Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

γιεληζ δυστυχως ουτε κ οι δικοι του το εβλεπαν :lol::lol: ακομα κ αυτοι ελεγαν οτι μοιαζει σε μενα.... :lol::lol: ε θα επρεπε να εχεις προβλημα στα ματια για να μην το δεις :shock::shock: αυτοι που του το ελεγαν ηταν ασχετοι...καποιοι γνωστοι.κ εγω ετσι ξερω οτι τα κοριτσια μοιαζουν τους μπαμπαδες.αν κ σε εμενα κ παλι δεν ισχυει...οι περισσοτεροι λενε οτι μοιαζω στην μαμα μου...εξου μαλλον κ τα γονιδια της μικρης :lol::lol:

μαχη αυτο που λες για την λεκανη νομιζω οτι το επαθα τωρα.ενω δεν εχω ουτε κοιλια ουτε κιλα βλεπω οτι η περιφερεια μου εχει απλωθει :?:? σιγουρα παιζει ρολο κ η γεννα κ οτι εχω κ παραπανω κιλα απο οτι πριν 4 χρονια.τι να πεις?δεν βαριεσαι!!!εχουμε απλα να απλωθουν τα μωρα μας :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσάκια σας αφήνω... πάω να κάνω μία κοτόσουπα... (αλλάγη στο μενού) γιατί έχω τη μαμά μου τον μπαμπά μου και απο χθές τόν άντρα μου κρυωμένους και χάλια! Να τους κάνω μια σουπίτσα να φάνε.

Τα λέμε μετά φιλάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελιζ μου περαστικά τους!!!

Καλό μεσημέρι!! Κι εγώ φτιάχνω το φαγητάκι μου και μετά θα ασχοληθώ με το λεύκωμα του μικρού μου!

Το βραδάκι θα πάμε βόλτα!! ΓΙΟΥΠΙ!!! Μην φανταστειτε τίποτα το ιδιαιτερο..επισκεψη σε φίλους που έχουν βρέφος και δεν ειναι εύκολα να έρθουν να μας δουν!!! Κατι ειναι και αυτο ομως!!

Τα λεμε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα εχω ξεπατωθει...

εβγαλα τον δευτερο φακελο εταιριας φωτοτιπιες και εχω ακομα 3 χρονιες....και πονανε ποδια κεφαλι, ματια..

πειναω...

θελλω κοκα κολα τωραααααααααα :((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ πλακωσε και σε μενα δουλεια, απο το πρωι ψαχνω ολο εγγραφα απο το 1821 :lol::lol::lol:

το καλο αυριο θα λειπει ο διευθυντης μου και θα ειμαι λιγο πιο χαλαρα ;);)

Κοτοσουπα ακουσα!!! μμμμ

εγω παλι σημερα εχω πολυ υγειινο φαγητο ;) ....φιλετακια με κρεμα γαλακτος και ρυζι με καρυ :lol::lol::lol:

αντε μεσα στις θερμιδες παλι. Και ο αντρας μου παρηγγειλε σοκολατινα. πως να μην γινω σαν φαλαινα ρε παιδια :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορούδες μου τι κάνετε.

Πολύ ωραίο το συναίσθημα να σαι νωρίς σπίτι. Τελικά σκούπισε και σφουγγάρισε ο σύζυγος, εγώ μαγείρεψα και έβαλα πλυντήριο.

Διορθώνω διαγωνίσματα τώρα θα μπορούσα να σας κάνω μια λίστα με τα μαργαριτάρια που βρίσκω :lol::lol::lol::lol:

Πάλι καλά που υπάρχουν και τα μαργαριτάρια, για να γελώ στην αρχή και μετά να εκνευρίζομαι :)

Καλό απόγευμα να χετε.

Οι κοιλίτσες σας είναι πολύ cutikes :lol::lol:

xxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε???

