Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

καλημερα γωγω!!! στη χυτρα βραζεις το ψαρι;;; εγω το βραζω μαζι με τα λαχανικα,αλλα σε διχτακι, για να μη λιωσει , γιατι στο ζουμι βραζω το ρυζι... δηλ, πολτοποιεις τα λαχανικα και τα προσθετεις στο ρυζι...πολυ ενδιαφερον!!!

Το βραζω στη κατσαρολα μονο το ψαρι πρωτα 15 λεπτα,δεν λιωνει κ μετα σουρωνω το νερο στο οποιο εκει βραζω τα λαχανικα...μολις βρασουν τα πολτοποιω κ τα βαζω στην κατσαρολα τοτε ριχνω το γλασσε λαδι κτλ κ αφηνω για 20 λεπτα...γλασσε ενα φλυτζανι τσαγιου sos.

Συνη8ως βαζω βακαλαο παντως....

Γινεται μια βελουτε super σουπιτσα....κ χορταστικη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Mαλλον το ειχε η μερα εχθες και οι ανδρες μας ηταν καλοι!!!!

Βαριεμαι πολυ τωρα και δεν εχω διαθεση να συκωθω απο τον καναπε. Ο ανδρουλης μου μου απαγορεψε να βγω απο το σπιτι, λογω καιρου. Εβαλε και το μικρο να τον παρει τηλ. ετσι και θελησω να βγω, ρουφιανος ο γιος μου!! :lol::lol::lol:

Σαμο καλα λες με τα ψαρια σημερα, εγω ξεχασα οτι ειχα μια τσιπουρα απο χθες να φαμε το μεσιμερι, ετσι τα μπιφτεκια το βραδυ.

Τελικα πρεπει να ειμαι απο τις λιγες που κοιμαμαι πολυ. Το μεσιμερι παντα κοιμαμαι 1-1,5 ωρα, και το βραδυ κατα τις 10.30 ξεκιναω να χαλαρωσω για να κοιμηθω.

Σαμαρκαδε που εισαι σημερα; Βολτουλα; Ηλιοδωρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια και μπαμπά της παρέας.. Είμαι πολύ χαρούμενη, κλείσαμε την κούνια και το πολυκαρότσι της cam. Η κούνια θα μας έρθει σε 1 μήνα, το καρότσι επειδή ήταν το τελευταίο κομμάτι που υπήρχε στο μαγάζι το πήραμε γιατί αυτό το χρώμα που διάλεξα είναι μοντέλο του 2010 και δεν θα ξαναβγάλουν μου είπε ο πωλητής!! Πήρα μια μικρή λαχτάρα σήμερα, έβαλα η χαζή το κερί στο γκαζάκι για να ζεσταθεί και το άφησα λίγο παραπάνω και... πήρε φωτιά! Αφού έκλεισα το γκαζάκι μην κάνει καμία ανατίναξη, φώναξα τον άντρα μου και αυτός ο καημένος τράβηξε απότομα το κερί για να το ρίξει στο νερό και έπαθε έγκαυμα στο χέρι. Τον πήγα αμέσως στο νοσοκομείο.. Αφού δεν έκανε καμία έκρηξη το γκαζάκι τυχέροι είμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalhspera!!

Popo σημερα ολη μερα ειμαι στοτς δρομους!!

Πηγα οφθαομιατρο κ μετα ψωνια! Το απογευμα 4εχω κ ασκησει τοκετου στο ιπποκρατειο μαζι με την αννα!!

Πτωμα ειμια ομως!! Πρεπει να βαλουμε λεει κ φορμα η κολαν!! θα το δαγκωσουμε..σχδον χιονιζει εξω!

Τι κανετε εσεις?

Μαρτινακι αντε λιγο εμεινε!!

Αννα ποπο ολοκληρη γυναικα η μπεμπουλα σας!

Αφρο ευχαριστω για τα ωραια ςου λογακια..δυηστηχως εχω παρει 7+ κιλα!!

αυριο ειναι μεγαλη μερα ....εχουμε δικαστηριο στην επιθεωρηση εργασιας για τα λεφτα μου ! Ελπιζω να παρω κατι της! Μετά εχει ρεπουδακι ο αντρας μου κ θα περασουμε μια μερα μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σουλα μου κανονικα και με τον νομο!!!! Οποτε ειναι μαζι με πειραζουν παρα πολυ κομμα εχουν κανει. Εδω ειπαν οτι το καλοκαιρι οτι θα πανε οι δυο τους διακοπες και εγω θα μεινω Αθηνα με το μωρο.

