Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

τι γινεται;τρωμε τρωμε;παραγγελνουμε;χαμος!!!!!!!!!μου ανοιξατε την ορεξη παω να φαω..λοιπον τουιγγι οπως στα λεει η αναστασια ειναι..χαλαρωσε και οταν ειναι ετοιμα τα αυγουλακια θα σου πουν να τα σκασεις..εμενα την αλλη φορα ηταν 14η μερα αλλα μαλλον ετυχε..τωρα θα μει δει στις 11(9η μερα!!πολυ νωρις αυτη τη φορα..) και μετα θα δουμε παλι..και θα μου πουν ποτε..μου ειπε οτι δεν ειναι στανταρ...ετσι ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χρυσανθη μηπως εισαι εγκυος και δεν περιμενης απλα να αδιαθετησεις??? εγω στην εγκυμοσυνη ηθελα να τρωω ελιες και κριθαρακι !!!!!!

αχ δεν ειμαι.....

τονια μου μενω ευκολα δεν ειναι εκει το θεμα....μετα γινετε χαμος.....τωρα ειμαι σε μια φαση που ψαχνω για εξωσωματικη για προεμφυτευτικη.....κ βλεπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν ειμαι.....

τονια μου μενω ευκολα δεν ειναι εκει το θεμα....μετα γινετε χαμος.....τωρα ειμαι σε μια φαση που ψαχνω για εξωσωματικη για προεμφυτευτικη.....κ βλεπουμε

ελα ρε χρυσανθη φαε σημερα..... δωσε μια γερη παραγγελια στο οργιακη και απο αυριο βλεπουμε [smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif][smilie=la.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μου αφού ανεβοκατεβαίνει θα σου δώσει ενα χάπι για να τη σταθεροποιήσει.Μην ανησυχείς εύκολα ρυθμίζεται αρκεί να μην ξεχνάς να παίρνεις το χάπι σου. :D:D:D:D:D

Jannolino μου ακόμα περιμένω [smilie=director.gif] πεινάωωωωωω θέλω να φάωωωωω [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif] τι θα γίνει θα τη "βγάλω" με [smilie=happy1.gif] αχ δεν αισθάνομαι καλά [smilie=tard.gif] έχω αλλάξει χρώμα [smilie=sad3.gif][smilie=sad7.gif] απο την πείνα λυπήσουμεεεεε

twiggy μου κάθε γυναίκα δεν έχει την ίδια μέρα ωορηξία εγω π.χ κάνω ωορηξία 10-12 μέρα πολύ σπάνιο σε γυναίκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μου αφού ανεβοκατεβαίνει θα σου δώσει ενα χάπι για να τη σταθεροποιήσει.Μην ανησυχείς εύκολα ρυθμίζεται αρκεί να μην ξεχνάς να παίρνεις το χάπι σου. :D:D:D:D:D

Jannolino μου ακόμα περιμένω [smilie=director.gif] πεινάωωωωωω θέλω να φάωωωωω [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif] τι θα γίνει θα τη "βγάλω" με [smilie=happy1.gif] αχ δεν αισθάνομαι καλά [smilie=tard.gif] έχω αλλάξει χρώμα [smilie=sad3.gif][smilie=sad7.gif] απο την πείνα λυπήσουμεεεεε

twiggy μου κάθε γυναίκα δεν έχει την ίδια μέρα ωορηξία εγω π.χ κάνω ωορηξία 10-12 μέρα πολύ σπάνιο σε γυναίκα

Εννοεις οτι συμβαινει αυτο ,και με τοση διαφορα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lil μου αφού ανεβοκατεβαίνει θα σου δώσει ενα χάπι για να τη σταθεροποιήσει.Μην ανησυχείς εύκολα ρυθμίζεται αρκεί να μην ξεχνάς να παίρνεις το χάπι σου. :D:D:D:D:D

Jannolino μου ακόμα περιμένω [smilie=director.gif] πεινάωωωωωω θέλω να φάωωωωω [smilie=blob5.gif][smilie=blob7.gif] τι θα γίνει θα τη "βγάλω" με [smilie=happy1.gif] αχ δεν αισθάνομαι καλά [smilie=tard.gif] έχω αλλάξει χρώμα [smilie=sad3.gif][smilie=sad7.gif] απο την πείνα λυπήσουμεεεεε

twiggy μου κάθε γυναίκα δεν έχει την ίδια μέρα ωορηξία εγω π.χ κάνω ωορηξία 10-12 μέρα πολύ σπάνιο σε γυναίκα

