Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

Καλημερούδια!

Πάλι κοιμήθηκα σα μοσχάρι! Το ξενυχτήσαμε χθες με τα κοψίδια και τα τραγούδια!! Ωραία ήταν! :D:D Έριξα πολύ τραγούδι και σήμερα ο λαιμός μου κάπως είναι, ελπίζω να είναι από τις φωνές και τη κάπνα και να μη με τριγυρίζει τίποτα...

Με γεια τα ψώνια και τις καθαριότητες, μπράβο για τις καμπύλες, όλες τέλεις μου φαίνονται, τελικάεγώ έμειν η τελευταία των μοϊκανών ή μαλλόν των καμπυλών! :lol:

Touristria εύχομαι να τον τσακίσετε το τύπο!!!

Για το φαρμακείο κι εγώ περιμένω να δω τι θα μου πει ο παιδίατρος, κάποια πολύ βασικά (οινόπνευμα και γάζες) έχω έτσι κι αλλιώς στο φαρμακείο του σπιτιού.

Ενδοεπικοινωνία περιμένω να μου τη φέρει δώρο ο ξάδερφός μου οπότε δεν έχω ιδέα τι θα πάρει. Ως προς τα νανουρίσματα πάντως, εγώ θα έχω ένα μικρό φορητό cd player στο δωμάτιο του Άρη και θα του βάζω διάφορες μουσικούλες. Ήδη έχω βρει κάποιους δίσκους που τον ηρεμούν όταν κλωτσάει νευρικά κι ελπίζω να συνεχίσουν να τον ηρεμούν όταν γεννηθεί. Γενικώς στο σπίτι ακούμε πολύ μουσική και του έχω βάλει διάφορα, παιδικά και μη.

Παρότι κοιμήθηκα 8 ώρες ξύπνησα κουρασμένη, μάλλον θα τη βγάλω τεμπέλικα σήμερα! Ακόμα δεν έχω καταλήξει σε ντύσιμο για το αυριανό πάρτυ μασκέ!... Επεξεργάζομαι ακόμα την ιδέα του μπεκρή βέβαια αλλά έψαχνα να συνδυαστούμε και με τον άντρα μου που δεν έχει πολύ χρόνο να ψάξει σήμερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Να μαι και γω..

Μου βγήκε η ψυχή σήμερα.Από το πρωί πληρώνω λογαριασμούς(δεν θέλετε να μάθετε πόσα λεφτά έφυγαν.Σε λίγες μέρες έχουμε και το νοίκι).

Σήμερα ο άντρας μου θα αργήσει να γυρίσει και θα μαγειρέψω πιο μετά.Λέω να κάνω γαρίδες γιουβέτσι.

Ελενάκο μου η κουμπάρα μου που γέννησε πριν λίγους μήνες μου είπε οτι τα pampers δεν την βόλεψαν γιατί δεν έχουν καλό λάστιχο πάνω από το κωλαράκι της μπέμπας και όταν κάνει κακάκια αυτά ανεβαίνουν και λερώνεται μέχρι την μέση της πλάτης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α επιθέματα μου έχει φέρει μια φίλη της medela και της nuk, δε ξέρω τι θα με βολέψει αλλά είναι κάμποσα οπότε προς το παρόν δεν παίρνω άλλα.

Πάω το τετράποδο παιδί μου βολτίτσα κι επανέρχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

γιουλακι εγινε κιολας 2 κιλα ο μπεμπης σουπερ!!!!καλως να δεχτεις το σοι!!!θα εχεις κ παρεουλα :D

ειρηνακι μου πανεμορφη η καλαθουνα σας!!!καλα του εκανες του ηλιθιου του αφεντικου κ πολυ αργησες θα ελεγα,ελπιζω να πανε ολα καλα κ να ξεμπερδευεις πια με αυτην την ιστορια.

ελενακι μου σε ευχαριστω για την λιστα!το μονο που δεν καταλαβα ειναι για ποιο λογο χρειαζομαστε κ ντεπον κ ποσταν την ιδια δουλεια δεν κανουν???θα τα σημειωσω τωρα κ τελος μαρτιου θα στειλω τον αντρα μου να τα παρει..