Χοανιτα περαστικα στον ανδρα σου και εισασταν τυχεροι!!

Ειρηνη καλη επιτυχια για αυριο και ελπιζω να παρεις τα λεφτα σου επιτελους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou kalispera!!!

Egw sikwstika girw stis 9:45, vasika me pire o andras mou til na k me 3ipnise, sikwstika piga me tin mama mou stin gnwsti tis na paroume liges panes-sentoonakia k 2-3 petsetes gia to mwro giati tin proigoumeni fora pou piga tis eixane teleiwsei k tis paraggeile..Telika o promi8eutis tis pali den tis efere k mou eipe na perasw tin paraskevi, petsetes eutixws vrika 2 k itan poli omorfes k tis agorasa..Agorasa k apo allou ena poli wraio nixtiko..Eee siga-siga na ta paroume ola..

Jule mou k emeis 8eloume na paroume ena epiplaki apo to ikea pou einai 69 evro les na milame gia to idio? :D

Twra eimai sto spiti me to mapampa mou, mou vazei ta fwtistika stin kouzina k tou kanw parea k ton 4ilovoi8aw giati o george pige se diki tou douleia twra to apogeuma..Ka8e apogeuma an ta katafernei k erxete k mou vazei fwtistika k teleiwnei ena-ena dwmatio se liges meres 8a teleiwsoume teleiws k me auta :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xoanita τι επαθες κ εσυ?να εισαι πιο προσεχτικη!!!

αντριουλα ετσι σιγα σιγα πρεπει να μαζευεις την προικα σας :lol::lol::lol: απο οτι καταλαβα δεν το εχετε τελειοποιηση ακομη το σπιτι ε?ποσο καιρο εχετε που μπηκατε???

καλη επιτυχεια ειρηνακι για αυριο ελπιζω να τα παρεις ολα τα λεφτα που σου χρωσταει!

γεωργιαννα καλο κουραγιο με τρεις αντρες μες το σπιτι :lol::lol::lol::lol: μονιμως μωρα δεν μεγαλωνουν ποτε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antria μεγεια τα πραγματακια,καλα κανεις κ τα περνεις σιγα σιγα ετσι ωστε οταν φτασει η ωρα να μην τρεχεις...εγω με μια λιστα στο χερι βρισκομαι κ κανω υπολογισμους τα εξοδα.Ολα γινονται στο σπιτι ειδες που αγχωνεσαι?Μα καλα εγκυος εισαι? :lol:

Και εγω εχω δει σιφονιερα στο ΙΚΕΑ αλλα περιμενω να ετοιμασουμε το δωματιο για να την παρω...ειμαι αναμεσα σε 2 η μια εχει 1.40 φ κ η αλλη 1.60 φ...χρειαζομαι συρταρια επειγοντως, 169 ευρω οξια λευκη η μια κ η αλλη 199 σημυδα με λευκο...χμμμ 8α δω μεχρι τοτε....

Βρεχει ασταματητα κ δεν μπορω να κανω τιποτα...η8ελα να παω Ερμου γμτ...

Αυριο πρωι 8α παω στον ενδοκρινολογο με το αυτοκινητο ,ειπα στον αντρα μου να μην ερ8ει,να κατσει να κανει κατι στο δωματιο,εχουμε πολλα...ελεγα στον γυρισμο να κατεβω Ερμου αλλα που να παρκαρω εκει,πολυ δυσκολο....

Ελενακο μου ΝΑΙ αγαπω τον κουνελλο μου κ οταν ο Χρηστος δουλευει βραδυα αυτος με ηρεμει που ειναι χουχουλιαρης κ ζεστουλης!!!Πειραζει? :lol:

Γεια σου happy μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια ομορφα! τι καμνετε? ο γιαννης μου κοιματσι και σε λιγο θα τον ξυπνησω να παμε στους γονεις του σημερα...

εμεος πρεπει να βαψουμε το δωματιο αυτη τη βδομαδα αλλα δεν εχω διαλεξει χρωμα ακομα θελω κατι απαλο και οχι ροζ μου φαινεται κλασικο..

μη τοξικα οικολογικα χρωματα θα εχει το praktiker?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γωγακι με τον χουχουλιαρη κουνελο!!!!!!!!!!μεγαλες δουλειες ανοιγεις στο σπιτι θα προλαβετε?