=))=))=))=))=))=))=))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον πειτε μου αν φταιω εγω να εκνευριζομαι...τωρα τελευταια ενα ζευγαρι που ξερουμε χρονια μας ανακοινωσαν την εγκυμοσυνη τους.. και οτι ηξερα απο την κοπελα οτι προσπαθουσαν πανω απο χρονο..γιατι μου το ειχε πει οταν ξεκινησαν και το ειχαμε ξανασυζητησει..εκεινο το βραδυ που μας το ανακοινωσαν..οι αντρες συζητουσαν και ο δικος μου ειπε στον δικο της"προσπαθουσατε πολυ καιρο ε;""οχι"του λεει ο αλλος.."τωρα αμεσως με το που ξεκινησαμε εγινε..ειμασταν τυχεροι."τα πηρα :twisted::evil::evil::evil: !!!!!!!!(ο καλος μου εκεινο το βραδυ μου ειπε ψεματα οτι ο αλλος του χε πει ελα ρε κι εμεις προσπαθουσαμε καιρο."......εγω τελικα ειμαι η μονη μαλακας που ειχε πειι ποτε ξεκινησε..(γιατι θεωρουσα οτι θα ηταν απλο..το ανακοινωσα απο τη χαρα μου σε κανα δυο φιλες)...γιατι λενε ψεματα; :shock:X(X(X( και μια αλλη φιλη μου ενω το ειχαμε συζητησει και μου ελεγε οτι κανα χρονο και εκαναν ελευθερα και δεν εμενε..και οτι ανησυχουσε..οταν εμεινε..ειχε ξεχασει αυτα που μου ειχε πει και μου ειπε οτι προσπαθησαν τρεις μηνες :o ...τελειωσε εγω θα πω οτι ολον αυτον τον καιρο το ειχαμε αφησει και καναμε με προφυλακτικο,ειχα σπιραλ και επαιρνα αντισυλληπτικα :twisted::twisted::twisted::lol::lol: ...δεν ξερω πως εγινε το ατυχημα....ελεος δηλαδη..φταιω που δεν θελω να βλεπω κανεναν μετα;πειτε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΜΗΝ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΑΙ. ΑΝ ΘΕΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΛΕΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΣ. ΕΓΩ ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΥΟ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΕΙ. ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΤΗΝ ΕΜΒΡΥΟΜΕΤΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΥΡΙΣΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗς ΤΟ ΕΙΠΑ ΓΙΑΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΜΗΝ ΑΝΑΛΩΝΕΣΑΙ ΣΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΞΙΖΟΥΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΜΑΣΤΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΟΙΠΑΘΟΥΣΕΣ ΧΙ,ΧΙ, ΧΙ. ΑΝΤΕ ΠΑΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ ΑΡΓΑΜΙΣΗ . ΤΟΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΑΡΡΩΣΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΚΑΝΕΙΣ Η ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΕ ΦΥΣΙΚΟ ΚΥΚΛΟ

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...ξεκιναω κι εγω αυριο δευτερο γυρο...γοναλ 75..στις 11 του μηνα παμε για υπερηχο και ισως μου δωσει μια τελικη των 150 πριν το σπασιμο..θελει πανω απο δυο τωρα..θα θελε λεει..για να δουμε...ξεκιναω παντως,παμε παλι απο την αρχη..καμια χιωτισα;

cuando μου καλησπέρα!!!! Να που θα συμπορευτούμε αυτή τη φορά...Σήμερα ξεκίνησα με daronda και από αύριο και gonal 150 όμως εγώ...βλέπεις ετοιμαζόμαστε για την πρώτη μας εξωσωματική... και σκέψου ότι πριν 10 μέρες γύρισα από Βαρκελώνη όπου πήγαμε για να χαλαρώσουμε :lol::lol::lol:

Αν θυμάμαι καλά εκεί δε ζεις;;;;Φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

ELATE KORITSIA DIALIEXTEEEEE!TO KALYTERO SOUBLAKI TIS PIATSAS!PARE PAREEE....TZAMPA TA DINWWWW LEMEEE 17€ OTI PAREIS!!!!eipame na sas ta kanw delivery alla na bgalw k tipota....mono mi mou pathetai tipota k meta sas psaxnw!!! :shock::shock:

lil mou den kserw an einai fysiologiko!mila me ti giatro sou kalytera!!egw eperna xapakia k opote mou pairnan aima den mou elegan times!!!mono sto telos mou eipan oti statheropoiithike!!!ola kala tha pane koukla mou :):)

cuandaki mou afto den einai tipota!!emena i synefada mou(pou anagkastika to kserei... :evil: ) teleftaia fora pou emeina egkyos tous piga to brady tourta k den efage tin afisan gia tin alli mera...k mou eipe i pethera mou pws me to zori efage tourta k to stolise me mia wraia frasi:ante na faw k egw na mi ginei tipota kai meta lete oti eftaiga egw!!! :evil::evil::evil::evil:

[smilie=angryfire.gif] [smilie=tongue2.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif] [smilie=bootyshake.gif]ksout mwri farmakoglwssa!!!!!!les k eixa tin anagki tis!!!!kanenan na min empistebesai kouklitsa mou!!!!!de kserw gia poio logo to kanoun k de kserw poios telika apo to zebgari leei tin alitheia!!! :-?:-?:-?

