Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

einai omws dynaton na bgoun ta embrya apo ti mitra k na ftasoun atheikta mexri eksw??????? :shock::shock::shock:

fraoulitsa mas oti einai grafto mas na perasoume....tha to perasoume!!!!!sigoura kathe bima mas fernei pio konta....elpizw na exoume kanei idi arketa k na ftasame sta aggeloudakia pou toso theloume!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κοριτσάκια μου δεν πα να λέμε για καφέ και φουσκωμένα ή ξεφουσκωμένα στήθη ή πονάκια :lol::lol: αυτά ήδη την έκαναν την δουλειά τους και μακάρι να μην την ''έκαναν'' :oops: οτι και να είναι πάντως το αποτέλεσμα θα το αντιμετωπίσουμε με θάρρος :)

συμφωνω απολυτα μαζι σου.ολα θα πανε καλα κοριτσακια μου ,θετικη σκεψη και ολα καλα.φαγαμε το γαιδαρο στην ουρα θα κολλησουμε??? ο απριλης θα γεμισει με θετικες χοριακες!!!! [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=laughing9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hmmmm koritsia mipws apofebgete na mou apantisete giati exw dikaio???? :(:(:(:(:(:(:(:( dld mporei afto na symbainei????

sas efxomai kali epityxia koritsakia mou!!!!!ola na sas pane kala!!!!!

κοριτσακι μου, μου φαινεται απιθανο να συμβαινει αυτο.ειπες οτι ηταν στρογγυλα, τα εμβρυα οταν μεταφερονται δεν ειναι ουτε στρογγυλα ουτε ακριβως ιδια. τα μπεμπακια ειναι μεσα στην κοιλιτσα σου γλυκια μου.μην στεναχωριεσαι ολα θα πανε καλα .ελα να σε κανω μια αγκαλιτσα να ηρεμησεις :YMHUG::YMHUG::YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oouuuuuufffffffffffffffff ti na pw??? :-\ :-\ :-\ @-)@-)@-) sigoura mexri na erthei o kairos oi skepseis tha me basanizoun.....elpizw na mathw kala nea :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: :YMPRAY:prosefxomai k gia sas kopeloures mou.... :ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray::ympray: efxaristw pou asxoleiste me tis xazomares tis dikies mou ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jan καμια αγωνια δεν ειναι χαζομαρα.η μια ειναι για την αλλη εδω μεσα, εγω τουλαχιστον αυτο νιωθω.καληνυχτα κοριτσακια μου. αντε τρεις και σημερα μεινανε φραουλιτσα μου...φιλακια :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia m!

ti m kanete?

re koritsia min psaxnete gia simptwmata. . . !egw pisteuw pws se kathe kopela diaferoun!egw otan emeina fisiologika prin 2misi xronia dn eixa apolitws kanena simptwma!t i p o t a !stin exwswmatiki p eixa kanei prin 4 mines omws ta eixa o l a!stithos prismeno, sixnoouria, ponakia, kafe, ta panta kai imoun sigouri pws petixame!alla pira tin apoliti apotixia!

kathe egkimosini kai kathe periptwsi einai diaforetiki!egw pisteuw pws mono i xoriaki einai axiopisti!oute ta simptwmata agapes m oute ta test!an thelei O THEOS O PANTODINAMOS ola ginontai!an den einai thelima Tou oti k na kanoume emeis . . . !opote koritsakia m pisti na xoume, ugeia kai tha petixoume!ithikon???AKMAIOTATON :D

Strawberry kai nikol111 sas euxomai na xete thetika apotelesmata kouklitses m kai ola na pane teleia!

jannolino m dn nomizw na nai ta emvria!ta emvria vriskontai ekei p prepei koritsi m!min m stenaxwriesai kai na agxwnesai!ta emvriakia einai mesa sou kai xreiazontai iremia kopela m!iremise kai na skeftesai thetika!

filakia apo mena kai oti xreiasteite edw eimaste. . . dipla sas! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω απόλυτα με την girl84,κι εγώ είχα πονάκια.στήθος πρησμένο και συχνοουρία αλλά αρνητικη χοριακή.Μια κοπέλα όμως που γνωρισα εδω μέσα και που τελικά θα της βαφτίσω την μπεμπούλα της,είχε ακριβώς τα ιδια συμπτωματα και θετική χοριακή.Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και αντιδράει διαφορετικά.Βέβαια αν το πάρουμε και λογικά τα ουσιαστικά συμπτωματα της εγκυμοσύνης αρχίζουν μετά την 5η εβδομάδα.Υπομονή,η χοριακή θα μιλήσει...!!!!!!!!!!

