Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα τι κανετε εγω εχω ΠΗΤ 18/4 οπως καταλαβαινετε μπαινω τη παρασκευη που ερχεται στο μηνα μου καλα πολυ αγχος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεωργιάννα και εγώ μια στο καναπέ μια στο κρεβάτι, εναλάξ.. τι να κάνω δεν περνάει η ριμάδα η μέρα! Χριστίνα με το καλό και με έναν πόνο σου εύχομαι.. μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε πρέπει να σκέφτεσαι θετικά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!!! :D

Trelokomeiaaaaa =)) =))..Evala ton andra mou twra k mou metrise tin koilitsa :lol: 93 ek. einai mikroula :oops: ..

Ti mou kanete? Emeis xtes to apogeuma pigame supermarket k stin pe8era mou :o:shock::? ok ola kala :) k simera 3ipnisame arga k trexame na e3argirwsoume va8mous sto venzinadiko giati itan i teleutaia mera (me tin venzini pou vazame pername kouponia k dikaiouse tsanta ta3idiou i tsanta kallintikwn, i tsanta xeiros, i portofoli k.o.k markas GOOD YEAR) pira tsanta kallintikwn gia to nosokomeio (pigame se 3 venzinadika na tin vroume giati itan ellei4i) einai para poli wraia k arketa megali 8a xwraei k ta kallintika ta dika mou k tou mwrou :)..

post-5713-13873936522188_thumb.jpg

post-5713-13873936522583_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες!!!!!!σημερα περασαμε πολυ ομορφα!!!!ηρθε ενα φιλικο ζευγαρι στο σπιτι με την 14μηνων κορουλα τους ηπιαμε καφεδακι φαγαμε ολοι μαζι ηταν σουπερ!!!!

σημερα ειδα πρωτη φορα τον αντρουλη μου να κραταει αγκαλια μωρακι κ του πηγαινε τρελα!!!!

η μικρη τα εκανε ολα ανω κατω αλλα γουσταραμε πολυ!!!τι ομορφο που ειναι να εχεις ενα μπεμπακι να τριγυρναει μεσα στο σπιτι!!!αντε να γεννηθη η μπεμπουλα μας!!!

παρεπιπτωντος με αυτην την φιλη μου γενναμε με 12 μερες διαφορα :D:D:D

σημερα των αγιων θεοδωρον γιορταζει η ορεστιαδα ειναι πολιουχος εδω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλεπω οτι βγηκατε βολτα, καλα κανετε.

Χοανιτα μονη σου εισαι; Εγω και η Ειρηνη ειμαστε μονες, εμενα λειπει και ο μικρος.

Τι να κανουμε αυτα εχει οι εγκυμοσυνη. Εφτιαξα και ενα γλυκο, περιμενω να δω πως θα ειναι. Δεν το εχω ξαναφτιαξει.

Χριστινα καλως ηρθες και ελπιζω να μεινεις στην παρεα μας! Τι περιμενεις; Γενικα πες μας τα νεα σου.

Σουλα πρεπει να ειναι ωραια, με πανηγυρια και τετοια πραγματα;

Ωραια τσαντα Ανδρια! Αξιζε το κοπο να την ψαχνετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Den mou poli aresoun oi diafismistikes alla gia 4 evro pou dwsame apo panw apo ta kouponia einai kali :D..E4a3a na vrw tsanta kallintikwn k den vrika ftini, wraia k megali fenete omws pws auti 8a mas vole4ei evala ola ta pragmatakia mas k exei xwro akomi :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ μου το ξερω οτι εισαι εδω και στο αλλο θεμα. Γεωργιαννα ειναι το ονομα μου, ενα ονομα.

Αρα ειμαστε 4 που θα γεννησουμε στο Ελενα!!!!!

Ναι περιμετρο, γυρω γυρω.

Χοανιτα εγω ειμαι στο καναπε συνεχεια, γτ το κρεβατι δεν με βολευει ασε που δεν εχω υπολογιστη. Βαριεμαι πολυ και δεν εχω τι να κανω, ουτε συζητηση για βολτα εξω.

