Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

cuando μου που θα κανεις χοριακη κ στοιχιζει τοσο?εγω παντα 20 με 25 το ανωτερο....κ οπως εχω ξαναγραψει το πολυ σε 2 ωρες την εχω παρει....

ναι κοριτσακια πειτε εχετε κατι περιεργο...οχι απαραιτητα συμτωμα αλλα γενικα....η εγκυμοσυνη μπορει να εχει κ συχνουρια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα κοριτσακια μου.....

μερεντουλα μου ευχομαι μια τεραστια χοριακη....

cuando μου μην στεναχωριεσαι..καταρχην αυριο ειναι να κανεις χοριακη....εσυ γιατι εκανες τεστ σημερα?θελεις να σε μαλωσω....?λοιπον θα περιμενεις μεχρι αυριο...κ βλεπουμε...αν δεν εισαι παλι να μην στεναχωριεσαι θα τα καταφερεις....εχεις την υγεια σου κ αυτο εχει σημασια....γυναικα με μητρα κ μια ωοθηκη θα γινει μανα ο κοσμος να γυρισει αναποδα...ετσι λενε ολοι οι γυναικολογοι..τουλαχιστον σε αυτο συμφωνουν :lol: γιατι σε ολα τα αλλα :evil:

οι υπολοιπες τι κανετε?

δυο οωθηκες εχω...εκτος αν ηθελες να δωσεις ενα 'ακραιο'παραδειγμα..χαχαχα...μερεντουλι τι ωρα θα ξερεις;εγω χρυσανθη δε θα κανω χοριακη αυριο δε μου κανουν...οποτε θα περιμενω...μηπως βγαλω κανενα θετικο τεστ καποια μερα απο αυτες..μη με περιμενετε..εκτος κι αν ερθει η ακατανομαστη πιο πριν..ειμαι στο εξωτερικο χρυσανθη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου ακραιο παραδειγμα ηθελα να δωσω....

οκ για το εξωτερικο δεν ξερω...υπομονη κ φυσικα εσυ ξερεις καλυτερα...εγω σου ευχομαι να κανεις τεστ κ να εχεις 2 γραμμουλες... :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να κανω αν μπορουσα θα εκανα χοριακη αλλα παραειναι ακριβο..εγω δεν εχω συμπτωματα παντως..μονο καλη θερμοκρασια ακομα..μερεντουλα πολυ θα με ανεβασεις αν εισαι..οσο για το αρνητικο μου τεστ ισως να ηταν και τυχαιο αλλα δεν ο πολυνομιζω..χαχα...λες να μαι απο αυτες που πρωτα εχουν αρνητικο και μετα θετικο;ειναι και 14η μερα..ουτε καν πρωτη μερα καθυστερησης..υπομονη και οοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοομ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ειναι πολύ νωρίς για συχνοουρία Χρυσάνθη ; μακάρι να μου τα έβγαζε και εμένα σε 2 ώρες!!

δεν έχω κανένα σύμπτωμα τρανταχτό... εκτός την καθυστέρηση αλλά και πάλι δεν έχω 5 μέρες καθυστέριση για να πω είμαι σίγουρη..

χτες το βράδυ και γενικά παρατηρώ οτι το βράδυ που ξαπλώνω νιώθω την κοιλιά μου κάπως...

ηρεμεί το σώμα και νιώθω οτι κάτι γίνεται εκεί μέσα...

ίσως η περίοδος που ετοιμάζεται.. το εντερο που ειναι σπαστικό ; :lol::lol::lol:

κορίτσια δεν υπάρχει εξήγηση, μην ψάχνετε σημάδια

κακό κάνουν και όχι καλό!!

cuando απο την αγωνία σου θα φας και τα πλήκτρα :lol::lol::lol: σε καταλαβαίνω !!!

έγραψα ποιο πριν οτι έκανα χοριακή αλλά θα έχω αποτελέσματα αν όχι σήμερα βράδυ αύριο, γράφω και τον λόγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

merenta μου εγω ειχα συχνουρια γιατι αρχιζε να γινετε κ ποιο ευαισθητη η μητρα...δηλαδη την 27 ημερα δεν κρατιομουν...ειναι νωρις αλλα εμφανιζεται συχνα ως συμπτωμα..

στον γιο μου δεν ειχα κανενα συμπτωμα..στα δυο τα αλλα το καταλαβαα αμεσως...ενιωθα μια πιεση χαμηλα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando KAI merentoula ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΑ ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ. ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΕΣΑΣ..... ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγω αυτο σκεφτομαι ελινα μου...αν κανω τεστ θα το κανω πεμπτη..που θα ειναι 17 μερες..εκει δεν μπορει αν δεν εχει ερθει μεχρι τοτε θα δειξει...αλλα ετσι οπως δεν νιωθω τιποτα απολυτως..δεν θελω να ελπιζω..φοβαμαι..καθε φορα παω τουαλετα και στο σκουπισμα κλεινω τα ματια...χαχαχα...κανενα νεο απο τη μερεντουλα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου υπομονήηηηηη μην αγχώνεσαι και μη χαλιέσαι η ακατανόμαστη δε θα έρθει την έχουμε απειλήσει όλες [smilie=angry1.gif][smilie=angry2.gif] [smilie=violent1.gif] και εξαφανίστηκε,θα ξανάρθει σε 9μήνες :lol::lol::lol::lol:

Μερεντούλα μου άσπρο μαλλί δεν είχα και αύριο με βλέπω να τρέχω για βαφήηηηηηη [smilie=glasses12.gif] αχχχχ δε μας λειπάτε η μικροβιολόγος σου;;;;; :roll::roll::roll::roll: Περιμένουμε μη μας ξεχάσεις απο τη χαρά σου και ενω εσύ τα [smilie=occasion14.gif] σε κανένα μπαράκι με τον καλό σου εμεις :-ss:-ss:-ss:-ss και φτάσουμε κόκαλο....... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω να δεις προσευχες...ειναι θετικο οτι δεν ηρθε σημερα...τι να πω..ας δω και κατι θετικα τελος παντων..να σαι καλα βρε σια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου, σου ευχομαι πραγματικα τα καλυτερα, αγωνιουμαι μαζι σου !!!!!! :-ss:-ss:-ss

δεν ξερω καθολου για την μερεντουλα τιποτα, περιμενουμε με αγωνια !!!!!

θριλερ το σημερινο πραγματικα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μερεντούλα μου λυπήσου μας :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss είμαι έτοιμη να εκραγώωωωω [smilie=bom.gif][smilie=bom.gif] δεν αντέχω αυτή την αναμονήηηηη [smilie=banghead.gif] [smilie=banghead.gif] ωχχχχχχχχχχχ αυτό το τελευταίο πόνεσεεεε :((:((:((:((

Μια αγκαλίτσα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: για να γλυκάνουμε την αναμονή;;

Cuando μου πολλές αγκαλίτσες :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: και για σέναααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο σκεψη σιγουρευτηκα οτι αυριο πρπει να ερθει..αν αυριο δεν ερθει πρεπει να ελπιζω...παντα μετα το τεστ της οωρηξιας περνουσαν 14 μερες και τη 15η ερχοταν...αρα ααααααααααααααααυριοοοοοοοοοοοοοο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ας προσπαθήσουμε να μην αγχώνουμε περισσότερο την Μερεντούλα. Προφανώς θα προσπαθεί να ασχοληθεί με κάτι άλλο για να ξεχαστεί. Ας της στείλουμε την θετική μας ενέργεια και όταν εκείνη θα έχει τα ευχάριστα θα μας τα ανακοινώσει!

%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...