Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ετσι αν το πιστεψουμε ολοι μαζι θα γινει :lol::lol::lol::lol::lol: θα ξυπνησουμε το πρωι κ θα παμε για χιονιοπολεμο :lol::lol::lol::lol:

μακαρι παναγιτσα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ Ασπα ελάτε εδώ να δείτε χιονι χαχα! :mrgreen::mrgreen:

Τι κάνετε κοριτσάκια μου? :YMHUG::x

εμεις ειμαστε καλά αν και ακομη δεν εχουμε πιάσουμε τους ρυθμούς μας...

Το ταξίδι ηταν οκ αν και με τον Κώστα άρρωστο, ρε παιδιά μου κρύωσε στην Ελλάδα και πρωι πρωί πριν φυγουμε αρχισε να βηχει και τρελάθηκα! :shock::o:(

Λοιπον, ολα ειναι τέλεια, το σπίτι τέλειο, επιτέλους ειμαστε με τον μπαμπά μας!

Ο μικρός δυσκολεύεται να βρει τους ρυθμούς του ακομη αλλά σιγά σιγά στρωνει.. Δεν θέλει να κοιμηθεί μονος στο δωμάτιο και έτσι τον παίρναμε μαζι μας τις πρωτες δυο μερες, τωρα τον βάζω στην κρεβατοκάμαρ ακι κοιμάται και μετά τον παίρνω στα χέρια και τον πάω στην κούνια του.. :roll:

Χθες κοιμηθηκε όλο το βράδυ ψωρίς να ξυπνήσει γιατι μέχρι προχθες ξυπναγε... :roll:

σε πρώτη φαση αυτο που εχω να σας πω ειναι οτι μαρεσει εδώ πολύ.. θα δούμε..

Φιλάκια πολλά πολλά σε όλες, :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω ρε Έρη πραγματικά σε ζηλεύω....και για το χιόνι, αλλά πολύ περισσότερο για την νέα ζωή που ξεκινάτε εκεί. Τι καλά, και σύντομα θα βρείτε τους ρυθμούς σας και ο μικρός επίσης...είναι μικρός και θα προσαρμοστεί εύκολα, θα δεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φιλεναδα στειλε λιγο χιονακι κ απο εδω δεν μας λυπασε :lol::lol:

ε σιγα σιγα κ ο κωστακης θα βρεις τους ρυθμους του!!!!!!!!!!!!!

οταν ειδε το μπαμπα του τρελαθηκε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια ωραιο το χιονι αλλα δεν γινεται να το αφησουμε για την παρασκευη??? :lol::cry: αυριο πεπει να γιουλεψω....!! ;) πλακα κανω...η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια...παντως εδω δεν δειχνει να εχουμε ελπιδες το τοπιο...κρυο μεν καθαρος ουρανος δε...

Ελευθερια μου χαρηκα πολυ με τα καλα σας νεα! Αχ τι καλα που σου αρεσει!! Ο Κωστας καλυτερα με τον βηχα? Περαστικουλια του! όσο για τους ρυθμους πιστευω πολυ γρηγορα θα εγκλιματιστειτε!!Ευχαριστω για το τελεια νυφουλα...ε, σαν ολες τις νυφες κι εγω..κατι ελεγα... :lol::lol: τρομαρα μου...θα σας βαλω αλλη στιγμη να το δειτε και ολοσωμο..αχ το λατρευα ηταν ροζ το νυφικο...εγω κι η barbie...asxaxaa :lol::lol::lol:

Ασπακι παντως σε εδειχνε on line στις 18.00 που σου εγραφα..μαλλον ειχε μεινει ε?

Βικακυ...ποτε θα πιουμε καφεδακι στο τζακι σου?? Αχ ποσο θα θελα ενα κι εγω...δε θα ξεκολαγα απο εκει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι εννοείς Κατερίνα, έγραφες στο chat???? Δεν είδα κάτι, έστω και μετά που ξαναμπήκα...

Για βάλε μας ολόσωμη φώτο....ροζ νυφικό εεε???? Τέλειο το φαντάζομαι!!!!

