Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο βασω μου που ξεκινησατε....

βικακυ ποτε θα ερθει ο καιρος ουτε που θα το καταλαβεις...

ΟΝΤΩΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΡΕ ΓΜΤ...ΠΟΤΕ ΕΙΧΑ ΤΗ ΜΑΡΙΣΑ ΜΩΡΑΚΙ....ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΝΙΝΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΜΟΝΟΠΙΤΑ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΜΑΓΕΙΡΗΣΑ!!!!!

ΒΑΣΟΥΛΑ 7 ΣΧΟΛΑΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΚΑΤΙ ΜΠΙΣΚΟΤΑ ΜΕ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΤΩΡΑ!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελη μου μαγειρισσα καλε λεμονοπιτα πρωτη φορα το ακουω καλη ειναι?

Να βαλεις φωτο και για μενα την ασχετη......

Σοκολατααααααααα απολαυσηηηηηηηη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα!!!τι κανετε?εμεις ειμαστε μια χαρα!!!πωπω φουσκωνω και δεν αντεχω αλλο!!!ανυπομονω να γεννησω να ηρεμησω!!!ο αλεξ παιζει στο σαλονι και ετσι βρηκα ευκαρια να πω μια καλησπερα!!!τι ντυσατε τα μικρα σας?εγω τον εντυτσα δεινοσαυρο!!!τα νεα σας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βικακυ θα σκαγα αν δεν εκανα :lol::lol::lol::lol:

βασω ειναι πολυ ωραιαααα θα πεσει φωτο ψηνω τωρα τη βαση κ θα φτιαξω τη κρεμα οπου θα μπει σε λιγο απο πανω κ θα ψηθουν μαζι κ πολυ ευκολη!!!!!!!!!!!!

τονιααααααααααααα αντε φιλεναδα λιγο εμεινε...κουκλος ο αλεξανδρος θα ηταν ....εμενα δεν του αρεσουν οποτε δεν ντυθηκε αλλα ουτε σε μας αρεσουν οποτε ειχε να μοιασει το παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Τονια εγω τον εντυσα πειρατη και πηγαμε στο συλογο μας οπου

εκαναν παρτι για τα μικρα.....αντε με το καλο να ερθει και η δικη ωρα :D

Τρελη μου μαγειρισσα θελω και φωτο κ συνταγη να την κανω να μου φυγει και η περιεργεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπον κοριτσαρες για σημερα σας αφηνω θα τα πουμε αυριο παλι.....

Φιλακια πολλα καλο βραδυ να εχουμε :D

Περιμενω και την συνταγη με την λεμονοπιτα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λεμονοπιταααααα βασω δικια σου

ζυμη

2 κουπες αλευρι

1 κουπα βουτυρο

1/4 κουταλακι αλατι

μιση κουπα ζαχαρη αχνη

2 κουταλακια ξυσμα λεμονι

κρεμα

3 αυγα

1κουπα ζαχαρη....εγω εβαλα μιση ασπρη μιση μαυρη

2 κουταλακια ξυσμα λεμονι

1/3 της κουπας χυμο λεμονι

ανακατευω ολα τα υλικα της ζυμης μαζι κ τη βαζω σε ενα βουτυρωμενο πη πυρεξακι η ταψακι...ψηνω για 20 με 25 λεπτα στους 150βαθμους

κρεμα....ανακατευω τα αυγα με τη ζαχαρη το ξυσμα κ το χυμο.ριχνω το μειγμα στη ψημενη βαση κ τα ψηνω για αλλα 25 λεπτααααααα

καλη επιτυχια :D:D:D

post-4141-13873936327236_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HELLO GIRLS!!!

Απόψε κοιμάμαι στην μαμά μου με τον υιο μου... :(

Το πρωϊ μου εμεινε η κλειδαρια του αυτοκινητου στο χερι εξω απο πελατη...το πηγα στον μαστορα το μεσημερι και το κρατησε θα το παρω αυριο...και εμεινα Κολωνο, γιατι πως θα ερχομουν παλι το πρωϊ...μου ειπε το παλικαρι οτι προσπαθησαν να το ανοιξουν-παραβιασουν και δεν τα καταφεραν με αποτελεσμα απλα να πληρωσω κλειδαρια τωρα...ελεος ρε γμτ...τη Παρασκευη ειχε τρυπησει το ψυγειο του φορτηγου μας...εχτες ημουν χωρις επαγγελματικο 300 η ζημια...και αυριο η κλειδαρια μου απλη κανα 50αρι....ουφ...καλο μηνα να εχω...ε???

