Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

Soula mou na poume gia avrio gia tin geniki tou spitiou sou giati simera egina kommatia :lol: :lol:

Gewrgianna mou makari na gennisw eukola k egw pistevw pws me tis douleies pou kanw 8a vgei pio nwris k 8a mou pei "me epri3es me tis douleies vre mama k eipa na er8w na dw twra ti 8a prolaveneis twra pou eimai k egw edw" =)) alla k pali egw den ftaiw alla i zouzouna :D me epiase mallon o sindromos tis ka8aris fwlia (etsi legete?) epeidi prin ekana ta vasika alla den eimoun toso spastiki :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αφροδιτη τυχερη εισαι που κ τωρα εχεις αγορακι κ δεν χρειαζετε να τα περνεις ολα απο την αρχη.

κ εγω ηθελα τα πλανετ αλλα δεν ειχε το καρφουρ κ βιαζομουν ετσι πηρα το προδερμ σε σκονη 1+1 δωρο το βρηκα κ εγω γεωργιαννα,κ το μαλακτικο του...μια χαρα λιωνει η σκονη κ εγω το φοβομουν αυτο,κ τα εβαλα στους 40 βαθμους με συν ξεβγαλμα,να πω την αληθεια ομως το baby planet μου αρεσε περισσοτερο στην μυρωδια..αλλα αυτα ειναι γουστα..

γεωργιαννα πολυ οικονομικα τα μωρομαντηλα!!!!!!!!!αλλα δεν ξερω να διαβαζω καλα αγγλικα κδεν καταλαβαινω τι πρεπει να κανω...μπορεις μηπως να βαλεις το λινκ???κ με τα μεταφορικα τι γινετε ποσο πληρωνω????θελω να το ψαξω αν ειναι να παιρνω απο εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια μου ομορφα... πηραμε χρωματα απο το πρακτικερ... οικολογικα alpine... το ενα καταλευκο και το αλλο ενα ροζ-λιλα-κουφετι πολυ παλ...

για να ειναι φωτεινο... Τι κανετε εσεις? Μαριτινα υπομονη αυτη την εβδομαδα θα γεννησεις!!!!! εκτος αν κανεις υπομονη και γεννησεις τελευταια μερα 14 μαρτιου που ειναι και τα γενεθλια μου! :lol::lol::lol:

σουλιτσα καλα να περασετε και εμεις θα βγουμε να δουμε κατι φιλους και αυριο μαλλον εχει μια φιλη μου παρτι μασκε και θα παμε... Πολυ θα ηθελα να παμε εκδρομη αλλα δεν ειχαμε λεφτακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου ηθελα να σου πω κουραγιο και υπομονη και ελπιζω ειτε να γινει ενα θαυμα ειτε τα πραγματα να κυλησουν οσο το δυνατον πιο ανωδυνα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου, τι κάνετε? Τώρα μπήκα. Έχω να διαβάσω τα νέα σας από χθες το βράδυ! Σήμερα σηκωθήκαμε αργά με τον αντρούλη μου, φάγαμε πρωινό και μέτα πήγα να δω τις ξαδελφούλες μου. Το πρόγραμα στη συνέχεια είχε super market και καταλήξαμε να γυρίσουμε σπίτι και να φάμε στις 8μμ! Πάω να διαβάσω τώρα τα νεάκια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα εαν παρεις πανω απο 25 λιρες ειναι δωρεαν η αποστολη. Καπου υπαρχει μεταφραση σε καποια μπαρα του ιντερνετ σου, εαν υπαρχει καποιος να στο δειξει.

Δες αυτο

http://www.amazon.co.uk/Pampers-Sensiti ... Y179RIB3LT

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζουζουνες μου!!!!

γεωργιαννα 25 λιρες σε ευρω ποσο ειναι????κ σε τι νομισμα πληρωνουμε???λιρα η ευρω???σε ζαλισα ε??? :lol::lol::lol:

αντε βρε αντρια που εισαι???ετοιμασα καφε!σκουπες σφουγγαριστρες ξεσκονοπανα!!!με εστησες =)):))=)):))[-(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφες κοιλιτσες!!!!

