Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τσουπρες μου τι κανετε;;;;;

Σας ειδα σας καμαρωσα και ζηλεψα ΤΡΕΛΑΑΑΑΑ!!!!!! :lol:

Ειστε ολες ΤΕΛΕΙΕΣ κι ελπιζω να σας γνωρισω καποια στιγμη!!! :YMHUG::x:-*

Βικαρα εισαι μεγαλο τρελοκομειο!!!!τραγουδιαρα μου εσυ!!!! :lol:

Εγω βλεπω το νησι...ε ειναι και το πατριωτικο στη μεση! :lol: Κρεμαω τη μπεμπα στο βυζι και βγαζει το σκασμο να δω κι εγω μια σειρα με την ηαυχια μου!!!! :lol::lol:

Κοριτσια περναω μεγαλο ζορι αλλα με εμψυχωνουν οι παλιες βυζοκαραβανες κι ελπιζω να τα καταφερω!

Απο τη Φανουλα κανενα νεο εχουμε τελικα;;;;

Σας φιλω γλυκα ολες!!! :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α ρε βικαρα με τα ωραια σου :lol::lol::lol::lol:

τονια ειναι αρχη σε λιγο καιρο θα ναι καλυτερα δεν σε φοβομαστε ρε θηριο μην μασας οι σκεψεις μας ειναι μαζι σου :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω βλεπω το νησι...ε ειναι και το πατριωτικο στη μεση! :lol: Κρεμαω τη μπεμπα στο βυζι και βγαζει το σκασμο να δω κι εγω μια σειρα με την ηαυχια μου!!!! :lol::lol:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))=))=))=))=))=))

ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΑΣ ΛΕΙΠΕΙΣ!!!ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΔΙΑΒΑΖΩ ΛΙΩΝΩ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ ΤΑ ΛΕΣ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ Κ ΣΕΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!!!!ΤΡΕΛΟΚΟΜΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟΣ! Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΕΙ;;;;;

Η ΤΣΟΥΠΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΣΗΧΗ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΤΕ ΒΙΚΑΡΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΚΑΙ ΓΕΜΗΣΑΜΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΠΑΛΙ ΣΗΜΕΡΑ!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ & ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑΑΑΑΑΑΑ!!Κ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΑΠΟΝΗΡΕΥΤΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου!!

Δεν σας προλαβα γμτ... :(

Ποσο χαρηκα που ειδα και αλλες φωτο σας!!! Πολυ σας χαιρομαι!!

Βικουλινι μου σε συμπαθουσα που σε συμπαθουσα τωρα που σε ειδα σε παω ακομα πιο πολυ!!!!!! :) Εισαι μια κουκλα με σωματαρα φοβερη! φτου φτου!!

Αδερφουλα ΘΕΛΟΥΜΕ ΒΙΝΤΕΑΚΙ!! ΘΕΛΟΥΜΕ ΒΙΝΤΕΑΚΙ!!! Αλλα απο οτι ξερω για να το περασεις εδω πρεπει πρωτα να το ανεβασεις στο youtube. Αλλιως στειλτο με μαιλ αν θελει το Βικακι βεβαια!

Πως εισαι? Σου περασε λιγο το κεφαλι? Τωρα με την περιοδο θα ηρεμησεις λογικα..Καλα ,εχω παρατηρησει πως μαγειρευουμε τα ιδια φαγητα καθε μερα!!! Και εγω φασολακια ειχα σημερα! :)

Βικακι μου τρελενομαι για τον χαρακτηρα σου! Εχω και εγω ενα ψωνιο με το τραγουδι αλλα δεν τολμαω να παρω μικροφωνο στα χερια μου! Σκεφτομαι να παρω καραοκε στο σπιτι αλλα λυπαμαι τους καημενους τους γειτονες! :lol::lol:

Σταμυ μου και εσυ κουκλιτσα!! Μα ολες οι ΘΕΕΣ εδω μαζευτηκαμε!!! :)

Αναστασια μου σου ευχομαι να την παρεις την θεση! Ολα καλα θα πανε. Ο Σπυρακος τι κανει? Πως τα πατε με το γιογιο?