απο πανες εγω αγορασα ενα πακετο λιμπερο θα παρω κ ενα παμπερς να δω ποια πανουλα θα βολεψει περισσοτερο :D σερβιετες λοχειας εχω ενα πακετο τενα αναλογα με την ροη του αιματος μετα θα δω πως θα συνεχισω,πω πω μετα απο εννια μηνες θα ξανα βαλω σερβιετα :lol::lol::lol:οσο για επιθεματα στηθους θα παρω απο τα τζαμπο να τα δοκιμασω μου ειπαν οτι ειναι καλα.

γιωργο μου ξεκινησες δυναμικα μπραβο!!!!εχω αρχισει να ανχωνομε νομιζω πως μενω πισω στις δουλειες...δεν βοηθαει λιγο κ ο καιρος παλι χιονιζει πως θα βαψουμε...

αντρια την κρεμα για τις θηλες τι θα την κανεις???στα σαιτ για τον θηλασμο γραφει οτι δεν χρειαζετε τιποτα το δικο σου γαλα αρκει για να τις αλοιφης αν χρειαστη..

κοριτσια μια χαρα οι τιμες σας στην καμπυλη μπραβο!!!!

μαριτινακι μου μακαρι αυριο τετοια ωρα να κρατας το μωρακι σου αγκαλια ευκολα κ γρηγορα!!!

μας κοψανε ακομη 30 ευρω απο τον μισθο που θα παει αυτη η κατασταση δεν ξερω...με το που περνουμε τα λεφτα φευγουν κατευθειαν πηγα εβγαλα 900 ευρω το πρωι πληρωσα τα κοινοχρηστα 165ευρω ηρθε αλλα 30 το νερο τελεια!!!μου αρεσει που θελω να βαλω κ στην ακρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Akrivws elenaki mou k samarcande mou simfwnw mazi sas :D..

Me pire o androulis mou k mou eipe pws molis sxolasei 8a ertei spiti na kanei ena mpanaki sta grigora k 8a pame jumbo telika giati pire til ton kirio pou eprepe na paei to apogeuma na dei tin douleia k tou eipe pws 8a ton parei arga ton apogeuma otan 8a mpei sto spiti tou gia na paei ekeini tin wra k etsi 8a perimenei til tou, eipame na min ka8isoume apragoi na perimenoume til tou..

Aaa koritsakia mou sas eipa pws ta pe8erika mou ekana k 1 xrono na tous dw? NAI!!! prin ton gamo mas pou itane ton maio pou anagkastika tous eida prin eixa kanei 1 xrono na tous dw, i pe8era mou mas ekane polla anakatevotan sinexws sto gamo mas alla eutixws o andras mou me tropo tou tin exeze, ekane mines na parei til ton gio tis..Ema8e pws eimoun egkios otan eimoun 4,5 minwn (an itan apo to xeri mou den 8a to ma8ane pote) alla meta apo protropi twn goniwn mou to eipe o sizigos mou giati vare8ikame tin piesi na to poume, apo ekeini tin mera toulaxisto 1 fora tin evdomada pernei til ton gio tis (me pire k mena 1 evdomada meta pou tis anakoinwse o george pws eimai egkios k akougotan metaniwmeni gia osa ekane) k etsi meta apo apeires ske4eis pou ekana moni mou tis teleutaies meres (peste einai pou kontevei i mera na ginw mana k malakwsa? den 3erw) apofasisa na pw tou sizigou na pame na tous doume k prin 2 nixtes tou dilwsa tin apofasi mou,mallon 8a pame gia ligo simera giati menei ston apenanti dromo apo to jumbo k einai eukairia alla agxw8ika den 3erw ti 8a antimetwpisw :?..

Apapapa sas exw kourasei..Signwmi :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα χοανιτακι σαμος κ samarcante!!!

ασε σαμος σημερα ο αντρας μου ειναι φρικη που μας μειωσαν κ αλλο τον μισθο...κ οι λογαριασμοι ομως ανεβαινουν...ο δικος αντρας ειναι στον στρατο?

samarcante σε ζηλευω για εχθες!!!

