Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

koritsares moy ti kanete apo th paraskeyh dene xv pc o nnikow exei skopo na to kanei sto telos na petaei xaxaxaxaxxaxa

mou lipeite poly ir&ame stin aderfi moy gia mam k eipa na mpo na sas diabaso...

apo to kinito einai poly loyki na mpaino re gmt elpizv leian sintomos na to ksanaexo spiti allios me vlepo na moy pairnei new.....

eytyxos to kalo einai oti eimaste synexeia ekso opote den to exv katalabeiiiiii

mou lipite poly filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

hi girls...

Βικυ και σε μας λειπεις!!

Ιωαννακι μου καλως ήρθες παλι σπιτακι ευχομαι ολα καλα απο εδω και περα...ευχαριστω για τα καλα σου λογια...αν και δεν πιστευω στην ομορφια μου πλεον...καποτε ημουν καλη τωρα...μπα.. :(

Φλωριαννα μου ωραια ε? τα δυο σας! Αντε δωστου να καταλαβει κι οσο για τις γονιμες ποιος ξερει...μπορει και να τυχει κατι καλο αυτο το μηνα ποτε δεν ξερεις... ;)

Αναστασία μου όντως εχουμε φαει μουτζα δεν το συζητω...αλλα δεν ξερω μην ειναι αυτες που στελνω εγω στο τιμονι :lol::lol: μου βγαινει ασυναισθητα ομως εκεινη την ωρα...κι ολο λεω να μην το ξανακανω και να παλι τσαντιζομαι και ξεχνιεμαι...τι κανει ο Σπυρακος σου/??

Βικουλινι μου φωναξε τον..εγω σιγουρα δεν παιρνει αλλη αναβολη...το θελω πολυ μια ευχη καλη θα ειναι κι οχι μονο σπιτι και σε μας...μη σου πω οτι θα κανω κι αυτο που κοροίδευα θα του πω και το αμαξι να διαβασει! :lol::lol: και το μαγαζι εννοειται!!

Κοριτσια ειχα παει για καφε οπως σας ειπα..με την Ελένη μας απο εδω. Είναι καλά! Είναι καταπληκτικη κοπελα αλλα ξεγραφτηκε απο το μαμμυ. Προσωπικοι λογοι δεν εχει να κανει με μας εδω. Αν θελησει θα τα πει η ιδια μην κανω καταχρηση της βολτας μας. .Παντως ειναι καλα και σιγουρα θα ξαναβρεθουμε, ΣΥΝΤΟΜΑ/..Που θα παει θα την καταφερω να την φερω σε συναντηση.

Ερακι που εισαι>? Τακτοποιηθηκατε ή ακόμα? Εύχομαι ολα καλα!

Σταάαααμμμμυυυυ που είσαι!!!!????

Κοριτσαρες μου παω να ταΊσω Νικολα και ξαναρχομαι. Το απογευματακι θα τον παω στην πεθερα μου και θα βγω με τους 2 κολλητους μου για καφε. Ο Βασίλης γήπεδο κι εγω βολτιτσα. Ωραια μερα σημερα! Ολα τακτοποιημενα, το σπιτι καθαρο και περιποιημενο, ο Νικολας κομπλε κι οι γονεις χαρουμενοι με τους φιλους τους! Τί άλλο να ζητησω απο την ζωη??? Και να πεις οτι δεν ειμαι χαρουμενος ανθρωπος? Που στο καλο τραβαω σαν μαγνητης τις μαλακιες... :lol::roll:

Φιλακια γιατι μ'επιασε ο οιστρος μου :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε καλα τωρα που ειμαι συνεχεια μεσα εγω λειπετε εσεις... :roll::cry::cry:

παω να ξαπλωσω μπας κι ηρεμησει η μεση μου που δεν λεει να με παρατησει ησυχη,

τα λεμε αργοτερα ή το βραδακι κατα τις 23.00 θα ξαναμπω..

καλο απογευμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες και καλή σαρακοστή!!!!!!!!!!!!!!

Να ΄μαι κι εγώ......καλέ μου λείψατε λέμε!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω διαβάσει τίποτα....συγχωρέστε με αλλά αν καθίσω να διαβάσω 51 σελίδες τότε μάλλον θα με πιάσει ύπνος και δεν θα σας γράψω τα νέα μου.

Λοιπόν....εχθές πήγαμε σε αποκριάτικο πάρτυ....περιττό να πω πόσο καλά περάσαμε, είχαμε καιρό να ξεσκάσουμε και να περάσουμε όμορφα ύστερα από τα προβλήματα που μας κυριεύουν...τέλος πάντων.

