Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ωχ 8-} σορρυ για το χουανιτακι πηγαινε αλλα σκεφτομουν εσενα εκεινη την ωρα και εγραψα εσενα :lol::lol::lol::lol: εμ το μυαλο μου σε εσας ειναι τωρα συνεχεια :-ss:-ss:-ss το σπερμοδιαγραμμα δεν ειναι τιποτα αλλα το αποτελεσμα δεν ξερω τι θα ειναι :-p αυτο με καιει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πονεσε λιγο και η κοιλιτσα..το αυριο θα δειξει...αυριο θα κανω τεστ..αν ερθουν καφε και αρνητικο τεστ σταματαω ουτρογεσταν και παμε απο την αρχη...δεν μπορουμε να κανουμε αλλιως..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλλον εχω αρχισει να τρελαινομαι...πηγα τουαλετα και δε βλεπω κατι..ποναει η κοιλιτσα ομως το αυριο θα δειξει.αααααααααααχ μοη εγω κι ο πονος μου...ααααααααααχ...μια κλανιτσα κανεις;παω για υπνο αυριο θα ξερουμε τι εγινε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου γλυκιά, επειδή είχες 3 ωάρια επιβάλλεται να επαναλάβεις το τέστ, ακόμα και αν δείς αίμα. Εμένα οι Αμερικάνοι μου είχαν πει, θα έρθεις για χοριακή ακόμα και άν δεις αίμα. Κρίμα που δεν σου κάνουν χοριακή οι Ισπανοί. Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω αυτό!!! Τελικά να και κάτι που κάνουν καλά τα Αμερικανά και δεν τους είχα σε υπόληψη...!!!!

Εγώ πάλι θα τρέχω το πρωί και θα διαβάσω τα νέα σας αργότερα. Ελπίζω η Μερεντούλα να είναι καλά.

Χ+Μ, έχεις απόλυτο δίκιο. Η ηρεμία είναι ο καλύτερος σύντροφος σε αυτές τις περιπτώσεις. Δύσκολο να την βρεις όταν τρως συνεχώς πόρτα... αλλά πρέπει όλες μας να προσπαθήσουμε... Αυτές οι δουλειές χρειάζονται καθαρό μυαλό και ήρεμη σκέψη.

Χουανιτάκι μου γλυκό, περαστικά στη μητέρα σου και εύχομαι να βγει σύντομα από το νοσοκομείο σιδερένια. Σε καταλαβαίνω απόλυτα, γιατί εμείς δεν έχουμε ακόμα ξεμπερδέψει με τον πατέρα μου... Σε σκέφτομαι και σου στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuandaki μου γλυκο σε σκεφτομαστε, ευχομαι να πανε ολα καλα :x:x:x

δεν θελω να στεναχωριεσαι, ακομα και δεν κατσει τωρα θα ερθει το μωρακι ειμαι σιγουρη :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

τι να κανουμε δυστηχως εμεις ειπαμε θα ταλαιπωρηθουμε λιγο μεχρι να αποφασισει ο θεος να μας το στιλει...

Χουαννιτακι περαστικα στην μανουλα σου, ευχομαι να βγει πολυ γρηγορα απο το νοσοκομειο @};-@};-@};-

Η μερεντα κανα νεο??? τι να πω ελπιζω μονο να ειναι καλα και γω και τιποτα περισσοτερο :(:(:(

Κοριτσια χρειαζεται πολυ δυναμη δυστηχως, τα λεω να τα ακουω και γω, το ψυχολογικο κομματι ειναι το δυσκολοτερο της υποθεσης σε ολο αυτο..

Νομιζω οτι θα πρεπει να εχουμε μπολικα αποθεματα καλης ενεργειας και ψυχολογιας γιατι ο δρομος ειναι τελικα πολυ ανηφορικος!!!!!!

φιλακια πολλα

κουραγιο σε ολλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

μετά από μια χοριακή με τιμή αυτής μηδέν

και αφού έχω μαζέψει όλα τα κομμάτια μου

και είμαι καλά επέστρεψα ακόμα ποιο δυνατή.

