Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΟΙΕΣ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ Νο 11!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 992
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

niakoylinaki πολλα συγχαρητηρια κ απο εμάς.. :D Ευχομαι να συνεχιστούν τα καλά νεα για όλα τα κοριτσάκια. Ευχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη....

Φιλιά πολλα σε όλες σας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimeraaaaa!!!!!!!

nikol111 k strawberry abrio einai i mera sas.....efxomai thetika apotelesmata k sta 2 koritsakia mou!!!!! :D:D:D:D:D:D na mas anakoinwsetai efxarista abrio koritsia k na kanoume ena partyyyy :ymparty::ymparty::ymparty: ma ena party ;);););)

nana mou sou efxomai k esena kali epityxia kopelara mou!!!!!efxomai ta 2 pagwtakia sas na sas kanoun 2 trelous xazogoneis :):D:D;) na pane ola kala k afti na einai i teleftaia sou prospatheia glykia mou :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΧΤΕΣ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ.ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΑΓΝΩΣΤΟ(ΓΙΑ ΜΕΝΑ).ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ......ΓΙΑΤΙ Η ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΗΤΑΝ ΕΞΩΜΗΤΡΙΑ ΕΚΑΝΑ ΑΦΑΙΡΕΣΗ ΣΑΛΠΙΓΚΑΣ.ΚΑΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ Η ΑΛΛΗ ΕΙΝΑΙ ΒΟΥΛΩΜΕΝΗ.ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ.ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕ ΑΓΩΝΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera aaaaaaa ti moy kanete egw mia xara ayrio allh mia xoriakoyla kai meta pame gia na akoysoyme kardoylaaaaaa...............eimai poly xaroymenhhhhhhhhhhh..........

renaki 74 kalos orises kai esy me to kalo soy eyxome mesa apo thn kardia moy kai oxi anxgos ola tha pane kala h panagia konta soy................filiaaaaaaa se olessssss

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

niakoylinaki με το καλο να ακουσετε καρδουλα γλυκια μου!!! φραουλιτσα ???? ετοιμη ??? εγω τρεμω απο αγωνια ...με εχει πιασει τρομερο αγχος . σιγουρα δεν θα κλεισω ματι σημερα.μακαρι παναγιτσα μου να ακουσουμε θετικα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera aaaaaaa ti moy kanete egw mia xara ayrio allh mia xoriakoyla kai meta pame gia na akoysoyme kardoylaaaaaa...............eimai poly xaroymenhhhhhhhhhhh..........

renaki 74 kalos orises kai esy me to kalo soy eyxome mesa apo thn kardia moy kai oxi anxgos ola tha pane kala h panagia konta soy................filiaaaaaaa se olessssss

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...........ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ,ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΑΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ.ΤΕΛΟΣ ΟΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΙΩΘΕΙ ΕΤΣΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ...........ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ,ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΑΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΑ.ΤΕΛΟΣ ΟΤΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ.ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΙΩΘΕΙ ΕΤΣΙ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ

etsi einai koykla moy ...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΓΧΟΥΣ ΚΑΙ ΠΛΡΟΣΛΗΨΗ ΗΡΕΜΙΑΣ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΩΣ ΝΙΡΒΑΝΑ......ΧΑΧΑΧΑ.ΤΙ ΑΛΛΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax renaki mou kali epityxia!!!!!!!!den einai tpt pou prepei na fobasai!!!!na pas xalari k de tha katalabeis tipota!!!!ektos apo tis ormones sou pou me ta farmaka tha ta paiksoun ligo :lol::lol::lol::lol: kata t'alla ola kala :D:D:D:D:D

nikol k fraoulitsa..........abrio prwi prwi tha mpw....k mi mou ti skasei kamiaaaa!!!!sas efaga!!!! :lol::lol::lol: abrio einai i mera sas!!!

KALI EPITYXIA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ?Η ΜΕΤΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ : X(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax renaki mou kali epityxia!!!!!!!!den einai tpt pou prepei na fobasai!!!!na pas xalari k de tha katalabeis tipota!!!!ektos apo tis ormones sou pou me ta farmaka tha ta paiksoun ligo :lol::lol::lol::lol: kata t'alla ola kala :D:D:D:D:D

nikol k fraoulitsa..........abrio prwi prwi tha mpw....k mi mou ti skasei kamiaaaa!!!!sas efaga!!!! :lol::lol::lol: abrio einai i mera sas!!!

