Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ Νο2!!!


Recommended Posts

Μη μου στεναχωριέσαι,μετά θα λες τι έκανα η τρελή και χαλιόμουν και στεναχωρούσα και το σποράκι μου....εμένα τότε οι γιατροί μου μου έλεγαν να μην εχω τέτοια ψυχολογία γιατί το νοιώθουν κι αυτά...οπότε μη στεναχωρείς το σποράκι σου.....χέρια ψηλά κι ολα τα φτάνεις...... [smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif] θετική σκέψηηηηηηη :P:P:P:P:P

Μερεντούλα μια αγκαλίτσα;;;;; :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 906
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας ξανά!! Και εγώ εδώ μετα απο 3 μήνες θεραπεία με αντισσυληπτικά για να μου φτιάξει η περίοδος μου τώρα είμαι σε φάση προσπάθιας για εγκυμοσύνη . Συνολικά προσπαθώ 1.5 χρόνο περίπου αλλά με περίοδο ασταθή προκοπή δεν είδα.

Βαλτέ με και μένα στην λίστα σας εύχομαι όλες μας να μείνουμε εγκυούλες σύντομα.

Φιλάκια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ..........ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ........ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΚΑΙ..........ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ.....ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ......ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.......Κ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...(ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΝΑ ΕΤΣΙ)))....ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΟΝΕΙΡΟ.....ΓΙΑΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ....(((ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣ))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑΑΑΑ..........ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ???ΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ........ΕΚΑΤΣΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΣΑ ΓΡΑΨΑΤΕ ΚΑΙ..........ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ.....ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ......ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΘΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΟΝΕΙΡΟ ΤΟΥΣ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.......Κ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...(ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΑΦΗΝΑ ΕΤΣΙ)))....ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΟΝΕΙΡΟ.....ΓΙΑΤΙ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ Η ΣΕΙΡΑ ΜΑΣ....(((ΕΠΙΤΕΛΟΥΣΣΣΣ))))

Καλως την μας!! :YMHUG: Και βεβαια θα ερθει και σε μας!!Ολες αξιζουμε να γινουμε μανουλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!! ΤΙ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΕΛΙΔΑ??? ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ!!!!!! ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!! ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ???? ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDO!!!!!!!! ΒΛΕΠΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΙΣΑΙ!!!!!! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΤΟ ΧΟΥΑΝΙΤΑΚΙ ΙΣΧΥΕΙ.... ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D !!!!!! Α!!!! ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΠΟΥ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΕΥΧΕΣ ΤΟΥ....ΓΙΑ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑΑΑΑΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!! ΦΙΛΑΚΙΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα...εγω δεν εχω χοριακη αυριο αλλα ενα τεστακι αν δεν ερθει η ακατανομαστη μπορει και να μου ξεφυγει και να το κανω :twisted::lol: ...να σαι καλα κι εσυ συντομα να χεςι ανακοινωσεις..ευχαριστω κι απο τον αντρα σου!!!!!μερεντακι θεορατη χοριακη αυριο!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demoyla να εισαι καλά :YMHUG::YMHUG:

elena23 αργά ή γρήγορα θα έρθει για όλες η σειρά!!

Linaki_1980 καλώς ήρθες και πάλι στην παρέα μας!!

σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλες για το ενδιαφέρων [smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif][smilie=love7.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ....ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ...ΠΙΕΣ ΚΑΝΑ ΚΡΑΣΑΚΙ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ.................ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ!!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΕΙΑΜΙ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ...

CUANDO....EIΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον ....ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ...ΠΙΕΣ ΚΑΝΑ ΚΡΑΣΑΚΙ ΑΠΟΨΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΣΑΙ.................ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ!!!ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΕΙΑΜΙ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΗ ΣΥΝΔΕΣΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!!!!!ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ...

CUANDO....EIΣΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ ;)

λες ε; :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: μερεντουλι αυριο ειναι η μερα σου καλο μου!!!!!!!!!!ολες οι ευχες μαζι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια μεγαλη αγκαλια σε ολες και ευχαριστουμε για το καλοσωρισμα!!!! :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG:Εγω κοριτσια το ειχα ριξει λιγο εξω, γι αυτο δεν ειχα μπει στο φορουμ.

χ+m μην απογοητευεσαι χρειαζεται θετικη σκεψη!

merenta και cuando ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!babies_11.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα χρυσανθη μου...εσυ;εδω αυριο ειναι 14 μερες και λογω ελειψης συμπτωματων εχω ενα αγχος...οτι μαλλον δεν...το οτι δεν αδιαθετησε το μερεντακι και εχει κι αυτο ελλειψη συμπτωματων μου δεινει κουραγιο.. :lol: αυριο θα χουμε καλα νεα..κι εγω αν αυριο δεν αδιαθετησω ισως να χω κατι να πω την τριτη! :ympray::ympray::ympray: το θετικο ειναι οτι συνηθως πριν την ακατανομαστη η θερμοκρασια μου πεφτει..απο το προηγουμενο βραδυ...τωρα εχω 37,2..κι αυτο θετικο το χω..αλλα ολα θα κριθουν αυριο...μπορει να κανω και τεστ.. :P ειπα να κανω πιπι σε ενα κυπελακι..κι αν δεν ερθει η ακατανομαστη στο πρωινο σκουπισμα..βουταω κι ενα τεστακι κι ας ειναι νωρις..για να μην περασω την αυριανη μερα σε αναμενα καρβουνα..ουτως η αλλως αν ειναι να ρθει θε να ρθει.. :roll:

α και ολο διψαω καλο ειναι αυτο; :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου εγω στον γιο μου δεν ειχα κανενα συμπτωμα....αφου εκανα το τεστ με 5 ημερες καθυστερησης κ ελεγα τωρα θα αδιαθετηω...μονο υπνηλια ειχα αλλα δουλευα πολλες ωρες κ κουραζομουν.