Μια ερώτηση έχω:υπάρχει κάποια κοπέλα που ο σύζυγος ειχε χαμηλή κινητικοτητα και ποσότητα λόγω μικροβίου κα τελικα κατάφερε να μεινει έγκυος;;;Σας ρωτάω γτ ο δικος μου έχει εντερόκοκκο και εσεριχια κολι και πήρε ισχυρη αντιβιωση 20 μερες πριν την όλη προσπάθεια.ΗΕLP,HELP,HELP!!!!!!!!! :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες.τζανολινοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!θα σε μαλωσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω.ακους εκει να βγαινουν.ακομα κ αν συνεβαινε αυτο δε θα τα εβλεπες.οποτε τζαμπα αγχωνεσαι.αν κατι δε παει καλα μην ανησυχεις.....δε βγαινουν.......απορρωφονται απο τον οργανισμο.χαλαρωσε γιατι αγχωνονται κ τα νινακια ε? ;)

καλη επιτυχια ευχομαι στα κοριτσακια που εχουν χοριακη τη παρασκευη.

κ οσο για τα συμπτωματα εγω δεν ειχα κανενα.μονο τις τελευταιες μερες κατι ψιλοραμπιτσες στη κοιλιτσα που απο οτι καταλαβα ηταν απο το εντερο.αλλες ειχαν εντονα συμπτωματα κ εμειναν κ αυτες εγκυες.οποτε αδικα ψαχνετε

ΝΑΝΑ εμενα ο αντρας μου ειχε χαμηλη κινητικοτητα κ εντεροκοκκο.κ οπως βλεπεις ολα καλα.ολα λυνονται μην ανησυχεις

φιλια πολλα σ ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα !! Εγώ σήμερα είμαι με πεσμένα φτερά :cry: το πρωί που ξύπνησα και έβαλα το ουτροτζεσταν μετά από μισή ώρα με έπιασε πόνος στην κοιλιά (απο το έντερο) και πήγα τουαλέτα :oops: στο σκούπισμα είδα οτι μου βγήκε το ουτροτζεστάν και είχα και αρκετά καφέ υγρά :cry: ξαναέβαλα άλλο ουτρο και από τότε έχω αρκετά υγρά..κορίτσια νομίζω ότι το όνειρο μου αρχίζει να τελειώνει αλλά εύχομαι να μου δώσει ο Θεός δύναμη να το αντιμετωπίσω.Σας γλυκοφιλώ [smilie=love2.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε φραουλιτσα μη σου πεφτουν τα φτερα.ειναι φυσιολογικο να εχεις πολλα υγρα.κ το καφε δεν ειναι απαραιτητα κακο σημαδι.εγω ειχα καφε σα βλεννες 4 μερες πριν τη χοριακη.τα υγρα ειναι απο τη προγεστερονη που παραγει ο οργανισμος κ απ τα χαπια.ασε που σπανια ερχεται περιοδος οσο παιρνουμε ουτροτζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ Αννούλα μου.Με το καλό να έρθουν τα ζουζουνάκια σου :D .Κοίτα ίσως να έχεις και δίκιο και δεν σας το λέω γιατί θέλω να μου χαϊδέψετε τα αυτιά αλλά επειδή έχω ήδη 2 αποτυχημένες προσπάθειες έτσι ξεκινούσαν πάντα αρχικά με καφέ βλέννες και έπειτα μου ερχόταν περίοδος πρίν την χοριακή..είμαι φαινόμενο τί να κάνουμε :lol::lol: έκαστος στο είδος του :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΝΟΥΛΑ, στειλε μου πμ η γραψε μου εδω σε παρακαλω πως το αντιμετωπισατε το προβλημα με το σπερμα.Κανατε καποια θεραπεία η με μια απλη μικρογονιμοποιηση τα καταφερατε;;Σε παρακαλω απάντησε μου οσο το δυνατον γρηγοροτερα.Είναι καπετάνιος ο αντρας μου και θα φυγει σε λίγες μερες για 6-7 μηνες,μηπως και προλαβουμε και κανουμε τιποτα ξετασεις και παρει αγωγη οσο θα λειπει.

Φοβαμαι βλεπεις να βάλω και τα κατεψυγμενα τωρα και να καταψυξουμε σπερμα όπως πρότεινε ο ντοκτορ.Σ'ημερα μαλιστα έχουμε ραντεβου για να δουμε πως θα κινηθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσουδια!!!!!!