Σημερα ειμαι χαλια...απο το πρωι ειμαι μαλωμενη με τον Π. Σπανια γινεται αυτο και δεν νιωθω καλα.Μα εχει την απαιτηση με 2 παιδια στο σπιτι να μην ακουγεται κιχ για να μπορεσει να κοιμηθει μετα την δουλεια. Μα ειναι δυνατον? Τι να κανω να τα φημωσω να μην κλαινε και μιλανε? Τα πηρα ασχημα σημερα και γιναμε μπιλιες... Δεν λεω ερχεται 7 το πρωι απο την δουλεια αλλα και εγω τι να κανω που ο μικρος οοοοολη μερα κλαει και ησυχαζει μονο στο μεμε....τα ειπα και ξελαφρωσα.......ουφ.

Κρητικοπουλα μου υπομονη και παλι υπομονη...τα περασα και σε καταλαβαινω. Και εγω ετσι κανω...κρεμαω τον μικρο στο μεμε για να γραψω εδω εστω και με ενα χερι! Δεν γινεται αλλιως! Σημερα μαγειρευα με τον μικρο στο μεμε, τουαλετα μαζι επισης φαντασου δηλαδη....Ο Αλεξ πως το βλεπει? Την χτυπαει καθολου?

Ερη μου ολα ετοιμα? Πω πω εφτασε ο καιρος...Ποσες ωρες ταξιδι ειναι?

Τα φιλια μου σε ολες ανεξερετως! Καλο βραδυ να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ!!!

ΝΥΣΤΑΖΩ....

ΛΕΝΑΚΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΣΥΜΠΑΘΩ ΠΟΛΥ!!ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ Κ ΟΙ ΚΑΒΓΑΔΕΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ :( ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΑΣΤΑ...ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ...ΘΑ ΞΕΠΕΤΑΧΤΟΥΝ ΜΩΛΕ Κ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΩΡΑ :lol::lol::lol::lol:

ΒΙΚΑΡΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΣΟΥ ΤΕΛΙΚΑ;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΧΑΘΕΙ ΟΛΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ σε ολες μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγώ χάθηκα το ξέρω λόγω δουλειάς

Όποτε μπαίνω δεν προλαβαίνω να διαβάσω κάτι γίνεται και πρέπει να κλείσω.

Απ' ότι είδα από τις φώτο πρέπει να τα περάσετε πολύ ωραία μπράβο πολύ χαίρομαι για εσας!!!!!!

Δεν προλαβαίνω να γράψω άλλο φιλιά σε όλες.

Σημείωση 1: Bikxar το γλυκό το έφτιαξα και ήταν τέλειο!!!!!!!!!!!!

Σημείωση 2: Κατερίνα τα εννοούσα αυτά που σου έγραψα!!!!!!!!!!!

Σημείωση 3: Ελένη που χάθηκες????????????

Σημείωση 4: Βικουλίνι αφού σου άρεσε τόσο πολύ να κανονίσεις να έρχεσαι πιο συχνά!!!!!!!!!!!

Σημείωση 5: Λενάκι οι άνδρες έτσι είναι κάνε υπομονή αν και οι καβγάδες καλοί είναι να υπάρχουν για να ανάβουν και τα αίματα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααα!!!!!!!! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ να εχουμε!!! Μαρτης, γδαρτης και παλουκοκαυτης λενε..

για να δουμε!! Βαλατε Μαρτη? :) Λεω να βαλω στην μικρη μου μιας και εχουμε ολες τις μερες ηλιο :P:P

(Θα θελα...)

Χθες ξεχασα να βαλω το φαγητο στο ψυγειο και σημερα πρεπει να μαγειρεψω παλι :twisted: Ουτε ξερω τι θα μαγειρεψω..Καμια ιδεα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια καλό μηνα..

οπως καταλαβαίνετε τρέχω και εν φτάνω.. 1 κ σημερα εμεινε επιτέλους!

Φιλάκια πολλά σε όλες μα όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλαρες να εχουμε ολες εν υπεροχο μηνα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ελενακη μου να το τολμας ...εχει πλακα ξεθυμανεις...εγω εχω καραοκε σπιτι δεν φανταζεσε τι γινετε ν με δεις να τργουδαω με το χαρη ντουετο τρελο γελιο....

μωρε αντρες ξερεις ωρες ωρες εχουν τρελες απαιτησεις κ δεν νιωθουν καθολου θα του περασει κ θα καταλαβει οτι αυτο που λεει δεν παιζει....

βικακυ μου καλημερουδιαααααα εκανα τα ονειρα πραξεις :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ρια χαιρομαι που σάρεσε το γλυκοοοοοο :D:D:D:D δεν ηταν κ πολυ ευκολο?αυτη τη εβδομαδα θα εχω αλλο δεν εχω σκεφτει ακομα....ελπιζουμε στην επομενη συναντηση να κταφερεις να ερθεις θα χαρουμε πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!!!

