Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

Koritsakia mou teleiwsame, K NAI VALAME OLA TA FWTISTIKA, nai talaipwrisame ton mpampaka mou gia 3 meres alla teleiwsame teleiws makari na einai kala o mpampakas mou!! Mas emeine to va4imo tou dwmatiou mas..

Avrio 8a paroume k ta palia blinds tou dwmatiou tis Victorias gia na alla3oume to ifasma apo panw, den eixame skopo na mpoume se etsi diadikasies alla i mama mou kerdise ena blind dwrean gia ena mono para8iro :) k epeidi to ena blind tou dwmatiou tis sxistike etsi mas eipe i mama mou na alla3oume k to allo para8iro pou exei to dwmatio tis gia na einai omoiomorfo k 8a analavei na to plirwsei, fisika epeidi tous mixanismous tous exoume (k autoi einai pou stoixizoun) k mono to ifasma 8a mas to alla3oun mporei na min mas xrewsoun ka8olou :D..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μπραβο αντρια εφυγε ακομη μια δουλεια που επρεπε να γινει!με γεια!!!!κ μην στεναχωριεσε ο μπαμπακας σου σε λατρευει τα κανει ολα με αγαπη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!! αντρια με γεια τα φωτιστικα!!!ευτυχως υπαρχουν και οι μπαμπαδες μας!! κι εμενα ο δικος μου κανει ολες τις δουλειες, και να πω την αληθεια, αυτον περιμενω τελη μαρτιου για να βαψουμε το δωματιο της μικρης και να βαλουμε τα επιπλα!!!

σουλα τι κανεις;;;

γεωργιαννα μια χαρα ο μικρουλης σου, μπραβο!!!καλα να περασεις στην αδερφη σου!!!

εγω βγηκα το απογευμα να παρω το σιδηρο και το ασβεστιο που μου εγραψε ο γιατρος, αλλα σε 2 φαρμακεια που πηγα αρνηθηκαν να μου εκτελεσουν τη συνταγη, γιατι κανουν εμπαργκο στον ΟΠΑΔ.... :evil::evil::evil: ξερω οτι οι ανθρωποι ειναι απληρωτοι απο το ΑΧΡΗΣΤΟ κρατος που εχουμε, αλλα εγω τι φταιω που πληρωνω κανονικα τις εισφορες μου;;;;; X(X( συγχηστηκα τοσο που ελεγα στον αντρα μου να δειρει το Λοβερδο, κι ο καημενος μου ειπε : δε με λυπασαι, να με μπαγλαρωσουν , να μην προλαβω να δω την κορη μου;;;; :lol::lol::lol::lol: τι να πω!!! θα περιμενω μπας και ληξει η ολη ιστορια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Soula mou, mou exei poli adinamia k pote tou den mou leei oxi k polles fores to ekmetallevoume (apo tin kali ennoia) :D ..

afrodite mou o mpampakas mou einai o 8eos mou :D oti tou pw ginete xilia kommatia na mou to kanei pianei poli to xeri tou ,den tou eipa na kanei mia fora kati k na min to kanei teleia enw o andras mou 8elei poli piesi k skountima gia na mou kanei kati pou 8elw :), me spazei k etsi polles fores an einai kati pou mporw na to kanw moni mou protimw na to kanw para na to zitisw :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας και από εμένα!!

Σημερα έχω άρρωστο τον αντρούλη μου στο σπίτι με γαστρεντερίτιδα και τον ...κουράρω :lol::lol::lol: προσπαθώ και να μην κολλήσω!!!

αυτοί οι άντρες, λίγο άρρωστοι να είναι νομίζουν ότι θα πεθάνουν!!! :lol::lol::lol::D:D:D

λοιπόν και εγώ τρελαίνομαι για Laura Ashley style και ψωνίζω συχνά πυκνά από εκεί!

