Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες μου τις φίλες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μερεντούλα εύχομαι σε λίγο να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

Cuando μου,

αναμένουμε και τα δικά σου τα καλά νέα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

και φυσικά φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ

σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλημέρα και φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalimeraaa :D:D:D

simera einai i mera tis merentoulas!!!!!kali epityxia koritsi mou!!!!!na exeis mia tairaaaaaastia xoriaki!!!!!

cuandaki mas i akatanomasti afanti ee?????? :D:D:D basta gera filenada!!!!!!ante koritsiaaa...

KSEKINISTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*:-*:ymsmug::-ss:-ss:-ss:-ss@-)@-)@-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και αυχαριστω για τις ευχες!!!!!!!!!!!!σημερα ειναι η μερα της μερεντουλας!!!!ευχομαι μια θεορατη τεραστια χοριακη..!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty: αντε να γινεις κατακοκκινη στη λιστα μας...εγω κοριτσια δεν αντεξα και 14η μερα σημερα το πρωι εκανα ενα χομετεστ που βγηκε αρνητικο...οκ..θα δειξει..αλλα μια ιδεα την πηρα... :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και αυχαριστω για τις ευχες!!!!!!!!!!!!σημερα ειναι η μερα της μερεντουλας!!!!ευχομαι μια θεορατη τεραστια χοριακη..!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty: αντε να γινεις κατακοκκινη στη λιστα μας...εγω κοριτσια δεν αντεξα και 14η μερα σημερα το πρωι εκανα ενα χομετεστ που βγηκε αρνητικο...οκ..θα δειξει..αλλα μια ιδεα την πηρα... :roll:

Βρε cuando μου, μη βιαζεσαι ακομα!!!!!Τα hometest εχω ακουσει πως αργουν να πιασουν μοναδες....περιμενε αν δεν ερθει η ακατανομαστη το παιχνιδι δεν τελειωσε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando τα τεστακια μην τα πολυεμπιστευσαι γενικως αν δεν κανεις χοριακη η δεν δεις αιμα μην πιστευεις τιποτα κοριτσι μου,

μια αγκαλια απο μενα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

μην στεναχωριεσαι!!:x:x:x:x:x

καλη επιτυχια και στην Merentoula @};-@};-@};-@};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αναστασακι...κατι θα δειχνε το βλαμενο..ετσι λεω...τελος παντων ..παιρνω και ουτρογεσταν οποτε μπορει να καθυστερησει η περιοδος ουτως η αλλως..συμπτωματα 0... :roll:

σια να σαι καλα...θα δειξει..δεν απογοητευομαι ακομα..μια κρυαδα πηρα..μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ....χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε αναστασακι...κατι θα δειχνε το βλαμενο..ετσι λεω...τελος παντων ..παιρνω και ουτρογεσταν οποτε μπορει να καθυστερησει η περιοδος ουτως η αλλως..συμπτωματα 0... :roll:

σια να σαι καλα...θα δειξει..δεν απογοητευομαι ακομα..μια κρυαδα πηρα..μπρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ....χαχαχαχα

Σου το λεω γιατι το εγραφε κοπελα εδω μεσα οτι εκανε και δεν εδειξε και μετα ηταν εγκυος!!!Καλα ειναι να εισαι προσγειωμενη και να σου ερθει το χαρμοσυνο παρα το αντιθετο!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μερεντααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] μερεντα που εισαι;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando καλά σου γράφουν η Αναστασία και η ΣΙΑ. Το ότι το τεστ βγήκε αρνητικό δεν σημαίνει ότι δεν είσαι εγκυούλα. Η χοριακή θα δείξει με βεβαιότητα.

Υπομονή και κουράγιο... πολύ σύντομα θα ξέρεις...

Καλέ που είναι η Μερεντούλα;;;;; [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] , πολύ ησυχία έπεσε...

Γειά σου girl [smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif][smilie=hello.gif] Πως πάει η ανάρρωση; Εγώ βρίσκομαι στη φάση της 2ης εξωσωματικής και μάλλον τελευταίας με τα δικά μου ωάρια. Ο Θεός βοηθός!!!

Teddy_Dion φιλάκια στην κοιλίτσα :-*:x:-*:x:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou marikaki m!

i anarrwsi kala paei!

exei perasei idi enas minas sxedon ap tin mera tis epemvasis!

kalitera eimai!anamenw twra na vgalw k to spiral gia na arxisw prospatheies siga siga!

mallon tha to vgalw 17 t marti!

egw tha s euxithw na xeis apoliti epitixia stin exwswmatiki sou kai ola na pane kala re koritsi m giati poli exeis talaipwrithei!euxomai auti i prospatheia na einai apolita epitixis kai na sas dwsei auto p toso kairo potheite!

na xeis pisti Sto Theo,Stin Panagitsa giati autoi einai p einai dipla mas kathe stigmi tis zwis mas!na exeis thetiki skepsi, aisiodoxia kai na deis oti ola tha vroun to dromo tous!eimai sigouri!

kale i merenta mas exei xexasei????merentoulaaaa??