σημερα ειμαι μονη εμεις θα τσικνησουμε αυριο αλλαξαμε κ την τσικνοπεμπτη την καναμε τσικνοσαββατο :lol::lol:

κ μου την σπαει αυτη η ξενια που σκοτωσε τον στεφανο..ΤΕΟΝ εντελως ασχετο ε? :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντρια κανε το καλο και ας πεσει στον γυαλο που λεει η παροιμια!!!!

και για ακομη μια φορα θα αποδειχτη οτι εχεις καλη ψυχουλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou exeis dikaio, aplws stin lista pou mou dwsane to grafei alla twra pou me 8imises den 8a parw..Se euxaristw :)..Nai tis perissoteres fores egw ipoxwrw k merikes fores 8imwnw k me ton eauto mou alla telospantwn..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι happy μου και ο άντρας μου και εγώ.Από ότι είδα σήμερα και μας μας έκοψαν λεφτά.Κατά τ'άλλα βγαίνουν στις ειδήσεις και λένε οτι δεν θα πάρουν άλλα μέτρα και τέτοιες βλακείες..

Και μεις τίποτα δεν κάναμε χτες.Αύριο το βράδυ και την Κυριακή θα χουμε παρέα στο σπίτι και θα το αναπληρώσουμε.

Η Ξένια τα κατάφερε και τον έφαγε και αυτόν;

'Aντρια μην φοβάσαι τίποτα..εκείνη πρέπει να νιώθει άβολα για όσα σας έκανε,εσύ θα πας κυρία.Πάντως η περίπτωσή σου μου θυμίζει κάτι έργα που η πεθερά κάνει τα πάντα για να παρεμβαίνει στο ζευγάρι(ακόμα και να τους βάλει λόγια να χωρίσουν)και όταν μαθαίνει οτι θα γίνει γιαγιά ξαφνικά η νύφη γίνεται η αδυναμία της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα εχεις δικαιο την ιδια δουλεια κανουν, αλλα οταν εχει συνεχεια πυρετο δινεις μια δοση Ντεπον και μετα που ανεβαζει ξανα πονσταντ. Θα στο πει και ο γιατρος, δεν κανει συνεχεια το ιδιο.

Ο παιδιατρος μου μου ειπε νε τον παρω τηλ. να ερθει σπιτι οταν ο μπεμπης θα ειναι 10 ημερων να τον ελεγξει και μετα που θα σαραντησω να πηγαινω στο ιατρειο του.

Εμενα ο παιδιατρος του νοσοκομειου δεν με βοηθησε και πολυ, μη σας πω οτι μου εβγαλε οτι το παιδι ειχε ικτερο. Ηρθε μια αλλη μετα και μου λεει δεν εχει τπτ το παιδι μπορεις να το παρεις.

Σαμος εχει δικαιο η φιλη σου και το εχω γραψει και εγω για τα Pampers οτι θελουν προσοχη, πολλα μωρα βγαζουν αλλεργια στο ποπο τους. Δεν χρειαζεται να παιρνετε μαρκες για να πληρωνουμε την μαρκα, και του Καρφουρ ειναι πολυ καλα χωρις διαρροες. Εγω θα παραγγελνω τα Ναννυς, σας το ειχα γραψει, μου τα φερνουν και στο σπιτι.

Ελενα μου δεν θα φτιαξω τπτ σημερα, εχω παστιτσιο απο χθες, αφου το βραδυ εφτιαξα σπιτικα σουβλακια και κρεμα καραμελε. Ετσι σημερα ξεκουραση και τηλεοραση!!!!!!!

μετα επιθεματα της Νουκ πηρα και εγω.

