Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια.Βρε cuando εισαι τερας υπομονης μπραβο σου!!!Ευχομαι ειλικρινά να εισαι εγκυουλα και απλα σου κανει παιχνιδακια το σπορακι σου!!

twiggy ετσι οπως τα λεει η cuando ειναι για την σπερματεγχυση!!Εμεις τις 2 φορες πηγαμε με 3 ημερες αποχης και την μια με 4 ημερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τι να κανω βρε αναστασια μου..ειμαι οπως με τα τελειωματα της περιοδου...ετσι...βγαλε ακρη εσυ..ελπιζω αυριο να ερθει κανονικα να παω να μου πουν να ξεκινησουμε..αποκλειεται να χω σπορι..δε νιωθω τιποτα...ουτε περιοδο νιωθω αλλα οκ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω θα ελεγα να κανεις σημερα ενα τεστ να δεις τι γινεται,αν ειναι αρνητικο να σταματησεις τα χαπια να κατεβει με τη ησυχια της, μην αναστατωνεις αλλο τον κυκλο σου.Αν εισαι εγκυουλα θα δειξει σιγουρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeres!!!!!

cuando bravo sou gia tin ypomoni sou.....efxomai pragmatika na eisai egkyoula alla opws leei i anastasia mipws na kaneis ena test gia na boithiseis ligo to kyklo sou?

marikaki mouuuuuuuuuuuuu....kali epityxia paraligo xiotissa!!!!!!! :lol::lol: ola na pane kala kai na einai i teleftaia peripeteia sou :D

sia telika emeis mazi!!!!!esy pote eisai???

twiggy kali epityxia k se sena!!!!

sas filw oles!!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy καλή επιτυχία κορίτσι μου, ξέρω σου το ξαναπα αλλά θα στο ξαναπώ πολλές φορές ακόμα!!! :lol:

να έχεις θετική σκέψη γιατί παίζει πολύ μεγάλο ρόλο και αυτό που θέλω να σου πω εγώ, να μην το ξεχάσεις, είναι οτι καλό είναι σε ένα μικρό σημείο του μυαλό σου να έχεις πάντα τα ποσοστά επιτυχίας που δυστυχώς είναι μικρά... θα σε κρατούν προσγειωμένη...

cuando μακάρι να είχαμε μια απάντηση :evil:

μακάρι να πάνε όλα καλά !! %%-%%-@};-@};-

η Αναστασία έχει δίκαιο, κάνε ένα τεστ να δεις τι γίνεται...

πολλά φιλιά σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino μου, γλυκιά μου Χιώτισσα, με το καλό να προχωρήσεις στην τρίτη σου προσπάθεια. Εύχομαι να είναι η τελευταία!!!! Μάλλον με την ΣΙΑ μας θα συνταυτιστείς και εγώ θα προχωρήσω μοναχούλα μου... :((:((:((:((:((:((:((:((:((

Εάν υπάρξει ωοληψία, θα γίνει το Σάββατο. Ο Θεός να βάλει το χέρι του!!!

Σας φιλώ, γιατί έχω πάλι τρέξιμο σήμερα και θα αργήσω να διαβάσω τα νέα σας :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Υπάρχει πιθανότητα Μαρικάκι να μην υπάρξει ωοληψία ; :(

αν θυμάμαι καλά είχες απο τη προηγούμενη φορά έτσι ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ!!!

cuando ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ.

merenta ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ..... ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ.

marikaki27 ΚΑΙ jannolino NA ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΑΣ. ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΑΑΑΑΑ!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy καλή επιτυχία κορίτσι μου, ξέρω σου το ξαναπα αλλά θα στο ξαναπώ πολλές φορές ακόμα!!! :lol:

να έχεις θετική σκέψη γιατί παίζει πολύ μεγάλο ρόλο και αυτό που θέλω να σου πω εγώ, να μην το ξεχάσεις, είναι οτι καλό είναι σε ένα μικρό σημείο του μυαλό σου να έχεις πάντα τα ποσοστά επιτυχίας που δυστυχώς είναι μικρά... θα σε κρατούν προσγειωμένη...

cuando μακάρι να είχαμε μια απάντηση :evil:

μακάρι να πάνε όλα καλά !! %%-%%-@};-@};-

η Αναστασία έχει δίκαιο, κάνε ένα τεστ να δεις τι γίνεται...