στα αλλα δυο το ηξερα απο την εμφυτευση.....η μητρα ηταν κ ποιο ευαισθητη....

εγω σου λεω να εισαι ηρεμη...οτι ειναι να γινει θα γινει...μην σκεφτεσαι συμπτωματα γιατι πολυ απλα μπορει να μην εχεις κανενα συμπτωμα...η αδελφη μου δεν ειχε κανενα συμπτωμα....μετα απο 10 ημερες καθυστερησης ειδε οτι ηταν εγκυος..... :lol: ευτυχως δηλαδη που δεν περιμενε να παει στην αυχενικη δηλαδη....γιατι ηταν σιγουρη οτι δεν ηταν.

να εισαι ηρεμη κ ο θεος θα σε βοηθησει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σαι καλα χρυσανθη μου ...ποσο καλο κανεις και μου τα λες..τα ειχα βαψει μαυρα σημερα...ευχομαι να βγει κατι καλο..κι αν δε βγει ενταξει τι να κανουμε..συνηθισμενα τα βουνα στα χιονια..αααααααααααχ...παω να δω ταινιουλα να χαλαρωσω..μας ευχομαι τα καλυτερα αυριο...ουφ...ολα θα γινουν καποια στιγμη..θα τα πουμε το πρωι!!!!καληνυχτα χρυσανθη μου...να σαι καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

linaki kalws irthes stin omorfi parea mas!!!efxomai syntoma na poktiseis k esy enan aggelo opws oles pothoume :)

elena na eisai kala kopela mou gia to kouragio pou exeis k mas to metadideis...tis kalyteres efxes mou k se sena... :):) kai twra....

MERENTOULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....koritsi mou glyko!!!!!ooooooli ti thetiki mou energeia mazi me tis efxes mou tis exw kanei paketo k opou na nai ftanei to courier se sena efxomai mesa apo ti kardia mou k na kaneis mia yperoxi k tairastia xoriaki!!!!!!!na anoikseis dromo gia na erthei k to cuandaki mas!!!!!!!! :D:D:D:D:D

kali sas epityxia koritsia!!!!!!cuando prospathise na xalarwseis!!!!ola kala tha pane!!!o Theos einai megalos k de tha se afisei etsi giati tha gineis mia katapliktiki manoulitsa :D:D:D:D:D sas filw k mpainw abrio prwi prwi na dw ta apotelesmata!!!! :-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::D:D:D:-bd:-bd:-bd:-bd:-bd

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου σου αξιζει να γινεις μανουλα...σε ολες μας....κ ο θεος θα μας βοηθησει....εμενα μπορει να μου το φερει σε 2-3 χρονια αλλα θα το παλεψω...κ εσυ το ιδιο....θα τα καταφερουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Merentoula μου γλυκιά [smilie=cat.gif][smilie=cat.gif][smilie=cat.gif][smilie=cat.gif][smilie=cat.gif] , έφτασε η μεγάλη μέρα!!! Ξέρω πολύ καλά πως αισθάνεσαι...

Επειδή θα τρέχω το πρωί σε πολλές δουλειές και μάλλον θα πληροφορηθώ τα νέα σου λίγο αργά, σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)%%-%%-%%-%%-%%-%%-%%- και τις καλύτερες μου ευχές και για μια τρανταχτή χοριακή!!!

:ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Καλή σου μέρα Cuando μου, βάστα γερά φιλενάδα, ακολουθείς συντόμως...no news is good news, ξουτ-ξουτ η ακατανόμαστη, να κάτσει εκεί που είναι για τους επόμενους 9 μήνες... [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif] [smilie=violent5.gif]

Έλα να κοκκινίζουμε, κορίτσιααααααααααα [smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif][smilie=evil5.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia m kali sas mera!

tha thela na euxithw sti merentoula mas kala apotelesmata kai euxomai ola ma ola na nai teleia!na xeis ta pio thetika nea pou eixes pote sti zwi s!alitheia sto euxomai mesa ap tin kardia m!

cuando m ftanoume aisiws sti diki s mera, e?min m agxwnesai!O THEOS EINAI MEGALOS, exei gia olous kai gia oles mas!iremise koritsi m, den einai aparaitito na exeis simptwmata, des posa koritsia den eixane simptwmata kai telika. . . to mpoumpouki tous einai sto dromo!kai gia sena euxomai aurio na xeis thetikotata apotelesmata koritsaki m!mi fovasai tpt!ola ma ola tha pane teleia tha to deis!

ta upoloipa koritsakia mas pws einai?xrisanthi?marikaki?sia?anastasia?jannolino?lil?xexasa kamia??:)

filakia koritsakia m kai merentoula perimenoume nea . . . . e???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ!ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΠΑΕΙ Κ Ο ΦΛΕΒΑΡΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΑΡΤΗΣ!!!!ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟΣ ΜΗΝΑΣ Ε ΚΟΡΙΤΣΙΑ???

ΜΕΡΕΝΑΤΑΚΙ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob6.gif]

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα, μπήκα να δώσω τις μεγαλύτερες τις καλυτερες ευχές μου στα κορίτσια μας.

Merentoula, Cuando σας ευχομαι να έχετε το σποράκι μέσα σας, μια μεγάλη τέλεια χοριακή!!!!!!!!

Όλο το σύμπαν είναι συνομοτεί για να πετύχετε τον στόχο σας.

Κορίτσια σας ευχομαι να έχετε το θετικότερο καλύτερο αποτέλεσμα.

Σας σκέφτομαι.

όλη μου την θετική ενέργεια σας στέλνω. φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...