Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινα μωρακια 2011..η τελικη αναμετριση!!!!


Recommended Posts

ναι βρε δεν εχεις ακουσει που λενε οτι οταν ειναι μυτερη κ καλα εχεις αγορι κ οταν ειναι στρογγυλη εχεις κοριτσι?βεβαια σε εσενα καμια σχεση.παντως για το σχημα της κοιλιας πιστευω παιζουν αλλα ρολο οπως ο πλακουντας,η θεση του μωρου κ γιατι οχι κ το καλουπι της καθε γυναικας.οι παλιες ετσι ξεχωριζαν τι θα ειναι το μωρο...απο το σχημα που ειχε η κοιλια.ευτυχως που σημερα η επιστημη εχει προχωρησει κ το μαθαινουμε με σιγουρια κ οχι απο σχηματα :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αααααααααααααα!Το'πιασα!Ναι νομιζω το εχω ξανακουσει!!Μωρε λες να εχω κανενα αγορακι εκει μεσα κ να εκαναν λαθος????Οχι,οχι δε θελω,αυτο θα σημαινε οτι τα προσοντα του δε θα ηταν ικανοποιητικα για να φανουν.................. :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τωρα που το θυμηθηκα και ειναι κ αληθινη ιστορια.Περισυ που ειχε γεννησει γνωστη μου και πηγαινα να τη δω στο διπλανο κρεβατι ηταν ενα νεογεννητο ντυμενο στα ροζ καθε μερα.Υποθεσαμε οτι ηταν κοριτσακι...ελα ομως που τοσους μηνες ο γιατρος που παρακολουθουσε την κοπελα ειχε κανει λαθος και ηταν αγορακι!! :o:o:o:o:o Το μαθανε οταν γεννησε και βεβαια τα παντα τα ειχαν ηδη παρει ροζ!Μας ελεγε η κοπελα οτι οταν βγηκε εξω η μαια και φωναξε τον αντρα της του ειπε''να σας ζησει ο γιος'' κι εκεινος ειπε οτι κανουν λαθος γιατι περιμενε κορη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol: Λες Σοφάκι???

Φαντάζεσαι πλάκα που έπαθαν οι άνθρωποι???

Κορίτσια μου ήρθε στο λαιμό μια ξινίλα..το εχω ξαναπαθει και μετά απο λίγο περνά. Αυτό είναι καουρα??? :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφογκαστρουλινια μου!!!

τι μου κανετε??

ευχομαι να εχουμε εναν ωραιο κ ηρεμο μηνα...

αχ βρε κοριτσια ανησυχω για την ζαχα...δεν εχει καμια τηλ της??ουτε απο τις κοπελες τις εξω ξερουν??

εμεις ειμαστε μια χαρα...εχτες το βραδυ δεν μπορουσα να κοιμηθω απο τις κλωτσιες..

σοφακι κανεις πλακα για την κοιλιτσα..καλεεεε που τα χεις χωρεσει κ τα 2 εκει??

απαπαα...αμα σου βαλω την δικια μου θα τρομαξεις...ειναι πολυυυυ μεγαληηηη

σημερα θα παω ιασω για την αντι χα κ βαριεμαι ποολυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σοφια το ιδιο ακριβως ειχε παθει μια γνωστη μου η αδερφη της.ειχαν δυο αγορακια κ πηγαιναν για το τριτο κοριτσι κ τελικα στη γεννα εμαθαν οτι ηταν αγορι.ειχαν ετοιμασει κ ροζ δωματιο κ οπως λες τις πρωτες μερες το ειχαν με ροζ το μωρο.ειναι να παθαινεις ενα εγκεφαλικο μη σου πω κ δυο!!!

μαρακι αυτες ειναι οι περιφημες καουρες.αφου σου φευγουν παλι καλα γιατι ειναι ενα απαισιο συναισθημα κ αν το εχεις ολη την ωρα...αστα βραστα.το ειχα στην μικρη μου κ ημουν με ενα ποτηρι γαλα συνεχεια για να με δροσιζει.

καλημερα μαριλου με τις κλωτσιες σου.ανηπομονω να περασουν οι μερες για να νοιωσω κ εγω κατι.μια φορα προχθες ενοιωσα κατι σαν να με γαργαλαει μεσα μου.καταλαβαινω πως δεν ειναι το εντερο γιατι αυτο το νοιωθω για τα καλα αλλα κ παλ λιγο απιθανο να ειναι το μωρο.η φαντασια μου μαλλον μου παιζει παιχνιδακια.

εγω σημερα εχω ενδοκρινολογο το απογευμα.οι εξετασεις βγηκαν καλες να δουμε κ ο υπερηχος τι θα δειξει.προς το παρον τα εχω γλιτωσει τα χαπια.μακαρι να παμε ετσι μεχρι τελους κ να μην χρειαστει να παρω καθολου.αυριο πρωι εχουμε κ παιδιατρο για εμβολιο.αυτη η εβδομαδα φουλ στους γιατρους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!

Εγώ έφυγα απο τη δουλειά γιατί χάλασαν τα καλοριφέρ και είχε πολύ κρύο!! Με έδιωξε ο προιστάμενος!

:lol::lol::lol:

Σοφία μου τέλεια η κοιλίτσα σου!!! Δεν είναι καθόλου μεγάλη!!! Πώς χωράνε 2 μωρά εκεί μέσα??? :shock::shock: Α και για το φύλο μη μου το αλλάζεις τώρα και βγεί η νύφη μου γαμπρός!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερα, καλο μηνα να εχουμε, αυτη η εποχη που μπαινει να ειναι για ολους μας υπεροχη και να περασει γρηγορα να ερθει το καλοκαιρι να ξεκινησουμε σιγα σιγα μια μια να δεχεται το μωρακι/τα μωρακια στην αγκαλια της!!!!!