Ανδρια μου εμενα ο μπαμπας μου εχει ξεχασει οτι υπαρχουμε τωρα και 8 μηνες. με θυμαται μονο οταν θελει κατι απο μενα και το λεει στην αδελφη μου να μου το πει. Μεγαλος Μ.....ας οταν εχεις μονο ενα εγγονι και τωρα περιμενεις το δευτερο και αδιαφορεις για την υπαρξη τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi μου γιατί τέτοια αντιμετώπιση;Άντε από τα πεθερικά το καταλαβαίνω(ξένοι είναι) αλλά και οι γονείς;

Έχεις κάποια διεύθυνση για αυτά που θα παραγγείλεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμος παρε τηλ. και ζητα την Ρουλα, θα σε εξηπυρετησει. Γενικα ειναι πολυ καλες κοπελες και οτι απορια εχει στην λυνει.

http://www.linette.gr/contact.html

Εγω ρωτησα και τιμες για απορρυπαντικα. Η συνηφαδα μου μεγαλωσε 2 παιδια με αυτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!

πότε προλάβατε και γράψατε τόσα!!

Jule μια χαρά ο μπέμπης!! Θηριάκι θα γίνει :D:D:D

Μαριτίνα είσαι μέσα στο μυαλό μου χιχιχι θα κάνω και ανταύγειες την άλλη εβδομάδα...Από κιλάκια/κούραση/κατακράτηση κλπ πώς πας?

touristria με γεια την κούνια πολύ πολύ ωραία!!

andria η κρέμα θηλών είναι απαραίτητη? Και blinds η μικρή? αχ αχ πώς την κακομαθαίνετε !!! :D:D:D όσο για τα πεθερικά, ε πήγαινε μια βόλτα, δώσε μια ευκαιρία και εάν δεις ότι δεν άλλαξαν τότε...γράψτους πάλι!!

Ελενάκι εγώ πήρα επιθέματα chicco και πάνες Libero και θα τα δοκιμάσω...εάν δεν μου κάνουν θα πάρω άλλα...άλλωστε ότι βολεύει σε μια κοπέλα δεν είναι σίγουρο ότι θα βολευει και κάποια άλλη

Daddy και εμείς σε αυτή την φάση ήμασταν την προηγούμενη εβδομάδα! Κουρτίνες, χαλιά, καναπέδες, βαψίματα, ντουλάπες...τώρα τελειώσαν τα περισσότερα...Μόνο που θα θέλουν πάλι μέχρι να έρθει το μωρό αλλά δεν μπορούσαμε να τα κάνουμε και τελευταία στιγμή!

Γεωργιάννα εμένα μου είπαν ότι ο παιδίατρος θα πρέπει να έρθει νωρίτερα...πχ την επόμενη ημέρα...μήπως υπερέβαλαν? Αχ και εγώ ώρες ώρες σκοτώνομαι με τον πατέρα μου αλλά τι να κάνω...ο καθένας έχει τα στραβά του (και εγώ μαζί χιχι)...ίσως και γιατί μοιάζουμε στον χαρακτήρα για αυτό τα 'σπάμε'....που και που

happy, Χοανίτα, Sweety, Samos, samarcande (Αλήθεια σε ποιο μαγαζί πήγατε χθες? Δεν είχες πρόβλημα με τα τσιγάρα κλπ?)...γεια σας!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::D:D:D:D

κορίτσια βρήκατε παιδίατρο??????? Τελικά με τα βλαστοκύτταρα τι θα κάνετε?

φιλάκιαααααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια όπως σου είπαν, εσύ για καλό πας, δεν έχεις λόγο να φοβάσαι, αν σε εκνευρίσουν πάλι σήκω και φύγε! Ο σεβασμός και η αγάπη κερδίζεται και καλλιεργείται ακόμα κι αν πρόκειται για συγγενείς! Georgi μου λυπάμαι που ο μπαμπάς σου είναι έτσι, κρίμα είναι αλλά αυτός χάνει!

Εγώ την πεθερά μου δεν την έχω ξαναδεί από το γάμο (αυτή είναι η πρώτη και μονδαική φορά που την είδα!!) Στέλνουμε χαιρετίσματα η μία στην άλλη από το τηλέφωνο! :lol: Την περασμένη βδομάδα είπα στον άνδρα μου πως αισθάνομαι άσχημα και να της πούμε να έρθει καμιά μέρα να φάει μαζί μας κλπ και μου απάντησε πως θα γίνει κι αυτό αλλά να το αφήσω πάνω του και να μην ασχολούμαι, οπότε δεν έχω κι εγώ λόγο να καίγομαι.