ειχαμε επισκεψεις χτες, και εφτιαξα πιτσα και σημερα επρεπε να μαζεψω τον κακο χαμο της κουζινας, γιατι χτες φυγανε κατα τη μια και ημουν πολυ κομματια για να κανω ο,τιδηποτε!!!! και σημερα, βεβαια, παλι κουρασμενη νιωθω!!!!παντως το ευχαριστηθηκα, ειχαμε καιρο να δουμε φιλους στο σπιτι, γιατι οι περισσοτεροι ειναι με παιδακια και συνηθως εμεις τους επισκεφτομαστε!!!!

τι μου κανετε;;;σουλα καλημερα!!!!την αντρια περιμενεις για δουλειες;;; πως και δεν ξυπνησε ακομα;;;

αφρο, με γεια τα χρωματα της μπεμπας!!ποτε θα βαψετε;;;

γεωργιαννα, αληθεια συμφερει πανες απο το αμαζον;;;; να πω στον αντρα μου να το ψαξει;;;

τι εχετε σημερα στο προγραμμα;;; εμεις μαλλον θα παμε εξω για φαγητο, με τους φιλους που ειχαμε χτες... :):):):) ευκαιρια για αποχη απο το μαγειρεμα ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!

Μεγεια τα χρωματακια !! Σουλα στους 40 επλυνες; Οι μαιες μας ειπαν σε πιο ζεστη αλλα σκεφτομαι τα ρουχακια θα μπουν σε μεγαλυτερους βαθμους κ θα ξεβαψουν!!! Εμεις ηταν αν πλυνουμε σημεα αλλα βρέχει !!! Θα βαλουμε τα αυτοκολητακια μας κ την μπορντουρα !! Τέλειααααααααααααααααα

σουλα χτυπα στο google : pounds to euro κ θα σου βγαλει μια σελιδα που βαζεις την λιρα κ σου βγαζει ποσα εθυρω ειναι...σε τετοιες σειδες συνηθως πληρωνεις σε λιρες ....αλλα βαζοντας την πιστωτικη σου γινετε αυτοματη μετατροπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimeraaa :)..

Soula mou xilia signwmi gia tin stisimo alla exasa to aeroplano, piga tin wra pou efeuge k den to stamatousane gia mena =)) =)) =))

Ti mou kanete? Emas xtes girw stis 7:30 mas pire i koumera mou na mas pei na pame cafe k eipame na pame giati exei kairo na tous doume k etsi girw stis 10:00 eimastan ekei..Ok perasame kala alla prose3a pws dne travaw pia ,ka8olou ore3i :(

Simera spitaki mas, na mageire4oume k 3ekourasi afou xtes 3epatw8ikame!!

Extes to vradaki metaferame to strwma mas se allo dwmatio k to valame sto patwma k koimi8ikame ekei giati to dwmatiaki mas akomi mirize mpogia :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!

Σουλα μου δεν με ζαλιζεις. Πληρωνουμε σε ευρω, οι 25 λιρες ειναι περιπου 28 ευρω, στρογγυλα. Εγω για να δω ισοτιμια ανοιγω μια αλλη σελιδα και ψαχνω στο ιντερνετ την ισοτημια σε διαφορα σιτε. Δεν ειναι δυσκολο, κατσε να ασχοληθεις μια μερα και θα εκπλαγεις απο τα προιοντα που εχουν. Και η Στειση και η Σαμαρκαδε ψωνιζουν συχνα απο κει.

Λυπαμαι αλλα εγω εχω σειρα πρωτα να ερθει η Ανδρια να καθαρισει!!! Και το δικο μου σπιτι ειναι μικρο, 90τμ. Εχω κανει και εγω καποιες δουλιες να την βοηθησω!χαχαχαχα

Αφροδιτη μου δεν ξερω για τις πανες, δεν κοιταξα, εχουν μονο Παμπερς και εγω δεν τα θελω.Τα μωρομαντηλα τους ομως βολευουν και αυτα θα παραγειλλω. Κοιταξε τα.

