Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

γεωργιαννα μου αυριο πας γιατρουλη ε??αντε να μας πεις τα νεα σου ποσο μεγαλωσε!!!

η δικια μου τελευταια φορα ηταν με το κεφαλι κατω κ ακομη ετσι ειναι το καταλαβαινω απο τον λοξυγγα της :lol::lol::lol:

αντρια ασε εμεις ηρθαμε πριν ενα μιση χρονο στο σπιτι κ ακομη φτιαχνουμε δεν τελειωνουν οι δουλειες ποτε βασικα δεν υπαρχει ρευστο για να τελειωσουν...θελουμε να αλλαξουμε κουφωματα κ κουζινα που ειναι τα πιο βασικα αλλα δεν το κοβω...εκτος αν καταφερει ο αντρας μου κ παει στο κοσσοβο ακομη μια φορα κ γινει κατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xoanita perastika ston antrouli sou...prosexe polu giati oso fouskwnoun oi koilitses mas toso pio adexies ginomaste akoma kai sta pio apla pragmata.

Afrodite ta ospria me ton kuma einai diki mou patenta gia na trwei o andras mou ta ospria, diaforetika asta. Mageireuw kanonika ta revithia kai xehwrista ton kyma san na ton kanw gia makaronia kai meta ton rixnw mesa sta revythia kai vrazoun ola mazi gia kanena 10lepto. Einai polu wraio geustika...aresei kai se mena.

Samanthako akou na deis proistoria pou exw me tous upatikous deiktes. Prin kamia 15aria xronia h mama mou apofasise na mas kanei to emvolio tis upatitidas...elegan tote oti prepei na to kanoume...kati san auto tis I1N1 twra. Mou ekanan kai tis treis dwseis kai apo tote eixa sxedon panta upsilo enan upatiko deikti ton γ-gt. Ti uperixa..ti xana mana exetaseis mou ekanan...tipota den eixa. Parenergeia tou emvoliou vlepeis. Kathe fora de pou eperna estw kai sidiro se morfi xapiou..xanamana sta upsi o deiktis autos. Fainetai oti to sykwti apektise kapoia euaisthisia. Peritto na sou pw oti twra me tin egumosini oxi mono den einai anevasmenoi oi upatikoi alla kai oriakoi sto xamilo kai to sidiro gia prwti fora to pairnw se ugri morfi kai isws gi auto den me exei peiraxei. Auto pou mou exei exhghsei o giatros mou einai oti genika me tin egumosini anevainoun diaforoi deiktes...p.x. mou leei h xolisterini anevainei genikotera stin egumosini kai gi auto den einai axiopisti. Mporei na se exei peiraxei apla kapoio apo ta farmakakia pou mas deinoun kai prepei na allaxei morfi sto skeuasma h mporei na einai kai entelws peristasiako. Min se pianei panikos loipon kai genikotera enas memonomenos deiktis upsilos den mporei na axiologithei apo monos tou para mono se syndiasmo me kati allo.

Me geia me ta pswnia sta upoloipa koritsakia.