]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου κάθε γυναίκα δεν έχει την ίδια μέρα ωορηξία εγω π.χ κάνω ωορηξία 10-12 μέρα πολύ σπάνιο σε γυναίκα

και εγώ την προτελευταία φορά που έκανα ωορηξία ήταν την 10 μέρα...

LIL η ρύθμιση του θυρεοειδή είναι τόσο απλή...

σου έδωσε ο ενδοκρινολόγος χάπι ; ή μάλλον πήγες τις εξετάσεις σε ενδοκρινολόγο ή τις ειδε μόνο ο γυναικολόγο σου ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια έχω ξαναγράψει οτι έχω θυρεοειδή, μάλιστα το ανακάλιψα στα 20 μου χρόνια

έχουν περάσει χρόνιααααα απο τότε.... :lol::lol: καμιά 10 ; έχω αδειάσει κουτιά και κουτιά με χάπια και κάνω 2 φορές το χρόνο ελέγχο.

Ο κάθε γιατρός έχει την δική του ειδικότητα ,

γίνεται ο ενδοκρινολόγος να μου παρακολουθεί τον κύκλο ;

ο δερματολόγος να μου δώσει θεραπεία για προστατίτιδα ;

ο γυναικολόγος να κρίνει αν ειναι σωστό ο άντρας μου αν πρέπει να κάνει θεραπεία για προστάτη ;

με έπιασε οίστρος... :lol::lol::lol:8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}8-}b-(b-(b-(b-(b-(b-(

όταν η ορμόνη που διεγείρει το θυρεοειδη, TSH, δεν συμβαδίζει με τις φυσιολογικές τιμές τότε πρέπει να μας συμβουλεύσει μόνο ο ενδοκρινολόγος μας όχι γυναικολόγος....

τελείωσα :lol::lol::lol::lol:

πάω να κοιμηθώ (-|(-|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando KAI κοn21 ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΙΣ ΝΕΕΣ ΣΑΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΗΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΦΙΛΟΥΣ, ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΜΙΛΑΩ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ. ΕΚΛΑΨΑ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΑΔΙΑΦΟΡΟ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ. Ο ΚΟΣΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟΣ!!!!

merenta ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΑ ΤΑ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΘΥΡΟΪΔΗ ΚΑΙ ΜΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Ο ΕΝΔΡΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΣ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ ΜΟΥ ΛΕΓΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!... ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΤΑΝ ΧΑΛΙΑ!!!!!

ΠΑΜΕ ΤΡΙΗΜΕΡΟ ΣΤΗΝ ΕΞΟΧΗ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΜΕ, ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΜΕ ΧΑΡΤΑΕΤΟ ΑΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ. ΚΑΛΗ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια πως ειστε?χαθηκα λιγακι αλλα λογω δουλειας δεν προλαβαινα.τωρα ομως ειμαι παλι εδω και λογω ημερων βλεπω στησατε και το παρτυ :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: λοιπον επειδη εσεις τις παραγγελιες σας τις κανατε να πω και την δικια μου.δεν τρωω πολυ οποτε δεν θα σε ξοδεψω jannolino μην φοβασαι.λοιπον θελω 2 χουβλακια χοιρινα,1 πιτα γυρο χωρις κρεμμυδι, 2 καλαμακια κοτοπουλο,2 κιλα κοντοσουβλι,2 κιλα κοκορετσι,1 κοτοπουλο και 1 γουρουνοπουλο..αυτα τα ολιγα για μεσημερι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: περιμενω λοιπον :-w=p~

να σοβαρευτω τωρα και να ευχηθω καλη επιτυχια στις νεες προσπαθειες και πολλα ανοιξιατικα μωρακια ;;);;)