πολλά φιλιά σε όλες σας!!

σ ευχαριστω πολυ μερεντακι... θα προσπαθησω να ακολουθησω τις συμβουλες σου...

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα σταματησα τα χαπια κοριτσια και θα κατεβει μη μου αγχωνεστε...μερεντουλα θα ξανακανεις σ'αυτον τον κυκλο;θα μαστε χιωτισσες;εγω θα ξανακανω λογικα..και θα κανω και διαιτα να γινω στυλακι πριν απο την εγκυμοσυνη...ολο το λεω και ολο δεν το κανω..θελω να χασω δυο τρια..χαχα....βλεπω αυτος ο μηνας θα εχει πολλες χιωτισες και πολλες αναμονες..αναστασια εσυ αυτο το μηνα θα ξεκινησεις;τελειωσατε την αντιβιωση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νομιζω οττι αρχιζουν να κοκκινιζουν τα καφε μας...επιτελους..αυριο παω να δω τι θα μου πουν να ξεκινησουμε για το ανοιξιατικο παιδακι μας..αφου δεν ηρθε το βαλεντινακι τι να κανουμε...ας ερθει το δωρακι για τα γενεθλια μου...χααχαχα....με ποια θα παιξουμε τις χιωτισσες;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα σταματησα τα χαπια κοριτσια και θα κατεβει μη μου αγχωνεστε...μερεντουλα θα ξανακανεις σ'αυτον τον κυκλο;θα μαστε χιωτισσες;εγω θα ξανακανω λογικα..και θα κανω και διαιτα να γινω στυλακι πριν απο την εγκυμοσυνη...ολο το λεω και ολο δεν το κανω..θελω να χασω δυο τρια..χαχα....βλεπω αυτος ο μηνας θα εχει πολλες χιωτισες και πολλες αναμονες..αναστασια εσυ αυτο το μηνα θα ξεκινησεις;τελειωσατε την αντιβιωση;

δεν πειράζει cuando, πάμε παρακάτω έτσι ;

εγώ όχι δεν θα κάνω, την επόμενη μέρα που έκανα σπερματέγχυση ξεκίνησε ο καλός μου αντιβίωση για προστατίτιδα, μόλις τελειώσει την θεραπεία θα επισκεφτεί τον ουρολόγο και φυσικά θα κάνουμε καλλιέργεια και σπερμοδιάγραμμα για να δούμε αν βελτιώθηκε η κινητικότητα..

αν έχει βελτιωθεί θα κάνουμε 1 με 2 προσπάθειες μόνη μας και βλέπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια μου!!!!!

Μερεντούλα μου χαίρομαι που είσαι ανεβασμένη,έτσι πρέπει να είμαστε και να συνεχίζουμε πιο δυναμικά....

Που θα πάει θα γίνουμε και εμείς μανούλες,τα μωράκια μας δε ξέρω κατα πόσο θα μας θέλουν για γονείς με την τρέλα που κουβαλάμε..... =))=))=))=))=))

Cuando μου αύριο θα ξέρεις σίγουρα;;;

Τwiggy μου καλή επιτυχία!!!!!

Φιλιά σε όλα τα κορίτσια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να πανε ολα καλα μερεντακι...και παρακατω εννοειται παμε παρακατω... :lol:

αυριο θα ξερω και αυριο θα παω και στο γιατρο...ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να πανε ολα καλα μερεντακι...και παρακατω εννοειται παμε παρακατω... :lol:

αυριο θα ξερω και αυριο θα παω και στο γιατρο...ολα καλα..

κάτσε γιατί τώρα με μπέρδεψες...