Emeis apopse eixame ena dusaresto aproopto...Me to pou mpike gurw stis 8 para o suzhgos mou sto spiti ton pairnoun oi dikoi tou thlefwno apo to Palaio Faliro opou kai tous exoun trakarei asxima apo pisw kai ekeinoi exoun apo oti katalavainw psiloxtypisei h trantaxtei. Efuge san trelos kai twra me phre thlefwno oti tha tous paei proliptika se nosokomeio giati ponane ligo se xeria kai mesi. To autokinito mallon egine smparalia alla den peirazei arkei na einai ekeinoi kala :(. Epomenws provlepetai xenyxti apopse mexri na vevaiwthoume oti den exoun xtypisei sovara kai na gurisei kai pisw o androulis mou...Glystraei kai o dromos eimaste kai psilomakrya. Eutuxws den exw symptwmata oti gennaw apopse :). Ti na kanw prospathw na to rixw ligo stin plaka mpas kai xehastw kai mou fugei h agwnia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου μαριτινακι περαστηκα στους δικου σας,ευτυχως δεν ηταν κατι πολυ σοβαρο το αυτοκινητο ας χαλασε η υγεια πανω απο ολα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou k emas auta ta oikonomika mas pernoun pisw k to oti akomi den pirame tous titlous idioktisias tou spitiou k an kanoume allages den 8a tous paroume pote :( ,aa mas exoune spasei..Egw 8a i8ela na epekteinw k tin kouzina giati mas vgike mikri :) k 8elw na stegasw k e3w tin avli gia na mporoume na ka8omaste e3w ta kalokairia..Aste pou twra ton xeimwna otan vrexei wspou na mpoume sto spiti apo tin porta tis kouzinas ginomaste poulakia k ginontai k ta para8ira axrista..Asta!! K emeis 8eloume na kanoume polla alla distixws to tameio einai meion :(..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...

Δεν έχω καταφέρει να διαβάσω τι γράψατε, συγγνώμη που δε θα σας απαντήσω...

Από χθες το πρωί που μπήκα τελευταία φορά, όλα στραβά μου πάνε. Κατάφερα να φτιάξω το κινητό (που σταμάτησε να δουλεύει προχθές το βράδυ) αλλά έχασα πολλά τηλέφωνα! Γύρισα μετά σπίτι και δεν άνοιγε ο υπολογιστής! Τον πήγα σήμερα σε σέρβις εδώ κοντά και πριν δυο ώρες με πήραν τηλέφωνο να μου πουν πως έχει πάθει κάτι ο δίσκος και πρέπει αύριο να πάω να το πάρω και να το πάω στο Χαλάνδρι στο σέρβις της Σόνυ. Το καλύπτει η εγγύηση γιατί είναι σχετικά καινούριο αλλά φοβάμαι πως θα χάσω αρχεία. Είχα τρεις μήνες να κάνω μπακ απ, ο βλάκας!!! Η τεχνολογία τα'χει βάλει μαζί μου! Ευτυχώς έχω τον πολογιστή του άντρα μου...

Είμαι επίσης τσακωμένη με τη μάνα μου και αν και προσπαθώ να μη δίνω σημασία, με πληγώνει ρε γα..το. Όλο κατηγορίες και κριτική είναι. Ειλικρινά όσο κι αν το'χω δουλέψει το θέμα και ψυχοθεραπευτικά τόσα χρόνια, δε παύει ποτέ να πονάει...

Ο Άρης έχει γίνει υπερκινητικός, εκτός από κλωτσιές, νιώθω κάτι σφιξίματα και κάτι ψιλοπονάκια κι ένα βάρος περίεργο και δυο τρεις φορές σαν κάτι να κοχλάζει, να ανησυχήσω ή σας ακούγονται φυσιολογικά όλα αυτά?

Κακόκεφη είμαι με όλα αυτά και κουρασμένη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια γεια σας,

πήρα τις εξετάσεις και το συζήτησα με τον γιατρό και όπως είπε και η Μαριτίνα εδω ευχαριστώ πολύ Μαριτίνα :D:D:D:D ) και μου είπαν και άλλες κοπελες, είναι παραπλανητικοί οι ανεβασμένοι δείκτες αυτοί οπότε μια χαρούλα όλα καλά, άδικα η ανησυχία. Στην ουσία ο λόγος της ανησυχίας ήταν ο κνησμός και από εκεί με έστειλε για εξετάσεις...

samarcande προσπάθησε να μην δίνεις σημασία στις αρνητικές συμπεριφορές των άλλων (το λέω για να το ακουσω και εγώ!!! :oops::oops::D:D:D )

αν δεν κάνω λάθος η μαμά σου έχει και κάποια προβλήματα υγείας? ίσως να πηγάζει και από εκεί η κακή διάθεσή της....