ιωανννα φλωριαννα ασπα αντριαννα κατερινα ελενη σταμμυ ελισαβετ φανη τονια τονια αναστασιαααααα καλο μηνα κ πολλα πολλα φιλακια :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ Ε;;;;;;;;;;;;;;;;ΑΝ ΘΕΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΟΥ ΤΟ ΤΗΛ ΣΟΥ ΜΕ ΠΜ ΓΙΑΤΙ ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΤΟ ΖΗΤΗΣΩ ΠΡΟΧΤΕΣ....

ΛΕΝΑΚΙ ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΛΕΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ ΓΙΟΥΒΑΡΛΑΚΙΑ ...ΔΕΝ ΤΡΕΛΕΝΕΤΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ Η ΜΙΚΡΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΟΛΑ ΝΟΜΙΖΩ...

ΡΙΑ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ...ΕΛΠΙΖΩ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ ΕΞΟΔΑ...ΚΑΤΑ ΤΟ ΜΑΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΑΝΑΕΡΘΩ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ...

ΒΙΚΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΕΙΣΑΙ ΦΡΕΣΚΙΑ ΦΡΕΣΚΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΝΥΧΤΑ Ε;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::D:D:D:D:D:D

παντααα ;);););)

ευτυχως εχω κ φαι απο χτες φακες συμμαζεψα κ καθομαστε σαλονι με το χαρη κ παιζουμε αναψαμε κ τζακι να ζεσταθει το κοκκαλακι μας....

μου εδωσες προχτες η μαριω σερπατινες να του δωσω κ καταλαβαινεις τι γινετε στο σαλονι λες κ εχουμε αποκριτικο παρτυ τα χει κοψει κ κομματακια :shock::shock::shock: κ ειναι τοσο ομορφα εδω :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η μικρή μου έκανε λίγο πυρετό εχθές και κάθεται ο άνδρας μου σπίτι μαζί της.

Λέει θα φτιάξει μακαρόνια με κιμά πρώτη φορά που θα μαγειρεψει για να δούμε τι θα βγει??????

Μακάρι την επόμενη φορά να τα καταφέρω!!!!!!!!!!!

Αν θα είναι Μαίος θα είναι καλύτερα θα πάμε σε έναν ανοιχτό παιδόποτο και θα μπορέσω να έρθω σύγουρα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Και εγώ θέλω να σας γνωρίσω αν νομίζω ότι σας ξέρω και έχω σχηματίσει γνώμη για εσας!!!!

Προτείνω έναν τίτλο για την επόμενη φορά : Μάνες Μοντέλα και μία Τραγουδίστρια :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: πλάκα δεν θα έχει????

Αφού και όλες κούκλες είμαστε και τραγουδίστρια έχουμε :lol::lol::lol: !!!!!!!!!!!!!

Δεν άκουσα βέβαια αλλά είδα φώτο και ήταν τέλεια!!!!!!!

Το μόνο που με στεναχωρεί είναι ότι χάθηκε η Ελενίτσα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα βρε ρια ειναι που δεν με εχεις ακουσει :lol::lol::lol::lol::lol:

κατι θα κανονισουμε για οταν ανοιξει ο καιρος να χαρουν κ τα ζουζουνια μας.....

βασωωωωωωωωωωωωωω δωσε σημααααααα σε περιμενουμε :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΟΙΜΗΣΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ Κ ΠΑΩ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΣΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ ΣΑΛΟΝΙ ΚΟΥΖΙΝΑ ,,,ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΠΡΙΝ!!!

σερπατινες Ε;;;;;;;;;;;;;χαχαχαχαχ ξερω...............εφεραν στη μικρη προχτες κ εγινε μυλος το σαλονι αχαχαχχαχα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΑΧ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ;;;;;;;;;;;;;;ΒΑΖΕΙΣ ΜΙΑ ΣΚΟΥΠΑ Κ ΥΣΗΧΑΖΕΙΣ ΜΕΤΑ...ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΝΕΙ Κ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΜΕΤΙΣ ΠΛΑΣΤΕΛΙΝΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!ΡΟΥΦΑΩ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΜΕ ΤΗ ΣΚΟΥΠΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ Κ ΟΛΟ Κ ΛΙΓΟΣΤΕΥΟΥΝ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...