Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ.....ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ.....ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ((Η ΒΡΟΜΙΑΡΑ)))....ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ Κ ΕΙΜΑΙ.....ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΗΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ....

ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΛΕΩ....ΜΠΑ.....ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΑΔΙΚΑ........

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ.....ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ????ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ...ΕΚΤΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΑΠΟΒΟΛΕΣ.....ΤΟ ΨΑΞΑΜΕ Κ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΙΠΟΤΑ.....ΜΕΤΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ Κ ΗΤΑΝ ΛΙΓΟ ΧΑΜΗΛΑ.....Κ ΚΑΝΑΜΕ ΘΕΡΑΠΕΙΑ Κ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ.....ΘΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΟΙΤΑΞΟΥΜΕ ΝΑ ΣΙΓΟΥΡΕΥΤΟΥΜΕ....ΣΥΝΤΟΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εμενα ελενα μου ειχε κιρσοκηλη που με επεμβαση πριν 6 μηνων ελπιζουμε φυσιολογικα οτι θα ερθει αλλα μεχρι στιγμης τιποτα.ειχε πει ο γιατρος μετα τους 6 μηνες να κανει νεο σπερμοδιαγραμμα να δουμε τι γινεται ε και ο καιρος εφτασε σημερα ακριβως 6 μηνες εχουν περασει.αν ειχα μεινει εγκυος δεν θα χρειαζοταν τιποτα αλλα τι να κανουμε ολα για καποιο λογο γινονται!οποτε απο τον επομενο μηνα θα προγραματισσουμε και αυτο να δουμε εχει βελτιωθει η ειμαστε στα ιδια.προσπαθουμε 3.5 χρονια πολυυυυ καιροοο....

να το κοιταξετε γιατι το προβλημα τις περισσοτερες φορες το εχουν οι αντρες.να το ψαξετε καλα και να πατε σε ουρολογο να τον δει!ευχομαι γρηγορα να ερθει το μωρακι σας ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΥΧΑΙΟΟΟΟ?????ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩΩΩ....

ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΧΑΜΕ???Κ ΟΤΙ Κ ΕΜΕΙΣ ΚΟΝΤΕΥΟΥΝ ΤΩΡΑ 6 ΜΗΝΕΣ????ΤΙ ΝΑ ΠΩ???ΤΙ ΣΥΜΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ???? Κ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΟΤΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΕΞΙ ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΣΥΛΛΗΨΗ.....ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΡΘΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΞΕΤΑΣΗ ΣΠΕΡΜΑΤΟΣ ....ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ροουζ και elena μην το καθυστερείτε καθόλου, κανονίστε όσο ποιο σύντομα για μια εξέταση σπέρματος ετσι ώστε να ξέρετε πως θα προχωρήσετε.

Μην χάνετε καιρό καθόλου!!!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωχ βρηκα και αλλη χιωτισα αλλα με πιο πολλα κοινα :lol::lol::lol: θα μου θυμωσει το χουανιτακι τωρα :(

σοβαρα μιλας στα ιδια ειμαστε? :-o απιστευτο!οποτε με καταλαβαινεις απολυτα πως νιωθω..ποσα χρονια προσπαθειτε?ασε ρε γαμωτο τωρα πολυ φοβαμαι οτι δεν εχει φτιαξει το σπερμα για να μην εχει γινει συλληψη μεχρι στιγμης :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου ερχεται σιγα σιγα η σιχαμενη αλλα ποναω κιολας ρε γαμωτο ντεπον εχω παρει και ακομα να περασει :ymsick::ymsick::ymsick:

μερεντουλα θα γινει και αυτο συντομα..και ηλπιζα να το γλιτωναμε :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΗΝ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ.....ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΦΤΙΑΞΕ???ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ..

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ.....ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΣΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ.....ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ....ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ....ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ..... :D:D:D:D ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ....ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΩΡΑ....ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ????ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ Κ ΛΕΩ ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ ΤΕΛΙΚΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές μου φίλες καλησπέρα,

καλορίζικο το Νο2!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ήρθα για να σας φυσήξω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σας φιλώ όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμ βρε ελενα μου για να μην εχουμε εγκυμοσυνη κατι δεν παει καλα!θα δουμε..ειμαι σιγουρη οτι θα μεινω απλα ανυπομονω να ερθει και φοβαμαι να μην αργησει πολυ ακομα αυτο ειναι ολο!ας ελπισουμε να ερθει συντομα :) δεν εχει ερθει η ωρα μας ακομα ;)