και εγώ έχω τάση για κριτική σε άλλους και με ενοχλεί να μου κάνουν και ειδικά οι ανθρωποι που εκτιμώ. Αλλά καμιά φορά σκέφτομαι, μήπως είμαι εγώ υπερβολική και από 'εγωισμό' με ενοχλούν...και οι ίδιοι εννοούν κάτι άλλο.... :?:?:D:D

προσπάθησε να μην το σκέφτεσαι πάντως και να ξεκουραστείς!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!!!!

Μαριτινα ευχομαι να ειναι καλα τα πεθερικα σου.

Σε λιγο φευγω να παω στο Μητερα για υπερηχο. Τα λεμε το μεσιμερι- απογευμα που θα γυρισω απο τα δρομολογια Μαρουσι - Περιστερι

Να εχετε μια ομορφη μερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πιο όμορφη μου καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και το μπαμπά! Αυτή η κρίση όντως μας έχει τσακίσει όλους, όμως ο θεός είναι μεγάλος,δεν αφήνει κανέναν.. Ο καημένος ο άντρουλης μου τελικά ένα μικρό εγκαυματάκι το έπαθε, τώρα πρέπει να το βοηθάω να ντύνεται, να πλένεται κλπ.. Αφού γλυτώσαμε τα χειρότερα.. πάντως φοβήθηκε πολύ μην πάθουμε εμείς τίποτα.. Όντως maritina, θα πρέπει να είμαι πιο προσεκτική.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η κριση ασυζητητει μας εχει τσακισει ολους...

Μαριτινα ελπιζω να ειναι μια χαρα οι ανθρωποι...

Σαμαρκανδη μου σε καταλαβαινω απολυτα εχω ακριβως μια τετοια σχεση παθους με τη μανουλα, μου ειναι απαραιτητη αλλα καποιες φορες με φτανει σε επιπεδα απολυτης καταρρακωσης και εκνευρισμου...

Γιωργιαννα μου ευχομαι να εχεις εναν απολαυστικο υπερηχο... ανυπομονουμε για νεακια...

φιλια πολλα σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα φιλεναδιτσες!! Σημερα βγηκε και λιγο ο ηλιος!! Αφρο24 καλημερα! Καλη επιτυχια Γεωργιαννα κι απο μενα! Σαμανθα ολα καλα! Μπραβο! Μαριτινα, Σουλα, Ελενα, Ειρηνη, φιλια! Samarcande υπομονη με τα προβληματακια, σημασια εχει ο Αρης που ειναι μια χαρουλα!! GeoV, Antria, Αφροδιτη, Γιουλη? Καλημερα σε ολες!! Σημερα το μενου εχει παστιτσιο, το αγαπημενο μου! Σας δειχνω και το πρωτο μας φορεματακι! Και την καλαθουνα μας!! :D:D:D post-5130-13873934650118_thumb.jpgP020311_13.10.jpg[/attachment:2fg2tmj3]post-1311-13873934649868_thumb.jpgP020311_13.35.jpg[/attachment:2fg2tmj3]P280211_10.40.jpg[/attachment:2fg2tmj3]

post-14504-13873936374458_thumb.jpg

post-14504-13873936375277_thumb.jpg

post-14504-13873936375947_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera se oles sas :D..

Hliodwra mou teleia ta pragmatakia sas!!! K egw 8a i8ela etsi sxediakia giati to dwmatiaki tis,to krevvataki tis exei panw kamilopardali alla den 3erw an vrw etsi iperoxa sxediakia opws esas..Apo pou ta pires (an epitrepete)?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρια, θα τα βρεις στα Jumbo και οπως αντιλαμβανεσαι ειναι και οικονομικα!! Εχει αρκετη ποικιλια και ειναι με αυτοκολλητο πισω. ;)

Χοανιτα περαστικα στον αντρα σου, ευτυχως αποφευχθηκαν δυσκολοτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DSC00439.JPG[/attachment:11ix5yyg]