Όσο για τον ουρανό....η ξαστεριά φέρνει τον πάγο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

that's all folks for tonight γιατι θα με παρετε στο ψιλο...χαχα δεν ξερω Ασπα αν το ειδες αλλα ηταν ροζ κουφετι...το λατρευα αλλα δυστυχως την επομενη μερα το επεστρεψα...ωραιες στιγμες ρε παιδακι μου αλλα μια φορα... :( δεν γινοταν την μερα του γαμου μας να την ζουσαμε οσες φορες θελαμε? αλλα τοτε δεν θα ειχε την μαγεια του ε? και τοτε μου φαινοταν γολγοθας όπως καθε γαμος κι ο δικος μας με τα απροοπτα του και τις στεναχωριες του ακομα κι εκεινη την μερα..αχχχ

τελος παντων συγνωμη για την καταχρηση που εκανα ελπιζω να μην με θεωρησετε ψωνιο...ιχχιχιχιχι

αλλα μ' εχει πιασει κι η μμ@@κια μου τωρα δεν εχω τι να κανω...ο Νικολας εν τω μεταξυ κλαιει θελει dora κι ο Βασιλης εχει πιασει το laptop...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;;;;;ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!!ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;;;;;;;

ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ;;;;;;;;;;;ΘΑ ΣΤΟ ΞΑΝΑΠΩ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!

ΚΡΙΜΑ ΤΟ ΕΛΕΝΑΚΙ ΠΟΥ ΞΕΓΡΑΦΤΗΚΕ!!!!!ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ΠΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ Κ ΠΕΣ ΤΗΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...

ΕΡΗ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΗ!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΤΕ;;;;;ΘΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΙΡΟ!ΟΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ!!ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΙΟΛΑΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!ΒΑΛΕ ΚΑΜΙΑ ΦΩΤΟ ΜΕ ΧΙΟΝΙ ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΑΣ!!!

ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ;;;;;;;;;;;;;ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ;

ΑΣΠΑΚΙ ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!

ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΑΛΑ;;;;;;;;;

ΕΜΕΙΣ ΒΓΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΧΩΡΙΣ ΧΑΡΤΑΕΤΟ :lol::lol::lol: ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΗΡΘΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΜΕ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ 2 ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!!!!ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ Ε; ΒΟΜΒΑ ΕΡΗΦΘΗ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΚΑΛΑ......

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολα καλα Βικουλινι μου και εχω κι ενα ευχαριστο...

και νομιζω οχι τυχαιο... το θυμασαι το σημαδι στο χερι μου?? που σας ελεγα οτι νομιζω ειναι ψυχολογικο λογω του στρες? ε επιβεβαιωνομαι...εχω να παω απο την Παρασκευη στο μαγαζι και προσπαθησα να μην σκεφτομαι την δουλεια...το ψιλοκαταφερα και το αποτελεσμα φανηκε...εχει αρχισει και σβηνει το σημαδι..απιστευτη αλλαγη απο την Πεμπτη το βραδυ μεχρι σημερα. Σημειωτεον οτι η Παρασκευη ηταν η καλυτερη μερα των τελευταιων 2 μηνων τουλαχιστον στην δουλεια...

Τυχαιο? ε μομιζω...που λεει κι ο Νικόλας... :lol:

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΚΑΛΑ...το σπιτι ετσι κι αλλιως και μονο με τα δικα μας μικρα βομβαρδισμενο ειναι...τουλαχιστον το ευχαριστηθηκατε αυτο εχει σημασια...

Όσο για την Ελένη ναι θα της δωσω το τηλεφωνο σου αφου το θες και θα σε παρει φανταζομαι γιατι ντρεπεται κιολας...κι εμενα δεν το σηκωνε το τηλ. ολο μηνυματα στελναμε...αλλα εγω θα της το δωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΗΓΕΝΟΥΝ ΔΕΞΙΑ!!!!!!!

ΠΕΣ ΤΗΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΝΜ!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΤΩΜΑ ΠΑΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΩ!!!ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα φιλεναδα!! κι εγω το ευχομαι και σε σας να πηγαινουν ολα τελεια και να εισαι παντα χαμογελαστη και χαρουμενη μεσα σου και να το βγαζεις! ξερεις τι εννοω ;)

καλη ξεκουραση και ονειρα γλυκα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...