Εμενα ηρθαν οι κουμπαροι, που σας ελεγα. Αποτελεσμα να τσακωθω με τον ανδρα μου μετα που φυγανε. Κανανε το δωματιο ανω κατω και οταν η μαμα τους τους ειπε να μαζεψουν αυτα ανεβηκαν πανω στην μανα τους για να φυγουν. Τελικα κατεβηκε η μανα τους μαζι τους για να μαζεψουν, αλλα απ'οτι καταλαβα αυτη τα μαζεψε. Αυτα γελαγανε. Το παιδι μου μετα εβαλε τα κλαματα επειδη του κανανε το δωματιο χαλια. Το μονο που του ειπα ειναι την επομενη φορα να κρυψει τα περισσοτερα παιχνιδια για να μην εχουμε στεναχωριες. Ο ανδρας μου αδιαφορος και μαλιστα του λεει πως κανεις ετσι εσυ πρεπει να προσεχεις τα παιχνιδια σου. Εγω τα πηρα και του ειπα οτι δεν θελω να ξαναερθουν!!! Ειμαι πολυ τσαντισμενη! Να ελεγα οτι ειναι και καλη παρεα θα ελεγα δεν πειραζει, αλλα δεν ταιριαζουμε και πολυ.

Σημερα και εμεις θα παμε για φαγητο στα πεθερικα μου, οπως και αυριο. Δεν χρειαζεται να μαγειρεψω τι καλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε Ανδρια!! Εγω δεν εχω προβλημα μα την ημερα, οποια σε βολευει. Αχ να σε δω οταν μπεις 8ο που θα βαρυνεις και αλλο ή στο 9ο!!

Αυριο που θα πατε; Στην μαμα σου για τα κουλουμα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pistevw 8a kanw tis douleies mou alla mporei na trww oli tin evdomada gia na tis kanw k pali 8a erxete i mera pou 8a prepei ftou apo tin arxi =))..Nai 8a pame stin mama mou, dipla iparxei ena keno oikopedo tis 8eias mou k mazevomaste oloi oi siggeneis ekei alla apo oti akousa 8a vrexei poli avrio epomenws mallon se kapoio spiti 8a strimwxtoume :)...eseis?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις οπως παντα παμε στην πεθερα μου και σημερα εκει θα ειμαστε. Θα ψησει κατι μπριζολεςςςςςς.

Ευτυχως που η μαμα μου δεν μενει εδω κοντα γτ θα τσακωνομασταν που θα παμε. Οπως εχει προβλημα η συνηφαδα μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

K egw mprizoles me patatoules 8a kanw :)..Emeis mono stous dikous mou pame alla eutixws o giwrgos den exei provlima me auto giati opws proanafera prin liges meres mas ekane polla k o giwrgos auta ta eide k 4ixrane mazi tous, ok twra pou arxisame na exoume 4eutosxeseis mporei na pigenoume 2-3 fores to mina na tous vlepoume alla ws ekei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεωργιαννα απαραδεκτοι οι φιλοι σας!!! συγγνωμη κι ολας, αλλα σωστα γαιδουρια!!!! τσαντιζομαι οταν βλεπω γονεις να μεγαλωνουν ταλιμπαν στο σπιτι τους!!!!οκ, θες το δικο σου να μοιαζει με βομβαρδισμενο τοπιο;;; κανενα προβλημα!!!αλλα οταν πας επισκεψη , πρεπει να ειναι το λιγοτερο παναγιες!!!απαραδεκτοι γονεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογω του τριημερο εξαφανιστηκατε;;;;

Τωρα γυρισα απο τα πεθερικα, απο πανω μενει ο αδελφος του με την οικογενεια του και ετσι ανεβηκαμε μετα εκει. Ευτυχως ταιριαζω πολυ με την συνιφαδα μου.