ΠΗΓΑΜΕ ΧΤΕΣ ΣΤΟ NEXT BABY ΣΤΟ ΡΕΝΤΗ(ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΣΤΕΙΣΙ ΜΕ ΤΙΣ ΦΑΕΙΝΕΣ ΤΗΣ ΙΔΕΕΣ) ΚΑΙ ΠΗΡΑΜΕ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ...ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ!!!

post-12477-13873936382079_thumb.jpg

post-12477-13873936382203_thumb.jpg

post-12477-13873936382322_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!

ηλιοδωρα πολυ χαριτωμενο το φορεματακι της μπεμπας!!!γιουλη, δεν το συζητω!!!σωστος κυριος θα ειναι ο μικρουλης σου!!και η καλαθουνα πολυ ωραια!!!με γεια!!!

εμεις λειπαμε χτες, γιατι πηγαμε στο γιατρο και μετα λιγο στο γκολντεν χολ για κατι ψωνακια, και μετα να δουμε τη μπεμπα που θα βαφτισουμε!!! ευτυχως ο γιατρος μου ειπε οτι ολα ειναι καλα, μονο το σιδηρο μου αλλαξε, γιατι ηταν χαμηλος ο αιματοκριτης μου...μικρο το κακο!!!ολα μια χαρα και πολυ χαρηκα!!!απο τη χαρα μου, πηγαμε στα ζαρα κιντς να παρουμε στην αθηνουλα ενα μαξιλαρακι που ειχα δει για το δωματιο της

http://www.zarahome.com/shop/gr/en/zara ... -1/274154/

η γεωργιαννα εχει παει για το ντοπλερ;;;

χοανιτα περαστικα στον αντρουλη σου!!!και μαριτινα παρομοιως στα πεθερικα σου!!!! αντρια υπομονη με το σπιτι, κι εμεις λιγο λιγο το φτιαχνουμε...σαμαρκανδη ηταν μια κακη μερα και περασε!!!!σημερα θα ειναι καλυτερα τα πραγματα!!!

οσο για τα οικονομικα, προσπαθω κι εγω να ειμαι αισιοδοξη, αλλα ωρες ωρες νευριαζω ετσι που μας καταντησανε!!!στο τελος ομως σκεφτομαι , να 'μαστε καλα, και η παναγια δεν θα μας αφησει!!!

σημερα το μενου εχει ξιφια ψητο της πεθερας μου...δεν τρελλενομαι, αλλα το ψαρακι καλο κανει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisi k jule...που ειναι ακριβως αυτο το καταστημα στον Ρεντη,ψη8ηκα κ 8ελω να παω....

Ταυρο μενω οποτε μαλλον βολευει....περιμενω στοιχεια διευ8υνσεως μηπως παω αυριω η με8αυριο που 8α παω Μοσχατο για δουλειες....Μην με ξεχασετε!!!!!

Geo, το next ειναι μεσα στο carrefour στο ρέντη, που είναι πάνω στην πέτρου ράλλη. Μέσα στο εμπορικό έχει και άλλα καταστήματα. Το next είναι δίπλα στα mini goody's! Βιάσου όμως γιατι είναι μέχρι το σάββατο. Μετά μετακομίζουνε δίπλα στο ικεα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα, κορίτσια!!!

Γεωργιαννα, καλά αποτελέσματα με τον υπέρηχο.Θα περιμένουμε νέα το απόγευμα!

Μαριτίνα, περαστικά στα πεθερικά. Ελπίζω όλα να είναι καλά!

Γιώργο, τι να πω! Υπομονή με όλα αυτά της δουλειάς. Πρέπει να έχουμε θετική σκέψη!

Ηλιοδώρα, πολύ ωραια τα πραγματάκια σας! Ιδιάιτερα τα διακοσμητικά!

