Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

niakoylinaki ευχομαι αυριο να δεις μια τερααααααααστια χοριακη και σε 9 μηνες να κρατας γερο το μωρακι σου !!! θα περιμενουμε τα ευχαριστα αυριο κοριτσακι μου!!!αντε να περνανε οι μερες να ερχεται και η σειρα μας να γεμισουμε ++++++++++++++++ :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Στρουμφάκι μου ποτέ δεν είπα πως δεν έχεις καμιά ελπίδα, αυτό που είπα ήταν ότι δεν παίζουν συμπτώματα η μη καθεμιά και κάθε προσπάθεια είναι εντελώς διαφορετικές αυτό έχω καταλάβει. Εννοείται οτι όλες περιμένουμε 2 τεράστιες σούπερ, ανοιξιάτικες χοριακές....από την ψυχή μου.

Νανά ο κύκλος μου χάλασε μετά από εξωσωματικές αγώγές και ενισχυμένους φυσικούς κύκλους...τώρα πχ. που για δύο μήνες δεν είχα πάρει τπτ αδιαθέτησα κανονικότατα. Από σήμερα μάλιστα ξεκίνησα και αντισυλληπτικά γιατί βοηθάει να ρυθμιστεί ο κύκλος πλήρως.

Jannolino σύνελθε, τι απαισιοδοξία είναι αυτή ......ΈΛΕΟΣ!!!!!!!!! ΦΕΤΑ που λέει και η καρδούλα και τι τερατολογίες είναι αυτές με πεσμένα έμβρυα.ΟΛΑ τέλεια θα πάνε φιλενάδουλα μου καλή και θα το δείς....σου στέλνω μια αγκαλιά....

Φιλάκια σε όλες και καλή επιτυχία στο κοριτσάκι που θα κάνει αύριο τη χοριακή. Ο Θεός μαζί σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euaki mou na eisai kala glykia mou......e moni mou edw exw pelagwsei!!!!!psaxnw na brw simadia gia na me proetoimasw alla tzifos :lol: opws les k esy kathe fora einai diaforetiki!!!mexri twra epsaxna na brw ta idia symptwmata me afta pou katafera k emeina eggyos alla einaí afanta :shock::shock:

twra....oti ithele prokypsei!!!!!!glykoula mou....na eisai panta kala koritsara mou!!!!grigora na gineis manoula!!!k esy k oles mas :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στρουμφάκι μου ποτέ δεν είπα πως δεν έχεις καμιά ελπίδα, αυτό που είπα ήταν ότι δεν παίζουν συμπτώματα η μη καθεμιά και κάθε προσπάθεια είναι εντελώς διαφορετικές αυτό έχω καταλάβει. Εννοείται οτι όλες περιμένουμε 2 τεράστιες σούπερ, ανοιξιάτικες χοριακές....από την ψυχή μου.

Νανά ο κύκλος μου χάλασε μετά από εξωσωματικές αγώγές και ενισχυμένους φυσικούς κύκλους...τώρα πχ. που για δύο μήνες δεν είχα πάρει τπτ αδιαθέτησα κανονικότατα. Από σήμερα μάλιστα ξεκίνησα και αντισυλληπτικά γιατί βοηθάει να ρυθμιστεί ο κύκλος πλήρως.

Jannolino σύνελθε, τι απαισιοδοξία είναι αυτή ......ΈΛΕΟΣ!!!!!!!!! ΦΕΤΑ που λέει και η καρδούλα και τι τερατολογίες είναι αυτές με πεσμένα έμβρυα.ΟΛΑ τέλεια θα πάνε φιλενάδουλα μου καλή και θα το δείς....σου στέλνω μια αγκαλιά....

Φιλάκια σε όλες και καλή επιτυχία στο κοριτσάκι που θα κάνει αύριο τη χοριακή. Ο Θεός μαζί σου....

na eisai kala koykla.......oti potheis kai esy............filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΕΡΑ ΓΙΑ ΠΕΡΑ !!! Niakoulinaki μου καλή επιτυχία γλυκιά μου με μια τεράστια χοριακή :-bd σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα κοπελάρα μου :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMEEEEEEEEERAAAAA :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:

SHMERA THA EXOUME PARTY AKOUSA ME MIA MEGAAAAALHHH KAI FOUSKWMENH XORIAKH :!::!::!:

NIAKOULINAKI MOU FOUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :lol::lol::lol::lol::lol::lol: GIA GOURI ;)

GIRL FILENADA TALAIPWRIA KAI H GRIPPH KAI H DOULEIA ALLA ESAS DEN SAS ALLAZW ME TIPOTA :!::D

POIES ALLES PERIMENOUME APOTELESMATA :?::?::?::?:

FRAOULITSA TI KANEIS GLUKIA MOU???

EYEORE LATREVW THN SKEPSH SOU BRAVO GLUKIA MOU EISAI STIS PROSEFXES MOU NA TO XEREIS :!:

SHMERA EMEINA STO SPITI DEN PAEI ALLO AFTH H KOURASH PREPEI NA FRONTISW TA MWRAKIA MOU :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!

niakoulinaki mou..,..KALI EPITYXIA KALI MOU!!!!!!!!!!!!! :YMHUG::-bd:-bd:-bd:-bd:-bd na mpeis grigora na mas anakoinwseis ta efxarista!!!!

kardoula mouuuu...kala kaneis k kathesai spiti giati to mwraki sou se exei poly anagi!!!!ax na to xairesai bre kopela mou.....

fraoulitsa k nikol?????proetoimazeste?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο εμενα!!!!

Niakoylinaki Μου ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ κοριτσι μου!!! Ευχομαι μια τεραστια χοριακη. Και μετα να ακολουθησουν ολα τα υπολοιπα κοριτσακια που ειναι στην αναμονη!

