Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:@};-@};-@};-@};-@};-

η μάχη συνεχίζεται !! b-(b-(b-(b-(b-(b-(

μου ήρθε και η αλέκα.. ;;);;)

Χουανιτάκι μου περαστικά στην μανούλα σου, την κράτησαν για προληπτικούς ίσως λόγους !!

όσο για το να επισκεφτώ κάποιο Εκκλησάκι δεν θα μου κάνει και τόσο καλό γιατί τα έχω βάλει

και με Αυτόν...

ενώ κάνουμε όνειρα Αυτός γελά... και την άλλη στιγμή ακούς βρέθηκε μωρο εγκαταλειμμένο στα σκουπίδια.

Τα νεύρα μου!! μεγάλη αδικία Θεούλη μου, πολύ μεγάλη!!

και μην μου πείτε τώρα οτι ειναι δοκιμασίες όλα αυτά που περνάμε...

τα μωρά λίγον λεπτών και αυτά δοκιμασία περνάνε;

Μαρικάκι σε ποιο φάση είσαι τώρα ; πότε υπολογίζεις ;

Σία και εσύ κοντεύεις έτσι ;

Καλή επιτυχία σας εύχομαι!! (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

kiska πέρασαν κιόλας 11 εβδομάδες ; πω πω!! άντε με το καλό !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, ΝΑ ΔΩ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑ ΣΑΛΤΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ. ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ. ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ 72 Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΕ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ.

merenda MOY ΓΛΥΚΙΑ ΒΑΣΤΑ ΓΕΡΑ. ΠΙΑΣΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΒΑΛΕΙ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ. ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΘΕΟ. ΟΛΗ ΜΟΥ Η ΑΓΚΑΛΙΑ ΔΙΚΗ ΣΟΥ!!!!

cuando EΓΩ ΕΧΩ ΖΗΣΕΙ ΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΕΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΕΛΙΚΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ. ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΦΟΒΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΑ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΚΑΝΕΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ Η ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΓΩ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ . Η ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΕΤΥΧΕ ΑΜΕΣΩΣ. ΕΧΕ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΘΕΟ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. ΠΙΣΤΕΨΕ ΠΡΩΤΗ ΕΣΥ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ. ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΤΡΕΛΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ. ΕΜΕΙΣ ΣΧΕΔΟΝ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙ ΚΑΝΑΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΦΑΡΜΑΚΑ ΜΕ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΠΟΤΕ ΚΑΤΩ . ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΑΡΧΙΖΑ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΜΕ ΠΕΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ; ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ. ΚΑΙ ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ..... ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

toniantoni σπερματέγχυση είχα κάνει..

το ξέρω οτι κάποια στιγμή θα έρθει και το δικό μου μωράκι αλλά όπως ξέρεις κάποιες φορές πέφτουμε...

τουλάχιστον εγώ σηκώνομαι πάρα πολύ γρήγορα, ήδη είμαι πολύ καλά!!

υπομονή κάνω όπως όλες μας εδώ !!

Να χαίρεσαι τα μωράκια σου !!

βλέπω είσαι και φρέσκια στο μαμμυ, καλώς ήρθες !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΠΙΝΩ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΜΟΝΗ ΜΟΥ; ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΤΟ ΠΙΝΑΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ. ΚΑΙ ΑΝ ΗΞΕΡΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ..... ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.

έλα θα σου το πω εγώ :lol::lol::lol:

όλα θα τα βρω :lol::lol::lol::lol:

Χιώτισσα μου που είσαι ;

περιμένω να σε κοκκινίσω (*)(*)(*)(*)(*)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΕ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! ;)

ΑΝΤΡΑΚΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΓΩ ΠΡΕΦΑ!!ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΑ!!!

ΘΑ'ΡΘΕΙ............

ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙ...........

ΗΡΕΜΗΣΕ.......ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentaaaaaaaaaaaaa ντυσου χτενισου στολισου, βαλε αρωματα και κολωνιες, βαλε πουπουλα, σατεν και δαντελες,φτιαξε μαλλι, φτιαξε νυχι.....ηρθε η ωρα του relax!!!!Εμεις μαλλον θα συγχρονιστουμε μαζι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentaaaaaaaaaaaaa ντυσου χτενισου στολισου, βαλε αρωματα και κολωνιες, βαλε πουπουλα, σατεν και δαντελες,φτιαξε μαλλι, φτιαξε νυχι.....ηρθε η ωρα του relax!!!!Εμεις μαλλον θα συγχρονιστουμε μαζι!!! ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: αυτό κάνω Αναστασία μου !!

ήδη έβαψα μαλλί και με το τέλος τις περιόδους μου ξεκινάω πιλάτες γιατί το έχω παρακάνει τελευταία και περιμένω να φτιάξει ο καιρός να αρχίσω το τρέξιμο που αγαπώ πολύ!!!

Όχι μάλλον τώρα, σίγουρα μαζί θα πάμε εμείς :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΡΕΞΙΜΟ.... ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΙΛΟ. ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΡΕΛΑΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!!!

