :lol:

τι σκατα τιτλο βαλαμε τοτε!!!

Βικυ να βρω φωτο να γελασεις πιο πολυ?? παω να δω αν εχω γιατι στο βιντεο ειναι ολα τα λεφτα σου λεω παει περα δωθε...ειναι γμσ τα... :lol::lol:

Ασπα μια χαρα τα λες...αν και μεσα μου ημουν σιγουρη για το ξανθο..ετσι ενστικτο απλα οχι λεγομενα... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...