Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπηκα και εγω νωρις νωρις :lol::lol: να δω τι γινετε με την μερεντουλα μας και βλεπω ακομα κανενα νεο.ευχομαι αυριο να ειναι η χοριακη στα υψηηηηηηηηηηη

συγνωμη βρε κοριτσια αλλα με την δουλεια δεν προλαβαινω να μπαινω!

:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: πολλες αγκαλιες για σενα μερεντουλα μου και την cuando μας.πολυ μεγαλες χοριακες θελω και ετοιμαστειτε γιατι τα μωρακια σας εχουν ερθει ;):x:x:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

st_patricks_day_animated_gif_1.gif

ας είναι μια τυχερη μερα αυριο!!!!!!!!!!!!!! %%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss#:-s:-s:-s:-s :-\ :-\ :-\ [smilie=protest.gif][smilie=protest.gif][smilie=protest.gif]:-bd πως φοβαμαι....ουφ...μερεντακι ευχομαι να χεις εσυ υπεροχα νεα μιας και εκανες χοριακη!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις φίλες μου,

εύχομαι να έχουμε καλά αποτελέσματα

από τα κοριτσάκια μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Φιλιά και φφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ ΜΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρααααααααααα!!!όμορφη μέρα να΄ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλό μήνα σε όλες μας τυχερό και γόνιμο!!!!!! ;)

Περιμένουμε τα νέα σας με αγωνία.............. :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή σας ημέρα κοπελιές !!!

Μερεντούλα εύχομαι σήμερα να είναι η ωραιότερη ημέρα της ζωής σου μέχρι στιγμής!!!

Cuando μου, βάστα γερά, ξου-ξου-ξου η ακατανόμαστη... δεν την θέλουμε... να πάει αλλού για τους επόμενους 9 μήνες...

Επειδή θα τρέχω όλη μέρα, θα συνδεθώ αργά για να διαβάσω τα νέα σας.

Πολλά φιλιά και μια μεγάλη αγκαλιά και στις δυό σας :-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x:-*:YMHUG::x

%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!!!!!!!!!!!!!μεγαλη μερα σημερα!!!!!!!!!!!μερεντακι ευχομαι να ρθεις με τα καλυτερα!!!!!!!!!1κι εγω ευχομαι να μη μου ρθει η ακατανομαστη..μπουαααααααααααααα...τι αγχος!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ CUANDO!!!!! ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΟΜΟΡΦΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ!!!!

ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ !!!!!!!! ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μετα απο 14 μηνες προσπαθειών είμαι επιτέλους έγκυος!! Την άλλη εβδομάδα θα πάω για τον πρώτο υπέρηχο!Εύχομαι με όλη μου τη καρδιά σε όλες σας, να συμβεί όσο ποιο σύντομα γίνεται!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν μπορω δυστυχως να κανω χοριακη αν και θα το ηθελα,γιατι ειμαι στο εξωτερικο και δε μου κανουν επειδη θελω..και για να την κανω εξω κανει 60 ευρω...οποτε θα περιμενω υπομονετικα..ειχα χτες το πρωι στις 14 μερες ενα αρνητικο τεστ ..οποτε δεν ειμαι και πολυ αισιοδοξη..προς το παρον ομως καθαρη..αν δεν ερθει σημερα θα ειμαι πιο αισιοδοξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τι μερες...κανουμε υπομονη...εγω εχω σκοπο να κανω ευχομαι να μην ερθει στο μεταξυ η γκαβη [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=angry5.gif][smilie=angry5.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] ~x(~x( να την τρομαξω μπας και φυγει!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι εγινε κοριτσια η μερεντουλα μας που ειναι? :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

cuando αντε να μην ερθει καθολου ξου ξουτ μακρια απο σενα μετα απο 9 μηνες τωρα.θα κανεις τεστ αυριο αν δεν εχει ερθει?αχ θα σκασουμε αυτες τις μερες με εσας..

συγχαρητηρια papakimou με το καλο μια τελειομηνη και υγιη εγκυμοσυνη.να μπηκε ωραια ο μηνας με μια εγκυμοσυνη ελατε κοριτσια αναμενουμε για εσας :-ss:-ss:-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ροουζ γλυκια μου...αν δεν ερθει σημερα..ειμαι θετικη θεωρω οτι επρεπε να ερθει χτες..χτες κλεισαμε δυο βδομαδες απο τη σπερματεγχυση...ουφ...κανονικα θα ερχοταν σημερα στον κανονικο μου κυκλο που παντα ειχα οωρηξια15-16μερα..τωρα εκανα 14..αρα...νομιζω πως μετα την κρυαδα του χτεσινου τεστ και για να μη φαω κι αλλη(γιατι μπορει να καθυστερει λογο ουτρογεσταν,,ξερω κι εγω..ενα παιρνω αλλα μπορει..)θα περιμενω και μεχρι πεμπτη παρασκευη αν χρειαστει και αν δεν εμφανιστει...αχ...αχ...το μερεντακι μας θα ερθει να μας πει τι εγινε; :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Papaikmou συγχρητήρια κορίτσι μου!!!!!Να έχεις μια υγιή και τελειωμένη εγκυμοσύνη!!!!!

Cuando μου υπομονή τον φάγαμε το γαϊδαρο στην ουρά θα σκοντάψουμε;;;; :lol::lol::lol: Άντε να εξαφανιστεί η ακατανόμαστη και να σε ξαναθυμιθεί σε 9μήνες...... :):):):)

Μερεντούλα μου σου στέλνω ολη τη θετική μου ενέργειααααα :D:D:D:D:D

Κορίτσια μου καλή επιτυχία!!!!!! :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...