Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

καλημεραα τι κανετε?

εγω πινω το καφεδακι μου με ησυχια..εστειλα τον μεγαλο στην μαμα μου ,ο μπεμπησ κοιμαται και στισ 12 περιμενω την κοπελα να κανω μανικιουρ να ανεβαινει λιγο η διαθεση...θελω να αλλαξω και τα μαλλια μου μωρε...τα βαρεθηκα με ανταυγειες!

Βικακι ωραια τα τσουρεκια/

Σταμμυ τι επαθεσ???

Βικουλινι υπομονη...εγω εχω παρτυ αποκριατικο την Κυριακη..χαμος θα γινει :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελισαβετ καλημερα κ εγω θελω να τα φτιαξω τα νυχια εχουνε γινει χαλια...πολυ ωραια γινανε ασε που μεχρι σημερα μοσχοβουλουσε το σπιτι τσουρεκι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες καλε μυρισε το τσουρεκι μεχρι εδω :lol:

Τι κανετε?

Τρελη μου μαγειρισσα εχθες εκανα την λεμονοπιτα εμενα δεν μου αρεσε για να πω την

αληθεια ειμαι της σοκολατας εγω αλλα κερασα την κουμπαρα μου και μου ειπε πως

ειναι τελεια το ιδιο και ο αντρας μου.....

Τωρα κανονισε να μου δωσεις καμια συνταγη με σοκολατα οτι θελεις εσυ?

Σταμυ μου τι επαθες?

Λενακι να ζησετε και παντα να ειστε αγαπημενοι οσο για τον μικρο υπομονη...

Βικουλινι τι κανεις?

Αναστασια καλη επιτυχια με την δουλεια.....

Οι υπολοιπες εξαφανισμενες ε? αντε για ελατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα!!τι κανετε?εγω απολαμβανω καφεδακι και τα αγορια μου βλεπουν dvd!!!σε μια ωριτσα θα παει και ο νικος στην δουλεια...πικραα!!!το σ/κ τους εχει διμοιρια στην πατρα για το καρναβαλι οποτε θα ειμαι μονη σαν το λεμονι!!!ευτυχως την δευτερα ειναι βραδυ και θα ειμαστε παρεουλααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: η καλυτερη μου εμεναα κατι θα σκεφτω με μπολικη σοκολατα... :lol::lol::lol::lol:

εχω μια γρηγορη για σοκολατακια που που μπορεις να τα κανεις κ σαν γλυφιτζουρια σοκολατας το ειχαν κανει στο παρτυ του χαρη...

ακου ποσο γελοιο ειναι λιωνεις κουβερουρτα σκετη η κ με λιγη σοκολατα γαλακτος σε μπεν μαρι αν θες μπορεις να βαλεις κ ξηρους καρπους

μολις λιωσει σε ενα ταψακι με λαδοκολα τα απλωνεις με κουταλι στρογυλλα ακανονιστ ασχεδια με αποσταση μεταξυ τους κ τα αφηνεις αυτα σκληραινουν κ γινονται σοκολατακια....

αν θες να τα κανεις σαν γλυφιτζουρκια κανεις εγω ειχα παρει ξυλακια απο σουβλακι τα εβαψα σε χρωματα αφησα ελευθερο το κομματι που θα εμπαινε η σοκολατα....

κ οπως τα εχεις απλωσει οπως σου ειπα κ πριν... βαζεις το καλαμακι οπως ειναι τα γλυφιτζουρια το φτιαχνεις με το κουταλι ετσι να ναι η ακρη απο το ξυλακι στη μεση για να μην πεσει αυτο κ κολλησα πανω χρωματιστα σμαρτι κ ηταν σαν γλυφιτζουρια απο σοκολατα

πανευκολο κ γρηγορο

τονια στο φεισ σε δινει εκτος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε τρελη μου μαγειρισσα θα το κανω σιγουρα

εχεις φαντασια χαιρομαι απο δω και περα θα σε τρελανω σου το πα :lol:

Και οντως πανευκολο ;) για μενα την αρχαρια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεγαλη φαντασιαααααααααα χαχχχαχχ που να δεις στη μαγειρικη που με παιρνει να κανω πειραματα γιατι στα γλυκα σε λιγα πειραματιζομαι....

καλε αληθεια οτι θες εμενα η καλυτερη μου εχω απειρα τεφτερια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο δινω στο δινω :lol::lol::lol::lol:

καλα ειναι εδω παιζει με ενα σπαθι κ κοβει τις σερπατινες του :lol::lol::lol::lol:

σε λιγο θα κανει μαμ εχει δωσει παραγγελια ο λεβεντης μου :D:D:D:D:D

εσενα τι κανει??χιονιζει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανταζομαι πως θα σε εχει κανει το σπιτι :lol:

Τι καλο του εκανες?

Σημερα τον δικο μου τον πηγα στην νονα του θα τον κοιταζει πλεον αυτη γιατι η πεθερα μου

με εχει τρελανει με την γκρινια της :evil:

Οσο για το χιονι ΤΙΠΟΤΑ ειπαν Κυριακη αντε να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ καταλαβα.....

παστιτσιο μου ζητησε εχτες το αγορι μου οποτε η επιθυμια του διαταγη :lol::lol::lol::lol:

με κανει οτι θελειιιιιιιιιιιιι :D:D:D:D αλλα μάρεσει :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το αγαπημενο μου φαγητο....

Αυτο ελειπε να μην σου αρεσει :lol: Ειναι τοσο μα τοσο γλυκουλια.....

Και τωρα τρελη μου μαγειρισσα για πες την μπεσαμελ πως την κανεις?

ειναι ετοιμη η την φτιαχνεις?εγω παιρνω την ετοιμη αλλα δεν τρελαινομαι οσες φορες

δοκιμασα να την κανω μονη μου σβολιαζε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον λιωνω βουτυρο αφου λιωσει ριχνω αλευρι σιγα σιγα ανακατευωντας με το συρμα για να μην σβολιασει αφου εχει γινει κπως κρεμωδεις παλι ριχνω σιγα σιγα καλα για να γινει κρεμα μετα ριχνω ενα αυγο ανακατευω τη βγαζω απο τη φωτια κ ριχνω αλατακι πιπερακι μοσχοκαρυδο...

ολα αυτα θελουν λιγο λιγο τα υλικα κ πολυ ανακατευμα αλλα γινετε σουπερ η κρεμα τη τρως κ ετσι...

εγω πολλες φορες οταν μενει ριχνω μεσα φετα ανοιγω φυλλο κ τα κανω τυροπιτακια ολα τα λεφτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καπως ετσι το κανω και εγω και μου σβολιαζει ειμαι ασχετη τελειως

Οσο για τα τυροπιτακια εισαι θεα αγαπη μου τι κολπα ειναι αυτα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ειπαμε οργιαζει η φαντασια γινετε η γεμιση πολυ κρεμωδης...

αν τα βαζεις σιγα σιγα κ ανακατευεις καλα θα σου πετυχει στανταρακι κ εγω οσες φορες βιαζομαι κ τα κανω γρηγορα σβολιαζει ετσι παντα τα κανω σιγα σιγα με ευλαβια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στανταρακι καλε δοκιμασμενο εκει ειναι το κολπο :lol::lol::lol::lol:

τελικα μαγειρισα επρεπε να χα γινει δεν φανταζεσε πως με ευχαριστει!!!!!!!!!!!!!!!!

τελικα το απωθημενο το εβγαλα που πηρα αντρα σεφ!!!!!!!!!!!!!!1 :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...