Σας στέλνω το ύφασμα από τις κουρτίνες μου που τις λατρεύω :D:D:D

και από μαι γωνία από το υπνοδωμάτιό μας και το λίκνο (το παλιό παιδικό μου αναπαλαιωμένο) το οποίο ΔΕΝ έχουμε ντύσει ακόμα για να μην σκονιστεί κλπ....

post-11264-13873936386464_thumb.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια ομορφα... τι καμνετε? ωραιες φωτο... εμεις περιμενουμε τα επιπλα και την εβδομαδα που μας ερχεται θα βαψουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steicy πολυ ωραια η πετσετουλα!!!εχει καλες τιμες γενικα το αμαζον;;; και οι πιπιλες μια χαρουλα!!!

Αφροδίτη, το amazon γενικά έχει πολυ καλές τιμές! Εγώ τσεκάρω πάντα και τις τιμές εδώ για να είμαι σίγουρη. Αν παραγγέλνεις και πάνω από 25 λίρες που έχει δωρεάν μεταφορικά συμφέρει πολύ! Εμείς τώρα ψάχνουμε για ενδοεπικοινωνία με κάμερα (εδώ είναι πολυ ακριβές).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...εγερση στις 5!!!!!!!!!η μικρη μας , εχει αρχισει τους νυχτερινους περιπατους στο δωματιο μας.....μαλλον ,η ελευση του μωρου αρχισε να τις βγαζει πραγματα.....,η δικαιολογια ειναι ο φοβος???ευτυχως εχουμε ηλιο και τα πραγματα ειναι καλυτερα.....αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και γιωργο!!! κι εγω πρωινη ειμαι σημερα, και σε λιγο θα βγω για λαικη και σουπερ!!με γεια τα ψωνια σας γιωργο και με το καλο να ερθει στην ωρα του ο χρυσοβαλαντης!! μπραβο παιδια ολα ετοιμα τα εχετε!!! εγω δε εχω παρει, η κακουργα, τιποτα της μπεμπας μου.... :o:o:o

περινενω μια ξαδερφη και την κουνιαδα μου, να μου δωσουν απο τις κορες τους ο,τι εχουν και μετα να δω τι μου λειπει για να αγορασω....

σαμανθα ωραια και η κουρτινα και το λικνο!!!πολυ μ'αρεσει που ανακαινισατε το παλιο σου, ειναι πολυ ρομαντικο!!! :):):)

στεισι κι εμεις απο το εξωτερικο πηραμε την ενδοεπικοινωνια ( χωρις καμερα γιατι ο αντρας μου ηθελε λιγοτερη ακτινοβολια) της avent και ηταν πολυ φθηνοτερη απο τη ελλαδα!!!!

αφρο, τι κανεις;;; αντε με το καλο να ετοιμασετε το δωματιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

Ωραια ψωνια κανατε, με γεια!!!!!

Ελενα παλι σε χασαμε, πηγες εχθες στην συναντηση;

Σουλα μου εχω κλειστοφοβια, ναι!!! Εμεις εχουμε σπιτι στην Κεφαλλονια πανω στο βουνο με μεγαλη αυλη και με θεα που απολαμβανεις το πρωινο σου!! Εχει ομιχλη ομως το χειμωνα, γι'αυτο και δεν θελω να παω μονιμα εκει. Εαν μας δινοταν η ευκαιρια να φυγουμε για επαρχια δεν θα το σκεφτομουνα καθολου, μου αρεσει να φυτευω και να ασχολουμε με το κηπο.Ασε που τα παιδια θα μεγαλωναν πιο ηρεμα και πιο υγιεστατα.Εσεις μονιμα εισαστε εκει; Ή παιρνει μεταθεσεις ο ανδρας σου;

Αφροδιτη μου να προσεχεις λιγο με το κοσμο, εχει ηδη πολυ κοσμο στο σουπερ, πηγα στις 9 και γινοταν χαμος.

Ανδρια μπραβο τελειωσες και με αυτα τα φωτιστικα, η σειρα μας, αλλα δεν μας βλεπω δεν τα εχουμε παρει ακομη.

Περασαμε ωραια στην αδελφη μου, ωραιο σπιτι νοικιασε, αλλα πολυ μακρια απο τον κοσμο,Γερακα ψηλα στο βουνο.

