Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στελνω σε ολη την παρεουλα την καλημερα μου!!

cuando δεν πειραζει θα τα καταφερουμε!!! :D:D Ωραιο βιντεακι!! :lol:

Marikaki καλη επιτυχια !!!!!!!!!

Χοuanitaki λες εσυ να εισαι η χιωτισα μου?? Μαλλον ημαστε στην ιδια ηλικια και σημερα θα παρω τις εξετασεις για το θυροειδη εκανα επανεξεταση.Λες να βρηκαμε και την αιτια?? :-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lil mou efxomai na brikate to problima!!!kai na proxwrisete!!egw pou to ekana epaneksetasi mou bgike mia monada parapanw k rwtisa to gynaikologo mou k mou leei ok!!!!sto kentro pou tha paw afto to mina tha tous deiksw ta xartia k tha ksanarwtisw!!! :?

cuando mou glykia mallon moni mou tha eimai!!egw gyrw stis deka perimenw periodo e kai an pane ola kala apo toi akousa sti 15i mera ginetai i metafora...opote apo 25 k meta!!!!kai tha mathw aprilio!!!!!einai kalo twra afto?????afou o martios einai tyxeroooooossss :((:((:((:((

ara mallon moni san to lemoni!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βρε τζανολινο μην κλαις κι εσυ τωρα!!!!!!!!!!!δεν πειραζει που θα σαι μονη σαν το λεμονι!!!!τι εχει το λεμονι;ωραιος ειναι ο απριλιος..μες στο πασχα στις παπαρουνες!!!!!!!!τελεια!!!!!!!!! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζανολινο μην στεναχωριεσαι....θα σου κανω εγω παρεα που θα αργησω πολυ πολυ πολυ...ειδικα αν παω με εξωσωματικη κ πορεμφυτευτικη που πρεπει να μαζεψω πρωτα τα λευτα (ειναι κ πολλα 8000) καλα κρασια....κ φυσιολογικα να παω θα περιμενω τον ιουλιο που ηταν γουρλης....τετοιο μηνα εκανα τον γιο μου γιαυτο..... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ksexasa na sas xairetisw!!!!!!filakia polla stelnw se oles :-*:-*:-*:-*:-*

koita na deis twra....egw proetoimastika gia marti.......mpouaaaaaaa :(( ante twra na allaksw pali!!!!ma na mi to skeftw katholou??? :?:? afto pou lene myalo koukoutsi :?: e apo emena bgike!!!ntip myalo!!!!!ti na kanw twra?tha perimenw monaxia edw sto agiazi..... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolinο μου οταν επιστρεψεις θελω τα φωτα σου!!! Μολις μου εστειλαν τις εξετασεις!Ειχα κανει tsh πριν 10 ημερες και ηταν 3.90 και τωρα tsh 1.74!!!! Ξερεις αν ειναι φυσιολογικο αυτο το σκαμπανεβασμα?Παω να τρελαθω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εύχομαι καλό τριήμερο σε όλες και καλή Σαρακοστή!!!!!!!!

Καλά αποτελέσματα στα κορίτσια μας και αυτός ο μήνας να έχει πολλές ανακοινώσεις!!!!!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας...ξεκιναω κι εγω αυριο δευτερο γυρο...γοναλ 75..στις 11 του μηνα παμε για υπερηχο και ισως μου δωσει μια τελικη των 150 πριν το σπασιμο..θελει πανω απο δυο τωρα..θα θελε λεει..για να δουμε...ξεκιναω παντως,παμε παλι απο την αρχη..καμια χιωτισα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Cuando καλή αρχή..... :P:P:P:P

Lil έχεις πάρει χάπια και σου κατέβηκε TSH ή μόνη της έπεσε;;;;

Jannolino μου καλύτερα τώρα;;;Περιμένω τα σουβλάκια που μου έταξες εεεεεε..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα μου που είσαι;;;; :-o:-o:-o:-o

[smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif] στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα απο γιατρο, εκανα υπερηχο.. αλλα ακομα ειναι νωρις τα αυγουλακια μικρα... κι εκει που νομιζα οτι θα του χαλασω το τριημερο μου λεει "ελα παλι την Τριτη! Ή μάλλον καλυτερα την Τεταρτη το πρωι (14η μερα κυκλου) για να εχουν μεγαλωσει σιγουρα!" Μου εξηγησε οτι με τα φαρμακα συνηθως τη σπερματεγχυση την κανουν την 16η μερα... Εσεις βρε κοριτσια ποια μερα την κανατε? Δεν ισχυει οτι σου κανουν μια ενεση 36 ωρες για την ωορρηξια? επισης... ακομα εμενα δεν μου εχει πει τιποτα.. εσεις ποσα πληρωσατε? ειναι καμια σε δημοσιο νοσοκομειο?