Καλε θα σας μπουφλισω ολες με τη σειρα!!!Τη αρνητικη σκεψη ειναι αυτη???

Για αλλαξτε ροτα και σκεφτειτε θετικα παρακαλω!!!!!Πιστεψτε το θετικα!!!!Αμεσως ολα με μηδενικη χοριακη τα σχετιζετε!!!!Σας το ειπα κ προχτες εγω στην τυχερη προσπαθεια δεν ειχα κανενα συμπτωμα!!!!Στην αποτυχημενη τα παντα!!!

και ουσιαστικα τα σμπτωματαμου αρχισαν μετα την 7η βδομαδα.οσο για τις σκουρες θηλες και τα μπιμπικια που φουσκωνουν μετα την 12η βδομαδα!!

Κ γω τα ψαχνα απο την εμβρυομεταφορα!!!!!!

Λοιπον για να ακουσω θετικα πραγματα και δεν κανει να συγχιζομαι εγκυος γυναικα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsiaaaaa!!!!!!!prwta apo ola na pw oti me sigkinei to endiaferwn pou deixnei i mia stin alli!!!de diaferete se tipota apo ti kali fili i k tin oikogeneia!!!bravo bre koritsia :ymapplause::ymapplause:@};-@};- telika prepei na stamatisoume na to psaxnoume toso!!!! :? oti einai na ginei tha ginei!!!

fraoulitsa mou stin proigoumeni eks. eixa k egw prin ti xoriaki arketa kafe k nomiza pws den egine tpt alla i xoriaki itan thetiki!!!!!!opote mi mou stenaxwriesai kopelara mou!!!!!!eimaste omws edw oti k na ginei k abrio tha mpw prwi prwi na dw ta nea sas..

nana mou emena o antras mou einai sxedon steiros alla me tin eksws. den exei stathei pote empodio!!panta kaname toulaxiston 3 embrya!!!!! ;) de kserw an afto boithise.....einai ligo asxeto :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανα σου στελνω απο δω γιατο με πμ μπορει να μη σου ερθει(το χω παθει κ αλλη φορα).

ακριβως τα ιδια λοιπον κ ο αντρας μου.πηγαμε εδω στα γιαννενα σ ενα κορυφαιο ουρολογο που απ οτι μας ειπαν κανει θαυματα.εγω τρεμοντας.ο αντρας μου με σκυμενο το κεφαλι.του ειπαμε το ιστορικο μας κ του δειξαμε το σπερμοδιαγραμμα.μονο που δε μας εβρισε.μου ειπε επι λεξει

κυρια μου δε καταλαβαινω γιατι ηρθατε σε μενα.ο αντρας σας ΔΕΝ ειναι στειρος.απλα θα αντιμετωπισετε δυσκολια να συλλαβετε μονοι σας καθως μπορει να παρει καιρο ή μπορει να συλλαβετε κ σημερα το βραδυ.μας ειπε να παρει μια αντιβιωση κ ουτε συζητησε για κατι αλλο.εμεις του ζητησαμε τη μνωμη του για εξωσωμ κ ηταν θετικος λογω του οτι ημουν 34 περυσι.

οποτε περυσι το νοεμβρη καναμε τη 1η που απετυχε

και..............2 μηνες μετα εμεινα φυσιολογικα εγκυος που παλινδρομησε(που εχει τυχει σε απειρες κοπελες)

και φετος το νοεμβρη τα καταφεραμε με τα διδυμακια μας.οποτε?τι νοημα βγαινει?μη βαζεις αγχος.απλα προετοιμαστειτε,βρειτε το καταλληλο γιατρο κ βουρ.οσα ωαρια κ να κανεις(το αανωτερο που εχω ακουσει ειναι 18) πιστεψε με θα βεθουν υγιη σπερματοζωαρια να τα γονιμοποιησουν.οκ?φιλιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελικά είστε απίστευτες στο να εμψυχώνετε όλες εμάς που προσπαθούμε!!! Μπράβο πραγματικά, συνέχεια μπαίνω και διαβάζω γιατί με βοηθάτε πολύ!!!!

Εμείς συνεχίζουμε τις τακτικές μας συναντήσεις και σκεφτόμαστε ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ!! ΟΣΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!!