KALI EPITYXIA

αχ janno μου μακαρι να μπουμε και να ανακοινωσουμε ευχαριστα!μακαρι να εγινε το θαυμα και σε μας!!! :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ?Η ΜΕΤΑ ΤΗ ΜΕΤΑΦΟΡΑ?ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ : X(

ρενακι εγω δουλευα πρωι απογευμα και ενδιαμεσα το μεσημερι εκανα τις ενεσουλες μου.οσο για μετα την εμβρυομεταφορα καθησα μονο δυο μερες και μετα ξαναγυρισα στη δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρενακι εγω δουλευα πρωι απογευμα και ενδιαμεσα το μεσημερι εκανα τις ενεσουλες μου.οσο για μετα την εμβρυομεταφορα καθησα μονο δυο μερες και μετα ξαναγυρισα στη δουλεια.

bre nikol doulebes ee?????????bravooo!!!!!

egw me tis eneseis douleba kanonika!ekatsa mia mera stin oolipsia k meta stin embryometafora pali ekatsa gia 14 meres!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bre nikol doulebes ee?????????bravooo!!!!!

egw me tis eneseis douleba kanonika!ekatsa mia mera stin oolipsia k meta stin embryometafora pali ekatsa gia 14 meres!!!!!

ευτυχως που δουλευα αλλιως θα ειχα τρελαθει στο σπιτι συνεχεια να σκεφτομαι.το μονο προβλημα που ειχα ειναι οτι με τις ενεσεις με επιανε υπνηλια και το απογευμα που ξαναπηγαινα στη δουλεια ημουν σαν ζομπι!!! :shock::shock::shock::shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nomizw den tha eixa kamia elpida an pigaina egw sti douleia!!!to megalytero baros pou sikwnw einai 5 kila!!!anyway!!elpizw pou kathomai na kanw k douleia :lol: na ta klwssisa kala ta sporia mou...

esy blepw den exei nanakia simera e?????? :roll::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προβλεπω ξενυχτι σημερα :roll::roll::roll::roll::roll: με τοση αγωνια θα μου φανει οτι δεν θα ξημερωσει ποτε :|:|:| σε λιγο απο οτι φαινεται θα καθομαι εδω μονη μου και θα μιλαω :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλη επιτυχια στα κοριτσια σημερααααααααααααααααααααα!ολα να πανε++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++=

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μήνα....Καλή επιτυχία στα κοριτσάκια....

jannolino κάνε την κοτούλα και κλώσησε τα αυγουλάκια σου και σου εύχομαι από την ψυχή μου να έχεις το τέλειο αποτέλεσμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Αποφάσισα και εγώ να λάβω μέρος στην παρέα σας, παρότι σας παρακολουθώ εδώ και καιρό.

Έκανα και εγώ την πρώτη μου εξωσωματική αυτό το μήνα και πάω για χοριακή τη Δευτέρα.

Δε σκέφτομαι τόσο την ταλαιπωρία όσο το ψυχολογικό κόστος.

Πραγματικά με έχει πάρεια πολύ από κάτω. Κλαίω συνέχεια και έχω έντονα ξεσπάσματα με λυγμούς. Μάλλον δεν είμαι αρκετά δυνατή και φοβάμαι, ότι όλο αυτό θα έχει επιπτώσεις στα έμβρυα (αν υπάρχουν ακόμη δηλαδή - κάργα αισιοδοξία!).

Καμία συμβουλή ???

Καλή επιτυχία σε όλες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα κοριτσακια!!!!!!!

Πολυ πολυ καλη επιτυχια σημερα στα κοριτσακια μας!!!!!Ευχομαι μια θετικοτατη χοριακη και στις δυο και ολα μα ολα να πανε καλα!!!!!!

Ολη η θετικη μας σκεψη μαζι σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Αποφάσισα και εγώ να λάβω μέρος στην παρέα σας, παρότι σας παρακολουθώ εδώ και καιρό.

Έκανα και εγώ την πρώτη μου εξωσωματική αυτό το μήνα και πάω για χοριακή τη Δευτέρα.

Δε σκέφτομαι τόσο την ταλαιπωρία όσο το ψυχολογικό κόστος.