Με τους γονείς μου έχω πιο στενή σχέση, αρκετά συγκρουσιακή βέβαια (ειδικά με τη μητέρα μου) αλλά βλεπόμαστε σίγουρα μια φορά τη βδομάδα. Η μητέρα μου παλεύει με το καρκίνο τα τελευταία δυο χρόνια και η ψυχολογία της είναι περίεργη, τώρα η αναμονή του εγγονού έχει δώσει σ' εκείνη ένα κίνητρο να το παλέυει και σε μένα μια αφορμή να αποστασιοποιηθώ λίγο γιατί με είχε ξεζουμίσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμος μην σου κανει καθολου εντυπωση,μερικοι γονεις ειναι οτι να ναι....δυστιχως...

ο αγαπημενος μου :evil: μπαμπακας με εχει κανει ουκ ολιγες φορες ρεζιλι...27 αυγουστου παντρευτικα τα πεθερικα μου τα γνωρισε 25 δεκεμβριου που του κανανε το τραπεζι...ολη μερα η πεθερα μου μαγειρευε κ αυτος ηρθε φαγωμενος μαζι με την δικια του...πριν παντρευτουμε ειπε θα μας παρει ψυγειο...ακομη ερχετε...μας πηρε δανεικα 20 ευρω ακομη τα φερνει..,με κανει ρεζιλι στον αντρα μου με την συμπεριφορα του...μετα απο ολα αυτα ε δεν πιστευω να θελει κ ονομα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Σαμάνθα! Χθες είχαμε πάει σε μια ταβέρνα στα Πετράλωνα, Μπουρής λέγεται. Θεωρητικά το κάπνισμα απαγορευόταν και για ώρα δε κάπνιζε κανείς, αλλά πιο αργά το φουντώσανε, ειδικά όταν άρχισαν τα όργανα! Προσπαθώ να μη βρίσκομαι συχνά μέσα σε κάπνα για το μωρό αλλά να σου πω την αλήθεια ώς πρώην καπνίστρια (το έκοψα την ημέρα που έμαθα πως είμαι έγκυος) δε με ενοχλεί ιδιαίτερα.

Παιδίατρο έχω κάποιον στο μυαλό μου που παρακολουθεί τη κόρη φίλων μου εδώ και δέκα χρόνια και μ' αρέσει ο τρόπος του. Θα δω και τι θα συναντήσω στο Ιασώ και αναλόγως. Εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμάνθα μου αυτό είναι το κακό..δεν πήγαμε πουθενά. :(

Εσύ;

Αλλά γενικά αν μυρίσω τσιγάρο χαλάει η διάθεσή μου,ακόμα και πονοκέφαλος με πιάνει.

Εμείς λίγο πριν το πάσχα ελπίζουμε να το έχουμε έτοιμο το δωμάτιο.Περιμένουμε απάντηση από τον ιδιοκτήτη αν θα μας αλλάξει τα παράθυρα γιατί είναι παλιά έτσι ώστε να ξεκινήσουμε μετά την επισκευή.

Samarcande όλοι και από τις δυο πλευρές προσπαθούν να αναμιχθούν και να πουν την γνώμη τους..το θέμα είναι το ζευγάρι να είναι ενωμένο και να τους το επιτρέπει μέχρι εκεί που εκείνο αποφασίζει.

Δόξα το Θεό ακόμα δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα,όλοι είμαστε αγαπημένοι αλλά να δούμε εως πότε..Νομίζω οτι από τη μεριά των πεθερικών μου θα ξεκινήσει με το όνομα της μικρής

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Samos mou ontws mou 8imizei to ergo "8anasimes Pe8eres" =)) alla twra na doume an pragmatika metaniwse gia oti ekane, einai k kali sto 8eatro, mporei etsi na deixnei gia na vrei xwro na arxisei ta palia tis, 8a dei3ei..Otan stin prwti egkimosini itan e3wmitrio k to ri3ame anagkastika den pire oute ENA til k elega k egw tou andra mou to allo mwraki den to ponese auto pou erxetei twra ti perissotero exei k 8a to noiazete? ti 8a peis?