Αφροδιτη μου εχεις απολυτο δικαιο,αλλα τι να κανω.Αυτο που μου ειπε η συνιφαδα μου ειναι πως την επομενη φορα ο δικος να μην τους αφησει να βγαλουν ολα τα παιχνιδια και γενικα να ειναι πιο αυστηρος. Εχει και αυτη 2 παιδια 3 και 5, αλλα πιο ηρεμα παιδια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ...ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΛΙΓΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΗΜΕΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΚΣΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΟΥΛΟΥΜΑ....ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ,ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ....ΕΜΕΙΝΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!!ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ.....ΠΛ ΠΛ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia mou kalispera.... Oi syspaseis autes xekinane apo psila stin koilia kai pane pros ta katw, ponane arketa alla mporeis na tis antexeis. Einai san na piezoun tautoxrona tin koilia sou polles palames kai h koilia ginetai petra, para polu skliri. Ypoxwroun otan allazeis thesi. Egw shkwnomoun orthia h kathisti giati ginontan para polu epipones otan hmoun xaplwmeni. Exakolouthw na tis exw vradines wres alla oxi kata ti diarkeia tis meras...Koritsia mou den me vlepw na gennaw akoma. H mpempa akouei xioni kai leei siga min vgw....:D. Ypomoniiii!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες... τι καμνετε? εμεις σημερα θα παμε στο παρτι μιας φιλης... θα φυγουμε κατα τις 11.. κι εχω να περασω να παρω κι αλλα τρια ατομα με το αυτοκινητο...

γιωργιαννα μου εχεις δικιο και στεναχωρηθηκε και ο αλεξανδρακος ρε γαμωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πο,πο!! Σήμερα ούτε μια σελίδα δεν γράψαμε.... πολλές απουσίες! Μακάρι να περνάτε όλες καλά! Εμείς φάγαμε στην πεθερά μου και μετά πήγαμε βολτούλα στο άλσος Βείκου. Πρώτη φορά πήγα εκεί. Μου άρεσε πολύ. Περπατήσαμε για λίγο μέσα στο πράσινο, μας έπιασε η βροχή και τρέχοντας καθήσαμε στο καφέ να πιούμε κάτι ζεστό!! Αυριο θα έχει εκδηλώσεις για τα κούλουμα, για όσες μενουν κοντά! Αυτά! Τα λέμε αργότερα. Φιλάκια! :ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολες εξαφανιζολ σημερα :lol::lol::lol:

γιουλακι καλα να περασετε!!!

καλα να περασετε ολοι οτι κ να κανετε!!!

με ποναει η μπεμπα σημερα λες κ με τσιμπαει κανει!!!

με εχει πιασει ψιλοκαταθλιψη παλι...στεναχωριεμε πνιγομε..με εχει πιασει κ φοβος για την γεννα ματι δεν εκλεισα ολο το βραδυ...ουφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα !!!Ειπα να μπω τωρα που ηρεμησαν λιγο τα πραγματα...τι εννοω με αυτο?

Ο αντρας μου ,δλδ ο Χρηστος ,απο εχτες το βραδυ ηταν με διαρροια,ζαλαδες κ πυρετο,στις 5 το πρωι τον ξαπλωσα στο μπανιο με σηκωμενα ποδια γτ μαυρισαν ολα γυρω του...ναι περναμε φανταστικα...

βαλε την κουραση του,τα ξενυχτια την στεναχωρια κ ολη μερα στο νοσοκομειο δεν 8ελει κ πολυ...

κατι τον πειραξε κ τωρα των εχω με σουπα λαπα κ ειμαι πανω απο το κεφαλι του,ευτυχως εχει καλυτερευσει καπως αλλα πονανε τα νεφρα του κ τα κοκκαλα του.Ο γιατρος ειπε οτι 8α κανει τον κυκλο του κ 8α συνελ8ει...

Οποτε ποια κουλουμα κ τριωδια,τιποτα απολυτως...Εξαλλου εχω κ την διατροφη που δεν μου τα επιτρεπει.

Δεν με πειραζει κα8ολου ομως...ισα ισα που ανυπομονω να περασουν δεν εχω καμια δια8εση για νταβαντουρια...Εχω κ μια φαγουρα στο σωμα απο τον αστραγαλο μεχρι την κορυφη,δεν αντεχω αλλο...8α μπω σε λιγο να διαβασω καμια πληροφορια να δω τι ειναι αυτο πια...δεν 8α αντεξω αλλες εξετασεις :roll:

ΑΜΑΝ ποτε 8α δουμε καμια ασπρη μερα....να μου πεις την Τριτη ειπαν 8α χιονισει,οποτε η ελπιδα πε8αινει τελευταια.... ;) Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια τι κάνετε?