κ εγω θελω να τελειωνουμε με το βαψιμο αλλα ο καιρος ειναι χαλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου θα βρεις να παρκαρεις στο Ελενα; εγω περνω παντα ταξι για να μη με γραψουν. Μου αρεσουν τα χνουδωτα κουκλακια, το δικο μου δεν ειναι,αλλα ειναι πολυ γλυκα και μαλακο.

Σταματημο δεν εχει αυτη η βροχη!!!

Σουλα χιονιζει σε σας;

Αφρο εχει χρωματα στο Πρακτικερ απο αυτα που ζητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλαψ κλουψ εγραφα τόση ώρα και πάααει το μήνυμα ... :?:?:?:?

λοιπόν έλεγα :

γεια σας κοριτσάκια!!

σήμερα ότι μου αρέσει ο βροχερός καιρός και να προσέχετε τις ιώσεις!!!!!!!!!!!

επίσης, με έβαλε ο γιατρός να κάνω κάποιες συμπληρωματικές εξετάσεις για το συκώτι επειδή είχα κνησμό και η μία βγήκε αρκετά αυξημένη και θα πάω να τις πάρω σε 1 ώρα και στενοχωρήθηκα :cry::cry::cry::?:?:?

εντάξει μπορεί να είναι τυχαίο...

αυτοί οι ανόητοι δεν μου λέγαν τα αποτελέσματα από το τηλέφωνο γιατί λένε δεν τα έχω εξοφλήσει ακόμα...ε πώς να τα εξοφλήσω αφού δεν έχω πάει να τα πάρω!!! :evil::evil::evil:

ο αυξημένος δείκτης είναι η αλκαλική φωσφατάση και περιμένω να έρθει ο καλός μου να με πάρει να με πάει για να τους...εξοφλήσω το φοβερό ποσό των 20 ευρώ!!!!!!!!!!!

έχει καμιά κοπέλα υπόψιν κάτι σχετικό με αυτούς τους δείκτες??

Ευχαριστώωωωωωωωωωω & φιλάκια :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια ομορφα! τι καμνετε?εμεος πρεπει να βαψουμε το δωματιο αυτη τη βδομαδα αλλα δεν εχω διαλεξει χρωμα ακομα θελω κατι απαλο και οχι ροζ μου φαινεται κλασικο..

μη τοξικα οικολογικα χρωματα θα εχει το praktiker?

Afro, εμείς πήραμε οικολογικά χρώματα από το πρακτικερ πριν 15 μέρες και βάψαμε το δωμάτιο της μπουμπούς! Λέγονται Alpina και κάνουν για παιδικά δωμάτια. Κι εμένα δεν μ'αρέσει το ροζ για τοίχο.

Εμείς διαλέξαμε το sunny 30B και το sunny 30D για να ταιριάζουν με τα αυτοκόλλητα precius planet της ficher price που πήραμε. Είναι φωτεινά χρώματα. Να ξέρεις ότι στον τοίχο βγαίνουν πιο σκούρα. Εμένα να φανταστείς, στο κουτί μου φαινόντουσαν άσπρα! Χαίρομαι που δεν πήρα πιο σκούρα γιατί θα έκλαιγα τώρα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κλαψ κλουψ εγραφα τόση ώρα και πάααει το μήνυμα ... :?:?:?:?

λοιπόν έλεγα :

γεια σας κοριτσάκια!!

σήμερα ότι μου αρέσει ο βροχερός καιρός και να προσέχετε τις ιώσεις!!!!!!!!!!!

επίσης, με έβαλε ο γιατρός να κάνω κάποιες συμπληρωματικές εξετάσεις για το συκώτι επειδή είχα κνησμό και η μία βγήκε αρκετά αυξημένη και θα πάω να τις πάρω σε 1 ώρα και στενοχωρήθηκα :cry::cry::cry::?:?:?

εντάξει μπορεί να είναι τυχαίο...

αυτοί οι ανόητοι δεν μου λέγαν τα αποτελέσματα από το τηλέφωνο γιατί λένε δεν τα έχω εξοφλήσει ακόμα...ε πώς να τα εξοφλήσω αφού δεν έχω πάει να τα πάρω!!! :evil::evil::evil:

ο αυξημένος δείκτης είναι η αλκαλική φωσφατάση και περιμένω να έρθει ο καλός μου να με πάρει να με πάει για να τους...εξοφλήσω το φοβερό ποσό των 20 ευρώ!!!!!!!!!!!

έχει καμιά κοπέλα υπόψιν κάτι σχετικό με αυτούς τους δείκτες??