Πω πω τι ωραιες κοιλιτσες ειναι αυτες, Θα σας βαλω κι εγω την δικια μου. Σας προειδοποιω οτι ειναι εκτος συναγωνισμου, απ'ολες σας η μεγαλυτερη. Ειναι και στρουμπουλη σαν να πηραν μια μπαλα και να την εβαλαν στην κοιλια μου. Οι δικες σας ειναι μινιατουρες μπροστα στη δικια μου. Πεταγεται και ο αφαλος :lol::lol::lol:

Μου αρεσει που αρχισατε με φαγητα πρωι πρωι και μπυ ανοιξατε την ορεξη!!!

Κοριτσια αυτο με το να προσεχω τι τρωω συνεχεια το λεω αλλα δεν το τηρω ποτε!!!!

Ασε που καλυτερα να μην ειμαι σπιτι γιατι στο σπιτι τσιμπολογαω συνεχεια :oops::oops::oops:

εγω σημερα το πα και το κανα 10 η ωρα ηρθα στο γραφειο :roll::roll::roll: Δεν με νοιαζει ομως :roll::roll:

εγω εβλεπα κατι παλιοονειρα χτες το βραδυ, ουτε να τα πω δεν μπορω :cry::cry::cry: σημερα θα παω λιγο να αναψω κανενα κερακι στην εκκλησια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera koritsia...kalo mina na exoume!!!!!!!!!!!!Ti wraies koilitses einai autes....thn allh evdomada mazi me thn auxeniki mou tha sas valw kai thn dikia mou koilitsa...alla eseis eiste polu kompses se sxesh me emena..xixixixixixi

twra oson afora to sxima..emena koritsia h mama mou kai se emena kai sthn aderfo mou eixe idia koilia...kai to proswpo ths den eixe allaksei katholou!!!!twra emena mou lene oti taxa den glukaina katholou..alla egw den ta pisteuw auta!!!!!!!!perimenw mpas kai fanei sthn auxeniki..alliws se kana mina tha kseroume sigoura..:) :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou εκεί που γράφεις την απάντηση έχει απο κάτω Επιλογές και δίπλα Προσθήκη συνημμένου πάς εκεί και βάζεις τη φωτό!

Καλημέρα Μάχη καλά έκανες και πήγες αργά στη δουλειά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιελήζ λες????Σοφία το νου σου μην της κάνεις καμιά πλάκα!!! :lol::lol:

Μαρία μου καούρα ήταν..αλλά είσαι τυχερή που σου περνάει!Εγώ με αυτόν τον καιρό που τρώω παγάκια???? :shock::shock: Με κοιτούν όλοι σαν να είμαι από άλλο πλανήτη.. μήπως είμαι? :roll::roll:

Καλημέρα Μάχη!

Καλημέρα Μαριλού ωραία να ξενυχτάς με κλωτσιές ε??είμαστε μαζόχες τελικά!

Καλημέρα και σε σένα Μαρουλίτα!

Γιελήζ πολύ τυχερή είσαι.. με εκείνο το Τζόκερ τι έκανες τελικά?? έπαιξες?? :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα μην ανησυχεις,δε προκειται να κανω γαμπρο!!Εταξα στο γιο σου νυφη και θα την εχει!!

Μαριλου τελειες οι κλωτσιες ε?Κι εμενα στην αρχη τη νυχτα ηταν πιο υπερκινητικες,τωρα πια ολη την ημερα!!Α!μολις ειδα τη φωτο!Τελειαααααααααα!!!!!Μια χαρα εισαι κι εσυ,μας βρισκω ολες κομψοτατες!

Καλημερα Μαρουλιτα!

Καλημερα και σε σενα Μαχη μου!!Πως ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπαα Ευγενία δεν αξιώθηκα!! Αλλά που θα πάει κάποια στιγμή θα παίξω!!!

ΑΑΑΑΑΑ marilou!!!!! Τι ωραία κοιλιάααααααα!!! Στρογγυλή στρογγυλή!!! Φτου φτου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς την Γιελιζ!!

Καλημέρα Μαχη και Μαρουλίτα!

Τι κάνετε??

Μιχαέλα μου καούρες ε?? Οχι δεν μπορώ να πω με πιανει στιγμιαια και οχι καθε μέρα και μετά περνά. Γαλα πίνω ένα ποτήρι κάθε βράδυ. Το κολλησα και στον άντρα μου και πίνει κ αυτος.

Για τις καουρες ειναι που λένε οτι βγάζει μαλλια το μωρό?

Μαριλού μου τέλεια η κοιλίτσα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μωρε ηρθε η γιαγιουλα μου να με δει...

σορυυυυ....

θα μπω το μεσημεροαπογευμα αφου γυρισω απο το ιασω..

σας φιλω γλυκα ολες σας κ κυριως τα ζουζουνακια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι γάλα να πίνεις όσο παραπάνω μπορείς... εγώ χθές πήρα το ΝΟΥΝΟΥ Kid που έχει τα πάντα μέσα... ασβέστιο σίδηρο μαγνήσιο κ.α. έχει βέβαια παραπάνω θερμίδες απο το άλλο που πίνω αλλά θα πίνω μόνο ένα ποτήρι απο αυτό και τα υπόλοιπα απο το άλλο....

Στο καλό marilou μου!! Τα λέμε μετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...