Φάγαμε, χορέψαμε, ΉΠΙΑΜΕ (εκεί ίσως το παράκανα) αλλά το ευχαριστήθηκα.... :lol: , κάνεις κεφάλι και όλα τα βλέπεις ρόδινα, άσε που έχεις και επιλεκτική μνήμη...καθόλου κακό δηλαδή. :lol::lol:

Αχ τι ωραία.......

Σήμερα όμως σε καρναβάλι δεν πήγαμε. Αργήσαμε να φύγουμε από το σπίτι, γιατί η Μαρία μου ξύπνησε 11:30, λόγω του χθεσινού ξενυχτιού στο πάρτυ, (τον Λεωνίδα δεν τον πήραμε γιατί ήταν στην ανάρρωση από την γρίπη).

Η καημενούλα δεν είναι συνηθισμένη στα ξενύχτια και της έπεσε βαρύ που κοιμήθηκε 2:00π.μ!!!

Με αυτά και με τα άλλα όμως αργήσαμε να φύγουμε και έτσι πήγαμε μια βόλτα μόνο μεχρι το village park, allou.

Τι το θέλαμε.... ο μικρός ενώ ενθουσιάστηκε με το λούνα πάρκ, δεν ήθελε να μπεί σε κανένα, άρχισε απίστευτη γκρίνια και δεν μπορούσαμε να τον κάνουμε με τίποτα καλά.

Με τα πολλά φύγαμε και πήγαμε στα πεθερικά μου για φαγητό. Μόλις έφαγε κοιμήθηκε...δεν άντεχε άλλο και όλη αυτή η γκρίνινα ήταν λόγω νύστας....ουφ...

Έτσι λοιπόν αφού κοιμήθηκαν και τα δύο και ο άντρας μου έβλεπε την μπάλα, πήγα κι εγώ στην συνυφάδα μου και ήπιαμε καφεδάκι!

Τώρα χαλαρά σπιτάκι και ζεστασιά.....λένε έρχετε ψόφος από αύριο!!!

Λέτε όντως να ξυπνήσουμε το πρωί της Τρίτης και να δούμε χιόνι???? Τι καλά θα 'ταν!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες τι κανετε???

βλεπω η ομαδα σιγα σιγα αρχιζει κ παιρνει τα πανω της αντε ωραιαααααααααα

ηρθε ο υπολογιστης μας προσωρινα :lol::lol::lol:

τι νεα????????

ασπακι καλωςηρθες παλι μας λειπεις!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε?

εγώ ειμαι καλά αλλά θα τα λέμε απο αύριο πιο συχνά που θα μπουμε πιο πολυ στους κανονικούς ρυθμούς μας..

φιλάκια πολλά σε όλες! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ερη αντε να μας πεις τα νεα σου???περιμενουμε με ανυπομονυσια

ασπακι μου ολο κατι περναει ο νικος απο προγραμματα... μας τα φτιαχνει ενα φιλος μας!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδιααααααα μανουλιτσες ομορφες

καλη καθαρη δευτερα να εχουμε κ να περασουμε ομορφααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εμεις χαρταετο δεν θα πεταξουμε παμε τωρα σε κατι φιλους μας για καφε κ μαμ...

εσεις τι θα κανετε??

καλα να περασετε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου ομορφα!!! Τι κανετε?

Καλη Σαρακοστη να εχουμε και καλη Καθαρη Δευτερα.

Εχει εναν λαμπερο ηλιο εξω αλλα ψωφοκρυο! -7 αυτην την ωρα!!! :shock:

Σημερα δεν θα κανουμε τιποτα,,χαρταετους και τετοια δεν εχει εδω οποτε σπιτι. Απο το πρωι κανω μια μικρογενικη με πολλα διαλειματα λογο παιδιων. Σας αφηνω να συνεχισω,Θα μπω αργοτερα! Φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! καλη εβδομαδα και Καλη Σαρακοστη!!

που ειστε καλε ολες? βλεπω απο χαρταετους δεν σκιζει φετος...ουτε εμεις πηγαμε πουθενα...μια συνηθισμενη μερα σημερα που πιο πολυ μου κανει σε Κυριακή παρά Καθαρά Δευτέρα...

Εράκι ανηπομονουμε να μας πεις εντυπωσεις και δικες σου και του Κώστα...πως ήταν το ταξίδι πως αντεδρασε μπαμπας και υιος μολις φτασατε? Ο Κώστας πως ξεπερασε το πολυωρο ταξίδι σας?

Βικακυ καλη ορεξη!

Αδερφούλα μην το παρακανεις με τις δουλειες λαου λαου που λενε ε??

Ασπάκι πολυ χαίρομαι που ξαναρθες! Και ευχομαι παντα να περνατε ομορφα οπως το Σάββατο!