Να εχετε μια ομορφια μερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ψώνια, δωματιάκια, ετοιμασίες! Μπράβο, ωραία όλα αυτά!

Η κακή μου διάθεση συνεχίζεται, μόλις μάθαμε πως πέθανε ένας παλιός φίλος κι ήρθε κι έδεσε.

Γι αυτό θα φύγουμε το απόγευμα για Σύρο, μήπως συνέλθουμε λίγο. Να μασκαρευτούμε κιόλας και να τραγουδήσουμε, ν' ανέβει η διάθεση!

Σας φιλώ, καλό τριήμερο, τα λέμε τη Τρίτη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα πολυλογούδες μου!! Πολύ όμορφα τα ρουχαλάκια κ τα πραγματάκια των μωρών σας!!Επίσης Σαμάνθα κ οι κουρτίνες υπέροχες!Μ'αρέσει πολύ αυτό το ρομαντικό στύλ!

Μαριτίνα περαστικά στα πεθερικά σου,σημασία έχει που είναι καλά κ δεν έχετε χειρότερα τρεξίματα. Γεωργιάννα μου μια χαρά είναι ο μπεμπούλης σου!!Γιατί στον βγάζει μικρότερο;μάλλον έγινε αργότερα η σύλληψη ε; Στη συνάντηση δεν πήγα τελικά γιατί απο χθές ξημερώματα έχω τον άντρα μου με γαστρεντερίτιδα.Ήμουν όλη την ώρα απο πίσω του με μια σφουγγαρίστρα γιατί έκανε εμετό στο χώλ,στη κρεβατοκάμαρα κ στο μπάνιο..ευτυχώς σε σημεία που δεν καλύπτονταν απο χαλί! Έλεος,ούτε μήνας δε πέρασε που ξαναέπαθε.Ελπίζω να τη γλιτώσω αυτή τη φορά. Είμαι ήδη πολύ κουρασμένη κ δεν θα αντέξω κ άλλα. Κατα τ'άλλα ο μικρός είναι τόσο ζωηρός που με έχει πεθάνει η ουρήθρα μου στα τσιμπήματα.Το παθαίνει καμία;;;

Γιουλάκι μου για την ιχθυόσκαλα που με ρώτησες,μέσα δεν έχουμε προσπαθησει να μπούμε γιατί πάντα απ'έξω κ λίγο πιο πάνω στο δημοτικό κολυμβητήριο είναι ψαράδες που πουλάνε ψάρια.Σχεδόν καθημερινά απο τις 5-6 το πρωί μέχρι να ξεπουλήσουν!

Samarcande να περάσετε πολύ όμορφα στη Σύρο!!Hλιοδώρα,Σούλα,Γωγώ,sweety,σαμος,Αφρο,Αφροδίτες,Ειρήνη,joannaki,Αndria,steisy,Μαριτίνα,Τα φιλιά μου σε όλες σας!!Κ άν ξέχασα κάποια κ φυσικά κ στον Γιώργο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα πολυλογούδες μου!! Πολύ όμορφα τα ρουχαλάκια κ τα πραγματάκια των μωρών σας!!Επίσης Σαμάνθα κ οι κουρτίνες υπέροχες!Μ'αρέσει πολύ αυτό το ρομαντικό στύλ!

Μαριτίνα περαστικά στα πεθερικά σου,σημασία έχει που είναι καλά κ δεν έχετε χειρότερα τρεξίματα. Γεωργιάννα μου μια χαρά είναι ο μπεμπούλης σου!!Γιατί στον βγάζει μικρότερο;μάλλον έγινε αργότερα η σύλληψη ε; Στη συνάντηση δεν πήγα τελικά γιατί απο χθές ξημερώματα έχω τον άντρα μου με γαστρεντερίτιδα.Ήμουν όλη την ώρα απο πίσω του με μια σφουγγαρίστρα γιατί έκανε εμετό στο χώλ,στη κρεβατοκάμαρα κ στο μπάνιο..ευτυχώς σε σημεία που δεν καλύπτονταν απο χαλί! Έλεος,ούτε μήνας δε πέρασε που ξαναέπαθε.Ελπίζω να τη γλιτώσω αυτή τη φορά. Είμαι ήδη πολύ κουρασμένη κ δεν θα αντέξω κ άλλα. Κατα τ'άλλα ο μικρός είναι τόσο ζωηρός που με έχει πεθάνει η ουρήθρα μου στα τσιμπήματα.Το παθαίνει καμία;;;