Gewrgianna mou toso einai to mualo tous!! asta na pane..

Samantha mou gia krema 8ilwn me 8imise i Soula pws den tin xreiazomaste epomenws den 8a parw..Blind eixe idi to dwmatiaki tis aplws to ena sxistike k i8ele allagi alla den eixa skopo na kanw allo alla kerdise i mama mou ena blind k etsi 8a dwsei allo liga xrimata na kanei k to allo para8iro na einai comple to dwmatiaki tis :D

Gia paidiatro mou proteine mia kopela i mama mou einai k konta sto patriko mas (2 dromous pio panw) k epeidi i mama mou 8a tin prosexei an xtipa 3ilo tixei kati k autokinito na min exei 8a tin paei k perpatiti..8elei na einai konta gia opoiodipote logo..I mama mou einai sxolikos troxonomos k sinanastrefetai me mamades k rwtise gia tin sigkekrimeni paidiatro k akouse kala logia..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια στο χέρι σας είναι να της το ξεκόψετε.Ναι μεν της δίνετε και άλλη ευκαιρία αλλά αν δεις οτι παραμένει ίδια μακριά και αγαπημένες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μια φίλη μου έστειλε τώρα αυτό το link. Είναι ακριβούτσικο για ρούχα και τέτοια (όπως τα περισσότερα οικολογικά) αλλά έχω ενθουσιαστεί με τα ξύλινα παιχνίδια!!! Λατρεύω τα ξύλινα, μ' ενοχλεί πολύ η πλαστικούρα που κυκλοφορεί πια στα παιχνίδια κι αυτά που είδα τώρα είναι υπέροχα!!!

Για δείτε: http://www.sunnyside.gr/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εμείς δεν πήγαμε πουθενά χθες...νοιώθαμε και οι δύο κρυωμένοι και τσικνίσαμε με κοτόσουπα!!

Λοιπόν και εγώ κάπνιζα προ εγκυμοσύνης και τώρα δεν με ενοχλεί το τσιγάρο αλλά τις τελευταίες εβδομάδες νοιώθω αρκετά κουρασμένη για να βγω...μέχρι και πριν 1 μήνα ένοιωθα πιο καλά (όσες μέρες δεν ήμουν άρρωστη...)

δεν έχω ιδέα για παιδιάτρους ακόμα...μπορώ να πάρω και κάποιον από το Ιασώ λες ε??

Σάμος, πράγματι το ζευγάρι πρέπει να είναι ενωμένο...καμιά φορά όμως είναι δύσκολο ειδικά όταν ανακατεύονται οι άλλο!!!

happy τα περιγράφεις με πολύ ...γούστο !! :D:D:D έτσι πρέπει να τα παίρνουμε και λίγο ελαφριά τα πράγματα γιατί αλλιώς όλο θα στενοχωριόμαστε :D:D

andria είσαι τυχερούλα που θα την προσέχει η μαμά σου!

ααα samarcande μένεις Εξάρχεια αν δεν κάνω λαθος? Που περίπου (αν επιτρέπεται :P:P ) ??

όλα τα φοιτητικά μου χρόνια πέρασα εκεί, σπούδαζα/ζω στο ΠΟλυτεχνείο και ήταν το 2ο σπίτι μου...Αλήθεια πώς θα είναι να μεγαλώνεις ένα παιδάκι στο κέντρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άντρια στο χέρι σας είναι να της το ξεκόψετε.Ναι μεν της δίνετε και άλλη ευκαιρία αλλά αν δεις οτι παραμένει ίδια μακριά και αγαπημένες.

Akrivws!! Meta apo osa ekane egina poli skliri apenanti tis k apomakri otan tin pire o george na tis peis pws eimai egkios tou eipe ma fovame na parw til tin andria, ee meta apo mia evdomada me pire sto sta8ero til tou spitiou..Polles fores den tis to apantousa giati me auta pou elege mou xalouse tin dia8esi k etsi leei sto sta8ero den 3erei poios einai k 8a to apantisei :)..An arxisei ta idia mas exase k tous 3 (emena,ton gio tis k ton eggoni tis) OPWSDIPOTE..Ee ama pia poses eukairies!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...