Τωρα χαζευω στο ινερνετ διαφορα και εχω βαλει κλασικη μουσικη, πρωτη φορα ακουω, αλλα λεω να το κανω μπας και ηρεμησει ο μπεμπης.

Γιουλη ωραια συνταγη. Θα την φτιαξεις σημερα;

Σαμανθα δεν φταιει ο γιατρος που δεν μπορει να ξερει. Εμενα στο πρωτο μου περιμενε οτι θα γεννησω μετα την ΠΗΤ και γεννησα στην 38η εβδ. Ακουσα απο την συνηφαδα μου οτι μπορουν να ξερουν περιπου μονο εαν κανουν ΝΣΤ , αυτο ειναι κατι για το ποσο αναπτυγμενα ειναι τα πνευμονια του, Εαν κανω λαθος με συγχωρηται δεν εχω κανει ποτε απλα της ειχαν κανει και στα δυο και μου το ειπε.

Γιατι βιαζεσαι; Βαρεθηκες; Κατσε να παρει λιγο βαρος ακομη! Και μην αγχωνεσε ειναι κατι ευχαριστο η γεννα, οπως ζουσες μεχρι τωρα που υπηρχαν πιθανοτητες να γεννησεις ετσι και τωρα. Δεν εχει αλλαξει κατι.

ΟΧΙ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΦΤΙΑΞΑ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΤΗΝ ΦΤΙΑΞΩ ΣΤΙΣ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ....ΑΝΤΙ ΓΙΑ ΔΩΡΟ ΘΑ ΤΗΣ ΠΑΩ ΕΝΑ ΤΑΨΙ ΓΛΥΚΟ!!!ΕΤΣΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΠΕΡΙΤΤΑ ΕΞΟΔΑ!!!ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ...ΕΙΔΙΚΑ Η ΚΑΤΩ ΚΡΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ,ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΙΣ ΒΡΕΦΙΚΕΣ ΚΡΕΜΕΣ!!!!ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

andria megia ti tsantoula!

egw metrisi periferias koilias den exw kanei...psaxnw to metro..alla gia na to brw! ;-)

mas piran simera oti tin alli paraskeui 8a er8oun krebati+strwma!i oraia!

8a arxisw na plenw apo bdomada!

pirame simera ena polu wraio xalaki forever friends.

gia to 8ema me ta mikra sentonakia gia to port mpempe i allou ontos de sumferei na pareis mikra...egw 8a xrisimopoiisw panes agkaliaas alla tis leptes k apo katw seltedaki.opote tis exete gia 2 xriseis...

xoanita..nai mesa apo bolo...konta stin ekklisia Ag.Konstantinou.kata to kalokairaki tora prot o Theos 8a kateboume..8a sou pw...

egw 8elw na rwtisw..me sampouan-afroloutra k tetoia ti pirate?de prepei na lene xwris parabens?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα εγω πηρα Μπεπανθολ, αλλα ειναι καλυτερα να παρουμε οτι εχει αντλια απο πανω. Θα παρω και εγω αλλη μια συσκευασια αφρολουτρο. Δεν εχω παρει ακομη κρεμα ενυδατωσης για μετα το μπανιο ετσι για ενα μασαζακι. Ολες οι εταιριες ειναι καλες. Τα Frezyderm ειναι καλα αλλα ακριβα!

Γιουλη με την πρωτη ευκαιρια θα το φτιαξω. Εγω φτιαχνω πολυ απο το σιτε Greekmasa, μου αρεσουν πιο πολυ οι συνταγες.

Σαμανθα ξεχασα να σε ρωτησω. Το μωρο εχει κατεβει ή ειναι ακομη πανω; Τι σου ειπε ο γιατρος;

Ανδρια αυτη η κρεμα για συγκαμα δεν μου αρεσει καθολου, μου εστειλαν δειγμα και μυριζε ασχημα (σε μενα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να'μαι κι εγώ! Επιτέλους έφτιαξα τη σύνδεση και μπορώ να σας γράψω τα νέα μου και να προσπαθήσω να διαβάσω τα κατεβατά που έχω χάσει!

Καταρχήν με βάλατε σε πειρασμό και μέτρησα την περίμετρο της κοιλίτσας μου και είναι 94! Από κιλά είμαι +9...