έγραψες στο άλλο ποστ οτι σταμάτησες τα χάπια, θυμάμαι καλά ;

σου ήρθε τελικά κανονικά περίοδος ή όχι ;

ο γιατρός σου τι λέει ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε αυτο το ποστ το εγραψα...οι γιατρινες μου το ειπαν αφου ειχα αρνητικα τεστ...και νομιζω οτι τωρα το απογευματακι ειδα τα καφε να γινονται λιγο πιο κοκκινα..οποτε θα κατεβει καλα...και αυτο θελω πλεον να τελειωνουμε και να παμε ξανα...ειχα σκετα καφε μεχρι πριν λιγες ωρες...τωρα πριν που πηγα μου φανηκε οτι ειδα και λιγο κοκκινο..αυριο θα παω στις γιατρινες μου...να με δουν και να δουμε τι κανουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου εγω επαιρνα τα utrogestan αλλα οταν σταματησε η εμβρυομεταφορα και τα κοψα μου ηρθανε μετα απο λιγο τα ρουχα μου κανονικα, ειχα και γω λιγο αιματακι ισα ισα, αλλα μωλις τα εκοψα πλυμμηρα..

Ευχομαι κοριτσι μου η επομενη σας προσπαθεια να ειναι και η τελευταια :x:x:x:x:x

εγω κοριτσια υπολογιζω μεσα στο επομενο δεκαημερο να γινει η εβρυομεταφορα οποτε μαλλον το Μαρικακι θα γινει η Χιωτισσα μου ........

Γιαννα μου εσυ θα πας μεσα Μαρτιου ισως και αργοτερα απο οτι καταλαβα.....

Μερεντουλα εισαι πολυ δυνατο κοριτσι τελικα [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

ετσι πρεπει νομιζω, προχωραμε μπροστα για νεα προσπαθεια @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σια μου ετσι ειναι...κατεβηκε επιτελους...η ανακουφιση μου ειναι τεραστια...νιωθω πολυ καλα γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω...αυριο θα παω στο γιατρο για να βαλουμε μπρος και ευχομαι αυτος ο μηνας να ναι πιο τυχερος και καλος..θα κανω και μια ιδιωτικη ασφαλιση και ετσι κι εχω καθυστερηση θα κανω χοριακη κατευθειαν!!!!δεν ξαναπερναω τετοιο βασανιστηριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι σια μου ετσι ειναι...κατεβηκε επιτελους...η ανακουφιση μου ειναι τεραστια...νιωθω πολυ καλα γιατι ειχα αρχισει να ανησυχω...αυριο θα παω στο γιατρο για να βαλουμε μπρος και ευχομαι αυτος ο μηνας να ναι πιο τυχερος και καλος..θα κανω και μια ιδιωτικη ασφαλιση και ετσι κι εχω καθυστερηση θα κανω χοριακη κατευθειαν!!!!δεν ξαναπερναω τετοιο βασανιστηριο...

ναι κοριτσι μου, βαλε μπρος για τον επομενο μηνα ακομα ποιο δυναμικα και θα ερθει, εσυ να εισαι καλα γερη και δυνατη και ολα θα γεινουν @};-@};-@};-@};-

Κισκα μου ειδα την κοιλιτσα σου μεγαλωσε ε???

να μπαινεις να μας την διχνεις να μας δινεις κουραγιο φιλακια πολλα να προσεχεις :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου Σια μου..μεγαλωσε ναι και να φανταστεις αμα δεν ειχα βγαλει φωτο πριν δεν θα το ειχα καταλαβει...εγω το ειχα πει και στο μερεντακι αμα δεν σας δω εγκυες δεν φευγω απο εδω..θα γενναω και θα παρακολουθω τα ποστ!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις ευχές σας :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Μερεντούλα είσαι μεγάλο παλικάρι!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Εύχομαι να ξεπεράσετε γρήγορα τα εμπόδια που σας παρουσιάστηκαν και να προχωρήσετε σύντομα σε νέες, επιτυχημένες προσπάθειες.

Και εσύ καλή μου Cuando είσαι μεγάλο παλικάρι!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause: Έζησες ένα πραγματικό θρίλερ και πραγματικά θαυμάζω την αντοχή σου και την υπομονή σου!!! Χαίρομαι που ήρθε επιτέλους η ακατανόμαστη, για να προχωρήσεις στην επόμενη προσπάθεια. Και εγώ αισθάνθηκα τεράστια ανακούφιση όταν αδιαθέτησα μετά την αποτυχία της εξωσωματικής. Τα utrogestan με καθυστέρησαν αρκετές ημέρες, μόνο που εγώ γνώριζα με σιγουριά ότι δεν ήμουν έγκυος. Σου στέλνω και εσένα μια μεγάλη, ζεστή αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Twiggy καλή επιτυχία με την σπερματέγχυση, αλλά όπως σου έγραψε και η Μερεντούλα, κράτα μικρό καλάθι, γιατί μπορεί να πετύχετε με την πρώτη, μπορεί και όχι. Απλά να είσαι προετοιμασμένη για κάθε ενδεχόμενο, ώστε να μην καταβαραθρωθεί η ψυχολογία σου. Προχώρα χαλαρά και με το καλό...!!!

