Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

για ακόμη μια φορά σας ευχαριστώ όλες με συγκινείτε :)

anna εγώ εγώωω :lol::lol::lol: πόσο δίκιο είχατε τελικά....μακάρι να είναι διδυμάκια :D:D

nikoulinaki έκανα εμβρυομεταφορά με βλαστοκύστες 22/3 και σήμερα η χοριακή μου ήταν 301 :)

κορίτσια σήμερα έχω αρκετά καφέ υγρά και πονάκια το είπα στον γιατρό και μου είπε να μην ανησυχώ αλλά.. :?:?:? ουφφφφφ νομίζω το άγχος δεν θα τελειώσει ποτέ :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραουλιτσα και Nikol ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!!

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Τελεια τα νεα σας!!! Πολυ καλα μπηκε ο Απριλης ε?

Σε αλλο post ειδα οτι και η Anastasia32 ειναι εγκυος! Συγχαρητηρια κοπελα μου!

Ελπιζω και ολες οι υπολοιπες κοπελες να τα καταφερουν πολυ πολυ συντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] Μπράβοοοοοοοοοοοο κοριτσάκια , πολύ χάρηκα...........ευχομαι υγιέστατα μωράκια και τέλειες εγκυμοσύνες .............

Φραουλίτσα συμβαίνει αρκετά συχνά σε εγκύους να έχουν καφέ υγρα μην αγχώνεσαι και κάνε ότι σου πει ο γιατρός σου............όλα καλά θα πάνε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου και γιωργο σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας .πρωτη φορα πηρα κι εγω θετικη χοριακουλα, τι ευτυχια!!!βεβαια ειμαι συγκρατημενη γιατι ηταν πολυ χαμηλη 25,15, αν και μου ειπαν οτι παιζει ρολο οτι την εκανα μια μερα νωριτερα απο την προβλεπομενη ημερομηνια .τη Δευτερα θα ξαναπαω για χοριακη. παναγια μου να εχει μεγαλωσει :roll::roll::roll: φραουλιτσα μου συγχαρητηρια κουκλα μου ολα να πανε καλα και να χαρεις την εγκυμοσυνη σου κι εγω σημερα εχω μερικα καφε .τελικα το αγχος δεν τελειωνει ποτε :|:|:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kale th xazh poy eimai kai egw ekana thn xoriakoyla moy kai einai mia xara 190.h prwth kai shmera h deyterh 430 poly kala moy eipan xaxaxxaxx

ωραιοτατη χοριακουλα γλυκια μου μπραβο !!!!μπραβο!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολακι μου όλα καλά θα πάνε θα δεις !!! Έχε πίστη και κάνε την προσευχούλα σου γλυκιά μου αυτό κάνω και εγώ :)

και εγώ την Δευτέρα πάω για χοριακή να δουμε αν πάνε όλα καλά ;) σε φιλώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολακι μου όλα καλά θα πάνε θα δεις !!! Έχε πίστη και κάνε την προσευχούλα σου γλυκιά μου αυτό κάνω και εγώ :)

και εγώ την Δευτέρα πάω για χοριακή να δουμε αν πάνε όλα καλά ;) σε φιλώ

μακαρι φραουλιτσα μου να πανε ολα καλα και τη δευτερα να εχω καλυτερα αποτελεσματα :?:?:?:?:? εμεις με τις χοριακες πακετο θα πηγαινουμε χα!χα!ας δινει η μια στην αλλη γουρι !!!φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικόλ 111 χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ για σενα με τα πονάκια και το πρησμένο στήθος....Να είσαι καλά, θερμά συγχαρητήρια.... :P:P:P:P:):):):):):):ymparty::ymparty:

Strawberry εγώ σου το είπα το καλύτερο σύμπτωμα είναι το κανένα σύμπτωμα....Συγχαρητήρια.... :lol::lol::lol::lol::lol::ymapplause:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλημέρα & καλό μήνα!!!

Τι ευχάριστα είναι όλα αυτά ?????????

Συγχαρητήρια για τις εγκυούλες !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Μπράβο!!!!! Μπράβο!!!!

Χαίρομαι πάρα μα πάρα πολύ!!!!!

Τα νέα των άλλων κοριτσιών???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσια,μπράβο!Καλές και όμορφες εγκυμοσύνες να έχετε και με το καλό να πάρετε τα αγγελουδια σας στην αγκαλίτσα σας!Ο θεός και η Παναγία μαζί σας!

Ερχεται και η σειρά των υπολοίπων τώρα....αναμένουμε,εχουμε πίστη και χαμογελάμε για να μας ερθουν όλα δεξια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια και αγόρι της όμορφης παρέας τι κάνετε; Όπως σας έχω πει, δεν πολυμπαίνω τελευταία λόγω μιας αδιόρατης κούρασης που με διακατέχει...Χαίρομαι όμως αφάνταστα με τα νέα των κοριτσιών, Φραουλίτσα, niakoulinaki, Αναστασία, Nikol και όλες γενικά οι κοπέλες εύχομαι τελειόμηνες εγκυμοσύνες...Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α! και Νικόλ 111 στην επόμενη χοριακή θα έχεις περάσει το 100!!!!!! ;)

eyeore71 σε ευχαριστω πολυ για τις ευχες σου κοριτσακι μου.η αγωνια μου δεν εχει τελος...αντε να ρθει η δευτερα να δουμε... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια,σε λιγες μέρες οπως σας είπα θα κανω την εμβρυομεταφορά με τα snowangels μου!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Υπάρχει κάποια κοπέλα που πέτυχε με παγωτάκια 4 κυττάρων ή όλες κανατε με βλαστοκύστες;;;;

ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΛΠΙΔΑ;;;;;;;;;;;; @};-@};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολακι μου τι κάνεις???? εγώ :oops::oops::oops: εχω απο χθες καφέ υγρά τα οποία σήμερα γίνανε αιματάκι :( ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ αλλα δεν σας κρύβω οτι έχω φρικάρει :oops: και έχω και πονάκια περιόδου τα οποία αντιμετωπίζω με depon.H αγωνία μου δεν έχει τέλος τελικά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νικολακι μου τι κάνεις???? εγώ :oops::oops::oops: εχω απο χθες καφέ υγρά τα οποία σήμερα γίνανε αιματάκι :( ο γιατρός μου είπε να μην ανησυχώ αλλα δεν σας κρύβω οτι έχω φρικάρει :oops: και έχω και πονάκια περιόδου τα οποία αντιμετωπίζω με depon.H αγωνία μου δεν έχει τέλος τελικά

φραουλιτσα μου για να σου ειπε ο γιατρος σου να μην ανησυχεις κατι παραπανω θα ξερει.κατσε ξεκουρασου και προσπαθησε να εισαι ηρεμη κοριτσακι μου .ολα θα πανε καλα.κι εγω που και που εχω καφε,ο γιατρος μου ειχε πει οτι ειναι φυσιολογικο.τη δευτερα θα δεις τη χοριακη σου να προχωραει και θα δεις οτι δεν ηταν τιποτα!κι εγω τη δευτερα περιμενω πως και πως να δουμε μεγαλωνει το σπορακι μου ή τζαμπα χαρηκα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σε ολους.φραουλιτσα πως εισαι σημερα??? εγω απο χθες εχω συνεχεια πολλα καφε σαν να ειναι περιοδος με σκουρο χρωμα :?:? εντωμεταξυ πρωτη φορα ειναι τοσο μεγαλη ποσοτητα, αντε να ξημερωσει αυριο η μερα να παμε για χοριακη γιατι θα σκασω απο την αγωνια.εντωμεταξυ εγω πιο πολυ φοβαμαι γιατι η χοριακη μου ηταν παρα πολυ μικρη ουφ! επρεπε να πεσουμε και σε σαββατοκυριακο????? :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους !!! νικολ μου έχω συνέχεια καφέ υγρά και λίγο αιματάκι :oops::oops: και λίγα πονάκι περιόδου.Υπομονή νικολ μου μέχρι αύριο μην στεναχωριόμαστε οτι είναι να γίνει θα γίνει..τουλάχιστον εμείς από την πλευρά μας κάνουμε ότι μπορούμε.Άυριο ας ελπίσουμε να τελειώσει η αγωνία μας ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou kalimera!!!!!!!

den nomizw na einai kati anisixitiko!!!afou milisate me to giatroudako sas....ksekourasteite k min anxwneste giati anxwnetai k ta mwrakia sas... ;) ola kala´tha pane koritsakia mou!!!! :D:D:D tha perimenoume mazi sas abrio na mathoume ta neotera!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια τι κανετε??

Φρεσκογκαστρουλες συγχαρητηριααααα να χετε μια πολυ πολυ καλη εγκυμοσυνη!!!!!Ολα θα πανε καλα κ να σεφτεστε θετικα!!!!

Το καφε αιματακι δεν ειναι κατι ανησυχητικο μην πανικοβαλεστε τυχαινει σε πολλες κοπελες!!Εσεις χαλαρωστε κ ξεκουραστειτε και ολα θα ναι μια χαρα!!!!

Νικολ μου ποση ηταν η χοριακη σου??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DIAVASA OLA TA NEA SAS KAI EIMAI POLU SYGGINHMENH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POLLA SYXARHTHRIA STHN FRAOULITSA KAI THN NIKOL111 KAI STHN CUANDO KAI EIDIKAAAAAAAAAAAA STO ANASTASAKI MOU POU TWRA TO EMATHA!!!!!!!!!!!!

ANASTASAKI MOU XARHKA PAAAAARAAA POLU THELW NA ,MILHSOUME POU EISAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

KORITSAKIA MOU TO AIMA MHN TO FOVASTE OLES TO PERASAME AFTO!!!!!!!!! ME PROGESTERONH EMENA STAMATHSE!!!!!!!!!!

EGW SYNEXIZW ZALADES KAI ANAGOULES!!!!!!!! THN PEMPTH PAME GIA TIS EXETASEIS THS DEKATHS VDOMADAS KAI TO SYNDROMO DOWN!!!!!!!! KALA THA NAI TO MWRAKI MAS TO NIWTHW!!!!

THETIKH SKEPSH EIPAME E???????????????? ;););););););););););) FILAKIA!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε???

Και πάλι συγχαρητήρια σε όλες!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απότι έχω διαβάσει, δεν είναι κάτι το αιματάκι, και αφού ο γιατρός είπε όλα καλά, λίγο υπομονή θα πρέπει να χετε και να ξεκουράζεστε, να προσέχετε τα μωράκια!!!!

Ολα θα πάνε καλά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Θετική σκέψη και ξεκούραση!!

Εγω σε 1,5 βδομάδα όπως είπα πριν, θα δούμε αν αυτός ο μήνας μας πήγε καλά!! Το μόνο που έχω είναι ότι νυστάζω μόλις παίρνω το outrogestan και συχνοουρία??? Είναι από την ορμόνη???? Ξέρετε???

Σας υπενθυμίζω ότι και αυτό το μήνα δεν ξεκίνησαμε διαδικασία για εξωσωματική αλλά παρακολούθησε ο γιατρός την ωορρηξία μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο κοριτσακια κι ευχομαι αυριο να τελειωσουν ολες οι αγωνιες..καρδουλα με το καλο να κανετε τις εξετασεις σας και ολα καλα θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...