Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

μια χαρα ακουγεται το σπερμα σας...εγω νομιζω πως αν κανεις κατι για τις συμφησεις και κανεις σπερματεγχυση μπορει κατι να γινει..γιατι επιμενουν τοσο με το σπερμα και την εγχειρηση;η ναι στη χειροτεη κανεις μια εξωσωματικη και τελειωνεις..ρωτησες και αλλου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ.

ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΓΙΑ ΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΑΣ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ ΟΤΙ ΛΟΓΩ ΤΟΝ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΩΝ ΩΟΘΗΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΚΑΝΟΝΗΣΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΔΥΝΑΤΗ Η ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΗ ΣΥΛΛΗΨΗ.

Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΗΤΑΝ ΕΠΙΤΥΧΗΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ 2006 ΜΕ ΤΡΙΑ ΕΜΒΡΥΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΤΙΣ 19 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. Ο ΛΟΓΟΣ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗ ΦΥΣΗ. ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΓΧΟΣ ΕΠΕΙΔΗ ΜΟΛΙΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΒΙΑΖΟΜΑΣΤΑΝ. Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΜΕ ΤΣΑΚΙΣΕ ΑΛΛΑ ΑΜΕΣΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΑ. ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑΝ ΑΛΛΕΣ ΔΥΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΑ.

ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΑΝΑΖΗΤΟΥΣΑ ΜΙΑ ΕΓΚΥΜΩΣΥΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΑΞΑ ΓΙΑΤΡΟ. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΥΤΕ ΦΡΑΓΜΕΝΕΣ ΣΑΛΠΙΓΓΕΣ, ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ, Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΑΡΑ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΤΕ. ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΙΜΟΝΗ, ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ.

ΜΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕ ΟΤΙ ΟΙ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΜΟΝΟ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ. ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΤΟΣΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕΣΑ ΣΕ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ, ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ 2008, ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΣΤΙΣ 8 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΥΠΗΡΧΕ ΑΚΑΤΑΣΤΑΤΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΛΟΓΩ ΤΟΝ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ Η ΚΑΘΥΣΤΕΡΙΣΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ. ΤΟ ΗΘΕΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ. ΤΑ ΕΧΑΣΑ ΣΤΙΣ 12 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΗΤΑΝ ΔΙΔΥΜΑ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΙΟΨΙΑ ΣΤΑ ΕΜΒΡΥΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΑΘΑΙΝΑΜΕ ΠΟΛΛΑ. Η ΒΙΟΨΙΑ ΕΔΕΙΞΕ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ ΑΛΛΑ Η ΘΡΟΜΒΟΦΙΛΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΒΡΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΘΑ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.

ΕΚΛΑΨΑ ΠΟΝΕΣΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΟΛΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ. Η ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ ΧΑΘΗΚΕ. ΚΟΙΤΑΖΑ ΓΥΡΩ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΜΕ ΕΝΑ Ή ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΒΟΛΗ ΕΧΑΣΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕ ΕΜΜΟΝΗ ΙΔΕΑ. ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΝΑΦΕΡΟΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΡΧΕΤΕ. ΜΕΣΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑΞΑ ΠΟΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΠΑΛΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ.

ΠΟΝΕΣΑ ΕΚΛΑΨΑ ΦΩΝΑΞΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΠΑΜΠΑΣ.

ΤΩΡΑ ΚΑΘΑΡΙΣΑ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΒΓΑΛΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΜΑΙ. ΚΑΝΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ.

ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΟΙΤΑΝΕ ΜΟΝΟ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΣΟΥ ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΗΤΕΡΑ.

ΖΩ ΟΜΩΣ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ; ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΓΟΝΕΙΣ; ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ;

tzoytzoyka ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ. ΔΙΑΒΑΖΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ. ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΤΩ ΠΟΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για το κουράγιο και την στίριξη που μου δίνετε!!!!!!! :D:D:D:D:D:D

Δεν ήταν από την αρχή όμως τόσο εύκολα τα πράγματα.....

Αφού έφτασα στο σημείο να μουδιάζω (χέρια-πόδια-στόμα)από την πρώτη φορά που άκουσα τον γιατρό να μου λέει τι έχω, και κάθε φορά που έπερνα εξετάσεις που με διαβεβαίωναν οτι δεν θα κάνω παιδί, κατάλαβα οτι στο τέλος θα αρρωστήσω και θα τρέχουμε χειρότερα.....