ειδα σημερα κοριτσια ενα υπεροχο ονειρο.ειδα να κραταω αγκαλια μου το πολυ ομορφο κοριτσακι μου και ψιλοεβρεχε και ετρεχα να καλυφτω κατω απο ενα υποστεγο γιατι περιμενα το λεωφορειο να ερθει να με παρει και αυτο ανοιγοκλεινε τα ματια του επειδη βρεχοταν.δεν εκλαιγε αλλα εκανε οτι το ενοχλουσε η βροχη και εγω εβαλα το χερι μου απο πανω του να μην βραχει.ετσι οπως στεκομουν και την κοιτουσα να κοιμαται λεω τι ωραιο που ειναι η μητροτητα να ξερεις οτι αυτο το πλασματακι ειναι δικο σου.αχ κοριτσια ηταν τοσο ομορφο μωρο και ενιωθα τοσο πολυ την μητροτητα λες και ηταν αληθινο :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: ευτυχως που υπαρχουν και αυτα τα ονειρα να παιρνουμε μια γευση πως ειναι να εισαι μαμα :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas euxaristw koritsia polu na eiste kala!!! kalo triimero, na perasete teleia.. as ksexastoume ligaki...na anebei i diathesi...

rose25 πολυ γλυκο ονειρο...κρατα τις θετικες σκεψεις και θα γινει πραγματικοτητα... συντομα!

cuando κι εγω εχω σταματησει να μιλαω για το θεμα οχι για τα κακα σχολια τοσο, οσο γιατι μου δινει την αισθηση οτι μας κοιτουν με λυπηση ή δεν βλεπουν πια κατι αλλο περα απο αυτο! επισης δεν μιλαω γιατι με αυτον τον τροπο δεν εκτίθεμαι οταν μας ανακοινωνουν εγκυμοσυνες! προτιμω να μιλαω σε εσας και σε ελαχιστα προσωπα (στα οποια τελευταια μολις συμπεριλιφθηκε η μαμα μου η οποια με εχει καταπληξει θετικα με τη συμπεριφορα της)

σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα Ροουζ

καλημέρα κορίτσια!!

αχ αυτά τα όνειρα :ymdaydream: έχω δει και εγώ αρκετές φορές

ήταν τόοοοσο αληθινά... :ympray::ympray::ympray::ympray:

οι συγγενείς ειναι μεγάλη υπόθεση...

όσο ποιο μακριά τόσο ποιο καλά!!

και οι φίλες κορίτσια ειναι λίγες.... οι περισσότερες αδιαφορούν και κακολογούν...

Εγώ έχω το κεφάλι μου ήσυχο, δεν λέω σε κανένα τις κινήσεις μας

ακόμα ούτε η μαμά μου δεν ξέρει οτι προσπαθούμε 1 χρόνο ποια...

όσοι ποιο λίγοι το ξέρουν τόσο καλύτερα θα ήμαστε!!

η ψυχολογία είναι μεγάλο ατού.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μερεντα μου ηταν τοσο ωραιο :ymdaydream::ymdaydream:

καλα κανεις ετσι και εμεις στην αρχη ουτε οι γονεις μας δεν ηξεραν τιποτα αλλα μετα αναγκαστηκαμε να το πουμε γιατι επρεπε να μπει για επεμβαση και επρεπε να ξερουν.μονο οι δικοι μας ξερουν κανεις αλλος και δεν χρειαζεται ο κοσμος ειναι κακος.ολο ρωτανε αν ειμαι εγκυος λες και αμα ειμαι δεν θα το πω θα το κρυψω.πλεον δεν με νοιαζει οτι και αν πουν εχω ακουσει τοοοσα χρονια ενα σωρο..εγω κλεινω τα αυτια μου και πιστευω στον Θεο αυτο αρκει ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κουκλιτσες....κον μαζι θα παμε κι ας κανω εγω σπερματεγχυση...παω πιο χαλαρη τωρα..τωρα που ειδα πως δεν ειναι και τοσα απλα τα πραγματα...καλη επιτυχια σε ολες.. ;):lol: το μαρικακι τι εγινε;εκανε οωληψια σημερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μπαίνω πρώτη φορά,έχετε πολλή πλάκα :))

Κι εμένα μια φίλη που έκανε χρόνια να μείνει έγκυος, με θεραπείες και γενικά πολλή ταλαιπωρία μου λεει τις προάλλες''άντε ρε, τι κάνετε;βιαστείτε!''.Έκτοτε έχω πικραθεί και δεν την παίρνω τηλέφωνο.Καλά οι υπόλοιποι που κοιτάνε με οίκτο κι άλλοι με περιέργεια λες και τους χαλάω την πιάτσα,ο Ε.Τ., αλλά κι αυτή;Μην τους πιστεύετε και βασικά μην ασχολείστε!!!Το ξέρω οτι είναι δύσκολο, κι εγώ το παλεύω αλλά πέρα από τον άντρα μου και τη μάνα μου ΄δεν δίνω λογαριασμό σε καμία και κανέναν μίζερο που έχει σιχαθεί τη ζωή του και ψοφάει για κουτσομπολιό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...