cuando m ta koritsia exoun dikaio!perimene kai ti xoriaki kopela m!ena arnitiko test de simainei apolita apotixia!polla test se polles kopeles exoun kanei lathos!mporei na sai kai si mia ap autes tis periptwseis!mi stenaxwriesai, kane upomoni koritsi m!ntaxei?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και αυχαριστω για τις ευχες!!!!!!!!!!!!σημερα ειναι η μερα της μερεντουλας!!!!ευχομαι μια θεορατη τεραστια χοριακη..!!!!!!!!!!!!! :ymparty::ymparty: αντε να γινεις κατακοκκινη στη λιστα μας...εγω κοριτσια δεν αντεξα και 14η μερα σημερα το πρωι εκανα ενα χομετεστ που βγηκε αρνητικο...οκ..θα δειξει..αλλα μια ιδεα την πηρα... :roll:

cuandaki mou an sou pw egw sti teleftaia fora stin eksosomatiki ekana test giati den antexa allo k bgike arnitiko!!!tin alli mera ekana xoriaki k imoun eggyos!!!!!min apelpizesai!!i elpida pethainei panta teleftaia!!!!pisti sto kalo mas to theouli!! :D:D

koritsia k egw ekana simera efkelaio sto spiti k sto magazi k to ti klama eriksaaaaaa!!!allo na sas to lew!!!mas eipe sto telos opoios exei kapoio idiaitero problima k thelei na kanei efxi na skipsei katw k skypsame egw k o antras mou k mas eblogise!!!!aisthanthika tetoia tapeinwsi mprosta stin oikogeneia x_xx_xx_xx_xx_x ......pragmatika san problimatikoi!!!telos pantwn!!!simera anamenoume ta efxarista apo ti merentoula mas!!!!

MERENNTAAAAAAAAAAA OOOEEEOOOOOO [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] :ympray::ympray::ympray::-ss:-ss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλέ εδώ ειμαι :lol::lol::lol:

πήγα το πρωί για χοριακή μετά για καφέ και μετά για μαγείρεμα :lol::lol:

αγωνιάτε βλέπω :-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss:-ss

εγώ πάλι γιατί ειμαι σήμερα τόσο χαλαρή δεν ξέρω... :-?:-?:-?8-}8-}8-}

καλέ μήπως έχω λαλήσει :o)

είμαι ο Ναπολέων, σας το πα ; 8-}8-}8-}8-}=))=))=))=))=))=))

κορίτσια η χοριακή θα αργήσει, θα προσπαθήσει να κάνει οτι μπορεί για να μου βγάλει τα αποτελέσματα ως το βράδυ αλλιώς θα ξέρω αύριο.. είναι και μόνη της :(

δεν ήθελα να πάω και αλλού γιατί πηγαίνω σε αυτήν 10 χρόνια και δεν μου πάει το πόδι...

με έχει εξυπηρετήσει και άπειρες φορές..

μην μου πειτε για τεστ γιατί δεν πρόκειται.. εξάλλου η αγωνία μου έχει καταλαγιάσει!! περίοδος πουθενά!!

θα μιλήσω το απόγευμα και με το γιατρό μου, τα πρωινά πάει στο λυτό και δεν ειναι στο ιατρείο του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aax bre merentoula mou tha perimenoume ws to brady??? :D:D:D toulaxiston sou exei fygei to anxos!!!!!eides ti kanei to sporaki???? :D:D:D to brady tote....efxomai na einai tairaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaastia i xoriakoula sou :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωσε μου το τηλεφωνο της μικροβιολογου ΤΩΡΑ!!!!! X( Θα τη σπασω στο ξυλο λεμε.Εδω κυρια μου αγωνιουμαι τοσο πληθος τι μας λεει τωρα?Το δικο σου επρεπε να βαλει στο μηχανημα!!!! :-B

Τελος παντων!!!Ας ειναι θετικο και ας αργησει!!! :-w:x@};-

Που εισαι ρε Σια να μοιρασεις τα κλανιδιαααααααααα!!! =p~:ymparty::o)8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ρωτησα ...δε μου κανουν χοριακη..δεν κανουν λεει στις σπερματεγχυσεις..αν δε δειξει αυριο λεει το τεστ να περιμενω δυο τρεις μερες ακομα...και ρωτησα εξω ποσο κανει η χοριακη..60 ευρω λεει!!!!!!!! :shock::shock: ...αρα με βλεπω να περιμενω αν δεν ερθει η κυρα στο μεταξυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου.....

μερεντουλα μου ευχομαι μια τεραστια χοριακη....

cuando μου μην στεναχωριεσαι..καταρχην αυριο ειναι να κανεις χοριακη....εσυ γιατι εκανες τεστ σημερα?θελεις να σε μαλωσω....?λοιπον θα περιμενεις μεχρι αυριο...κ βλεπουμε...αν δεν εισαι παλι να μην στεναχωριεσαι θα τα καταφερεις....εχεις την υγεια σου κ αυτο εχει σημασια....γυναικα με μητρα κ μια ωοθηκη θα γινει μανα ο κοσμος να γυρισει αναποδα...ετσι λενε ολοι οι γυναικολογοι..τουλαχιστον σε αυτο συμφωνουν :lol: γιατι σε ολα τα αλλα :evil:

οι υπολοιπες τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πόσα :shock::shock::shock::shock:

στην δικιά μου κάνει 15ευρώ αλλά εγώ δεν θα πληρώσω τίποτα.. ;);)

υπομονή!! και αφού ξέρεις οτι τα τεστ είναι χαζά τι πήγες και έκανες ;

δεν ρώτησες και την Αναστασία :lol::lol::lol::lol:

κορίτσια δεν ήθελα να την πιέσω την μικροβιολόγο γιατί πάει και σε σπίτια, σε ηλικιωμένους και εκεί χάνει πολύ χρόνο, είναι κρίμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...