Ευχαριστώωωωωωωωωωω & φιλάκια :):):)

Ημαρτον αυτες οι γραφειοκρατιες σκοτωνουν,επρεπε να ντρεπονται,αλλα τι να περιμενεις...

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα...δεν εχω ιδεα για τους δεικτες αλλα κατα διαστηματα με πιανει απο την αρχη μια φαγουρα σε ολο το σωμα κ σε μια φαση εβγαλα σπι8ουρακια στο χερι,ο γιατρος με εστειλε σε δερματολογο κ αυτος μου ειπε οτι ειναι απο το αγχος....εν τω μεταξυ εχω κ λιπος στο συκωτι οποτε μπορει να οφειλεται κ σε αυτο λοιπον.Αντε να μυρισω τα νυχια μου εγω με ολους τους γιατρους που βαριουνται...πρεπει να το κοιταξω,ευτυχως ομως εχω μερες να με πιασει η φαγουρα...περιμενω νεα σου....μην μασας ολα ξεπερνιονται,τα μαζεμενα ειναι δυσκολα,πιστεψε με :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου θα βρεις να παρκαρεις στο Ελενα;

Αγοραζω παρκομετρο απο το περιπτερο με 1,5 ευρω αν 8υμαμαι καλα για ενα 2ωρο κ παρκαρεις απεξω στα μπλε πλαισια κ δεν σε γραφουν,μοστραρεις το παρκομετρο στο ταμπλο του αυτοκινητου απο μεσα....τωρα αν δεν βρεις κ γινεται πανικος βρισκω πανω απο το Ελενα στην ανηφορα....

Δεν παιρνω ταξι να πληρωσω 20 ευρω κ βαλε με τιποτα ,μετρο δεν εχω κουραγιο ανεβα κατεβα σκαλια....καταλαβαινεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ημαρτον αυτες οι γραφειοκρατιες σκοτωνουν,επρεπε να ντρεπονται,αλλα τι να περιμενεις...

Ευχομαι να σου πανε ολα καλα...δεν εχω ιδεα για τους δεικτες αλλα κατα διαστηματα με πιανει απο την αρχη μια φαγουρα σε ολο το σωμα κ σε μια φαση εβγαλα σπι8ουρακια στο χερι,ο γιατρος με εστειλε σε δερματολογο κ αυτος μου ειπε οτι ειναι απο το αγχος....εν τω μεταξυ εχω κ λιπος στο συκωτι οποτε μπορει να οφειλεται κ σε αυτο λοιπον.Αντε να μυρισω τα νυχια μου εγω με ολους τους γιατρους που βαριουνται...πρεπει να το κοιταξω,ευτυχως ομως εχω μερες να με πιασει η φαγουρα...περιμενω νεα σου....μην μασας ολα ξεπερνιονται,τα μαζεμενα ειναι δυσκολα,πιστεψε με :D

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!!! και εγώ πιστεύω ότι είναι κάτι τυχαίο...απλώς ήταν ο συνδυασμός με τον κνησμό που μας ανησύχησε...τώρα τι να πω...περιμένω να πάω μην τους κλέψω τα 20 ευρώ!!!! αν είναι δυνατόν...και όλες τις εξετάσεις τις έχω κάνει εκεί.... :?:?:?:D:D:D

εσένα σου πέρασε η φαγούρα και τα σπυράκια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου γωγακι με τον χουχουλιαρη κουνελο!!!!!!!!!!μεγαλες δουλειες ανοιγεις στο σπιτι θα προλαβετε?

κ εγω θελω να τελειωνουμε με το βαψιμο αλλα ο καιρος ειναι χαλια...

χαχαχα !!!!κουνελακος μου....τον εχω παρει κ στον καναπε τωρα :lol:

Πωπω δουλεμα που πεφτει χαχα!!!

Οσο για το αν προλαβουμε εχει 4ημερο ο αντρας μου στις 12 του μηνος κ μεσα σε αυτο το διαστημα 8α εχουν μπει πλακακια κ 8α βαψει δωματο 8α βαλει κ aircondition...Τριτη στις 16 8α ερ8ει κουνια στρωμα κτλ...ευελπιστω να εχω πλυνει ρουχα....τι να κανω,δεν προλαβαινει ο κακομοιρης,Βεγγο τον φωναζω,ολο τρεχει....εχει κ τον πατερα του αστα....8α πιεστουμε λιγο αλλα ελπιζω τελος του μηνα να εχουμε τελειωσει τα παντα....ελπιζω μονο να μην εχω τιποτα απροοπτο....19-4 ειναι το ΠΗΤ μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι!!! και εγώ πιστεύω ότι είναι κάτι τυχαίο...απλώς ήταν ο συνδυασμός με τον κνησμό που μας ανησύχησε...τώρα τι να πω...περιμένω να πάω μην τους κλέψω τα 20 ευρώ!!!! αν είναι δυνατόν...και όλες τις εξετάσεις τις έχω κάνει εκεί.... :?:?:?:D:D:D

εσένα σου πέρασε η φαγούρα και τα σπυράκια?