Σας ευχομαι σε ολες σας τα καλυτερα και να ακουτε τις παλιες. Μην ψαχνετε για συμπτωματα. Καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα! Αλλες εχουν συμπτωματα και ειναι εγκυες και αλλες δεν εχουν και παλι ειναι! Ακομα και στην ιδια γυναικα καθε φορα μπορει η εγκυμοσυνη να ειναι διαφορετικη και να παρουσιαζεται με διαφορετικα συμπτωματα! Και μην ανησυχειτε τα εμβρυακια δεν χανονται ετσι απλα!!!

Ολη μου η θετικη ενεργεια για τεραστιες χοριακες κοριτσαρες μου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sas eyxaristw oles koritsakia moy ..............mia xoriakh na moy eipan yessssssssssssssssssssss...nai koritsia moy eimai kai pali egkyoylaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............................. to idio eyxome kai se esas poy perimenete................ kai stis ypoloipes me kanena ponooooo.................kai na krathsete sthn agkalitsa sas ta mwroylinia..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki συγχαρητηρια!!!!!!!!

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!

Ευχομαι σε ολες που περιμενουν αποτελεσματα να παρουν θετικη απαντηση.......

;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki συγχαρητηρια!!!!!!!!

Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!!!

Ευχομαι σε ολες που περιμενουν αποτελεσματα να παρουν θετικη απαντηση.......

;);)

se eyxaristwwwwwwww............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki θερμά συγχαρητήρια!!!!! :P:P:P

Αντε στρουμφοφραουλίτσα η σειρά σας τώρα και μετά της Γιάννας και δεν ξέρω αν περιμένει και άλλο κοριτσάκι.

Καρδούλα σε ευχαριστώ και κοίτα να ξεκουράζεσαι.

Φιλάκια σε όλες και στο αγοράκι μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OSO LEIPW DEN EXOUME XORIAKES MOLIS MPHKA EIXAME THETIKHHHHHHHHHHH XORIAKHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH THA MPAINW KATHE MERA :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

SAS TO PA ME THN THETIKH MOU ENERGEIA EIMAI GOURLOUUUUUUUUUUUUUUUUUU :lol::lol::lol::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NIAKOULINAKI BRAVO GLUKIA MOU O THEOS MAZI SAS ;)

EYEOREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FILAKIA GLUKIA MOU KAI STA DIKA SOU KORITSAKI MOU THA RTHW ELLADA APO THN XARA MOU AFTO EINAI SIGOURO :lol::lol: OLOI EIMASTE DILA SOU ;)

PAIDIAAAAAAAAAAAA DEN MPORW NA FAW KAI NA MHN KANW EMETO :cry::?:?:?:?:?:? MEXRI TWRA HMOUNA MIA XARA TI EGINE TWRA?????????????????????? @-)@-)~x(~x(:-??:-??:crazy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kala bre trelo mou pou to anakoinwses k perimenw?????

SYNXARITIRIAAAAAAAA.....ax koukla mou xarika para polyyyy, na sou pane ola kala k na exeis mia teleiomini egkymosini glykia mou.

gia pes mas omws ta symptwmata?ithela na balw k eikonakia alla grafw apo kinito k kolliomai.xaxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα αντε ευχομαι κ αλλες θετικες χοριακες στα κοριτσια που ειναι για παρασκευη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑΚΟΥΛΙΝΑΚΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymparty::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Να εχεις μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη. Παναγιτσα να ειναι διπλα σου και να σε προστατευει!

Κοριτσακια ευχομαι και στις υπολοιπες να συνεχισουν ετσι με θετικα αποτελεσματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΚΑΙ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΚΑΙ ΕΤΧΑΡΙΣΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ [smilie=blob10.gif][smilie=hello2.gif][smilie=hello2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki πολλά πολλά πολλά συγχαρητήρια και από εμένα!!!! Εύχομαι ότι καλύτερο σε σένα και το μωράκι σου!!!!

Είδατε κοριτσάκια μου που ο μήνας θα κλείσει με ευχάριστα;;;;; Εύχομαι και σε όλες όσες περιμένετε αποτελέσματα και χοριακούλες να έχετε μόνο θετικά να μας ανακοινώσετε...!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μπραβο μπραβο κοριτσακι μου !!! ευχομαι σε λιγους μηνες να κρατας γερο και δυνατο το μωρακι σου !αντε να ρθει η παρασκευη να ακουσουμε και μεις ευχαριστα :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ευχηθώ κι απο εδώ συγχαρητήρια και μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη μέσα από την καρδιά μου!!!

Συγκινούμαι και πάιρνω θάρρος,τώρα περιμένουμε και τα υπόλοιπα κοριτσάκια την Παρασκευή.Αντε περνάνε οι μέρες.

Εγώ πηγα χθες στον γιατρο και μου είπε πως μόλις μου έρθει περιοδος τον Απρίλιο αρχίζω απο την 3η μερα ντερμεστριλ και σικλακουρ και παμε ολοταχώς να βάλουμε τα παγωτάκια μας,που κρυώνουν και περιμένουν την μανούλα να πάει να τα πάρει!Βέβαια εγω δεν εχω βλαστοκυστακια αλλά δυο μικρά εμβρυάκια 4 κυτταρων 2ης μερας αλλά κι αυτά είναι ικανά να δημιουργήσουν το θαύμα που θα μας αλλάξει τη ζωή για πάντα.Ετσι δεν ειναι;Ο αντρας μου βέβαια θα λειπει αλλά δεν πειράζει θα τα καταφέρω και μόνη μου και ανυπομονώ να με πάρει τηλ και να του πω πως θα γίνει μπαμπας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...