Γειά σου kiska με την κοιλίτσα σου και τις δηλώσεις σου!!! :-h:-h:-h:-h:-h:-h

Εμείς τελικά θα κάνουμε ωοληψία μεθαύριο, το Σάββατο. Όχι, Μερεντούλα, δυστυχώς δεν είχαμε κατεψυγμένα από την 1η εξωσωματική. Η ανταπόκρισή μου στα φάρμακα ήταν άσχημη αυτή τη φορά. Γι αυτό αρχικά σχεδόν ακυρώθηκε η εξωσωματική. Κάναμε μια προσπάθεια να συνταυτιστώ με δότρια, αλλά δεν τα καταφέραμε, γιατί το ενδομήτριο δεν προλάβαινε να βελτιωθεί και τελικά θα τραβήξουν ό,τι έχω το Σάββατο. Παίζει και μια ενδομητρίωση στην αριστερή ωοθήκη. Θα είμαι πολύ τυχερή εάν υπάρξει εμβρυομεταφορά, αλλά επειδή αυτή είναι η τελευταία προσπάθεια με τα δικά μου ωάρια, ήθελα να δοκιμάσουμε και ό,τι γίνει... Εάν αποτύχουμε, θα επιστρέψω τον Ιούλιο για δανεικό ωάριο.

Αυτά είναι τα δικά μου νέα. Τελικά μου φαίνεται ότι πορεύομαι μοναχούλα, χωρίς Χιώτισσα... snif, κλάψ...

:((:((:((:((:((:((:((:((:-s:-s:-s:-s:-s:-s:-s

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα σταματησα τα χαπια κοριτσια και θα κατεβει μη μου αγχωνεστε...μερεντουλα θα ξανακανεις σ'αυτον τον κυκλο;θα μαστε χιωτισσες;εγω θα ξανακανω λογικα..και θα κανω και διαιτα να γινω στυλακι πριν απο την εγκυμοσυνη...ολο το λεω και ολο δεν το κανω..θελω να χασω δυο τρια..χαχα....βλεπω αυτος ο μηνας θα εχει πολλες χιωτισες και πολλες αναμονες..αναστασια εσυ αυτο το μηνα θα ξεκινησεις;τελειωσατε την αντιβιωση;

Εμεις θεραπεια τελειωνουμε στις 14 Μαρτιου...καθε φορα λαθος μετραω, δεν μπορω να καταλαβω.... :roll: θα κανουμε στις 10 Μαρτιου επαναληπτικη εξεταση τεστοστερονης και 20 ημερες μετα σπερμοδιαγραμμα και καλλιέργεια..εεεεεχουμε ακομα εμεις!!!Αναλογος τα αποτελεσμα ατα θα μας πει ο ντοκτορ ουρολογος!!! ;;) και ειναι και ομορφοπαιδο!!! =p~;;):x:ymblushing::-p

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marikakiiiiiiiiiiiiiii μην κλαις ρεεεεεεεεεεεεεεε :((:((:(( θα κλαιω κι εγωωωωωωωωωω :((:((:(( και κλαιω και ασχημαααααααα ουαααααααααααααα :-o:-s θα ερθει απο εκει που δεν το περιμενεις οσο παραξενο και να σου φαινεται!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρικακι μου απο οτι καταλαβα δεν ειναι σιγουρο τιποτα ακομα.....

ευχομαι ολοψυχα το Σαββατο να πατε καλα κοριτσι μου, θα προσευχομαι για σενα :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

θα ηθελα πολυ να παμε μαζι σε αυτην την προσπαθεια :):):):)

Αναστασια τρεχουν τα σαλια η μου φαινεται :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...