Ευχαριστώ πολύ για τα περαστικά... Δεν ξέρω πώς τα κατάφεραν και αρρώστησαν όλοι μαζί... Ελπίζω μόνο να μη με κολλήσουν...

Μάχη εσύ είσαι έγκυος ο άντρας σου ζητάει σοκολατίνες??? :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι καλά να περάσεις απόψε!

Χρύσα μου μην κουράζεσαι τόσο πολύ βρε! Οι δουλειές δεν τελειώνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κι απο εμενα!!!Τι κανετε?Εγω βαριεμαι αφανταστα!Εφυγε ο καλος μου Θεσ/κη(παλι δε με πηρε μαζι του :? ) και ειμαι μονη μου.Κ θελω να βγω να παρω κ γαλατακι που δεν εχω αλλα δε το παιρνω αποφαση με τετοια βαρεμαρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο εμενα...βλεπω πρωι εισαστε μεσα εσεις..διαβασα και τα ποστ σας και ειδα και τις κοιλιτσες σας..μια χαρα πανεμορφες ειναι...εγω στο Χριστοφορο μετα τον 5ο μηνα εκανα ενω τωρα θα σας βαλω φωτο στιν 4η βδομαδα και στην 11η που ειμαι τωρα να με δειτε....φιλακια πολλα!!!

post-1349-13873936330176_thumb.jpg

post-1349-13873936331352_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου kiska! Πολύ ωραία η κοιλίτσα σου!!! Άρχισε να φαίνεται... με το καλό να μεγαλώσει και άλλο!!

:lol::lol::lol::lol:

Κοριτσάκια εγώ σας αφήνω πάω να δώ Λαζόπουλο. Τα λέμε αύριο! Φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κισκα πολυ ωραια η κοιλιτσα σου και το τατου επισης.Εχω κι εγω ενα στην κοιλια μου και πολυ φοβαμαι οτι τωρα θα γινει τεραστιο και μετα τη γεννα θα πρεπει να το αφαιρεσω :(:(

Γιεληζ τελικα δε βγηκα για γαλα,ξαφνικα εκει που καθομουν ανεμελη και χαλαρη χτυπαει το κουδουνι και τσουπ....η πεθερα επισκεψη(αυτα παθαινεις οταν μενεις κοντα με τα πεθερικα).Τωρα εφυγε κ τωρα βαριεμαι ακομη περισσοτερο να κανω οτιδηποτε!!

Σας αφηνω λοιπον κι εγω.(αν και δεν αποκλειεται να ξαναμπω)Καλο βραδυ να εχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄Καλησπέρα σας!!!Μόλις κάθισα.. λοιπόν σας βάζω μία φωτο 5 μέρες πριν γεννήσω τον Νικόλα μου.. αύριο το πρωί επειδή δεν αντέχω τώρα να ψάχνω θα σας βάλω και τις υπόλοιπες!!!

Κισκα μου ωραία η κοιλίτσα και το τατού!!!

Φιλακια!!

post-14193-13873936334893_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Μαχη μου!!Πως εισαι?

Ευγενια κουκλα εισαι κι εσυ και η κοιλιτσα σου!!Αντε να μας βαλεις να σε δουμε κ τωρα!!Τι καλο τρως για πρωινο?Κι εγω πινω το τσαγακι μου κ μολις εφαγα λιγο ψωμακι με βουτυρο κ μελι.

Καλε τι γινεται σημερα?Κοντευει 10 κ δεν εχει εμφανιστει καμια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Σοφία μου ευχαριστώ πολύ!!Σαν μπαλόνι ήταν η κοιλιά μου!! :lol:

Τρώω κορν φλεικς με γάλα κλασική αξία για να ξυπνήσω το πρωί.. Βάζω καφέ και σας ανεβάζω τι ςφωτογραφίες!!Μην τρομάξετε.... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!! Τι κάνετε?