Ιωαννακι μου γλυκο περαστικα και γρηγορα σπιτι σας...το πρωϊ σε σκεφτομουν εντονα και τωρα που μπηκα διαβασα τα νεα και εχω στεναχωρεθει παρα πολυ..

Βικακια μου τι κανετε βρε?? Τόσες σελίδες οι 2 σας???? :lol::lol: Εχτες μολις κλεισαμε ξαπλωσα και ξυπνησα στις 23.00 απο τις φωνες Νικολα και Βασίλη...τσακωνοντουσαν γιατι δεν κοιμοταν ο μικρος...μες την ζαλαδα μου σηκωθηκα να του κανω γαλα και να τον κανω καλα γιατι δεν κοιμοταν...το βιντεακι θα στο στειλω με mail την Πέμπτη Βίκυ για να το ανεβασεις εσυ αν θες...οκ??

Εράκι μου αντε μεθαυριο η μεγαλη μερα!!!Όλα έτοιμα???

Αδερφουλα μου ναι ηρεμησε το κεφαλι μου επιτελους...αδιαθετησα και αρχισα λιγο να ξεπρηζομαι...λιγο βεβαια...γιατι με πρηζουν κι οι πελατες μου και οι προμηθευτες μου.... :lol::lol: Όντως τα ιδια κανουμε αλλα δεν μου κανει εντυπωση...ειμαστε κι εμεις ιδιες...so....simple.....κουραγιο με το θεμα του Π. τον νιωθω γιατι ζω ενα δραμα με τις φωνες του Νικολα οταν θελω να κοιμηθω εστω μιση ωριτσα...αλλα νιωθω και σενα που δεν μπορεις να κανεις κατι να ηρεμησουν...δεν υπαρχει και mute ρε γμτ σε αυτα τα μοντελα!!! :lol: φιλια στα μικρουλια!!!

Αναστασία εύχομαι να σε πάρουν στη δουλειά κι ας υπάρχουν πολλεςςςςς υποψηφιες!!! ;)

Ελενακι όντως που είσαι??? Τελικά τι θα κάνουμε αυριο?? Εγω μπορώ κατα τις 19.30 αλλα με Νικόλα μαζί...εκτός απροόπτου...λόγω καιρού κυρίως...

Ρία μου :x:YMHUG: κι εγω...

Στάμμυ είσαι καλά?? Τί έγινε? Που είσαι? Μήπως τελικα την αρπαξες για τα καλα? Κι εγώ σε πείραζα προχτες?? Εύχομαι όλα καλά!!!

Τόνια κουράγιο!!! Θα περάσουν τα δύσκολα...μας λειπεις...αντε να περασει ο καιρος και να μπαινεις και πιο συχνα!

Βασουλα πολλα φιλακια!!

Κοριτσια συγνωμη αν ξεχναω κατι αλλα ηταν αλλη μια δυσκολη μερα...τα φιλια μου σε ολες σας!!

Καλο βραδυ σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινα μια χαρα σου μπηκε ο μηνας ε??

ελπιζω να ναι κ τα τελευταια που θα σε βρουν :!::!::!::!:

ναι αμε στειλτο μου μια μερα θα γινω διασημη με αυτο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!

Αμαν βρε Κατερινάκι μου, ξου ξου πια οι γκαντεμιές απο πάνω σου! Σε σκέφτομαι πολύ να ξέρεις και σε θαυμάζω για τον αγώνα που τραβάς. Εισαι καταπληκτικός άνθρωπος.

Βικάκι μου σ'ευχαριστώ για την συνταγή, δεν ξέρω αν θα προλάβω να την σηκώσω αυριο.. Αν οχι θα την σηκώσω μολις μπορέσω απο το Τορόντο.

Βασούλα και εγώ ζαρτ το ξέρω χαχα

Ρια περαστικά στην Ανδριάνα.

Ελπίζω η Ελένη να ειναι καλά.

Φιλάκια σε όλες κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ;;;;;;;

ΕΡΗ ΑΥΡΙΟ ΦΕΥΓΕΤΕ Ε;;ΑΝΤΕ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ !!!!ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ Κ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΝΕΟ ΣΑΣ ΞΕΚΙΝΙΜΑ!!!

ΜΗΛΙΣΑ ΜΕ ΤΗ ΦΑΝΟΥΛΑ ΧΤΕΣ!!!ΓΥΡΙΣΑΝ ΣΠΙΤΙ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΟΥΝ!!!Ο ΜΙΚΡΟΣ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ!!ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...