Αντρια,τι πάθαμε με τις καληλοπαρδαλίτσες! Κι εμένα έχει η πάντα και το παπλωματάκι. Και επιπλεον ένα από τα αυτοκόλλητα τοίχου είναι καληλοπαρδαλίτσα!

Αφροδίτη, ωραίο το μαξιλαράκι!

Εμείς παραγγείλαμε αυτή την πετσετούλα από το άμαζον http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B001ET6MTE/ref=dp_otherviews_1?ie=UTF8&s=baby&img=1

και πιπίλες της Avent http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B002XLXUJ2/ref=dp_otherviews_z_1?ie=UTF8&s=baby&img=1

http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B00305H9VA/ref=dp_otherviews_0?ie=UTF8&s=baby&img=0

Έχουμε τρελαθεί τελείως!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalimera. Eutuxws ta petherika mou einai mia xara. Tous phge kai o antroulis mou xthes sto nosokomeio meta to troxaio kai tous ekanan uperhxa kai aktinografies. Ola kala eutuxws. To autokinito (itan to prwto autokinito tou antrouli mou pou tous to eixe paraxwrisei) axristeutike teleiws. Anakoufismenos apo ti mia pou htan kala oi goneis tou alla prepei na stenaxwrithike polu me to autokinito. Eixe thalasodarthei polla xronia gia na to parei :(. Anyway! Elpizw toulaxiston na tous apozhmeiwsei h asfalistiki tou aprosektou (gia na min pw tipota xeirotero) pou phge kai epese apo pisw tous.

Koritsia mou polu omorfa ta rouxalakia apo ta next, me geia sas. Kala to zara home skizei gia allh mia fora. Emena einai to agapimeno mou kai tis phra me tis ekptwseis para polla pragmata apo kei. Sentonakia, kouverli, maxilarakia figouras, paplwma, paplwmatothikes asorti me ta sentonia...xeparadiastika tote.

Loipon, xioni apo Deutera leei kai exw arxisei dialogo me ti mpempa mou gia na katalavw ti thelei na kanei! Lete na perimenei na xionisei gia na vgei :D h na thelei na liwsei kai to xioni :D kai meta. Tha deixei. Pantws gia kalo kai gia kako exoume enimerwsei kana duo sygeneis kai filous pou menoun stin perioxi kai exoun 4X4 na einai etoimoi :D..Polu gelio!

Ta akanonista ponakia pantws xamila ginontai olo kai pio syxna kai xthes to vradi me to troxaio elega ston eauto mou ...psychremia den einai akoma wra...Filakia se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steicy πολυ ωραια η πετσετουλα!!!εχει καλες τιμες γενικα το αμαζον;;; και οι πιπιλες μια χαρουλα!!!

μαριτινα, ευχομαι συντομα και μ'εναν πονο η μπεμπουλα σου!!! καλα το ζαρα μ'αρεσει πολυ, γιατι ταιριαζει με το στυλ του δωματιου που θα κανουμε, καπως αγγλικο ( καντρι ) και φουλ στα ροοοοοζ!!

εχουμε παθει κατι με το ροζ, και μαλλον θα μας βγει πολυ baby girl το δωματιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Afrodite mia apo ta idia edw...polu aggliko, laura ashley style. Re gamwto thelw na sas steilw photos kai den mporw na tis perasw ston upologisti :(!

σοβαρα;;!!! laura ashley ειναι η κουνια και η αλλαξιερα μας!!! την ερωτευτηκαμε με το που την ειδαμε!!

την κουρτινα, επειδη τη θελαμε πατσγουορκ και βρισκαμε στην αγορα το υφασμα 100 ε το μετρο :shock::shock: , πηραμε τρια διαφορετικα υφασματα και χωσαμε τη μαμα μου να τη ραψει πατσγουορκ!!!