Χθες έκανα επιτέλους τη καμπύλη και ευτυχώς είναι μια χαρά! Οπότε σήμερα χτύπησα και μια τρομερή πάστα από τον Ασημακόπουλο!! Έκανα και γενική αίματος, ο αιματοκρίτης μου έπεσε μόλις στο 34, το θεωρώ τέλειο καθώς έτσι κι αλλιώς έχω χαμηλές τιμές. Μόνο στη γενική ούρων αυτό το μήνα μου βγάζει θετικές τις χολοχρωστικές, έχει κανείς ιδέα τι είναι??

Έκανα και υπέρηχο για συκώτι και χολή και ο ακτινολόγος είπε ότι και τα δύο είναι μια χαρά.

Επίσης πήγα από το Ιασώ να κάνω μια ένεση ανοσοσφαιρίνης λόγω αρνητικού ρέζους και μου βάλανε καρδιοτοκογράφο, μια χαρά ο Αρούλης!

Τώρα έχω γιατρό την Πέμπτη, να δούμε το μικρούλι και να κοιτάξει και τις εξετάσεις.

Α πήγα και στη συνάντηση στα Πρενατάλ την Πέμπτη στο Σύνταγμα και η μαία μίλησε αναλυτικά για τον τοκετό και μας έδειξε αναπνοές! Πολύ πολύ απλές και εύκολες και κάνω λίγη εξάσκηση.

Αυτά τα βασικά, πάω να διαβάσω τις προηγούμενες σελίδες και πλέον θα είμαι εδω με κανονικούς ρυθμούς! Σας φιλώωω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gewrgianna mou ontws mirizei asxima alla einai apo tis kaliteres k auto exei simasia etsi alliws ekei katw pou 8a kleinete i mwridia sto panaki den 8a mas enoxlei :D..I mama mou prosexe ena mwraki apo 7 minwn mexri k 3,5 xronwn k i mama tou mas eferne tin sudocream k ontws kanei 8aumata..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas fouskitses k babaka!!ti kanete?sas diavazw suxna pukna apla eixa k trexamata me to megalo mou paidaki..epathe pneumonia kai meiname 5 meres sto paidwn!!nai...itane mia fantasiki empeiria kai me tin koulouba!!tespa..

vlepw ligo polu oles ftaksate to dwmatiaki...kanate ta perissotera pswnia...me to kalo sas euxomai na gemisei to post mas omorfes anakoinwseis me ugiei paidakia panw apo ola!kali sarakosti na min ksexasw...

filakia!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα εγω πηρα Μπεπανθολ, αλλα ειναι καλυτερα να παρουμε οτι εχει αντλια απο πανω. Θα παρω και εγω αλλη μια συσκευασια αφρολουτρο. Δεν εχω παρει ακομη κρεμα ενυδατωσης για μετα το μπανιο ετσι για ενα μασαζακι. Ολες οι εταιριες ειναι καλες. Τα Frezyderm ειναι καλα αλλα ακριβα!

Γιουλη με την πρωτη ευκαιρια θα το φτιαξω. Εγω φτιαχνω πολυ απο το σιτε Greekmasa, μου αρεσουν πιο πολυ οι συνταγες.

Σαμανθα ξεχασα να σε ρωτησω. Το μωρο εχει κατεβει ή ειναι ακομη πανω; Τι σου ειπε ο γιατρος;

Ανδρια αυτη η κρεμα για συγκαμα δεν μου αρεσει καθολου, μου εστειλαν δειγμα και μυριζε ασχημα (σε μενα)

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΣ ΠΗΡΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΤΗΣ CHICCO(ΣΑΜΠΟΥΑΝ-ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ-ΠΟΥΔΡΑ-ΚΡΕΜΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΟΣ-ΕΝΥΔΑΤΙΚΟ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑ) ΝΑ ΤΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ Κ ΑΝ ΜΕΙΝΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΚΑΛΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΑΛΛΙΩΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ...ΠΑΝΤΩΣ ΤΗΝ ΣΟΥΝΤΟΚΡΕΜ ΤΗΝ ΞΕΡΩ Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΚΡΕΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουλη και εγω σκεφτομαι να παρω της Κικο μετα. Μονο για λαδακι θα παρω Jonson's και ειδικα εαν βρω το παχυρευστο, μυριζει τελεια, αλλα δεν το βρικω σε ολα τα σουπερ. Δεν ξερω αλλα το εχουν παρακανει με το λαδακι 4ε και κατι ενα μικρο μπουκαλακι;;;;