Από το πρωί πλάκωσε δουλίτσα και δεν πρόλαβα να σας καλημερίσω!!

Ευγενία μου τι ωραία κοιλιάααααα!!!! ΤΕΛΕΙΑ!!!!! Και εσύ μία κούκλα!!! φτου φτου!! Σε εσένα μοιάζει ο γιός σου ε?

Άντε περιμένουμε και τις άλλες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζα εδω ειμαι κ εγω!!!πηγαμε πρωι πρωι για εμβολιο κ μολις ηρθα στη δουλεια.πριν λιγο αρχισε να χιονιζει...κατι λιγα βεβαια αλλα ποιος ξερει μπορει αργοτερα να δυναμωσει.καλα ευγενια μου εισαι πανεμορφη....αλλα η κοιλια σου κλεβει την παρασταση :lol::lol: πραγματικα ειναι τεραστια :shock::shock:

αλλα ολοκληρο παιδαρο εβγαλες δεν θα ηταν ;);)

χθες πηγα στον ενδοκρινολογο...ολα καλα προς το παρον αντεχει κ σε ενα μηνα θα ξαναπαω.

εγω πινω τωρα το γαλατακι μου κ εφαγα κ ενα κουλουρακι με σταφιδες,σημερα το εριξα στα ελαφρια :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσια μου!! Τι κάνετε?? Εγώ κοιμήθηκα λίγο περισσότερο σήμερα! Χθες στην επίσκεψη περάσαμε πολύ ωραία, ξεσκάσαμε λίγο. Πήγαμε και γυρίσαμε νωρίς για να δουμε Λαζόπουλο..Βασικά μια βλέπαμε αυτό και μια το 50-50. Αν και το εχω ξαναδει έριξα ένα γελιο χθες, το ευχαριστηθηκα!

Σήμερα θα έχω επισκεψη το μεσημεράκι τον αδερφο με την γιαγια μου!!!

Ευγενία μου μια κούκλα είσαι!! Πολύ όμορφη! Και η κοιλίτσα σου φοβερή! Περιμένουμε τις νεες φώτο!

Κίσκα μια χαρά κοιλίτσα έχεις, μικρούλικη!!

Εμένα χθες ο μικρός έριχνε πολλές κλωτσιές! Ειδικά όταν πήγαμε στους φίλους μας!!

Μιχαέλα μου μια χαρά τα αποτελέσματα σου..μπράβο και έτσι να συνεχίσουν!!

Χιονιζει ε?? Τι ωραία!!!!! Εμάς ειναι ανοιξιατικη μερα!

Οι άλλες πού είστε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
    • Καλό μήνα κορίτσια μου!!  Εμείς σήμερα είχαμε πάει σε βάφτιση του γιου μιας φίλης και πραγματικά συγκινήθηκα πολύ. Δεν ξέρω γιατί, πάντα κλαίω στις βαφτίσεις μόλις ακούσω το κλάμα του μωρού 🥹🥹 Πιο πολύ όμως συγκινήθηκα γιατί για πρώτη φορά σε ένα τέτοιο μυστήριο κρατούσα την κόρη μου αγκαλιά 🌈🌈 Το δικό μου μωράκι, και άλλο ένα μέσα στην κοιλίτσα!! Τι άλλο να ζητήσω, εκτός από το να μου τα προσέχει η Παναγία; Ήταν γενικά έντονη μέρα και την χάρηκα πολύ ♥️ Και τον Σεπτέμβρη θα κάνουμε και εμείς τα βαφτίσια και ανυπομονώ 🥹🥹 Εύχομαι μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου όλες να νιωσετε αυτήν την συγκίνηση και ευτυχία που ένιωσα εγώ ειδικά σήμερα, να γεμίσουν οι αγκαλιές σας υγιή μωράκια και να κλείσουν όλες οι πληγές. Όλα τα δάκρυα να είναι μόνο από χαρά 🙏🙏🙏 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...