βαλε καμια φωτο, γιατι εμεις τελη μαρτιου θα φτιαξουμε το δωματιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γυρισα και εγω. δεν προλαβα να διαβασω ολα τα νεα σας. Ειμαι κομματια,αυτος ο οδοντιατρος μου τωρα βρηκε να μετακομησει στον 5ο!! Δεν μπαινω σε ασανσερ!

Το μωρο ειναι πολυ καλα, πηγε 1800γρ περιπου. Για ακομη μια φορα φανηκε οτι ειναι μια εβδομ. μικροτερο. Μου μετρησε και τον τραχηλο κολπικα, για καλυτερα αποτελεσματα μου ειπε, ειναι 3,7εκ. και μακρυς. Ειναι πολυ καλο αυτο και να μην φοβαμαι ο μικρος δεν θα βγει ακομη, αλλα να προσεχω λογο του ιστορικου μου.Γυρναει και μου λεει στο τελος εαν δεν εχεις γεννησει μεχρι την 38η εβδ. καλα ειναι. Παντως οι μετρησεις για την αιματωση του βγηκαν πολυ καλες.

Το απογευμα θα παω στην αδελφη μου αρα τα λεμε αυριο.

Μαριτινα το ειχα ακουσει για τα χιονια, γι'αυτο στο ειπα. Ολοι σε ετοιμοτητα παρακαλω!!!!!!!!! Θα βγει η μπεμπα!!!!

Φωτο μπορεις να βαλεις εαν πατας κατω απο απαντηση το προσθηκη συνημμενου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες!!!!

γιωργο μου πανω απο ολα κοιτα να μην σε παιρνει απο κατω!!!τι να κανουμε με οσα εχουμε με τοσα θα ζησουμε!!!

βλεπω πολυ κοσμο να γυρναει πισω στα χωρια,η ζωη στην επαρχεια ειναι πιο ευκολη,η πεθερα μου ας πουμε π.χ. εχει το σπιτακι της εχουν ξυλοσομπα πραγμα που σημενει ουτε 500ευρω τον χρονο στην θερμανση εχει τον κηπο της,σπερνει τα λαχανικα της καθε εποχη μας δινει κ εμας!!!εχει η γιαγια μας κ κοτουλες εχουμε κ το φρεσκο το αυγουλακι κ το κοτοπουλακι...δεν ταιριαζει σε ολους αυτη η ζωη το ξερω..αν εχεις μαθει στην μεγαλουπολη δυσκολα προσαρμοζεσαι σε επαρχεια αλλα αν ερθουν τα δυσκολα το σκεφτεσε...

ηλιοδωρα πολυ ομορφο το πρωτο σας φορεματακι :x κ η καλαθουνα κ τα αυτοκολλητα σουπερ!!!!

αντρια το τζαμπο εχει πολυ ομορφα αυτοκολλητα τοιχου κ εγω ολα απο εκει τα πηρα ριξε μια ματια!

γιουλι πολυ μορτης ο μπεμπης με αυτα τα ρουχακια πωπω!!!θα σας κυνηγαν οι γυνεκες!!!!

ποιο πολυ απο ολα ομως τρελα ειναι το χαβανεζικο πουκαμισακι με το τζινακι σουπερ!!!!!

γεωργιαννα καλα αποτελεσματα!!!!περιμενω νεα σου!!!!!

γυρισε το πρωι ο αντρας μου απο την υπηρεσια καναμε δουλιτσες σκουπισμα σφουγγαρισμα τι γλυκος που ειναι πολυ με βοηθαει οταν θελει :lol::lol::lol: εστειλα τα ρουχακια για σιδερωμα στην πεθερα μου,κ μετα ειχαμε παρεουλα εδω στο σπιτι κατι φιλαρακια μας εφεραν κ δωρακι για την μπεμπα :x:x:x

φαγαμε μια μακαροναδα κ τωρα χαλαρουητα :lol::lol::lol:

αφροδιτακι μολις τελειωσεις το δωματιο βαλε μας φοτο!!!!!