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που πηγατε ολες σημερα καλε?? [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] για μεζευτειται [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] το ριξατε στα αποκριατικα παρτυ λεω?? [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] για ελατε [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] για ελατε [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

αντε να κανουμε και δω κανα παρτακι [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif] [smilie=smileinbox.gif]

λεω να ντυθω χεστρουλα [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain4.gif] η κλανιαρουλα

[smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

και τα δυο μποχα εχουνε [smilie=sad2.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad4.gif][smilie=sad2.gif][smilie=sad3.gif][smilie=sad4.gif][smilie=tongue1.gif][smilie=tongue1.gif]

αντε κοριτσια [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] [smilie=occasion18.gif] για ελατεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!!!

Cuando καλή αρχή..... :P:P:P:P

Lil έχεις πάρει χάπια και σου κατέβηκε TSH ή μόνη της έπεσε;;;;

Jannolino μου καλύτερα τώρα;;;Περιμένω τα σουβλάκια που μου έταξες εεεεεε..... :lol::lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα μου που είσαι;;;; :-o:-o:-o:-o

[smilie=wave.gif][smilie=wave.gif][smilie=wave.gif] στα υπόλοιπα κορίτσια!!!!!

Mariap1 τωρα ξεκοινησα να το ψαχνω μου το ειπε ο γυναικολογος μου .Χαπια δεν εχω παρει , στο μεταξυ εκλεισα την Τεταρτη ραντεβου με ενδοκρινολογο. Υπαρχει περιπτωση να ανεβωκατεβαινει?Εκανα για τριτη φορα tsh, λετε να εχει γινει κανενα λαθος, αντε να δουμε..... :-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιαννα θελουμε σουβλακια !!!!!!!!!

παραγγελια [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

2 με κεμπαμπ απο ολα χωρις πατατες

1 μεριδα γυρο απο ολα

1 γιαουρτλου μεριδα

1 σαλατα χωριατικη

2 μπυρες

6-7 σοδες να χωνεψω

ποτε θα τα στιλεις??? :-w:-w:-w:-w:-w

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου μη λες για φαγητο....χριστε μου σκεφτομαι ενα σωρο πραγματα...θελω να φαω..... :lol: οταν περιμενω να αδιαθετησω δεν μπορειτε να φανταστειτε τι θελω....

τωρα εχω στο στομα μου γευση απο καυτερες πιπεριες τυρι κ μελι...... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σια μου πολλα κεφακια βλεπω!! :ymparty::ymparty:

LIL μου με τις μεγαλες στεναχωριες, η πλακα ειναι αντιδραση για να μην σαλταρουμε τελειως .........

χρυσανθη δωσε παραγγελια στο οργιακη την jannolino που εξαφανιστηκε σημερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσανθη μηπως εισαι εγκυος και δεν περιμενης απλα να αδιαθετησεις??? εγω στην εγκυμοσυνη ηθελα να τρωω ελιες και κριθαρακι !!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν εχεις αδικο Σια μου !! Και εγω οταν ειμαι στεναχωριμενη το ριχνω εξω η΄ παιρνω τη μηχανη μου και παω καμια βολτα !!Σημερα ομως ειμαι λιγο κουρασμενη και απο τη δουλεια θα κατσουμε μεσα , ας φαμε κανενα σουβλακι λοιπον.Μονο που αργει για την παραγγελια....λες να τρωει και να μην μας δινει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωωωωωωω στο καλυτερο ηρθααααα!!! :(|) Λεπον....θελω....

-αρνακι σουβλα

-παίδακι χοιρινο

-κοκορετσι σπεσιαλ

-τυροκαυτερη

-πατατες τηγανιτες

και επιδορπιο οπωσδήποτε γαλακτομπουρεκο!! =p~=p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις γυρισα απο γιατρο, εκανα υπερηχο.. αλλα ακομα ειναι νωρις τα αυγουλακια μικρα... κι εκει που νομιζα οτι θα του χαλασω το τριημερο μου λεει "ελα παλι την Τριτη! Ή μάλλον καλυτερα την Τεταρτη το πρωι (14η μερα κυκλου) για να εχουν μεγαλωσει σιγουρα!" Μου εξηγησε οτι με τα φαρμακα συνηθως τη σπερματεγχυση την κανουν την 16η μερα... Εσεις βρε κοριτσια ποια μερα την κανατε? Δεν ισχυει οτι σου κανουν μια ενεση 36 ωρες για την ωορρηξια? επισης... ακομα εμενα δεν μου εχει πει τιποτα.. εσεις ποσα πληρωσατε? ειναι καμια σε δημοσιο νοσοκομειο?