Παρακαλάω κάθε μέρα την Παναγία να μας δώσει ένα υγιεί παιδάκι και να γίνουμε και εμείς γονείς που τόσο πολύ επιθυμούμε!!!!!!!!!

Το κακό με εμένα άρχισε 5-6 χρόνια πριν (απ' οσο μπορώ να υπολογίσω) όταν άρχισε να σταματάει η περίοδος και ο πρώην μαλ.....ς γιατρός μου δεν μου έλεγε τι έχω και ας ήξερε οτι θέλουμε να κάνουμε ένα παιδάκι...Αλλά και εγώ?????Δεν άλλαζα γιατρό γιατί του είχα τυφλή εμπιστοσύνη....Ήμουνα σίγουρη οτι ασχολείτε με την κατάστασή μου και κάνει ότι καλύτερο και φυσικά ξύπνησα μια μέρα (μάλλον αργά-όπως φάνηκε) και πήγα σε κάποιον άλλον για να μου πει τι θα κάνουμε....και να που μου είπε...

Είπα και εγώ στον άντρα μου 2-3 φορές να βρεί μία άλλη γυναίκα για να γίνει μπαμπάς, και φυσικά με πήρε και με σήκωσε......Δεν μπορώ να πώ, απο την συμπαράσταση, την υπομονή και το κουράγιο που μου δίνει αυτός ο άνθρωπος δεν έχω κανένα παράπονο και προχωράω!!!!!Οι καημένες οι ορμόνες μου τα έχουν παίξει και δόξα το Θεό έχω δίπλα μου ανθρώπους που το καταλαβαίνουν και κάνουν υπομονή!!!(οοοοοοοοοοοοοοση υπομονή χρειάζετε η κατάστασή μου)

Οπότε κορίτσια μου το συμπέρασμα από τον τελευταίο χρόνο αγώνα δρόμου είναι οτι με ΠΙΣΤΗ και αισιοδοξία θα αντιμετωπιστεί κάθε δυσκολία!!!!!!!!!!Αλλιώς ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγκλονιστηκα Χ+Μ...με τον απεραντο πονο σου!!!!!!!!ποσο βλακες μπορει να ειναι να μην δουν αν εχεις θρομβοφιλια...αιναι στην αθηνα (δεν ξερω που εισαι)μια γιατρος που ασχολειται με αυτο..αν θες μπορω να μαθω...ευχομαι πολυ συντομα να γινεις μανουλα..οσο για την τελευταια σου απορια..εχω ακριβως την ιδια...!!!!!!!!!!!ειδαμε και αποειδαμε κι εμεις και καναμε σπερματεγχυση..ευχομαι να γινεις πολυ πολυ γρηγορα μανουλα!!!!!!!!!!!!!...κι εσυ τζουτζουκα και ολες!!!!!!!!!!!!!!!ως εδω πια!!!!!αααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χ+μ καμία δεν είναι απαράδεκτη, η κάθε μια βιώνει το δικό της πρόβλημα...

μέσα σε όλα υπάρχουν και οι περιπτώσεις, οι δυσκολότερες απο την δική μας που πρέπει

να τις βλέπουμε να τις ακούμε και περνούμε θάρρος!! για να συνεχίσουμε !!

Δεν έχω βιώσει ποτέ αυτό που πέρασες αλλά φαντάζομαι πως είναι η ποιο δύσκολη στιγμή για μια γυναικά!!

tzoutzouka δυστυχώς πάντα θα συναντάμε στο δρόμο μας ανθρώπους που νοιάζονται μόνο για τα χρήματα...

να μην σταματάς να ελπίζεις... τρόποι υπάρχουν για να γίνεις μανούλα !! όλες μπορούμε να γίνουμε μανούλες!!

και κορίτσια ευτυχώς που έχετε δίπλα σας τους άντρες σας!! είναι πολύ σημαντικό κομμάτι..

είναι μεγάλη δύναμη η αγάπη!!