α ρε συ teddy φυσα εσυ καποια μερα θα κολλησουμε τι στο καλο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

poly douleia simera k oute prolaba na mpw simera!!!! :evil:

rose kserw oti stenaxwriesai alla mipws eixes anxos k to skeftosoun poly g afto k den egine aftous tous 6 mines??rwtaw egw twra....mporei to sperma na kalyterepse alla to anxos na sas ekane zimia :cry::roll:

elena kali epityxia k se sena koritsi mou!!!

xiotisses no1 kratate gera etsi?????

teddy mou fysa fysa...mipws k ftasei edw kanena gkastritidiko mikrobiaki!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ Ν2 ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου Ροόυζ, μην μου στεναχωριέσαι... είσαι πολύ νέα, μα πολύ νέα, γι'αυτό μην αγχώνεσαι με τον χρόνο. Εσείς θα κάνετε τώρα το σπερμοδιάγραμμα, όπως σας συμβούλεψε ο γιατρός και θα προχωρήσετε. Το μωράκι σας θα έρθει, είτε απο μόνο του, είτε με λίγη ιατρική βοήθεια. Το σίγουρο είναι ότι θα έρθει!!!! Γι' αυτό κοίτα να χαρείς τον ελεύθερο χρόνο που έχεις με τον άντρα σου τώρα, γιατί μετά.... θα τρέχεις και δεν θα φτάνεις!!!! Θα σου πω και μια απίθανη ιστορία. Είχα μια κουβέντα με τον κομμωτή μου, μόλις επέστρεψα από Αμερική, κατά τη διάρκεια της 1ης εξωσωματικής και μου είπε ότι προσπαθούσαν ένα χρόνο για παιδί και τίποτα. Έκαναν εξετάσεις και οι γιατροί του είπαν ότι δεν μπορεί να κάνει παιδί και γενικά ότι θα χρειαστεί ένα θαύμα. Σε πληροφορώ ότι την ίδια στιγμή που οι γιατροί τους μετέφεραν τα άσχημα μαντάτα, η γυναίκα του ήταν ήδη έγκυος!!!!! Και σήμερα έχουν ένα παχουλό αγοράκι 6 μηνών, που είναι μούρλια!!!!

Teddy_Dion και Muriam, σας ευχαριστούμε πολύ για το φύσσημα!!! Φυσσάτε κορίτσια, φυσσάτε, να πάθουμε όλες γκαστρίτιδα, να αλλάξουμε ομαδικώς πόστ!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)

Καλή σας μέρα, τσούπρες!!! Βαστάτε γερά cuando και μερεντούλα, οι υπόλοιπες υπομονή, καθαρό μυαλό και ψυχραιμία!!! Είπαμε, το 2011 βρέχει μωράκια, λάβετε θέσεις, ανοίξτε χέρια και περιμένετε... κάποιο θα πιάσετε, δεν μπορεί!!!!!

Εγώ, τον χαβά μου... [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!

ΠΡΟΣ ΣΤΙΓΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΚΑΜΙΑ ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΚΑΙ ΛΕΩ....

ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΛΕΣ???ΤΙ ΕΓΙΝΕ??

ΑΛΛΑ....ΠΗΡΑ ΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ!

ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ !ΓΕΜΑΤΟ ΜΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ!!!!

ROSE MOY ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΕΙΜΑΙ ΘΥΜΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΗ ΣΙΑ OΠΟΤΕ ΔΕ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΟΥΤΡΑ!! :)

ΣΟΥ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Η ΕΛΕΝΑ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΑΦΗΝΩ!!!!!!!ΕΛΕΥΘΕΡΗ!!!!!!!! ;)

MERENTAKI KAI CUANDO MΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΩ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΣΑΣ....ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΟΜΩΣ Η ΑΝΑΜΟΝΗ Ε??

ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!!!ΘΑ ΔΕΙΤΕ.... :P

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΑΛΛΑ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΔΕΝ ΚΑΝΩ Κ ΘΥΡΟΕΙΔΗ(ΕΤΣΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΜΟΥ,ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΔΩ!!)ΚΑΙ Η Τ3 ΚΑΙ Τ4 ΕΙΝΑΙ ΟΚ ΑΛΛΑ Η TSH ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ.

ΤΑ ΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ 0,35-4,94 ΚΑΙ ΕΧΩ 5,84.

ΛΕΤΕ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Η' ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ Η ΑΠΟΚΛΙΣΗ???

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!

ΜΑΡΙΚΑΚΙ Η ΔΙΑΙΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΑΛΛΑ ΤΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ!!!ΕΣΥ ΟΜΩΣ???

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια και από εμένα!!!!!

προσπαθούμε και εμείς 3 χρόνια και αλλά.......ένα τίποτα....