Περίοδος ακόμα πουθενά...

Πάω να πάρω βαφή για το μαλλί και τα ξαναλέμε!!

cuando βάστα γερά εσύ !!! τουλάχιστον μια στις δύο να πάει καλά!!

φιλάκια πολλά σε όλες σας και συγνώμη που χάθηκα αλλά... καταλαβαίνετε πιστεύω [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ!ΘΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΞΑΝΑ!!!ΑΝ ΘΕΣ...ΠΗΓΑΙΝΕ ΛΙΓΟ ΣΕ ΕΝΑ ΕΚΚΛΗΣΑΚΙ....

ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ... :cry:

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΕΕΕΕΕΣ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ,ΝΑΙ?

CUANDO MOY KAI EΣΥ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...

ΑΠΛΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΤΟ ΕΜΠΟΔΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ!

Η΄ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Η΄ΝΑ ΦΥΦΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΥ!

ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΜΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΕΚΑΝΕ ΑΞΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ,ΑΚΟΜΗ.

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΛΟΙΠΟΝ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΟΛΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα, λυπάμαι κοπέλα μου για το όχι επιθυμητό αποτέλεσμα, ξέρω και εγώ και όλες πως αισθάνεσαι, όμως δώσε λίγο χώρο στον εαυτό σου να ξεσπάσει και να πάρει δύναμη μέσα απο αυτό για να μπορεί να συνεχίσει. Όλα θα γίνουν σιγά σιγά.

Cuando ξεκουράσου και ηρέμησε, ευχομαι να σε ταλαιπωρε'ι επίτηδες, να υπάρχει εκεί μεσα το σποράκι και να σου κάνει παιχνιδάκια. Στο ευχομαι κοπέλα μου με όλη την καρδιά μου.

Καλημέρα κορίτσια, καλό μηνα και καλή επιτυχία σε όλες μας....Σύντομα να έχουμε τα καλύτερα νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντακι μου μηπως εκανες νωρις την χοριακη?ειναι σιγουρο οτι δεν εισαι?αχ μωρε γαμωτο κριμα :(:( το ειχα καταλαβει οτι κατι τετοιο θα ηταν γι αυτο δεν εμπαινες αλλα δεν ηθελα να το πιστεψω.τι να πω κουραγιο,πιστη και πολυ δυναμη για το επομενο βημα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: αγκαλιες πολλες απο εμενα και ειμαστε εδω μαζι σου το ξερεις ;):x:x:x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

cuando μου μην απελπιζεσαι και εσυ περιμενε να δουμε τι θα γινει!ευχομαι τα σπορακια σου να ειναι εκει γερα και δυνατα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονη merentaki και cuando οσο γινεται....Εμεις ημαστε κοντα σας και σας σκεπτομαστε!!

Χouanitaki περαστiκα στη μαμα σου χαιρομαι για τα αποτελεσματα και ευχομαι γρηγορη αναρρωση το ιδιο και σε εσενα για τον μπαμπα σου marikaki27!!

χοuanitaki και εγω αυτο ειπα οτι μες την ατυχια μας ημασταν τυχεροι!!!!!Αντε να δουμε μηπως βρηκαμε την αιτια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!!

μετά από μια χοριακή με τιμή αυτής μηδέν

και αφού έχω μαζέψει όλα τα κομμάτια μου

και είμαι καλά επέστρεψα ακόμα ποιο δυνατή.

Περίοδος ακόμα πουθενά...

Πάω να πάρω βαφή για το μαλλί και τα ξαναλέμε!!

cuando βάστα γερά εσύ !!! τουλάχιστον μια στις δύο να πάει καλά!!

