Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

καλημέρα κοριτσάκια ομορφα και δυνατά!!!!!!!!!!

Μπηκα να ευχηθω κι εγω στην φραουλιτσα και στην jannolino καλη πολυ καλή επιτυχία,με τεράστιες χοριακές!

Σας σκεφτομαι και θα προσεθχηθω για σας να πανε όλα κατευχην!Με το καλό κοριτσάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Ξέρω, ότι ο τρόπς που σκέφτομαι δεν είναι λογικός, πλην όμως δεν μπορώ να τον αλλάξω ..! Όσο για την ιστορία μου ξεκίνησε 6 μήνες πριν, όταν μάθαμε την αζωοσπερμία του άνδρα μου. Ευτυχώς, το πρόβλημα ξεπεράστηκε με βιοψία, εγώ είμαι 29, χωρίς κανένα (φαινομενικό τουλάχιστον) πρόβλημα. Μόνον ψυχολογικά έχω! Άσε που όλοι μου λένε πως είναι δυνατόν να μην έχεις καταλάβει αν είσαι ή όχι έγκυος και εγώ νιώθω αποσβολωμένη, γιατί δεν έχω κανένα σύμπτωμα!

Kοριτσακι μου εχεις εναν πολυ καλο συμμαχο στην προσπαθεια σου...την ηλικια σου!!!!!!

O χρονος της ταλαιπωριας σου ειναι ελαχιστος για να σε εχει πιασει τοσος πανικος και να σε εχει παρει τοσο απο κατω..ξερω πως δεν ειναι ευκολη ολη η διαδικασια ειδικα ψυχολογικα..αλλα σκεψου ποσες κοπελες καταφεραν να γινουν μανουλες μεσα απο την επιστημη και φυσικα κ το θελημα του Θεου!!!!!

Οσο γαι το πως δεν εχεις καταλαβει αν εισαι εγκυος..πες χαιρετισματα πως δεν ειναι απαραιτητο να χεις συμπτωματα..ειδικα απο τοσο νωρις..εγω πχ μετα την 7η βδομαδα κυησης αρχισαν τα συμπτωματα..ακομη στην αναμονη δεν ειχα κανενα ...και το αποτελεσμα το βλεπεις στο τικερακι μου!!!

Λοιπον μεινανε 3 μερουλες μεχρι τη χοριακη σου..ΠΑΡΕ ΤΑΠΑΝΩ ΣΟΥ,ΧΑΜΟΓΕΛΑ,,ΣΚΕΨΟΥ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ ,ΜΗΝ ΑΦΗΣΕΙς ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΡΙΞΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΟΥ!!!!

Η Δευτερα ειναι πολυ κοντα και ευχομαι να ναι η πιο ομορφη Δευτερα για σενα!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

FRAOULITSA MOU KALI EPITYXIAAAAA ;);):YMHUG::YMHUG::ympeace:

NIKOLAKI MOU KALI EPITYXIA K SE SENA KORITSI MOU :ympeace:[smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif]

candy mou min stenaxwriesai katholou koukla mou!!!einai to xeirotero!!!!

re katerinaki ti wraia pou sta leei o giatros sou.....ax egw kokkino xali tou estrwsa k olas...

candy k emeis to idio problima exoume k einai i triti mou ekswsomatiki k paw g xoriaki paraskebi :-ss:-ss:-ss:-ss

tha eimaste edw candy mou se oti xreiasteis!!!!!ola tha pane kala koritsaki mou.. :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα καλημερα κι απο εμενα!!!κατ αρχας καλα αποτελεσματα σε καντυ και φραουλοπαιδο!!!ελπιζω ο Θεος να σας φερει το πασχαλινο δωρακι σας!!!να αναφωνησετε ΑΝΑΣΤΑΣΗ!!!περαν της πλακας ολοψυχα μεγαλες και θετικες χοριακες γιατι αυτη η μερα ηταν που περιμενατε τοσο καιρο και αγωνιζοσασταν με τοσες ενεσεις και αγχος!!!

σας εχω χασει λιγο ειχε ερθει η μαμα μου να κανει καμια δουλιτσα γιατι βρωμισαμε χαχα και της εκανα παρεουλα.το μωρακι μας καλα μεχρι στιγνης δοξα το Θεο!!μονο ο πλακουντας μου λεει η γιατρος ειναι λιγο χαμηλα και με ξαναεβαλε ξαπλα προληπτικα,οχι οτι ανησυχει πολυ βεβαια.