Γιουλάκι μου για την ιχθυόσκαλα που με ρώτησες,μέσα δεν έχουμε προσπαθησει να μπούμε γιατί πάντα απ'έξω κ λίγο πιο πάνω στο δημοτικό κολυμβητήριο είναι ψαράδες που πουλάνε ψάρια.Σχεδόν καθημερινά απο τις 5-6 το πρωί μέχρι να ξεπουλήσουν!

Samarcande να περάσετε πολύ όμορφα στη Σύρο!!Hλιοδώρα,Σούλα,Γωγώ,sweety,σαμος,Αφρο,Αφροδίτες,Ειρήνη,joannaki,Αndria,steisy,Μαριτίνα,Τα φιλιά μου σε όλες σας!!Κ άν ξέχασα κάποια κ φυσικά κ στον Γιώργο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα γλυκοκοιλιτσες!!!!

γιωργο μου κλωτσαει τεντωνετε εχει λοξυγκα θελει χαδακια :lol::lol::lol::lol: καλα κανεις κ τους πιεζεις να φερουν τα πραγματα,λιγος χρονος εμεινε κ πολλα πραγματα να γινουν,ε να μην τρεχει κ με την κοιλια στο στομα!

γεωργιαννα μου εγω εχω υψοφοβια :lol: πρεπει να ειναι υπεροχα στο εξοχικο σας!!!ο αντρας μου 13 χρονια στον στρατο εχει παρει ολο κ ολο 2 μεταθεσης απο ορεστιαδα αλεξανδρουπολη κ απο την αλεξανδρουπολη ξανα εδω ορεστιαδα δεν εχει φυγει εκτος νομου :lol: μακαρι να μην φυγουμε ποτε,ειναι το σπιτακι μας εδω κ αν φυγουμε πρεπει να το νοικιασουμε αναγκαστικα κ δεν θελω :( σαμανθα πολυ ρομαντικη κουρτινα αλλα κ το λικνο ειναι φοβερο!!!!!μου αρεσε πολυ!!!!!

σημερα φτιαχνω για πρωτη μου φορα μουσακα ελπιζω να βγει καλος...αλλιως που να παω να κρυφτω... :lol::lol::lol:

με εχει πιασει ανχος...οσο σκεφτομε πως τον αλλον μηνα θα ερθει το μωρο δεν ξερω μια φοβαμε μια χαιρομε μια νομιζω πως δεν ειμαι ετοιμη ακομη μια φοβαμε μηπως δεν τα καταφερω κ δεν ειμαι καλη μαμα???????τι στο καλο με επιασε παλι....

samarcante καλα να περασετε κοριτσαρα μου κ να γυρισετε πισω με γεματες μπαταριες κ τελεια ψυχολογια!

τι εγινε κοριτσια επεσε μπομπα γαστρεντεριτιδας??περαστικουλια στους αντρουληδες σας να προσεχετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πεθερουλα μου σε τυρραναει ο μικρουλης ε?ειναι πολυ ενοχλητικο αυτο με την ουρηθρα!!! :lol::lol::lol: μακαρι να μην κολλησεις κ εσυ παλι γαστρεντεριτιδα!

τι θα κανετε το τριημερο παιδια???

σκεφτομουν να νηστεψω απο κρεας κ αυγα κανει ομως???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα καλη επιτυχια στο μουσακα!! Να βαζεις τις μελιτζανες σε ρολο χαρτι μπολικο να φυγει το πολυ λαδι.