με αυτά και με τα άλλα ξέχασα να πω και ΚΑΛΗΜΈΡΑ [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] :lol::lol::lol::lol::lol:

cuando ; πόσες ακόμα μέρες :lol::lol::lol:

χτες δεν με έπιανε ύπνος... όσο κοντεύουν οι μέρες κάτι παθαίνω b-(b-(b-( [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused1.gif] [smilie=confused1.gif] [smilie=fucyc.gif][smilie=fucyc.gif][smilie=tongue3.gif][smilie=tongue3.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimerizw tis filenades mou.... :D

x+m den exw perasei ola osa esy alla prospathw na katalabw sto elaxisto to pono sou!!!k afto to giati...oles exoume k 1 k 2 k 3 giati alla den yparxei kaneis na apantisei!!!eimaste edw gia sena!!i elpida pethainei panta teleftaia...tha ftaseis sto stoxo sou k tha apoktiseis syntoma ena aksiolatreftw sporaki pou tha exei ti kalyteri mama!!!exoume idi mathei na paleboume k twra pia de ta paratame!!!efxomai ooooti kalytero!na teleiwsei poly syntoma afto to asximo oneiro k syntoma na xamogelas :D:D:D

tzoutzouka dystyxws tous giatrous den mporeis na tous katalabeis me to kalimera sas!!prepei prwta na yposteis tis synepeies oso k an meta ponaei!! :( oles exoume brethei se lathos giatro!!

pisti kouklitsa mou!!poly pisti k ola tha ginoun!!!e ti sto kalo emeis den aksizoume na ginoume manoules???alimono!!efxomai poly syntoma na teleinwei afto to talaipwro taksidi k na ftaseis sto proorismo sou me ena poly eftyxes apotelesma!! :)

sas stelnw oli ti thetiki(osi mou exei apomeinei :roll:;) )mou energeia k mia zesti agkalitsa :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

koritsia pou pige pali i sia ?polla kolpakia mas kanei teleftaia :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια μου, καλέ πότε πήγατε στο Νο 2 ??!!! :o Μάλλον έχω πολύ καιρό να μπώ ε?

Λοιπόν κατ αρχήν πολλά συγχαρητήρια και τις καλύτερες ευχές μου για τις εγκυούλες. Με το καλό να κρατήσουν τα υγειέστατα μωράκια τους στην αγκαλιά τους!!

Συζητούσα πρόσφατα με μια φίλη και μου έλεγε την ιστορία της, πόσο ταλαιπωρήθηκε για να αποκτήσει μωράκι, εξωσωματικές, σπερματεγχύσεις κλπ και τελικά όταν τα κατάφερε και απέβαλε το άγχος της, όταν πείστηκε ότι δεν μπορεί να κάνει παιδιά, τσούπ έμεινε έγκυος φυσιολογικά!! :o:o

Έτσι λοιπόν σταμάτησα να το σκέφτομαι κι εγώ, είπα στον εαυτό μου ότι θα το αφήσω να κυλίσει και μετά το Πάσχα που θα κοντεύουμε να κλείσουμε 1 χρόνο προσπαθειών θα κάνουμε τις εξετάσεις μας και βλέπουμε....

Σας σκέφτομαι όλες και σας έχω στις προσευχές μου, πιστεύω πως αργά ή γρήγορα όλες θα τα καταφέρουμε γιατί ο σκοπός είναι ιερός!

Σας φιλώ γλυκά... :YMHUG::-*:-*:YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Αναστασία [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

μας ξεχάσατε !! καλή και η αποχή απο το μάμμυ αλλά όχι τόσο απότομα ρε κορίτσια...

δεν μας νοιάζεστε ; :((:((:((

ζούμε δεν ζούμε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] Αναστασία [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

μας ξεχάσατε !! καλή και η αποχή απο το μάμμυ αλλά όχι τόσο απότομα ρε κορίτσια...

δεν μας νοιάζεστε ; :((:((:((

ζούμε δεν ζούμε... :lol::lol::lol::lol::lol:

Εδω ειμαι ζαργανα μου!!!! :-*:x:x Περιμενα να μου κατεβει η πιεση απο τον 36 που ηταν....επεσε στο 34.....και ελπιζω να πεσει κι αλλο γιατι αλλιως... :-w θα πεσουν κλανιδια!!!!! =p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντα 4 μερες λεει το τικερ μου αρα......3 για σενα....χαχαχαχαχαχα πως πατε κοριτσια;

Τι κανειςςςςςςςς κοπελιααααααααα?Πως αισθανεσαι?πες κανενα συμπτωμα!!! :x=p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμασταν διακοπες στα καναρίνια νησιά και πίναμε πινα κώλο !!!!:y32b4::y32b4::y32b4:

καλα ητανε αλλα λιγο, Μερεντα περιμενουμε τα νεα σου και της cuando και αποφασισαμε να επιστρεψουμε [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την αναστασια!!!!!!!!!!!!πριτσι πριτσι; :lol::lol::lol:

λοιπον συμπτωματα τι να πω..το στηθος..ο,τι αλλο να πω θα ναι ιδεα μου..μπορω να σου πω οτι νυσταζω ..οτι πειναω..οτι εχω τσιμπιματακια..αλλα μπορει να ναι ολα απο το μυαλο μου!!!!!! :lol::lol: το στηθος δεν ειναι απο το μυαλο μου αλλα παντα ποναει πριν..οποτε..δεν εχει νοημα.. :-ss:-ss:-ss:-ss θελω πολυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αυτο ειναι καλο συμπτωμα;

σια και αναστασια μαζι ησασταν διακοπες δηλαδη;μαζι πατε σαν τις χιωτισες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως την αναστασια!!!!!!!!!!!!πριτσι πριτσι; :lol::lol::lol:

λοιπον συμπτωματα τι να πω..το στηθος..ο,τι αλλο να πω θα ναι ιδεα μου..μπορω να σου πω οτι νυσταζω ..οτι πειναω..οτι εχω τσιμπιματακια..αλλα μπορει να ναι ολα απο το μυαλο μου!!!!!! :lol::lol: το στηθος δεν ειναι απο το μυαλο μου αλλα παντα ποναει πριν..οποτε..δεν εχει νοημα.. :-ss:-ss:-ss:-ss θελω πολυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αυτο ειναι καλο συμπτωμα;

σια και αναστασια μαζι ησασταν διακοπες δηλαδη;μαζι πατε σαν τις χιωτισες;

Μου αρεσε το καλωσόρισμα σου cuando =))=)) φρασττττττττττ :-o=p~

Οχι δεν ειμασταν μαζι διακοπες με τη Σια.Εγω ημουν με τον αντρα μου στις βιδες και πιναμε τουλιπες!!! @-)

Το οτι θέλεις πολυ ειναι απο τα καλύτερα συμπτώματα, το ακούνε τα σποράκια κι έρχονται!!!!Αντε μακαρι κοριτσι, αγωνιούμε μαζι σου!!! :x=p~=p~

Και τωρα που το σκέφτομαι....κλανιτσες έχεις καθόλου? :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου αρεσε το καλωσόρισμα σου cuando =))=)) φρασττττττττττ :-o=p~

Οχι δεν ειμασταν μαζι διακοπες με τη Σια.Εγω ημουν με τον αντρα μου στις βιδες και πιναμε τουλιπες!!! @-)

Το οτι θέλεις πολυ ειναι απο τα καλύτερα συμπτώματα, το ακούνε τα σποράκια κι έρχονται!!!!Αντε μακαρι κοριτσι, αγωνιούμε μαζι σου!!! :x=p~=p~

Και τωρα που το σκέφτομαι....κλανιτσες έχεις καθόλου? :-?

βλεπεις η Αναστασια ειναι ποιο εξελιγμενη απο μενα %%-%%-:crazy::crazy::crazy::crazy:

φυσικα και θα εχει κλανιτσες μανα θα γινει!!!! [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?

εγω καλα.....ξεπατωθηκα χτες στις δουλειες αλλα περασαμε πολυ ωραια....