από ότι βλέπω όλες είναι ακόμα με τα μωράκια στην κοιλίτσα!! Δεν ξεμύτισε κανένα ακόμα :D:D:D:lol::lol::lol:

Μαριτίνα είπαμε πρέπει να χιονίσει για να βγει η μπέμπα :D:D:D σε πειράζω βρεεεεεεεεεεεεεεεεεε

πότε έχεις ξανά γιατρό??

Γεωργιάννα συμφωνώ με την συννυφάδα σου! ΓΙατί να στενοχωριέται άδικα το παιδάκι??

Happy κάνε υπομονή, όλες μας πιάνουν αυτά που και που!!! Εγώ προχθές έβλεπα ότι μόλις είχα κάνει θετικό τεστ εγκυμοσύνης και αδιαθέτησα την επόμενη ημέρα....χαχα ότι 'να ναι ...

Jule το ήξερα ότι δεν θα φύγουν!! Έχω άνθρωπο απο μέσα χιχιχιχχι :lol::lol::lol::lol: (λέμε τώρα....)

GeoV συλλυπητήρια για τον πεθερό σου...να ζήσετε να τον θυμόσαστε...τι να πω, η ζωή είναι πολύ σκληρή πολλές φορές...

α και για την φαγούρα πρέπει να κάνεις εξετάσεις για τους δείκτες στο συκώτι...τι ξέρεις φαντάζομαι ε?? περαστικά!

εμείς σήμερα ήταν να βγούμε έξω για φαγητό & ίσως ποτό αλλά δεν ένοιωθα καλά και κάπως φοβόμουν το κρύο κλπ και όλο άλλαζα το μέρος συνάντησης για να είναι κοντά στο σπίτι μας αλλά τελικά το ακύρωσα τελείως...

ήθελα να δω το Withering Heights (ανεμοδαρμένα ύψη) που το λατρεύω αλλά κάπου έχει εξαφανιστεί από την dvd-θήκη μου και το χαζό video club δεν το έχει... :(:(:( θα το κατεβάσω!!

Πείτε μου ότι και άλλα κοριτσάκι θα μείνετε μέσα γιατί νοιώθω λίγο γιαγιά χιχιχιχιχ

φιλάκια σε ¨ΟΛΑ τα καλά & κακά κορίτσια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Και γω ποτέ δε το προτιμούσα, ας ελπίσουμε οι υπόλοιπες επαφές να είναι καλές και να έρθει το σπορακι🤞 Εμένα υπάρχουν διάφορες καταστάσεις που είχαν τύχει και είχαν συνδεθεί με την εγκυμοσύνη αυτή, που νομίζω συνεχώς θα μου περνάει από το μυαλό, τουλάχιστον όσο περνάει ο καιρός λίγο λίγο απαλύνουν, Συνέχεια βλέπω πεταλουδιτσες να με περιτριγυριζουν και σκέφτομαι πως αυτές οι πεταλουδιτσες είναι τόσο μικρές όσο και αυτό το μωρακι όταν έφυγε και πέταξε ψηλά στον ουρανό, είναι στιγμές που περνάει από το μυαλό μου έντονα και σκέφτομαι πωπω πως μπορεί να αλλάξει η ζωή έτσι....πως να μην είναι δύσκολο ψυχολογικά μετά; πραγματικά έχουμε τόση δύναμη μέσα μας 
    • Κοριτσια μ πως είστε; Εγω εισαγωγή νοσοκομειο λόγω συσπάσεων. Εχθες το βραδυ εκανα μια μεγαλη πέτρωσε ολη η κοιλιά κ κράτησε καποια λεπτα. Σημερα πρωι μιλησα με την γιατρό μ κ μ ζήτησε να με δει. Οντως μ ειπε κανω συσπασούλες κ με κράτησε μεσα για ενδοφλέβιο μαγνήσιο. Εχω απο τις 5:30 το απογευμα να κανω, θελω μα πιστευω πως εκανε δουλεια το Mg κ δεν θα ξανακάνω. Κοριτσια εσεις παίρνετε μαγνήσιο; Εμενα δεν μ είχε ξεκινήσει
    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...