αν ειναι και καποια αλλη στην αναμονη συγχωρεστε με,δεν προλαβα να διαβασω ολα τα νεα.Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματα σε ολες!!!!!!!!!!!!! ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, κορίτσια!

Ήδη νιώθη πολύ καλύτερα. Ο πόνος διαιρείται, όταν μοιράζεται και εγώ νομίζω, ότι μοοιραστήκατε την αγωγνία μου και πήρατε κάτι από αυτήν!

Εύχομαι καλά αποτελέσματα στις κοπέλες για σήμερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

candy mou aisthanesai kalytera etsi????oti einai na ginei tha ginei....apla tha pas ligo pio grigora ;)

koritsia???nikol+strawberry......lew na paw se kamia kafetzou giati anisyxw!!!!!eksafanistikate......giortazete mpws??????? ;););):P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

axouuuuuuuuuuuuuuuuuuu ti wraia pou mpainei o minas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SYNXARITIRIA%20KOUKLA%20MOU!!!MIA%20YPEROXI%20K%20TELEIOMINI%20EGKYMOSINI%20SOU%20EFXOMAI!!!!

adika anisixouses gia symptwmata!!!aaaaa eisai egkyoulaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!fysa me ligoooooo... :lol::lol:

bravo :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

giorgo mou me enan pono k poly agapi na ypodexteite to diko sas asteraki!!!! :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι έγκυοςςςςς θα τρελαθώ κλαίω δεν μπορώ να το πιστέψω :D:D:D

Η χοριακή μου είναι 301 !!!!!!!!!!!!!!!!

syxgarhthriaaaaaaaa kolepaaaaa mou, ola kala sou eyxomai na pane, na prosexeis kai na apolayseis thn eggymosynh sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τρελαθωωωωωωωωωωω!!!!! θετικη η χοριακη μου ! ειμαι εγκυοοοοοοοοοοοος!!!!!! δεν μπορω να το πιστεψω...

kai esy sygxarhthria kopela mou, me to kalo na ypodexteis to mwraki sou

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια στις νεες εγκυουλες!!!!!!!!!!!!μπραβο κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!τι καλαααααααααααααα!!!!!!!!!!!να εχετε ωραιες τελειομηνες εγκυμοσυνες!!!!!!!!!!!!!ο μαρτης τελικα μας βγηκε καρπερός!!!!!!!!!καλο μηνα να χουμε και με πολλες πολλες ακομα ανακοινωσεις και εγκυμοσυνες [smilie=wav.gif] τζανολινο εισαι μετα!!!!!!και οποια αλλη περιμενει...η ανοιξη φερνει λουλουδακια!!!!!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpinaki σ'ευχαριστώ πολύ αγάπη μου η επόμενη φορά θα είναι η τυχερή σου να το πιστέψεις !!! :) πιο απαισιόδοξος άνθρωπος απο εμένα δεν υπήρχε και όμως το θαυμα έγινε..όπως θα γίνει και σε εσένα και σε όλες.Σε φιλώ και οτι χρειαστείς θα είμαι εδώ :)

DADDY Ευχαριστώ πάρα πολύ με το καλό να έρθει ο Χρυσοβαλάντης σας.Να είναι ευλογημένα όλα τα παιδάκια.Τελικά γίνονται θαυματα !!!!!!

Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας και θέλω να ξέρετε οτι χωρίς αυτή την παρέα θα ήμουν πολύ φτωχότερη είτε όλοι θυσαυροί !!!

Οι εγκυούλες να έχετε όλες γερά παιδιά και οι κοπέλες που είναι στην προπάθεια να το παλεύουν κάθε μέρα πιο πολύ και θα το πετύχουν :):)

Αγαπώ όλο τον κόσμο σήμερα [smilie=toothy1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια είμαι έγκυοςςςςς θα τρελαθώ κλαίω δεν μπορώ να το πιστέψω :D:D:D

Η χοριακή μου είναι 301 !!!!!!!!!!!!!!!!

ποια γκρινιαζε που δεν ειχε συμπτωματα εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

συγχαρητηρια ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ κ ΝΙΚΟΛ

ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ Κ ΣΕΝΑ ΔΙΔΥΜΟΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ :lol::lol::lol::lol:

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ Κ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου πολλά πολλά συγχαρητήρια και από εμένα!!!!!!!! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Ο μήνας μπήκε με υπερόχα νέα και ας ελπίσουμε ότι έτσι θα συνεχίσει για όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...