Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

ξεκινησα..εκανα και τη δευτερη ενεση...δεν θελω να τους δινω σημασια οσο γινεται..την κανω και συνεχιζω τις δουλειες μου σαν να μην τρεχει τιποτα..χαχαχα...το μαρικακι δεν κανει τελικα εμβρυομεταφορα..δεν πετυχε..εγραψε...και η σια θα παει την τριτη να δει τι γινεται..καλες διαιτες..και καλα ξεκινηματα σε ολες...εμενα θα φτιαξει το ποδι και ολα θα μπουν στη θεση τους..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κοριτσια ευχαριστω για το ενδιαφερον σας!!!

cuando σου ευχομαι καλο ξεκινημα!!!

Merentaki τι ηταν και αυτο!!!

Πως ειναι ο αντρουλης σου?Αντε να βγει με το καλο και εσυ να ξεκουραστεις γλυκια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντουλα ξεχαστηκα..αυτο ελειπε να χεις το μυαλο σου εδω..ελπιζω ολα να ειναι καλα με τον αντρουλη σου..κοιτα να χαλαρωσετε τωρα..μα πως το παθε;που δουλευει;η εκανε κατι μονος του;αααχ...περαστικα του πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentaki περαστικα στον αντρα σου, καλη ανάρρωση!!!cuando παμε παλι αρχιζουν οι αγωνιες!!!Καλη επιτυχια αυτη τη φορα στο ευχομαι ολοψυχα!Εμεις την Τεταρτη θα κανουμε επαναληψη εξετασεων τεστοστερονης και αναλογος με τα αποτελεσματα θα μας πει ο ουρολογος.Αυτη την Κυριακη τελειωνει η θεραπεια μας.Αυριο θα παω κι εγω μια βολτα απο το γυναικολογο να δουμε τι βηματα πρεπει να κανουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentoula περαστικά στον άντρα σου. Άντε, με το καλό να γυρίσει σπίτι και να αναρρώσει γρήγορα...

Cuando μου, καλή συνέχεια και προσοχή στο γόνατο...

ΣΙΑ μου σε σκέφτομαι :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: και παρακαλάω να προχωρήσετε γρήγορα στην εμβρυομεταφορά, με τα καλύτερα αποτελέσματα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: Η τελευταία που θα φύγει απο εδώ μέσα θα είμαι εγώ. Αφού διώξω όλες εσάς, μια-μια με την σειρά, ελπίζω να κάνω και εγώ το μεγάλο άλμα... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Για την ώρα, ετοιμάζω το κοντάρι μου... [smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]

Αναστασούλα μου, πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός!!! Να' σαι πάλι ετοιμοπόλεμη [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] και αλίμονο στην ακατανόμαστη, εάν τολμήσει να εμφανιστεί!!! [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] :crazy::crazy::crazy::crazy:[smilie=tard.gif][smilie=tard.gif][smilie=tard.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια,καλη Σαρακοστη!!Να πανε ολα καλα σε εμβρυομεταφορες και τετοια...και με το καλο μαζι με την ανασταση να εχουμε και εγκυμοσυνες...εγω αυριο παω για αυχενικη και εχω ανγχος.....janolino τι μαγαζι εχεις??Φιλακια πολλα!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Γιαννα μου αυριο θα παω να με δει ... δεν ξερω τιποτα σιγουρο ακομα εμβρυομεταφορα οχι αυριο σιγουρα κοριτσι μου ..

ευελπιστω να ορισουμε και ημερομηνια θα διξει!!!

Γιαννα μου δεν ξερω ακριβως τι θες να μαθεις εγω τωρα παιρνω φαρμακα ορμονες για να προετοιμασω τον οργανισμο μου, αν θες κατι ποιο συγκεκριμενο να σου πω στειλε μου p.m

Mαρικακι--Μερεντουλα φιλακια πολλα :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

κισκα μου καλη επιτυχια να εχεις με την αυχενικη ολα καλα θα πανε :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασούλα μου, πόσο γρήγορα περνάει ο καιρός!!! Να' σαι πάλι ετοιμοπόλεμη [smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif][smilie=boxing.gif] και αλίμονο στην ακατανόμαστη, εάν τολμήσει να εμφανιστεί!!! [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=confused2.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] :crazy::crazy::crazy::crazy:[smilie=tard.gif][smilie=tard.gif][smilie=tard.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad2.gif]