δύσκολα τα πράγματα.....δυστυχώς ΠΩΑ λένε οι γιατροί...:(:(:(

ο αγώνας όμως συνεχίζεται!!!!και θα δούμε τι θα δούμε!!!!!!!

ελπίζω το Νο 2 να είναι πολύ τυχερό για όλες μας και να κοκκινήσει όλη η λίστα μας!!!!!!

θα με βάλετε και εμένα στη λίστα??????είμαι γεννημένη στις 28/1 και το επόμενο νούμερο της λίστας είναι το 28....λέτε να είναι τυχερό????

φιλιά, καλή δύναμη και η Παναγιά μαζί μας!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα στις ομορφες μανουλες!!!!!!!!!!τι κανουμε σημερα;εγω ειμαι μια πανω μια κατω...σημερα ειμαι παλι λιγο κατω..τωρα το πρωι..μετα θα ανεβω...χαχαχα...θελω να ξερω και φοβαμαι μη δω την ακατανομαστη.συγγνωμη σας εχει ξεχειλωσει κι εσας η σελιδα;ποια εκλασε παλι;

τζουτζουκα καλως ηρθες...ευχομαι να σου φερουμε γουρι....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι πρόσεξε τον θυροειδή σου, γιατί είναι υπεύθυνος για πολλές αποβολές μέσα στο πρώτο τρίμηνο. Καλό θα ήταν να πάρεις και την άποψη ενός ειδικού, διότι οι γυναικολόγοι θέλουν να βλέπουν την TSH γύρω στο 2,5 για να προχωρήσουν σε κάποια οργανωμένη προσπάθεια (π.χ. σπερματέγχυση, ή εξωσωματική). Φρόντισέ το άμεσα, φιλενάδα...

Cuando μου σε νοιώθω απόλυτα και συμπάσχω... κουράγιο, φιλενάδα....

Tzoutzouka, καλώς ήρθες στην τρελοπαρέα μας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Είμαστε όλες εντελώς φευγάτες, γιατί αλλιώς θα σαλτάρουμε... :lol::lol::lol::lol::lol::lol: Υπομονή και κουράγιο, tzoutzouka μου, μια μέρα θα γίνουμε μανούλες και οι δυό μας. Θα δείς...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera,kalimera :):):):)

den sas blepw k idiaitera anebasmenes simera....... :?:?

marikaki ksekinises me tis enesoules???pote tha ginei telika?? :?: ola kala na pane glykia mou!!!!

xouanitaki na to prosekseis!!symfwnw me to marikaki!!egw eixa anebasmeno k mou pernaei apo to myalo oti isws g afto na eixa tin pallindromi!!twra ksanaekana eksetaseis k katebike!!eimai oriaka bebaia alla o gynaikologos mou eipe pws den einai anisixitiko!!!ara mporw na proxwrisw!!!!

tzoutzouka mas kalws irthes!!briskesai sto swsto meros :lol: efxomai na sou ferei gouri k na gineis syntoma manoula!!!

merenta bale sto 28 ti tzoutzouka mas....k elpizw na mas kokkiniseis syntoma :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki και εγώ έχω θυρεοειδή και συγκεκριμένα υποθυρεοειδισμό!

να πας τις εξετάσεις σου σε ένα καλό ενδοκρινολόγο, αυτός θα σου λύσει όλες σου

τις απορίες ;)

muriam!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*

κάποιες έχουν εξαφανιστεί...

καλέ κορίτσια που χαθήκατε ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!

Έφαγα μια βροχή σήμερα....άστα να πάνε...

cuando και merenta υπομονή και καλή επιτυχία με τα αποτελέσματά σας!

Καλή Τσικνοπέμπτη επίσης σε όλες σας...μας βλέπω σήμερα να ξεκοιλιαζόμαστε πάλι...

Έχουμε κανονίσει το βράδυ για πολύ κρεατοφαγία...

επίσης Ελίνα!!

έχει να γίνει μακελειό σήμερα!!! =p~=p~=p~=))=))=))

tzoutzouka

καλώς ήρθες κοπελιά !!! καλή διαμονή :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χουανιτακι να το δεις οπωσδηποτε..ειναι σημαντικος ο θυροειδης για τη συλληψη,δεν ειναι πολυ ανεβασμενος αλλα να πας να σε δει ενας ενδοκρινολογος...μαρικακι τι απιθανη ιστορια εγραψες..τελικα δεν ξερεις ποτε!!!!!!!ενα θαυμα ειναι ενα θαυμα!!!!!!!!!ελινακι θα το τσικνισουμε;τζανολινο ενταξει εχεις χιωτισα;μερεντακιιιιιιιι 4μερουλες!!!!!!!!χιχιχιιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...