Χ+Μ διαβασα την ιστορια σου....εχω κ εχω παρομοια περιστατικα...μιλησα πριν λιγες μερες με μια παθολογοανατομο που μου εκανε την ιστολογικη του εμβρυου μου 22 εβδομαδων....μου ειπε κοριτσι μου ο πλακουντας σου ηταν χαλια....για την ακριβεια ''κακος πλακουντας'' κ μου ειπε να κοιταξω θρομβοφιλια,αυτοανοσα κ κατι με φοσφωλιπιδια κ νοσοι του κολλαγονου.....μου ειπε οτι φτανει απο 12-78% να το ξαναπαθω....δηλαδη να πεθανει ξανα....ελα ομως που εγω κρατουσα εναν ασσο στο μανικι μου....οταν στον υπερηχο ειδαμε οτι δεν ζουσε, η γιατρος μου επεμενε να κανω αμνιο...κ φυσικα η αμνιο εδειξε τρισωμια 15..στην οποια αποβαλλουμε μεχρι τις 12 εβδομαδες....κ σπανιο ηταν που εφτασε μεχρι εκει το μωρακι μου....οταν της ειπα για την τρισωμα αυτο που μου ειπε ειναι.....ο πλακουντας εγινε ετσι λογω της τρισωμιας κ δεν εχει καμια σχεση με τα παραπανω (θρομβοφιλια...κ.τλ)..μου εξηγησε οτι ολες οι παλλινδρομες κυσης πρωτου τριμηνου οφειλοντε απο την τρισωμια 15 κ 16, εκτος απο αυτες που οφειλοντε οντως σε καποιους κλινικους παραγοντες..δηλαδη θρομβοφιλια αλλα μονο αν κανουμε εξετασεις θα ειμαστε σιγουρες οτι εχουμε..αλλιως κ η ιστολογικη να δειχνει τετοιο δεν ισχυει με σιγουρια...

ζησε μαι μου να φας τριφυλλι.....

δεν ξερω εχω μιλησει με οτι γιατρο μπορει να βαλει ο νους σας...εγω ακρη δεν βγαζω....ειναι ολοι αστα να πανε....εχω ενα κεφαλι μπουζουκι κ δεν ξερω τι να κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλανιτσες να δουν τα ματια σου!!!!!!!!!!!!!δεν μπορω αλλο..βρε λες;να ναι το νουμερο ενα συμπτωμα;γιατι παρακολουθω τι τρωω..να ξερω μηπως φταιει αυτο!!αλλα οχι...η κλανιτσα κλανιτσα...σας αντικατεστησα επαξια οσο λειπατε..στις βιδες και τρωγατε τουλιπες :shock:8-}8-} χανω κατι; :lol::lol:

ελατε τωρα να κλανετε εσεις..εχω κουραστει.. =))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου τι κανετε?

εγω καλα.....ξεπατωθηκα χτες στις δουλειες αλλα περασαμε πολυ ωραια....

Χ+Μ διαβασα την ιστορια σου....εχω κ εχω παρομοια περιστατικα...μιλησα πριν λιγες μερες με μια παθολογοανατομο που μου εκανε την ιστολογικη του εμβρυου μου 22 εβδομαδων....μου ειπε κοριτσι μου ο πλακουντας σου ηταν χαλια....για την ακριβεια ''κακος πλακουντας'' κ μου ειπε να κοιταξω θρομβοφιλια,αυτοανοσα κ κατι με φοσφωλιπιδια κ νοσοι του κολλαγονου.....μου ειπε οτι φτανει απο 12-78% να το ξαναπαθω....δηλαδη να πεθανει ξανα....ελα ομως που εγω κρατουσα εναν ασσο στο μανικι μου....οταν στον υπερηχο ειδαμε οτι δεν ζουσε, η γιατρος μου επεμενε να κανω αμνιο...κ φυσικα η αμνιο εδειξε τρισωμια 15..στην οποια αποβαλλουμε μεχρι τις 12 εβδομαδες....κ σπανιο ηταν που εφτασε μεχρι εκει το μωρακι μου....οταν της ειπα για την τρισωμα αυτο που μου ειπε ειναι.....ο πλακουντας εγινε ετσι λογω της τρισωμιας κ δεν εχει καμια σχεση με τα παραπανω (θρομβοφιλια...κ.τλ)..μου εξηγησε οτι ολες οι παλλινδρομες κυσης πρωτου τριμηνου οφειλοντε απο την τρισωμια 15 κ 16, εκτος απο αυτες που οφειλοντε οντως σε καποιους κλινικους παραγοντες..δηλαδη θρομβοφιλια αλλα μονο αν κανουμε εξετασεις θα ειμαστε σιγουρες οτι εχουμε..αλλιως κ η ιστολογικη να δειχνει τετοιο δεν ισχυει με σιγουρια...

ζησε μαι μου να φας τριφυλλι.....

δεν ξερω εχω μιλησει με οτι γιατρο μπορει να βαλει ο νους σας...εγω ακρη δεν βγαζω....ειναι ολοι αστα να πανε....εχω ενα κεφαλι μπουζουκι κ δεν ξερω τι να κανω..