Σαμαρκαδε μπραβο κοπελα μου!!! Αντε να δεις και τον Αρουλη!! Μονο μια παστα; επρεπε τουλαχιστον μια τουρτα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, τι κάνετε? Εγώ όλο βολτες ήμουν σήμερα! Super market το πρωί, aloy fan park το απόγευμα με τις δύο ξαδερφούλες μου που είναι 4 κ 10 ετών και μετά στο σπίτι τους φαγάκι με παρεούλα! Πριν λίγο μαζεύτηκα :lol::lol: Πάω να διαβάσω τα νέα σας και επανέρχομαι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou egw fovi8ika para poli ta johnson giati mou esteile i koumpara mou ena e-mail me polla afroloutra-sampouan paidika k gia megalous polla arwmata-mouth wash ktl me mia ximiki ousia pou empodizei tin anapti3i twn nevrikwn kittarwn k ta johnson exoun tin prwteia..Prospa8w edw k wra na sas to episina4w alla den ta katafera akomi giati to file einai se morfi PDF k den me afinei to mammy :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τζοαννακι μου περαστικουλια σας...ευχομε το ζουζουνι σου να ειναι περδικη τωρα!!!εσυ πως εισαι???

γιωργο μου καλα δεν εχω λογια...απο που να αρχισω??η κοιλιτσα πανεμορφη!!!η μπουγαδα ολα τα λεφτα :lol: το δωματιακι σας σουπερ!!!εκτος απο τις αγελαδιτσες παππουτσακια εχουμε ιδιο κ το βιβλιο μονο που εμενα ειναι ροζ κ γραφει καλως ηρθες κοριτσακι :x:x:x:lol::lol::lol: αντε λιγο εμεινε κ ερχετε ο μικρουλης σας!!!

εγω εχω τα penaten,κρεμα για το συγκαμα εχω ενα μικρο δειγμα της sudocream ξερω ομως οτι ειναι δυνατη κρεμα κ δεν κανει για συχνη χρηση....μου εχουν πει επισης οτι μπορω να χρεισημοποιησω κ κηραλοιφη η ελαιολαδο σαν προληψη κατα του συγκαματος...δεν ξερω ακομη τι θα κανω βλεποντας θα δουμε...

στειση σε ζηλευω!!!θελω να με αμολησουν μεσα σε ενα aloy fan park κ να με ξεχασουν εκει :lol::lol::lol:

αντρια βρες μου κατι που να ειναι εντελως αθωο...ολα τα εχουν κανει μετα συνχωρησεως σκατα :ymsigh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες μου!!!

πρωτη σημερα???σας τσακωσα στον υπνο??? :lol::lol::lol:

εχει πανεμορφη μερα σημερα!!!!μονο που ειμαι μονη μου ο συζηγος εχει υπηρεσια...

εβαλα τυροπιτακια να ψησω για πρωινο...εγω τα αγορασα με τα χερακια μου :lol::lol::lol:

αντε ξυπνηστε!!!!

να εχετε μια ομορφη κυριακη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!! Και εγω εχω ξυπνησει, απλα ηθελε ο ανδρουλης μου μια αγκαλιτσα!!

Διαβασα και τα χθεσινα σας!

Τα τυροπιτακια να προσεχεις εκανες τοσο κοπο να τα αγορασεις :lol::lol::lol:

Στεισυ μια χαρα περασες εκανες και προπονηση λιγο για μετα για το μικρο σου!!!!

Ανδρια θα το εχω υποψιν αυτο για το Jonson, ευχαριστω.

ΑΦΡΟΔΙΤΗ τι ειναι αυτο το υλικο που λες για το Προδερμ. Που θα κοιταω για να μην το αγορασω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...