Ολα καλα 8α πανε...τα σπυρακια εχουν φυγει καιρο τωρα,φαγουριτσα ελαχιστη εχω τωρα...δεν με ενοχλει κ τοσο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΕΓΩ ΑΠΟ ΧΤΕΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΛΙΑ!!!ΧΤΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΕΝΙΩΣΑ ΕΝΑ ΚΑΨΙΜΟ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ,ΣΤΟΝ ΙΣΟΦΑΓΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΩ ΚΑΘΟΛΟΥ....ΑΦΗΣΤΕ!!!!

ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΠΗΡΑ ΕΝΑ ΜΑΛΟΞ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΞΑΠΛΩΣΑ Κ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΕ ΠΗΡΕ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΑΝΑ ΕΧΩ ΝΙΩΣΕΙ ΕΤΣΙ...ΤΟΣΟ ΑΣΧΗΜΑ!!!!ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΧΑΛΙΑ ΝΙΩΘΩ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΠΩΣ ΧΤΕΣ...ΤΙ ΤΣΑΙ ΗΠΙΑ,ΤΙ ΖΕΣΤΟ ΓΑΛΑ ΗΠΙΑ,ΝΕΡΟ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΞΑΝΑ ΠΗΡΑ ΜΑΛΟΞ,ΑΓΟΡΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΚΑΒΙΣΚΟΝ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ!!!ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΝΙΘΗΣΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ...ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΕΧΩ ΚΟΥΡΑΣΤΕΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ.....

ΘΕΛΩ ΑΛΛΕΣ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΟΝ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ....

44 ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΙΝΑΝΕ!!!

ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟ NEXT BABY ΣΤΟ ΡΕΝΤΗ(Σ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ Η ΣΤΕΙΣΙ ΧΤΕΣ) ΕΙΧΕ ΕΚΠΤΩΣΗ 70% ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΕΛΕΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ....ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΩ ΑΥΡΙΟ ΦΩΤΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΤΟ ΜΩΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ...ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΞΗΜΕΡΩΜΑ..ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Steisi k jule...που ειναι ακριβως αυτο το καταστημα στον Ρεντη,ψη8ηκα κ 8ελω να παω....

Ταυρο μενω οποτε μαλλον βολευει....περιμενω στοιχεια διευ8υνσεως μηπως παω αυριω η με8αυριο που 8α παω Μοσχατο για δουλειες....Μην με ξεχασετε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιουλακι με γεια τα ψωνια :D για την καουρα να τρως φρυγανιες τα υγρα δεν βοηθανε καθολου,κ το στομαχι σου μην το εχεις αδειο ειναι χειροτερα ;) 44 μερουλες ενταξει μια χαρα θα περασουν νερακι οπως τοσοι μηνες :lol::lol::lol:

γωγακι καλα ψωνια αυριο πραγματικα πολυ γλυκα τα φορμακια που πηρε η στειση κ οι τιμουλες φοβερες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou molis teleiwsame..Ekana k karponara (telika den tin ekana xtes) k fagame emeine k o mpampas,akoma mpanio den kaname, epese poli douleia!!

Soula mou ka8isame prin 2,5 xronia spiti mas ..Ka8isame ton oktwmvri tou 2008 ..Ta fwtistika mas ta agorasame omws meta apo ton gamo mas (maio 2010) pou pirame lefta giati eimastan meion..K perimena ton mpampa mou na vrei xrono na mou ta valei alla epeidi extize k to spiti tou aderfou mou meinane stoivasmena sto saloni (ektos apo 2 tou saloniou pou mou ta evale otan ir8e ena apogeuma sto spiti mas gia kafe) k etsi twra pou vrike ligo xrono ap'ekei ton ekleisa egw se douleies :lol: ..Simera valame k ta fwtistika tis kouzinas k tou saloniou k mas emeinan 2 gia tin skala, 1 sto ipnodwmatio mas k 1 stin gkartarompa mas (ta ipoloipa ta eixame valei xtes to vradi) k teleiwnoume teleiws k mallon 8a ta valoume avrio..