πολυπλοκες ειμαστε τελικα και πολυπλοκη διαδικασια...

αν ξερει παντως οτι εχει θρομβοφιλια καλο ειναι να την αντιμετωπισει οσο γινεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασχετο..Λοιπόν ακούστε όνειρο που είδε η θεια μου (αδερφη του μπαμπα μου),αυτη που συνηθως μου διαβαζει τον καφε!!!!τον ιανουαριο που μου τον ειχε πει..μου ειχε πει οτι σε 10(μερες μηνες χρονια;;;;) θα ημουν εγκυος;γεννουσα;δεν ξερουμε..στον ενα καφε με ειδε με κοιλια στον αλλο μια κορωνα μεγαλη που ειναι λεει επιτυχια..τελος παντων το αστειο ειναι το ονειρο που ειδε χτες βραδυ.Ειδε τον μπαμπα μου (τον συγχωρεμενο..μπαμπακουλη μου! :x:x )και του ειπε "φυγε!!!" (ωραια αδερφη!!!!) "να πας εκει που ησουν,καλα εισαι εκει.."(χεστηκε απο το φοβο της..)και της λεει "καλα φευγω...αλλα.."(εδω ειναι το ζουμι) "θα ξαναρθω την ΤΡΙΤΗ!"(ντοιν..χαχαχαχα..τα παιξε η θεια) βρε λες; ειναι και των ψυχων σημερα..την τριτη περιμενουμε αποτελεσματα..λετε να μην ηταν τυχαιο που της ειπε τριτη;ο,τι να ναι σκεφτομαι!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τουιγκι(ωραιο ονομα)..ευχομαι να ναι η πρωτη και η τελευταια σου σπερματεγχυση..οπως κι εμενα και της μερεντουλας :ymparty::ymparty::ymparty:

μερεντουλα πως παν τα κεφια;ευχαριστω που με αντιπροσωπευεις και απαντας οταν δεν ειμαι εδω.. :D:lol::lol: ευχαριστουμε σε ολες για τις ευχες..

τζουτζουκα μου γλυκια ευχομαι να ξεπεραστουν ολα τα εμποδια..σου στελνω δυναμη και κουραγιο να προχωρησεις και να κερδισεις!!!!!

ροουζ..πηγαινε γρηγορα για ενα σπερμο..ποιος ο λογος να περιμενεις!!!!!!!ενα σπερμο ειναι μια απλουστατη εξεταση να ξερετε λιγακι που βρισκεστε..

μαντι!!!!!!!!!!η κινητικοτητα επεφτε μετα την 6η ωρα;και ηταν λογω κιρσοκυλης;και τωρα τι κανετε;ποσο καιρο προσπαθειτε;τι νουμερα ειχατε ετσι για να παρουμε μια ιδεα.. :roll:

S euxaristw cuando!! euxomai to idio gia sena kai gia tin merenda!!POTE THA KANETE TI SPERMATEGXUSI?

x+m pragmatika kouragio, i istoria sou einai pragmatika apisteuti.. ksereis ti skeftomai.. oti nai, einai adiko polu pou tosa zeugaria prospathoun kai den ta katafernoun kai oi sxeseis ftheirontai kai dokimazontai kai oi gunaikes pathainoun katathlipsi.. alla auto pou mou me pligwnei perissotero einai oti oi giatroi suxna se talaipwroun kamia fora den to theloun alla... den mporoun na katalaboun oti o xronos gia emas pou prospathoume kairo einai polutimos.. me tIn ennoia oti pligwnomaste perissotero! kai pio entona kathe fora! polles ores tha ithelan na mou poun oxi "ola tha pane kala, iremise" alla.. "katalabainw pws upofereis, i zwi einai adiki, fwnakse, klapse, tha prospathisoume ksana alla exeis dikaiwma ston pono"!!! etsi apla! barethika na mou eksigoun ti ftaiei ti den ftaiei!!den exei kai toso simasia allwste etsi?

x+m gia sena pantws apo o,ti katalabainw den uparxei telika thema sullupsis alla apobolwn, pou ofeilontai sti thrombofilia (kserw files pou eixan 3 kai 4 apoboles mexri na bgaloun akri!!) Yparxei therapeia ekei na epikentrwtheis kai eiMai sigouri oti tha ta katafereis!!!

sas stelnw osi thetiki energeia mporw na brw.. kai sunexizoume dunamika! kali epituxia!