το μαξιλαρακι σουπερ απο το zara home :x κ τα πραγματα του amazon μου αρεσουν αλλα δεν ξερω να κανω παραγγελεια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο γεωριαννα τελεια μεγαλωσε πολυ ο μπεμπης κοντευετε τα δυο κιλα!!!

καλε γιατι δεν μπαινεις σε ασανσερ??????εχεις κλειστοφοβια???

μαριτινα ετοιμασου ερχετε η μικρη χιονατη :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Σευχαριστω πολύ για την ευχή σου!!! ❤️❤️❤️
    • Αχ Ιωάννα εγώ τη Δευτέρα που μας πέρασε αγοράσαμε τα πρώτα πράγματα του μπέμπη, χθες έκανα παραγγελία το μπανάκι του κ κάτι κάρτες παιχνίδια και στήσαμε το βρεφικό κρεβατάκι που το πήραμε από την αδερφή του άντρα μου κ την Παρασκευή θα πάμε να παραγγείλουμε το καρότσι του κ το στρώμα για το κρεβατάκι!!! Ακόμη κι εγώ δεν ξεκίνησα το πλύσιμο, είναι να ψωνίσω κάποια ρουχαλακια ακόμη, αλλά σκέφτομαι μετά τα μέσα Ιουλίου να τα κάνω, γιατι ξεκίνησα να ξεκαθαριζω πράγματα που χρειαζομαι ή όχι στο σπίτι για να έχω ελεύθερο χώρο. Σήμερα κλείνω την 28η εβδομάδα και αύριο ξεκινάω την 29η. Μήπως σου το πει στο επόμενο ραντεβού για το εμβόλιο, αλλά η αλήθεια είναι ότι δε το ζητάνε όλοι οι γυναικολόγοι. Επίσης το μωρό θα κάνει αυτό το εμβόλιο στο δεύτερο μήνα της ζωής του. Δες αν θα στο πει κι αν δεν αναφέρει κάτι ρώτησε τον τη γνώμη του.. έτσι κι αλλιώς μέχρι την 35η εβδομάδα μπορείς να το κάνεις! Παιδίατρο βρήκατε;; Εμείς τον ρωτήσαμε κ μας είπε να βρούμε κάποιον που να ειδικεύεται στη βρεφική ανάνηψη για να έχουμε μια ασφάλεια παραπάνω. Θέλει σιγά σιγά να πάρουμε να κλείσουμε ένα ραντεβού με τον παιδίατρο για να τον γνωρίσουμε, γιατί καλοκαίρι είναι κι επίσης μάλλον από βδομάδα θα πάμε να ρωτήσουμε στην κλινική. Επίσης, μας είπε κ για αναισθησιολογο ότι πρέπει να κλείσουμε στην κλινική, γενικά έχουμε πολλές εκκρεμότητες που πρέπει να τακτοποιηθούν!!
    • @Ελενη βιδ και εσύ δεν είχες αυχενική χθες;;;; Που είσαι;;; Πως πήγε;;; Τα νέα σου;!!!
    • Αχου θα σε μαλωωωσωωω!! Βρε απ' το πρωί δεν λέμε θετική σκέψη και ενέργεια;!! Ούτε να κλαίς ούτε να γελάς!! Έχουμε περιπτώσεις που άκουσαν καρδούλα αργότερα και εξελίχθηκαν όλα κατ'ευχήν!! @Κατερίνα!!!