Ελενα περαστικα στον ανδρουλη σου, οσο για σενα υπομονη. Εμενα με κλωτσαει και τενωνεται και μα ποναει πολυ. Η συλληψη εγινε πιο αργα μαλλον ειχα προς το τελος του μηνα ωορριξια.

Ειναι καλα και δεν με νοιαζει ποσο εβδομ. ειναι. Να γενιθει ,με το καλο και θα παρει μετα βαρος αρκετο. Το μονο που μου λενε συνεχεια στον υπερηχο οτι ειναι ομορφο μωρο.

Σαμαρκαδε καλα να περασετε και με το καλο να γυρισετε!!

Σουλα να μην νυστιψεις δεν κανει καλο.

Εγω εφτιαξα γαριδομακαροναδα. Εδω παρεα με εσας θα ειμαι το τριημερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παθαίνεις κ εσύ Σουλίτσα μου; 'Ασε φοβάμαι μη γεννήσω τώρα πρόωρα κ δεν έχω πλύνει ούτε ένα φορμάκι του μωρού!αλλα ούτε πυτζάμες δεν έχω αγοράσει για μένα κ με βλέπω με το βρακί να κυκλοφορώ στο νοσοκομείο! :lol::lol: Όπως βλέπεις δεν αγχώνεσαι μόνη σου,'έχεις παρέα!

Πάντως μια χαρά υπέροχη χαζομαμά θα είσαι καλέ!!Απο τώρα φαίνεσαι συμπεθερούλα μου!!

Χμ..μπουσακά έχω να φτιάξω καιρό!Τις μελιτζάνες κ τις πατάτες τις τηγάνισες ή τις έβαλες στο φούρνο για λίγο να ψηθούν;Εγώ κάνω το 2 τρόπο κ γίνεται πιο ελαφρύ αλλα εξίσου πεντανόστιμο.

Για νηστεία άμα είναι για 3 μέρες κ δεν έχεις χαμηλό αιματοκρίτη δε νομίζω να΄υπάρχει πρόβλημα αλλα για 40 μέρες απαγορεύεται στην εγκυμοσύνη.

Γεωργιάννα μου να σαι καλά!Όμορφο μωράκι θα έχεις σίγουρα!!όπως κ ο Αλεξανδράκος είναι κουκλάκι! Αύριο θα πάρω γαριδες κ θα τη τσακίσουμε κ εμείς τη γαριδομακαρονάδα!

Ούτε εμείς θα φύγουμε,άν δεν αρρώσταινε ο Χάρης θα πηγαίναμε Κόρινθο στο εξοχικό της κολλητής μου αλλα ατυχήσαμε..Δε πειράζει,του χρόνου να μαστε καλά θα έχουμε κ τα μωράκια μας κ θα περασουμε σούπερ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera se olous!!! :D

Piga sto kratiko akousame mono tous palmous tis k ola kala, ap'edw k pera ka8e 15 meres rantevoudaki..Piga trapeza na parw kati xartia pou mou zitane stin aitiseis gia voi8imata mitrotitas,toketou k.o.k k perasa k apo to afentiko mou pou i8ela mia ipografi tou pali gia autes tis aitiseis alla eleipe mallon to apogeumataki pou 8a vgoume ektos spitiou me ton andra mou na pame gia ta blinds k gia tis panes-sentonakia 8a dokimasw na perasw apo to grafeio tou k euxomai na ton petixw ne feugei k auto..