Meta mas emeine to va4imo tou dwmatiou mas pou to 3eva4a =)) k eipame an ta kataferoume na to kanoume to savvatokiriako..K meta exoume kati mikroagores k tin diakosmisi tou dwmatiou tis zouzounas mas..

8elw na teleiwsw kourastika mono me tin ske4i ti mas emeine :?:cry: ..Ma auta ta spitia den teleiwnoune me tipota? :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω απ'οτι εγραψε η Στεισι ειναι στο Καρφουρ στο Ρεντη, τα υπολοιπα τα κοριτσια.

Καλα αποτελεσματα γι'αυριο.

Σημερα το βραδυ ενιωσα το κεφαλι του μωρου κατω σαν να εχει παρει θεση τελειως, θα δουμε αυριο το πρωι εαν ισχυει. Περιμενω πως και πως να δω και παλι το μουτρακι του. Προς το παρον παιζει μεσα μου.

'Καλο βραδυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια ούτε εγω εχω καλα νεα... Είμαστε 2 εβδομάδες σχεδόν πίσω. Φυσικά ούτε καρδιά ακούσαμε ούτε έμβρυο ειχε σχηματιστεί. Ο γιατρός βέβαια μου ειπε πως εμπειρικά πιστεύει πως ισως παει καλα απο το σχήμα του σάκου. Οτι το σχήμα  που εχει ειναι ενος σακου που ετοιμάζεται να υποδεχτεί και το εμβρυο. Δεν το πιστεύω καθόλου. Θα ξανα παω σε μια βδομάδα και ειμαι σίγουρη πως παει για παλινδρομη..
    • Κι εγώ έχω πάρει κορτιζόνη, όλες τις φορές. Medrol ή Prezolon. Δεν θα είναι για καιρό, μη φοβάσαι. Εύχομαι να πα΄νε όλα καλά. Καλή επιτυχία!
    • Καλησπέρα κοριτσι μου! Το δίνουν αρκετοί γυναικολόγοι προληπτικά επειδη υπαρχει περιπτωση ο οργανισμος να αντιμετωπίσει το εμβρυο σαν ξενο σωμα και να του επιτεθεί.. η δοσολογία π θα παιρνεις τη μερα (υποθετω 5mg) δυσκολα θα σου φερουν τα συμπτωματα που αναφερονται στο φυλλάδιο..εγω σε προηγούμενη προσπάθεια που ειχα παρει μαλιστα μου ειχαν πει να περιορισω αλατι κ ζαχαρω οχι να τα κοψω εντελως!!! Καλη επιτυχια μα εχεις!!! ❤️
    • Έχεις δίκιο κοριτσάκι μου.. και το ξέρω καταβαθος.. απλά είναι δύσκολο να μην ταυτίζεσαι με το πόνο αυτό όταν ειδικά το έχεις ξαναζήσει.. μακάρι να ανήκουμε στην όμορφη πλειοψηφία με υγιή μωράκια και όλα να πάνε κατ'ευχήν...! 🙏🙏🙏🙏 Μπράβο στη στάση του συντρόφου σου! Ναι άστον να το ζήσει όπως θέλει ο ίδιος..! Άστον να σε παρασύρει..! Είναι βάλσαμο αυτή η θετικοτητα.. Εγώ λέω ότι είναι στο κόσμο τους βέβαια που πιστεύουν ότι όλα θα πάνε καλά.. δεν είναι κακό όμως, βοηθάει και εμάς πολύ..! Και ο δικός μου έτσι καρακοσμαρα.. μέσα στην θετική ενέργεια και πως κακώς τα σκέφτομαι.. δεν νοιώθει την αγωνία μου μεν αλλά η στάση του δεν παύει να με βοηθάει.. άγνοια κινδύνου λέγεται.. και την ζηλεύω πολύ... γιατί καταλήγουν να το ζούν περισσότερο από εμάς..! Υ.Γ. Σας φιλώ! Πάω να δω μια παιδική anime ταινιουλα να ξεχαστω μπας και ευθυμήσω λίγο... 
    • Εκτός από την προγεστερόνη, τα cyclacur, filicine, salospir αύριο θα ξεκινήσω και κορτιζόνη. Μου είπε να κόψω αλάτι και ζάχαρη. Όλες πήρατε κορτιζόνη; Είναι πρώτη φορά που θα πάρω κ φοβάμαι με αυτά που διαβάζω. Κατάθλιψη, αύξηση βάρους, αϋπνία κλπ
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...