βοήθα λίγο!!! @Παρασκευαιδουεσύ που κοντεύεις 10ετια εδώ μέσα όλο και κάποιο παράδειγμα θα έχεις για το κορίτσι μας!!! Ναι οκ μπορεί να μην εξελιχθεί.. και τι θα κάνεις;;; Μέχρι τη Δευτέρα θα μαραζωνεις;;; Βρε κοριτσάκι μου έχεις και τα παιδάκια σου.. ασχολησου εκεί μαζί τους όσο μπορείς να γελάσει το χειλακι σου!! Πάρτα αγκαλίτσα να γεμίσει η αγκαλίτσα σου!! Γέμισε αισιοδοξία από τα χαμόγελα τους και την αγάπη τους και στείλε όμορφες σκέψεις στο σπορακι σου!! Τι θα γίνει αν προχωρήσει;;; Θα σκέφτεσαι μέσα στις τύψεις που στεναχωριοσουν πόσο το αδικησες!! Ότι είναι να γίνει θα γίνει!! Υπομονή και πίστη στο σπορακι σου!!!  Όχι εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να κλείσεις ραντεβού με όλο το λεκανοπέδιο Αττικής!! Εφόσον έχεις ήδη ραντεβού για Δευτέρα κομπλέ, άραξε, χαλάρωσε.. μη το σκέφτεσαι συνέχεια και πήγαινε τη Δευτέρα να δείς τι γίνεται..! Τον άλλον την Πέμπτη πάρε ακύρωσε τον, πες του ότι σου έτυχε κάτι και θα τον πάρεις εκ νέου να κλείσετε ραντεβού όταν θα μπορείς!  Καλά θα κάνεις, όσο μπορείς ξάπλωσε ξεκουράσου! Σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!! Μακάρι το σκατουλι μου να φτάσει να γεννηθεί υγιέστατο και τελειομηνο!! 🙏🙏🙏 Όλων μας τα σπορακια να γεννηθούν υγιή και τελειόμηνα θεέ μου!! 🙏🙏🙏 Μωρέ αν δεν ήταν και ο γιατρουλης μου έτσι καθησυχαστικος δεν θα ήμουν έτσι εγώ τώρα.. έτσι εγώ είμαι ψύχραιμη που με βλέπεις!! 😂😂😂 Γενικότερα είμαι που είμαι ιδιοψυχαναγκαστικη και τα ψάχνω όλα, αν είχα και το γιατρό μου να με αγχωνει θα είχα πηδήξει από κανά μπαλκόνι!! 😝🤣🤣🤣 Και εσύ πιστεύω αν είχες έναν γιατρό να σε στηρίξει από την αρχή, δεν θα ήσουν τόσο καιρό μέσα στο άγχος!! Δεν σου λέω ότι θα ήσουν και μες την τρελή χαρά αλλά σίγουρα δεν θα το είχες καταδικάσει όπως έκανες.. Πες μας λίγο για τα παιδάκια σου.. πόσο χρονών είναι; Πάνε σχολείο; Πως είναι η ιδιοσυγκρασία τους.. έλα να συζητήσουμε κάτι ποίο ευχάριστο βρε παιδί μου!! Τι ζώδια είναι πχ;!! 😂😂 Έλα να σου πω εγώ αν θέλεις για τα σκυλάκια μου και τις γατούλες μου σκηνικά να ξεραθουμε στα γέλια!! Έλα να περάσουμε παρέα τις επόμενες μέρες λέγοντας βλακείες να περνάει η ώρα.. ότι χρειάζεσαι για να μην το σκέφτεσαι όλη την ώρα και σε πιάνει η μαυρίλα... Και γενικά όποτε νοιώθεις ότι χρειάζεσαι boostαρισμα στείλε μας!!
    • Εύχομαι μια τεράστια χοριακη!!! Πιστεύω ότι λόγω φαρμάκων δεν μπορούμε να έχουμε συμπτώματα στο μυαλό μας.. οκ πρήξιμο σε κοιλιά, στήθος κ ενοχλήσεις στη μήτρα είναι φυσιολογικό λόγω προγεστερονης. Εμένα μετά την 6η εβδομάδα ξεκίνησαν τα συμπτώματα. Το μόνο που είχα ήταν 3 μερες πριν τη χοριακη είχα λίγα καφέ στο σκούπισμα που λογικά ήταν το αιματακι εμφύτευσης.  Εύχομαι ότι καλύτερο !! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...