Marikaki να σου πω την αληθεια πεθυμησα εκεινες τις ημερες αγωνιας....τελικα αποκτα η ζωη μας νοημα οταν εχεις τετοιες αναμονες!Ας ελπισουμε να μην βγει κανενα αλλο φασουλι μεχρι τοτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα και καλή Σαρακοστή!Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα,είχαμε παει σε φίλους και γυρίσαμε πριν λίγο.Εύχομαι να περάσατε καλά και να πήρατε δυνάμεις, έχει και κρύο σήμερα οπότε... :ymparty: Σήμερα πάλι η φίλη μου μου υπενθύμισε οτι έχει περάσει καιρός από την παλίνδρομη αλλά πέρασα τόσο ωραία κι αποφάσισα να αλλάξω σελίδα.Φιλιά σε όλες :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ti mou kanete??pws ta perasate simera???egw douleba alla ekleisa nwris k twra xalarwnw!!!!aggela mou min akous kanenan!!!!kane ti zwi sou opws theleis esy k ase tous allous na xoreboun!!!!!kiska mou egw exw ena soublatzidiko na to pw???nai etsi tha to pw!!!!!!

sia mou sou efxomai ta kalytera gia abrio!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλησπέρα και καλή Σαρακοστή!Ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα,είχαμε παει σε φίλους και γυρίσαμε πριν λίγο.Εύχομαι να περάσατε καλά και να πήρατε δυνάμεις, έχει και κρύο σήμερα οπότε... :ymparty: Σήμερα πάλι η φίλη μου μου υπενθύμισε οτι έχει περάσει καιρός από την παλίνδρομη αλλά πέρασα τόσο ωραία κι αποφάσισα να αλλάξω σελίδα.Φιλιά σε όλες :-*

Αγγελα μου καλως ηρθες και απο μενα και καλη Σαρακοστη.Ολες λιγο πολυ εχουμε περασει μια περιπέτεια...εγω ειχα μια βιοχημικη, που οσο περνάειο καιρος θα χωνευτει που θα παει αλλα αυτό που δεν μπορω να χωνεψω με τιποτα ειναι η αμελεια των γιατρων και ο αντιεπαγγελματισμος τους στο να ενημερωνουν σωστα η οποια με καθυστερησε ηδη 2 χρονια.....προχωραμε μπροστα πλεον και οργανωμενα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

se emas prwti fora edw eixe ilio simera!!!!!to eida stis eidiseis!! :shock::shock::shock::shock: ti xioni einai aftooo???omg!!!!anstasia afto gia tous giatrous einai to pio lipiro!!!an k akoma den exw anakalypsei kati sobaro....

Αφου δεν τους εδειρα και τους 2 γυναικολογους τυχεροι ειναι!!Μα τοσο δυσκολο ηταν να μας πουνε παντε σε εναν ουρολογο?

Σιαααααααααα ασε τις δικαιολογιες παλιιιιιιι θα τις αμολησειςςςςςςςςς? :-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ηρθα κ εγω....

κοιμησα το αντρακι μου κ ηρθα...διαβαζω ταυτοχρονα....

μην ακουω για γιατρους....αχ που εχουν σπουδασει...σε χασοποσχολες :lol: αλλα νταλα....ειμαστε τα πειραματοζωα τους δυστηχως......υπομονη μεχρι να βρεθει ο καλυτερος.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ηρθα κ εγω....

κοιμησα το αντρακι μου κ ηρθα...διαβαζω ταυτοχρονα....

μην ακουω για γιατρους....αχ που εχουν σπουδασει...σε χασοποσχολες :lol: αλλα νταλα....ειμαστε τα πειραματοζωα τους δυστηχως......υπομονη μεχρι να βρεθει ο καλυτερος.....

Ωρε Χρυσανθη τι να πεις κι εσυ βρε κοριτσι μου!!!Θα βρουν το δασκαλο τους μια μερα θα δεις κι αμα θελουν ας το ξανα κανουν!! :ymtongue:X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω βλεπω πως αμα σε δουνε και δεν ξερεις 5 πραγματα δε δουλευουνε κανονικααααααααααααααααα

κατσε γιατι κατι μου ρχεται τωρα αναστασια:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τα ελεγα στον γυναικολογο, οτι ενημερωνομαι απο το ιντερνετ και με δουλευε ρε....του σπας τα μουτρα ή οχι?Μεχρι και στην 3η σπερματεγχυση που του ειπαμε οτι θα παμε σε ουρολογο μας ελεγε οτι δεν εχουμε προβλημα και αδικα παμε!! X( και οταν του ειπαμε τα αποτελεσματα μας ειπε πως αυτοι βγαζουν παντα προβλημα οταν εξεταζουν.Να τρελαθεις !!! :-wX(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως εχω γινει εξπερ....εδω ολοκληρη γενετικη εχω διαβασει πια...θα σας πω νεακια οταν θα ανεβω...θα παω σε 2-3 ετσι για ποικιλια..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...