Πραγματικά με έχει πάρεια πολύ από κάτω. Κλαίω συνέχεια και έχω έντονα ξεσπάσματα με λυγμούς. Μάλλον δεν είμαι αρκετά δυνατή και φοβάμαι, ότι όλο αυτό θα έχει επιπτώσεις στα έμβρυα (αν υπάρχουν ακόμη δηλαδή - κάργα αισιοδοξία!).

Καμία συμβουλή ???

Καλή επιτυχία σε όλες μας.

Καλωσηρθες στην παρεα μας κοριτσακι!!!!!!καλη επιτυχια στην προσπαθεια σου γλυκεια μου!!!

Ομως θ απρεπει να αλλαξεις ροτα και να σκεφτεσαι θετικα,να χαμογελας!!!!!Δεν φανταζεσαι καν ποσο δυνατη εισαι και ποσο δυνατη θα γινεις μεσα απο αυτη τη δοκιμασια..Αμα ας διαβαζεις καιρο τοτε εχει σιγουρα διαβασει ολες μας τις ιστοριες,τις αγωνιες,τις απογοητευσεις αλλα που στο τελος ανταμειφθηκαμε αλλες λιγο πιο γρηγορα αλλες λιγο πιο αργα!!!Και αλλες που σιγουρα θα τα καταφερουν!!!!Αν ψαξεις κ σε αλλα φορουμ που ειναιαποκλειστικα εξωσωματικης θα δεις οτι υπαρχουν πραγματικα γυναικες που παλευουν με νυχια και με δοντια γι αυτο το θαυμα..οτι τρωνετο ενα χαστουκι μετα το αλλο και κατω δεν το βαζουν!!!!Και σιγουρα ερχεται η στιγμη που κ αυτες ανταμειβονται!!!!!

Μην απογοητευεσαι..η πρωτη σου προσπαθεια ειναι κ ευχομαι να ναι κ η τελευταια !!!Αλλα κ να μην ειναι σιγουρα θα ναι η επομενη!!Να θυμασαι παντα πως ολο το παιχνιδι ειναι η ψυχολογια η δικη σου..ο γιατρος μου ειχε πει..το εμβρυο αντιλαμβανεται οτι αισθανεσαι..να χαμογελας κ να σαι θετικη για να βρει ενα χωρο ζεστο κ φιλοξενο!!!!!!

Πες μας λιγα πραγματα για σενα αν θες να σε γνωρισουμε καλυτερα γλυκεια μου και ποσο χρονων εισαι?Εμεις θα ειμαστε διπλα σου σε οτι χρειαστεις!!

Φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Ξέρω, ότι ο τρόπς που σκέφτομαι δεν είναι λογικός, πλην όμως δεν μπορώ να τον αλλάξω ..! Όσο για την ιστορία μου ξεκίνησε 6 μήνες πριν, όταν μάθαμε την αζωοσπερμία του άνδρα μου. Ευτυχώς, το πρόβλημα ξεπεράστηκε με βιοψία, εγώ είμαι 29, χωρίς κανένα (φαινομενικό τουλάχιστον) πρόβλημα. Μόνον ψυχολογικά έχω! Άσε που όλοι μου λένε πως είναι δυνατόν να μην έχεις καταλάβει αν είσαι ή όχι έγκυος και εγώ νιώθω αποσβολωμένη, γιατί δεν έχω κανένα σύμπτωμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στην πιο καλή παρέα του κόσμου !! Πήγα έδωσα αιματάκι και στις 15:00 θα έχω αποτελέσματα :-ss:-ss:-ss nikolaki μου καλή μας επιτυχία και ο Θεός βοηθός.Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές σας ελπίζω να μπώ το μεσημέρι και να σας ανακοινώσουμε και οι δυο κοπέλες θετικά αποτελέσματα :) αλλά και αν δεν γίνει αυτή την φορά δεν πειράζει. Άλλωστε είστε τόσο συμπονετικές που θα απαλύνετε και τον πόνο μας πολύ γρήγορα :oops:

candy μου καλωσόρισες και καλά αποτελέσματα όλα θα πάνε καλά γλυκιά μου.Η καλή ψυχολογία είναι μεγάλος σύμμαχος να το ξέρεις ;)

Κορίτσια μου (και αγόρι) για άλλη μια φορά ευχαριστώ που μας έχετε στην σκέψη σας ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...