Aa zitisa k apo to kratiko lista me ta pragmatakia pou 8eloun na parw mazi mou:

Gia tin mitera:

nixtika

rompa

pantofles

servietes igeias (loxeias)

soutien

petseta mpaniou & proswpou

xtena

sampouan & afroloutro

odontokrema & odontovourtsa

rola toualetas

xartomantila

naulon tsantes gia ta lerwmena

proswpika antikeimena

Gia to vrefos:

Merikes fanelitses k oloswma endimata (eskimwo) 4-5 analoga tin epoxi (kalokairina i xeimerina)

6-8 panes i sentonakia mikra

vrefiki petseta mpaniou

paidiko sampouan

panakia mias xrisis

ena sinolo vrefikwn rouxwn gia tin e3odo tou vrefous apo to nosokomeio

Eutixws ta exw ola k akomi perissotera giati i litsa pou pira apo tin kliniki tou idiwti ginaikologou mou egrafe polla perissotera pragmata k egw ta pira ola vasi ekeinis tis listas :o:shock: (pira gantakia, skoufakia,kouvertoules,megaliteri posotita rouxwn)..Den peirazei kalitera perissotera para na mou lei4ei kati :D

Oloi kala? Ta zouzounia mas ti kanoune?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στα μελλοντικα καρναβαλια να βαλετε και τη ζακυνθο μας,εχουμε ομορφο καρναβαλι .σημερα εχουμε τη γκιοστρα,αγωνας με αλογα και ιππεις κατι σαν διαγωνισμος...αυριο βενετσιανικο γαμο ,την Κυριακη μεγαλη παρελαση και τη δευτερα κουλουμα στην πιο ομορφη παραλια ,κοντα στο στο σπιτι μας,αν μας αφησει ο καιρος!!!Οσο για την εσωτερικη μεταναστευση,georgi79,αν μου ελεγαν πριν 6 χρονια οτι θα ζουσα εδω,σέ ενα παραθαλασσιο χωριο με 400 κατοικους απο τη Νικαια και τη βουη του ΠΕΙΡΑΙΑ.....ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΑΛΛΟ με τον τοτο!αλλα με τη γεννηση του παιδιου εγινε ενα κλικ και ειπα ηρθε η ωρα να φυγουμε....δεν το εχω μετανιωσει ,αντιθετως,τωρα που θα κατεβω για τον γιατρο και μετα για την γεννα,τρελλαινομαι,αλλα θα ειναι για λιγο,αν σας δοθει η ευκαιρια και οι προυποθεσεις,,,,τολμηστε το....αξιζει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου πρωτη φορα το φτιαχνω αυτο το φαγητο,τα τηγανισα κ τα αφησα να στραγγισουν το λαδι τους την αλλη φορα θα τα ψησω...μεσα στο κιμα εβαλα κ πρασσινη κ κοκκινη πιπερια...

ελενα κ εγω αυτο σκεφτομουν σημερα το πρωι μην μου σπασουν τα νερα κ γεννησω προωρα κ δεν εχω τιποτα ετοιμο...α δεν μπορω σημερα θα πλυνω την βαλιτσα της μικρης κ θα βαλω λιγα πραγματακια μεσα,εν το μεταξυ μια φιλη μου ειπε πως χρειαζομε τουλαχιστον 10 πανες αγκαλιας γιατι οταν κανει κακακια το μωρο μπορει να λερωνοντε :shock: καλα ποσο σκατο θα βγαζει πια κ θα περναει την πανα τα ρουχα κ θα φτανει κ στην πανα αγκαλιας???????????εχω παρει μονο εξι 4 απλες κ δυο καλες...να παρω κ αλλες??????τα παμπερς εχουν εκπτωση 30%ως τις 13 μαρτιου υποψην

αχ τι καλα βρε αντρια καθε 15 τωρα ε?εγω θα παω σε δυο εβδομαδες ξανα μπορει ομως να το καθυστερισω κ να παω οταν μπω στον μηνα μου κ μετα μια φορα την εβδομαδα κορδελα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Αντριάκι μου!Μόνο τους χτύπους ακούσατε,δεν την είδατε τη μπουμπου;;Δε πειράζει απο το τίποτα καλό είναι κ αυτό!Εμείς έχουμε ραντεβού για το ντόπλερ σε 19 μέρες κ ανυπομονώ τόοοοοοοοσο πολύ!Μου έλειψε το μωράκι μου πολύ!