φιλια

twiggy καλησπερα!Η ημερα που γινεται η σπερματεγχυση δεν ειναι στανταρ.Ενα μεσο ορο φανταζομαι σου ειπε.Ειναι αναλογα με τι ρυθμο μεγαλωνουν τα αυγουλακια σου.Εγω και της 3 φορες σε διαφορετικες ημερες εγινε!Μολις δουν οτι ειναι ετοιμα, κοντα στα 18 με 19 χιλιοστα σου κανουν ενεση για να προγραμματισουν την ωορηξια 36 ωρες μετα, σωστα το λες.Εμενα σχετικα οικονομικα μου βγηκε, αν αφαιρεσω ομως τα μεταφορικα.Δηλαδη 120ευρω η επεξεργασια σπερματος και 40 μου πηρε ο γιατρος,σαν μια επισκεψη δηλαδη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exoυμε και λεμε.... [smilie=evil5.gif]

Εγω για να μην την κουρασω θελω τη σπεσιαλιτε του καταστηματος,η καμια ποικιλια για να κερασω τις φιλεναδιτσες μου μιας και ειπαμε να το γιορτασουμε!!Ααααα.... ας μας φερει και κατι να πιουμε και κανα επιδορπιο φυσικα οπως λεει και η φιλη μου η Αnastasia .Και φυσικα να ειναι περιποιημενα!!! :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1 ποικιλια με κρεατικα και τζατζικια

πατατες

κοντοσουβλι

κοκορετσι

γουρουνοπουλο

πωπωωωωωωωωωωωωωωω

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλά δεν μου έδωσαν και άλλες επιλογές είναι η αλήθεια για την ολική νάρκωση το έμαθα λίγα λεπτά πριν με ναρκώσουν στην πρώτη τουλάχιστον οπότε δεν είχα και χρόνο να το σκεφτώ.. στην δεύτερη το ήξερα ήμουν προετοιμασμένη 😂
    • Καλημέραααα. 5 μτω και γω και σε αναμονή. Πλέον όμως το έχω πάρει πολύ χαλαρά. Προφανώς επειδή έχουμε ζοριστει πολύ με τηνετακομιση και την μικρή που την μέρα της μετακόμισης αποφάσισε να περπατήσει και τώρα έχουμε ξεκλειδώσει νέα πίστα 😂. Τις νύχτες γίνεται πανηγύρι, πολύ κλάμα... Τώρα δόντια ειναι, άλμα είναι, θα σας γελάσω. Είμαστε τόσο εξαντλημένοι που είχαμε μόνο δύο επαφές. Τη μέρα του θετικού και την μεθεπόμενη. Άρα τη μέρα της ωορρηξίας (θεωρητικά) τη χάσαμε. Δεν είχαμε καθόλου κουράγιο και δεν θέλω να το κάνουμε αγγαρεία.  Σκεφτόμουν τις προάλλες ότι αν δεν είχα αποβάλει, τώρα θα ήμουν περίπου 7 μηνών. Δεν ξέρω πως θα τα έβγαζα πέρα με την μετακόμιση, το τρέξιμο ποτ ρίχνουμε κάθε μέρα και τη μικρή που ναι μεν περπάτησε αλλά ακόμα είναι 11 μηνών και πλήρως εξαρτημένη από εμένα. Δυστυχώς βοήθεια δεν έχουμε από πουθενά, ο σύζυγος έπιασε και δεύτερη δουλειά οπότε οοοολο το βάρος είναι πάνω μου.  Υποτίθεται θα μας βοηθούσε η μητέρα μου και δεν την έγραψα βρεφικο. Κάτι συνέβη όμως και δεν θα είναι σε θέση όταν επιστρέψω στη δουλειά το Φεβρουάριο. Έχω χάσει τον ύπνο μου, δεν ξέρω τι θα το κάνω το παιδί... Σε άλλα νέα ο Οκτώβριος είναι ο μήνας ευαισθητοποίησης για τη νεογνική απώλεια  και την απώλεια κύησης. Και εμείς θα γιορτάσουμε τα γενέθλια της μικρούλας. Και στη σκέψη μου πάντα θα υπάρχουν αυτά τα 3 μωράκια που δεν θα γιορτάσουμε ποτέ γιορτές και γενέθλια... Είμαι σίγουρη ότι τα αδερφάκια της την προσέχουν από ψηλά ❤️❤️
    • Τι θα ήθελες να μάθεις;  Υπάρχει ιστοσελίδα που ίσως μπορεί να σε βοηθήσει  https://be-live.gr/  
    • Με τον κρίνο λέει 🤣🤣🤣🤣🤣 θεωρούσαμε με τη μέθοδο του τραβήγματος θα ήμασταν οκ αφου φαντάσου 8 χρόνια προσπαθούσαμε με εξωσωματικές για να κάνουμε το αγοράκι μας, αυτό ήρθε έτσι λοιπόν...  Φάσεις περνάνε... Και ο δικός μου μετά τις διακοπές ήθελε μόνο τον πατέρα του και πάλι τώρα ξανακολλησε πάνω μου. Θα δεις και σένα έτσι θα είναι, θα περνάει διάφορες φάσεις. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...