Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΚΑΛΟ ΜΗΝΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.............ΤΙ ΝΕΑΑ????????

ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΗ ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ???ΜΑΘΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ???ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΑΚΑΡΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ....... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και εγώ έχω αρχίσει να ανησυχώ, βρε κορίτσια, αλλά ελπίζω ακόμα ότι η απουσία της Μερεντούλας οφείλεται στην απέραντη χαρά της...

Χουανιτάκι δεν χρειάζεται να αισθάνεσαι γριά. Αυτά είναι πολύ απλά προβλήματα, που ρυθμίζονται στο άψε σβήσε!!! Κράτα ψηλά τη σημαία και προχώρα!!!

Όσο για μένα, ελίσσομαι Χουανιτάκι, ελίσσομαι σαν την γάτα που αποφεύγει να βραχεί... :lol::lol::lol::lol::lol: :lol: :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!!!!!euxomai autos o minas na einai tuxeros gia polles!!!!katerinaki m(cuanditaa)euxomaiiii ilikrinaaa na min erthei i katarameniiiiiiiiii k na mas peissss ta euxaristaaaaaaaa to perimenoume pwqs k pws!!!ax vre koritsia....ti talepwria travame!!!alaxa gunaikologo kai pali kai mou dwse enaa swro akoma exetaseis persa apo autes pou xw kanei!!!!mou edwse na kanw kai progenitiko elenxo apo twra na xerete ton kaliptei 100% to ika kai ton ekana simera!!!apo kei k pera kanoume kenourgio spermatodiagramaa na doume ti ginete!!!oufff einai poli epwdino gia oles masss ola auta pou pername k kuriws psixofthoroo alla upomoni vre koritsiaa pou tha paeiii tha rhtei to thauma!!!kali dunami se oles masss!!!kai kala apotelesmata kai axaroumenaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα κελλυ μου ευχομαι να τελειωνεις συντομα με τις παλιοεξετασεις,καλη επιτυχια..ολες ολες περναμε και περασαμε απο τα ιδια και καποιες πιο δυσκολα..ευχομαι συντομα να εχουμε τα ευχαριστα για ολες..αμαν κι αυτος ο κυρ πελαργος..τζαμπα ταξιδευα στα παρισια;του πα να ρθει και να φερει πολλα μωρακια...για να δουμε..εβρεξε λιγα..χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax ti kala na vrexei mwrakia!!!!!!makari na pesei k se mas kanena xiixixixix pantos koritsia megalo pragma to anxoss 2 mines edina mathimata stin sxoliii kmou rthe periodoss 28 meress protofanes gi mena pou sumenei eixa iremiseiii.....ai na dw auto to mina pou mpike pali to anxoss tou egw pote tha ginw manaaaa ti sumveni???pou ilikrinaa den exoume vrei akoma ti ftei.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αυτο περιμενουμε κελυ μου εχουμε κλεισει ομπρελες..εχουμε απλωσει σεντονια..και αεχουμε ανοιξει αγκαλιες...πεσε μωρακι πεσε!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΑΝΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕΣ!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΑΝΤΡΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΕΣΚΑΣΕΣ!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΗ!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!

δεν μπορω λεωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!δεν το κανω επιτηδες!!!!!!!!!!!!δεν γινεται!!!!! :-ss:-ss:-ss:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μην αγχωνεσαι οτι ειναι να γινει θα γινει . Σκεψου οτι αν εισαι, δεν πρεπει να αγχωνεις το σπορακι σου!

αυτο με αγχωνει..θα ρθει δε θα ρθει... :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki διαβασα τα νεα σου απο τον ενδοκρινολογο μην στεναχωριεσαι ισα ισα θα πανε ολα μια χαρα.Εγω πηγα εχθες εμενα η TSH ειναι 3.90 την εκανα πριν 10ημερες και μου ειπε οτι πανω απο 3 θελει να κανω επανεξεταση,σου ειπαν εσενα κατι τετοιο?Θα την κανω παλι την Πεμπτη.Εκανα σημερα και υπερηχο ,ευτυχως δεν μου βρηκαν οζους.Περιμενω νεα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando MOY ΜΗΠΩΣ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΜΑΣ.

ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΛΕΕΙ "ΤΑ ΠΙΟ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ" ΚΑΙ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΠΡΑΞΗ. ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΠΡΑΞΗ.

ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΜΑΣ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ...... ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΣΟΥΝ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΑΣ.

ΚΑΠΟΙΑ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΗΔΗ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΠΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΝ ΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια να σας πω την αληθεια θα συμφωνήσω με την Χ+Μ....ιδιως τωρα που ειμαστε σε αναμονη θεραπειας και ασχολούμαι αποκλειστικά με τον εαυτο μου, νιωθω πιο ηρεμη....κανονικα ετσι πρεπει να ειμαστε και οταν αναμενουμε απο φυσιολογικη συλληψη σπερματεγχυση μεχρι και εξωσωματικη.....θα μου πειτε ειναι δυσκολο, αλλα αφου πιανει?δεν ψαχνουμε τροπο να μεινουμε εγκυουλες....?εε να τος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...........νομίζω πως το μερεντάκι δεν είναι καλά για να μην μπήκε,,,,,μακάρι να κάνω λάθος.....

LIL ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ 5,84 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ!

ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΥΣΧΥΕΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ,ΥΠΟΘΕΤΩ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΡΑΒΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ!

ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ,ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟΜΑ.ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΑΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΙ,ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ!

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΞΟΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...............

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΞΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΔΥΚΟΛΛΗ ΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ CUANDAKI ΜΟΥ! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω ειναι τα μωρακια και θα ερθουν..αργα η γρηγορα θα ερθουν... ;)

ειναι σημαντικο σε αυτη τη φαση ναι..να μαζευουμε ολη την ενεργεια μεσα μας..και να ειμαστε ηρεμες..κιο θεος βοηθος..καληνυχτα χουανιτακι...ευχομαι η μερεντουλα να ειναι καλα απλα να μην μπορεσε και αυριο να χει κατι καλο να μας πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...........νομίζω πως το μερεντάκι δεν είναι καλά για να μην μπήκε,,,,,μακάρι να κάνω λάθος.....

LIL ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΗΤΑΝ 5,84 ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ ΤΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΠΑΝΕΞΕΤΑΣΗ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ!

ΑΡΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΥΣΧΥΕΙ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ,ΥΠΟΘΕΤΩ.

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΤΡΑΒΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΘΟΥΝ!

ΠΑΝΤΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΗ ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ...ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΤΙΜΗ,ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΣΤΟΜΑ.ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΑΤΥΧΙΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΤΥΧΕΡΟΙ,ΕΤΣΙ ΕΝΙΩΣΑ!

ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΜΠΗΚΕ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΕΚΕΙ!

ΕΛΠΙΖΩ ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΑΞΟΝΙΚΗ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ...............

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΜΠΑΝΑΚΙ Κ ΞΑΠΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΔΥΚΟΛΛΗ ΜΕΡΑ ΑΥΡΙΟ!

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ CUANDAKI ΜΟΥ! :P

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα κανενα νεο απο την μερεντουλα μας ε?αχ κοριτσια και εγω φοβαμαι πολυ το κακο μακαρι να ειναι ολα καλα αγωνιω.ας μπει να μας πει τι εχει γινει να ησυχασουμε.

cuando περαστικα στην μαννουλα σου.την υγεια μας να εχουμε κοριτσια πανω απο ολα και ολα θα γινουν και τα μωρακια θα ερθουν στην ωρα τους :)

χιωτισσα μου τι κανεις?

εμεις τελεικα αποφασισαμε να μην παμε για σπερμοδιαγραμμα αυτο τον μηνα αλλα τον αλλο.ελπιζω να μην χρειαστει και να μεινω εγκυος!αχχχ θα ηθελα πολυ :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream: μακαρι ο Χριστουλης να μας βοηθησει και μεχρι το Πασχα να εχουμε μεινει ολες ;;);;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροουζ η μαμα του χουανιτακιου ειναι αρρωστη...μεσα στο αγχος σου τα μπερδεψες...ωραια ευχομαινα μη χρειαστει σπερμο αν και δεν ειναι τιποτα..κι εγω φοβαμαι για τη μερεντουλα..ευχομαι ολμως να μας κανει εκπληξη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...