Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τεταρτη φασολαδα παρασκευη γιγαντες για ποιο εντονα αποτελεσματα =))=))=))=))=))

ω ρε διασημη θα γινεις λεω :lol::lol::lol::lol:

θα ερχονται ολοι αχτενιστοι και θα φευγουν με αραπικο μαλλι, οι αναθυμιασεις θα εκτοξευουν το μαλλι τους....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta MOY ΣΙΔΕΡΕΝΙΟΣ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΗ ΣΑΣ ΒΡΟΥΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.

cuando MOY ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΟΔΑΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΑ.

σια ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ .... ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΟΛΑ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΔΙΑΤΡΟΦΗ.... ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΚΙΛΑ ΝΑ ΦΕΥΓΟΥΝ ΚΑΙ ΝΙΩΘΩ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια.Πω πω τι κρυο ειναι αυτο?Χ+Μ ειναι πολυ ωραιο συναισθημα οταν χανεις κιλα, αλλα πως θα γινει να κρατηθουμε και να μην τρωμε? :-? Πρεπει τωρα πριν το Πασχα γιατι μετα θα γινει πολεμος με αρνακια, κατσικακια, κεμπαμπ,κοντοσουβλια,γλυκα....αχ!!! =p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aftoi einai k xazoi.....tha nomizoun pws piga se kommwtirio :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

k an me zilepsoun tha tous pw na exonte tetarti paraskebi pou kanw fasolada :)):)):))

Καλε φιλεναδα πως αντεχεις και δεν τρως μεσα στο μαγαζι?Εγω 1 θα πουλουσα 10 θα ετρωγα!! 8-}:ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aaaaaa!!!!ti ginete edw??????? :shock::shock::shock::shock:

siaaaaa mpes kale na mas peis ti egine!!!ax tha skasw!!!ti kainouria moda einai afti? :lol::lol::lol:

ax anastasia na ikseres ti trabaw!!!!!ola ta trww [smilie=tongue8.gif][smilie=tongue8.gif]:blink::blink: palebw xronia na xasw kila alla tipota!!toulaxiston de bazw!!!!sintirw to thespaisio kormi mou :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: to opoio zigizei sxedon 70 kg :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALISPERA KORITSAKIA MOU,TI KANETE?MILHSA SIMERA ME TON GIATRO MOU KAI MOU EIPE MOLIS MOU ERTHEI H PERIODOS NA PAW GIA YSTEROSKOPHSH KAI META TO PASXA ISWS PROXWRHSOUME STHN EMVRYOMETAFORA TWSN KATEPSYGMENWN OPOTE VALTE ME KAI EMENA STHN LISTA SAS

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κοριτσιαααααααααααα Χρονια μας Πολλαααααααααααα σημερα γιορταζουμε.....και συντομα θα γιορταζουμε και στην γιορτη της μητερας αχ!!! :x=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ΣΙΑ μου !!!! Με το καλό, βρε κορίτσι μου, με το καλό να προχωρήσετε επιτέλους στην εμβρυομεταφορά!!!! Θα είμαι στο Αμέρικα όταν δεν θα περιμένεις... :lol::lol::lol::lol::lol:

Με το καλό να προχωρήσετε Jannolino και skorpina !!!! Εύχομαι ο Μάρτιος και ο Απρίλιος να επιφυλάσσουν πολλές εκπλήξεις και πολλές χαρούμενες ανακοινώσεις...

Φιλάκια πολλά (θέλω να σας βάλω ένα σωρό ανθρωπάκια, αλλά οι σελίδες με τα εικονίδια έχουν κολλήσει και δεν ανοίγουν... :(:(:( )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου μπραβο αντε να εχουμε ευχαριστα.....

απο εδω κ περα μονο ευχαριστα

οι υπολοιπες τι κανετε?

εμας χαλασε πολυ ο καιρος...ενω εκανε ζεστη απο χτες αρχισε να χειμωνιαζει παλι....σημερα ειχε παρελασει εδω γιορταζουν την απελευθερωση του νησιου κ πηγαμε να δουμε παρελαση...κατσαμε κανα 15λεπτο κ φυγαμε.....εκλαιγα απο τον πονο στα αυτακια μου...εντωμεταξυ ενω το ξερω παντα κ φοραω σκουφακι ξεγελαστηκα κ βγηκα ετσι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...