CUANDO egw pistew se auta ta oneira!!!! erxetai.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τουιγκι καναμε σπερατεγχυση...τωρα ειμαστε στη φαση περιμενω αποτελεσματα..το μερεντακι τη δευτερα κι εγω την τριτη!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να χαιρετησω και το οργιακι μου τη Γιαννα, μεγαλη καψουρα :x:x οργιακη και γω με κατεψυγμενα θα παω αντε να δουμε τι ψαρια θα πιασουμε!!!!!! :-w:-w:-w:-w:-w:-w

χ+μ διαβασα την ιστορια σου, κουραγιο δυναμη και υπομονη ευχομαι οπως και στην ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΑ

ευχομαι να βρεθει συντομα μια λυση......

Cuando πολυ σημαδιακο ολο αυτο ποιος ξερει μακαρι!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ισως θελει κανα κερακι....ειναι κ ψυχοσαββατο αυριο...παντως εγω που πιστευω στα ονειρα κ μου βγαινουν γαμωτο μου λεω οτι ειναι καλο....

οσο για την θρομβοφιλια εννοειτε να κοιταξει αν εχει,...δεν εγραψα κατι διαφορετικο,αλλα με εξετασεις για σιγουρια.....οχι μονο απο την ιστολογικη...δυστηχως δεν φτανει...εμφραξη βασικου πεταλου εγραφε η δικη μου κ 50 γραμμαρια πλακουντας ενω θα επρεπε να ηταν 190γραμ....αλλα κανεις δεν ειναι σιγουρος για τιποτε...

τωρα που θα ανεβω αθηνα εχω να κανω κ τις θρομβοφιλιας γιατι φυσικα ειχα μεινει αλλου εγω οτι ειχα σιγουρα θρομβοφιλια...δεν ξερω ποιον να πιστεψω...

αλλα λεω ποσο διαφορετικα τα λενε ρε γαμωτο, δηλαδη εγω μεχρι να βρω απο τι πεθανε το μωρο επρεπε να περασουν 8μηνες....τζαμπα την εκανα την ιστολογικη αφου δεν ειδαν τιποτε...κ απο μονη της η στολογικη μου εδεινε λαθος απαντηση....δεν μπορω να καταλαβω που σπουδασαν κ γιατι σπουδασαν....αλλα μαλλον ξερουμε για σπουδασαν για να βγαλουν χρημα....που ειναι ο ορκος του ιπποκρατη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις τουιγκι καναμε σπερατεγχυση...τωρα ειμαστε στη φαση περιμενω αποτελεσματα..το μερεντακι τη δευτερα κι εγω την τριτη!!!!!!! :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

aaa ante kala apotelesmata cuando kai merenda... kai na pairnw seira!!! :P

x+m ksexasa prin na sou pw... den sou exei pei tipota o giatros sou gia ta glucophage?? se rwtaw giati ki egw exw polukustikes (me stathero kuklo omws, einai upoules) kai mou ta edwse gia na ftiaksei i worriksia mou. Mou eipe oti se gunaikes me polukustikes kai akanonisto kuklo, ton ruthmizei ki etsi mporeis na upologizoun tis meres tous.. Rwtise ton pisteuw oti etsi tha sullabeis polu grigora. Emeis akoma den exoume kataferei tipota giati exei kai o antras mou kaki poiotita spermatos opote pame gia spermategxusi... filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πω βρε χρυσανθη μου ...εχεις δικιο..και τελικα γιατροι θα γινουμε εμεις τοσο που τα ψαχνουμε..και δεν θα βγαζουμε τοσα λεφτα..ευτυχως που εδω μπορουμε να μοιραστουμε γνωσεις και να προχωραμε,σιγουρα βοηθαει πολυ η εμπειρια της καθε μιας μας!εγω αν δεν ειχα μπει εδω θα ηξερα τα μισα απο αυτα που εχω μαθει..και να νιωθω πιο σιγουρη και να ξερω ποιος γιατρος ειναι σοβαρος και ποιος τον νοιαζει μονο το χρημα!ευχομαι να βγαλεις ακρη και να μην εγκαταλειψεις καθολου τις προσπαθειες..το παιδακι σου ειναι μικρο ακομη και ευχομαι συντομα να εχει το αδερφακι του..