Ο ΚΑΦΕ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!! ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΠΙΝΩ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΦΙΛΩ, ΠΑΩ ΣΤΗ ΚΟΛΙΤΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΤΖΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΚΡΥΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΔΕ ΠΑΛΕΥΕΤΕ.

MERENTA MOΛΙΣ ΔΕΙΣ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΟΥ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΚΑΤΑΛΗΛΑ!

ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΣΤΗ MERENTOULA ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο merentaki βαστα γερα ετσι σε θελουμε μην σε παιρνει απο κατω...και η ζωη συνεχιζεται!!!!

Εγω παντως δεν πιστευω οτι ο θεος τα στελνει τα παιδια,γιατι θα ηταν αδικια να τα στελνει σε ανθρωπους που δεν τους αξιζει να εχουν καν!!!!!!Και να τους ερχονται τοσο ευκολα, ενω εμεις που προσπαθουμε τοσο πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και ολες θελουμε να γινουμε πραγματικα μανουλες .Δεν ξερω ρε κοριτσια αλλα με εχει πιασει τωρα.....αλλα θα το ριξω και εγω εξω μηπως να πιω κανα καφεδακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ροζζζζζζζζζζ φυστικι θα βαλω να παει με τα ματια μου!! :lol::lol::lol: φραστττττττττττ :-o ουπςςςςςς

δεν θα σου χαλάσω το χατίρι O:-)O:-)

twiggy καλή επιτυχία σου ευχομαι !!

lil άστο καλύτερα γιατί ακρη δεν θα βγάλουμε με αυτό το θέμα :lol::lol::lol:

που θα πάει όμως ε ; θα τα καταφέρουμε όλες μας!!

κορίτσια τον καφέ τον θέλετε όλες σε αυτό το σχέδιο ή έχετε κάποια αλλη προτίμηση ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θα σου χαλάσω το χατίρι O:-)O:-)

twiggy καλή επιτυχία σου ευχομαι !!

lil άστο καλύτερα γιατί ακρη δεν θα βγάλουμε με αυτό το θέμα :lol::lol::lol:

που θα πάει όμως ε ; θα τα καταφέρουμε όλες μας!!

κορίτσια τον καφέ τον θέλετε όλες σε αυτό το σχέδιο ή έχετε κάποια αλλη προτίμηση ;;

Το ελπιζω και ευχομαι να ειναι συντομα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τωρα για το καφεδακι ευχαριστουμε για την προσκληση,εμενα το σχεδιο δεν με χαλαει καθολου =))=))=))=))=)) θα το προτιμουσα αν βγαινει και σε καπουτσινο να βαλουμε και σαντιγυ δεν ξερω αν θα μας βγει το σχεδιο χαχαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου χαιρομαι που εχετε κεφια τι καλα...!!!!!!!!!εγω εχω τα λεγομενα καφε υγρα!!!!!!!το πρωι λιγο και τωρα εχουν αυξηθει φανταζομαι φανταζεστε τι σημαινει....και παλι ειμαι με ενα σερβιετακι..εχω πονακια που και που..πηγα στις γιατρινες μου..οι κυριουλες εκει..μου ειπαν οτι δεν μου ηρθε ακομη και οτι πρεπει να περιμενω και αν δεν κατεβει να επαναλαβω το τεστ..να σταματησω το χαπι αφου ειχα αρνητικα τεστ και να δουμε..αμα κατεβει να ξαναπαω για να ξεκινησουμε..θεωρω την υποθεση τελειωμενη εγω...πονακια εχω καφε εχω...αρνητικα τεστ εχω...υπομονη και κουραγιο δεν εχω αυτη τη στιγμη πολυ αλλα θα αποκτησω....νομιζω πως τελικα θα μεινουμε παρεα με πολλες απο σας..μερεντακι αναστασια και οσες ξαναξεκινανε...το παραπονο με επιασε φυσικα σε μια φαση..η πιστη μου εχει κλονιστει..πιστευω πως δεν μπορω να κανω παιδι και δεν θα μαθω και το γιατι...κουραστηκα αλλα θα παρω τ'απανω μου...ενα νεο κουρεματακι θελω...η αληθεια ειναι οτι δεν ειμαι πολυ κεφατη αυτη τη στιγμη μου φαινεται βουνο η στιγμη που θα μεινω εγκυος ..δεν ξερω γιατι με καλο σπερμα και ολα καλα δε μενω και εχω απελπιστει πια...αυτααααααααααααααααααααααααααααααα...θα συνελθω κι εγω αλλα πρεπει πρωτα να περασω απο αυτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LIL με λίγη πρακτική, θα το πετύχεις το σχέδιο και σε καπουτσίνο, μόνο που θα είναι τρισδιάστατο... =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))

Το merentaki πρεπει να προσπαθησει που ειχε την ιδεα ,φαντασου πως θα ειναι τρισδιαστατο................ =))=))=))=))=))

Αχ βρε cuando μου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...