Παω να συνεχισω το μαγειρεμα (γιγαντες γιατι απο σημερα και για πρωτη φορα στη ζωη μου θα νυστεψω για 40 μερες) η ακαματα...πριν 15 λεπτα το εβαλα να γινεται.. :lol: γιατι ειχα πιασει την παρλα στο τηλεφωνο αλλα ηταν σοβαρο θεμα και δεν μπορουσα ουτε ηθελα να διακοψω..βρηκα ακρη για ενα μοναστηρι να παω να συναντησω εναν πολυ καλο παππα..για τα γνωστα θεματα..εχει ανεβει το ηθικο μου ξαφνικα και μονο στην ιδεα. θα δειξει...

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σαρακοστή!!!!!

Καλέ που είστε, ελάτε για κους κους!!!!

Από ότι βλέπω όλες είστε σε σπίτια, καμία χαρταετό εεε??? Ούτε κι εμείς....τώρα συνήλθαμε από τις ιώσεις δεν είμαστε να ξανακυλάμε...

Θα περιμένω λίγο μπας και εμφανιστεί καμία για κους-κους, διαφορετικά θα την πέσω λίγο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάκι εισαι ακομα εδω? Μπήκα να δω αν ειστε αν και ο Βασίλης μ' αυτο το GREPOLIS που παιζει μου σπαει τα νευρα εχει κανει καταληψη του laptop και μιλαει μ'αυτους εκει και με το skype.... :evil::evil:

Ναι κι εμεις φετος δεν πηγαμε για χαρταετο...ημουν χωμα απο την μεση μου συν του οτι δεν εχω καμμια ορεξη να κρυωσει παλι ο μικρος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!καλη σαρακοστη!!!εμεις ειμαστε αρρωστοι...ψηνομασταν με τον αλεξ ολη μερα και νυχτα στον πυρετο!!!μπορει να με φερει ο νικος αυριο αθηνα γιατι βηχω κ με ποναει το στηθος!!!θα δειξει πως θα ειμαι το βραδυ!!!εσεις πως περασατε σημερα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ!!!!ΚΑΛΑ ΕΙΣΤΕ??

ΚΑΛΕ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΔΕΝ ΑΣΕ ΓΝΩΡΙΣΑ ΝΥΦΟΥΛΑ!!!ΒΑΛΕ ΜΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ ΣΟΥ!!

ΒΙΚΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ??

ΛΕΝΑΚΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΚΡΥΟ Ε??? -7 Ε???ΠΩ!!ΠΩ!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ??

ΑΣΠΑ ΠΩς ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΡΑΣ ΣΟΥ??

ΤΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ!!ΔΥΣΚΟΛΟΣ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΦΕΤΟΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάκι μου συγνωμη για πριν αλλα οπως σου ειπα το εχει αγκαζαρει ο Bill το laptop κι ηρθαν και ο κουνιαδος μου με την πεθερα μου και ...βγηκα...

Τόνια μου περαστικα σου ευχομαι και γρηγορα!!!

Σταμμυ ναι αν βρω πως γινεται ευχαριστως να σας βαλω αλλα ειμαι και λιγο στουρναρι με τα συννημενα εδω...θα προσπαθησω αργοτερα αν τα καταφερω θα το δειτε...

Βικακυ πως περασατε? Ομορφα ελπιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάκι μου συγνωμη για πριν αλλα οπως σου ειπα το εχει αγκαζαρει ο Bill το laptop κι ηρθαν και ο κουνιαδος μου με την πεθερα μου και ...βγηκα...

Τόνια μου περαστικα σου ευχομαι και γρηγορα!!!

Σταμμυ ναι αν βρω πως γινεται ευχαριστως να σας βαλω αλλα ειμαι και λιγο στουρναρι με τα συννημενα εδω...θα προσπαθησω αργοτερα αν τα καταφερω θα το δειτε...

Βικακυ πως περασατε? Ομορφα ελπιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΠΑ ΠΩς ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΡΑΣ ΣΟΥ??

ο καιρός θα δείξει...

Καλά μωρέ Βίκυ, ξεκούραστα...

Κι εγώ θέλω χιόνι....τι καλά θα ήταν να βλέπαμε μπόλικο-μπόλικο!!!!

Δεν πειράζει βρε Κατερινάκι, κι εμένα κόλλησε το laptop και το έκλεισα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περασαμε πολυ ομορφα....

ας πουμε ολοι μαζι χιονι χιονι χιονι χιονι χιονι χιονι :lol::lol::lol::lol:

να ξυπνησουμε αυριο κ να ναι ολα λευκα!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...