Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ 2008-ΑΠΛΑ ΘΕΕΣ! No 11


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 799
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τραγουδαρα.....

ναι χτεσινη ενα θα σου πω βγηκαμε μεχρι εξω στη πλατεια κ χορευαμε... :lol::lol::lol:

χτες ειχε αλλο προγραμμα ειναι ενα τυπος ολα τα λεφτα λεει μονο ωπα τραγουδακια λιωσαμε στο γελιο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε τωρα θα κανονίσουμε ενα καλοκαιράκι (που να μπορώ και εγώ ε!) να συναντηθούμε Πάρο να κάνουμε τα μπάνια μας και να πιουμε τα ουζάκια μας! [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion14.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif]

Γεια σου Αναστασάκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά ειμαι Αναστασία μου, ετρεξα λιγο το πρωί με κάτι δουλειές και τωρα ο μικρος κοιμάται και βρηκα ευκαιρία... Εσεις τι κάνετε? Ο Σπυράκος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις καλα ειμαστε

ο μικρος ειναι στην μαμα μου γιατι το απογευμα εχω συνεντευξη για δουλεια

πλησιαζουν οι μερες ε?? ποτε φευγετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ καλή επιτυχία βρε Αναστασία μου, σου ευχομαι ολόψυχα όλα να πάνε πολύ καλύτερα απο ότι περιμένεις, να την πάρεις την δουλειά και να ειναι και η καλύτερη! Να μην έχεις αγχος, να εισαι ο εαυτός σου και όλα θα πάνε καλα!

Φευγουμε την Πέμπτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΡΗ ΕΦΤΑΣΑΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ Ε;;;ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΣ ΜΕ EMAIL;;;ΑΝ ΝΑΙ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΩ!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΙΤΣΑ!!!ΕΥΧΟΜΕ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΞΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?Η ΤΟΝΙΑ28 ΓΕΝΝΗΣΕ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΒΙΚΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ?ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ!!!ΣΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΚΞΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!!ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ?Η ΤΟΝΙΑ28 ΓΕΝΝΗΣΕ?ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ?ΒΙΚΑΡΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΒΙΚΟΥΛΙΝΙ?ΙΩΑΝΝΑΚΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσαρες εγω μολις ξυπνησααααααααααααα σαπισα λιγουλακι

αναστασια τι κανεις???

ερη μου τελειωσες με τις δουλειες??

τονια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ πωπω πως περασες ο καιρος καλε???

βικακυ μου τι κανεις???

ιωαννακη ασπα φλωριαννα βασω κατερινα αντριαννα ελενη ελενη φανη ελισαβετ σταμμυ ρια πολλα πολλα φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναμε παλι συκωνομε καθομε στα κλεφτα και γραφω

βικαραααααααα ελιωσες στον υπνο παλι;;;;;;;;;;;;;ειδες τα νιαταααααααααα;;;;;;;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol: κοιμηθηκε κ ο χαρακης;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...