οσο για το ψυχοσαββατο το ξερω..η μανουλα μου εχει ετοιμασει διαφορα και εγω θα του αναψω ενα κερακι..μακαρι να ναι για καλο το ονειρο..γελασα με την τριτη..η θεια εχει μια μινι εκτη αισθηση σαν ψαρακι που ειναι..ευαισθητο..χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σπέρμα έχετε ελέγξει?  Πιστεύω πως το θέμα σας είναι είτε κακής ποιότητας ωαρίων, είτε σπέρματος.. Το λέω γιατί δεν είναι μόνο η δυσκολία σύλληψης αλλά και οι παλίνδρομες και η βιοχημική που υποδηλώνουν κάποιο θέμα... Εφόσον έχεις καλές ορμονολογικές, σταθερό κύκλο, κάνεις ωορρηξίαμ έκανες σαλπιγγογραφία, τότε συνήθως μιλάμε για θέμα στην ποιότητα στο σπέρμα ή στα ωάρια.  Τα ωάρια δεν μπορείς να τα ελέγξεις,  μόνο εκ του αποτελέσματος.. Αλλά το σπέρμα είναι εύκολο. Και με μερικές βιταμίνες μπορείς να λύσεις το πρόβλημα. ή επίσης αν πχ υπάρχει θέμα στην κινητικότητα τότε με μια απλή σπερματέγχυση το λύνεις γρήγορα.. Ξέρω πως δεν θέλεις να μπεις σε περαιτέρω διαδικασίες, αλλά γνώμη μου είναι, εφόσον είναι να το προσπαθείς κάνε ένα μπαμ δυνατά και γερά, προσπάθησε το και με διαφορετικό τρόπο και αν δεν κάτσει οκ το αφήνεις. Εφόσον το θέλεις τοσο πολύ δικαιούσαι να το προσπαθήσεις και πιο εντατικά.. Και ας είναι και για 3ο.. τι σημασία έχει εφόσον το θέλεις τοσο πολύ! Για  εξετάσεις σπέρματος (με κατακερματισμό μαζί) αν μένεις θεσσαλονίκη να πας στην Λυμπέρη (https://spermogene.com/team-member/στεφανία-λυμπέρη/ πραγματικά θα σε βοηθήσει και θα σου πει τι να κάνεις.. Επίσης να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να έρθει και ο άντρας σου μαζί.. Μπορείς απλά να πας το σπέρμα από το σπίτι μέσα σε ουροσυλλέκτη  μέσα σε 45λεπτά με 1 ώρα..  (Εγώ έτσι είχα κάνει) Από εκεί θα ξεκινούσα στη θέση σου..  Καλή επιτυχία εύχομαι!  
    • Περιμένουμε να μας πεις! Τελική ευθεία νομίζω πως έχουμε μπει κορίτσια μου όλες!!! Καλημέρα και καλή εβδομάδα να έχουμε!
    • Καλημέρα κορίτσια!  Κι εγώ το νιώθω από πολύ νωρίς το μωρό, από αρχές της 16ης εβδομάδας! Είναι ανακουφιστικο, ειδικά άμα σε βάζει ο γιατρός μια φορά το μήνα για υπέρηχο. Στη πρώτη μου εγκυμοσύνη είχα κλείσει τις 22 εβδομάδες και δεν το είχα νιώσει καθόλου! Είχε να κάνει η θέση του πλακούντα πολύ που ήταν πρόσθιος. Τώρα είναι οπίσθιος και δεν απορροφάει τις κλωτσιές 😊
    • Καλημερα κορίτσια μου! Τελικα με πήρε τηλ κ θα παω 12:40. Ναι θα σας ενημερώσω!    εγω αρρώστησα κιολας! Κρύωσα, με πονούσε κατω απο το στήθος, ο λαιμός.. δεν κοιμήθηκα καλα.. σημερα ειμαι Κάπως καλυτερα.  Εγω αντι λίκνο πήρα καλαθουνα με την βάση της γιατι είναι πανω κατω το σπιτι και θελω να την εχω κατω να μην ανεβοκατεβαίνω και στην αρχή λεω να την εχω εκεί αντι στην κούνια, αν και πήρα κ εγω φωλιά. Είναι το πρώτο μας παιδί ίσως να κανουμε κ υπερβολές.. θα δείξει..  @Elkκοριτσι μου αναμένουμε και τα δικά σου νέα! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...