Η λίστα πιο "φυσιολογική" απο τη προηγούμενη..όχι τίποτα άλλο να μην κουβαλάμε ένα σωρό πράγματα άχρηστα μαζί μας κ δεν τα χρησιμοποιήσουμε κιόλας.Βαλίτσα θα πάρεις ή σακ βουαγιάζ? Τελικά σε μια τσάντα θα τα βάλεις όλα; Μα καλά πολό τουαλέτας δεν έχουν; κ αυτό εμείς θα το κουβαλάμε;

Σουλίτσα μου δε μπορείς να φανταστείς πόσα κακάκια κάνουν..μέχρι τη πλάτη φτάνουν!Μου το έλεγαν κ μέχρι να το δώ δεν το πίστευα! Στάνταρ παραπάνω απο 10 πάνες,τις πρώτες μέρεςειδικά δεν τα προλαβαίνουμε.Όπως κ τα σελτεδάκια να έχεις μπόλικα γιατί όταν την αλλάζεις ή θα στα κατουράει μέχρι να της βάλεις το πάμπερς ή θα το κάνει μαύρο στο σκατούλι.. για φορμάκια δεν το συζητώ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweety είσαι τυχερή που είσαι στην εξοχή όλο τον χρόνο!Στη τηλεόραση έχω δεί καρναβάλι στη Ζάκυνθο κ όντως πρέπει να είναι τέλεια!

Εμένα ο άντρας μου είναι απο Κρήτη-Χανιά κ τώρα άν του έλεγα να φύγουμε θα πέταγε απο χαρά..αλλα..δύσκολη απόφαση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα απο φορμακια ειμαστε φουλ!!!σελτεδακια εχω δυο μεγαλα κ 4 μικρα μπορει να αγορασω πανες μια χρησης σε περιπτωση που καταφερει να τα λερωσει ολα :lol::lol: εχω δουλεψει κ νταντα εχω γινει εξπερ στο αλλαγμα της πανας πατ κιουτ :lol::lol::lol: εχω ενα μικρο ροζ βαλιτσακι για την μπεμπα κ για μενα θα παρω ενα σακ βουαγιαζ εγω τα θελω ολα χωρια.

καλα κ εγω κουφαθηκα μα ουτε χαρτι υγειας δεν εχουν?????τι νοσοκομειο ειναι αυτο?

ειναι ωραια η ζωη στην επαρχεια υπαρχει ηρεμια..!!!swetty ζακυνθο πως βρεθηκατε?ειναι καποιος απο τους δυο σας απο εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!! σουλα καλη επιτυχια με το μουσακα!!!ουτε εγω εχω ξαναφτιαξει, γιατι 1ο δε μου πολυαρεσει και 2ο ειναι μπελαλιδικο!!!ο αντρας μου συνεχως παραπονιεται που δεν εχω φτιαξει, ενω τουλαχιστον 1 φορα το μηνα τρωει η στη μανα του η σε μια ξαδερφη!!!!ελεος!!!ποσο μουσακα να φαει κανεις!!!;;;

ελενα σε πιεζει ο μπεμπης;;;; εμενα τωρα τελευταια ολο με κλωτσαει και τη χαιδευω και της μιλαω, γιατι τοση κινητικοτητα με κανει και ανησυχω, μηπως την ενοχλει κατι..... :?::?::?::?:

κοριτσια, εγω μεχρι τα χριστουγεννα εμενα στην αρτα και δεν περνουσα και πολυ καλα... :(:(:( ουτε φιλους ειχαμε, ουτε πολλα πραγματα να κανουμε.....για εναν καφε αν ηθελες να βγεις ειχες να διαλεξεις μεταξυ 3 καφε!!!αφηστε τη βροχη!!!ξυναμε τη μουχλα απο πανω μας!!! νομιζω οτι η ζωη στην επαρχια ειναι πολυ ωραια οταν εχεις φιλους, οικογενεια και εισαι κοντα σε καποιο αστικο κεντρο για να ξεσκασεις!!!για μενα τουλαχιστον!!!

περαστικα στους αντρουληδες σας!!!

αντρια γιατι καθε 15, νωρις δεν ειναι για τοσο συχνη παρακολουθηση;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...