Ελπίζω ότι έρχονται πολύ όμορφες και ευχάριστες μέρες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nomizw pathate kardoulosterhsh kai mou pesate psyxologika :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

TI MOU KANOUN TA BEBE KAI OI FILENADES MOUUUUUUUUU :?::?::?::?::?::?::?::?::?::?::?:

SAS PETHYMHSA VREEEEEEEEE :!::!::!::!::!::!::!::!::!:

HMOUNA ARRWSTOULA ME AMYGDALITIDA KAI ARXISA NA ANAVAZW PYRETO KAI EMEINA STO KREVATAKI THN PERASMENH VDOMADA KAI SAVVATO PHGA DOULEIAAAAAAAAAAA :!::!::!::!: POLY ASXHMH AFTH H DOULEIA STHN EGGYMOSYNH KOURASTHKA ALLA SYNEXIZW KAI THA TA KATAFERW :!::!::!: LIGO LIGO OSO ME AFHNEI TO MWRAKI MOU THA DOULEVW :!::!::!::!: O THEOS VOITHOS ;);)

ANNOUUUULA MOU TI KANEIS?????????

GIRL MOU SE PETHYMHSA :!::!:

TO ZAXARWTO MAS EINAI KALA?

H BARCELONITA???

GIORGO MOU TELEIO TO DWMATIO TRELLATHIKA :!::!::!::!:

EGGYOULES MOU SAS SKEFTOMAI :D:D;););)

KORITSAKIA MOU POU KANATE METAFORA MHN AXWNESTE NA STE THETIKES AFTO EINAI TO MYSTIKO MOU ;););)

KAPOIO KORITSAKI RWTAEI GIA KINHTIKOTHTA KAI MIKROGONIMOPOIHSH :!::!: AFTO AKRIVWS KANAME KAI EINAI TELEIO MHN AXWNESE :!::!::!: KAI MENA H ANNOULA KAI H KATEINA MOU EIPANE NA ZHTHSW ICSI NA MOU KANOUN KAI EIXAME 10 EMVRIAKIA ARISTHS POIOTHTAS :D:D:D:o:o:o

FILAAAAAAAAAAAKIAAAAAAAAAAAAAA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia m!

re kardoula exeis xathei filenada m!

ftanei p eisai kalitera koritsi m!pws ta paei to bebe?:)megalwnei eeee?:)

egkioules fouskwnete kai dn exete xrono gia mas eee?kala na sas exei O THEOS koritsia m! :D

filiaaaa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera filenades ti kanete????????

kale ti lete edw mesa mhn anxgoneste den yparxoyn kapoia stantar symptwmata mhn treleneste.........mia xara tha pane ola ;););););););)

eftase kai to vrady tis triths ario teliwnoyn ola gia emena elpizw kai egw na exw mia ++++++++++++++ xoriakh axxxxxx panagia moy vale to xeraki soy............... :cry::cry::cry::cry::cry::cry: pws tha perasei to vrady den kserw den nomizw na koimhthw katholoy.......shmera olh thn mera klaiw .....moy erxonte sto myalo ola ayta poy exw perasei kai lew na me vohthhsei kai emena h panagia ...............na mhn ponesw allo .kai na moy steilei to agoraki poy moy phre gero kai dynato .................an kai ekeino htan gero alla oi giatroi kamia fora den kseroyn thn doyleia toys..........dystyxws .........

koritsakia moy eyxome ayrio na exoyme 2 nomizw perimenoyme eeeeeee?????????????? ++++++++++++++ xoriakes............... kai na feroyme goyri kai stis alles koykles edw kai pantoy na meinoyn egkyoyles na feroyn ston kosmo ta paidakia toys........filakia polla kai kalo sas vrady ........an kai mallon edw tha eimai giati ypnos den tha erthei shmera ........xaxaxxaxaxxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoulinaki koritsi mou sou efxomai mia tairaaaaaaaaastia xoriaki!!!k gia zestama sou stelnw mia tairaaaaaastia agkalia :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: makari koukla mu o ponos sou na stamataei edw k na apoktiseis afto pou pothei i kardoula sou!!!na ksereis omws pws oti apofasisei o Theos gia sena einai mono gia to kalo sou!!!!as einai twra i wra tou k na mpeis na mas peis ta efxaristaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D filakia polla!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoulinaki koritsi mou sou efxomai mia tairaaaaaaaaastia xoriaki!!!k gia zestama sou stelnw mia tairaaaaaastia agkalia :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: makari koukla mu o ponos sou na stamataei edw k na apoktiseis afto pou pothei i kardoula sou!!!na ksereis omws pws oti apofasisei o Theos gia sena einai mono gia to kalo sou!!!!as einai twra i wra tou k na mpeis na mas peis ta efxaristaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D:D:D:D:D filakia polla!!!!!!!!

se eyxaristw poly poly koritsaki moy kai se sena oti kalhtero..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...