φιλάκια πολλά σε όλες σας και συγνώμη που χάθηκα αλλά... καταλαβαίνετε πιστεύω [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

merenta mou δε χρειαζεται να σου πω τα ιδια με τα κοριτσια.το μονο που εχω να πω ειναι οτι αργα η γρηγορα ολες τα καταφεραμε κ θα τακαταφερουμε.μια μικρη καθυστερηση στα σχεδια σου ηταν.φιλια πολλα γλυκια μου,ανασκουμπωσου κ ολα θα γινουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα σε καταλαβαίνουμε απόλυτα και είμαστε όλες δίπλα σου. Καλώς, ή κακώς, ο αγώνας συνεχίζεται.... αλλά με αρκετή πίστη, επιμονή και υπομονή θα φτάσουμε τελικά στον στόχο μας. Σε φιλώ γλυκά και σου στέλνω μια ζεστή αγκαλιά :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου γλυκιά μου LIL :-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες μου ..γυρισα γερη και δυνατη...με υποθετα να με βοηθανε να κρατιεμαι επιτελους....μερεντουλα μηπως οντως ειναι νωρις για χοριακη??Θυμασαι καθολου τον Γεναρη που σας ειπα για την κολλητη μου??Εκανε χοριακη την ημερα που περιμενε περιοδο και βγηκε 0...λεει παει δεν ειμαι ...περναγανε οι μερες καθολου περιοδος και τελικα ξανακανει και βγαζει να θυμαμαι καλα 250 μοναδες..και η γιατρος μας που ελεγε οτι 2 βδομαδες μετα τη συλληψη η χοριακη δειχνει 100%..το πηρε πισω μετα απο αυτο...μην βαψεις το μαλλι..κανει λιγο υπομονη!!Μαρικακι ολα καλα??Cuando μου καλα??Σιααα??Ελπιζω να ειστε καλα...κλειδωσατε και τα αλλα ποστ και δεν ηξερα που να σας βρω αλλα τα καταφερα..εγω εδω φουσκωνω και παω για αυχενικη την Τριτη και περιμενω πως και πως....σας βαζω και φωτο με την κοιλιτσα μου στις 4 βδομαδες και στις 11 και ελπιζω να σας φερω γουρι και συντομα γκαστρουλες....

post-1349-13873936372115_thumb.jpg

post-1349-13873936373307_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ.......ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ......ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΚΑΤΩ...ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ......ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΠΑΩ ΑΡΓΑ ΤΩΡΑ.......ΒΑΡΕΘΗΚΑ...ΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ......ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΧΑΛΑΡΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.....ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ...Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ.....ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΟ......ΑΛΛΙΩΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΛΙ.....ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΛΛΟ ΑΥΤΗ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ....ΤΟ ΕΒΛΕΠΑ ΟΤΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΦΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΤΣΙ..ΜΕ ΤΟΣΗ ΠΙΕΣΗ.. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΡΘΕΙ..ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΒΙΑΖΟΜΑΙ Κ ΝΑ ΕΠΙΜΕΝΩ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου kiska μου!!!! Ωραία φουσκώνει η κοιλίτσα σου!!! Με το καλό η συνέχεια και να μπαίνεις να μας φυσσάς, μήπως πάρουν οι ωοθήκες μας αέρα και ανοίξουν τα ωάρια πανιά!!!

Πολλά φιλιά και να προσέχεις :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

Εγώ ζω ένα θρίλερ με την εξωσωματική μου αυτήν την εβδομάδα, αλλά είμαι σκληρό καρύδι και δεν το βάζω κάτω εύκολα.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: I am a touch cookie που λένε και τα Αμερικανά... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα που ειναι καλυτερα λεω να μπαινω..βρεχει σημερα κιολας και τι αλλο να κανω...ιντερνετιαζομαι...μαγειρευω κιολας...ΝΑΙ επιτελους μπορω και τρωω...και ολα καλα θα πανε..αφου βλεπω σιγα σιγα.,..(σιγα μεν αλλα γινεται)μια μια γκαστρωνεστε..χιχι..αντε ολες μωρες θα μεινετε απλα παιρνει λιγο πιο πολυ χρονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χιωτισσα ετσι σε θελω εμεις μαζι βαδιζουμε.χαλααααραααα λοιπον και οταν θελει θα ερθει ;) δεν θα σκασουμε κιολας εμεις θα περναμε καλα,θα κανουμε οοοτι θελουμε τωρα που μπορουμε γιατι μετα θα τρεχουμε και δεν θα προλαβαινουμε :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...