Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

Καλησπερα κ Καλο μηνα να εχουμε!!!Το χρειαζομαστε !!!Με το καλο οσες μανουλες περιμενουν το μωρακι τους μεχρι τελος του μηνα.....Ααα το τικερακι μου αλλαξε παλι...ουαοο..

Λοιπον εκανα κανα 2ωρο να διαβασω τα νεα σας,αυτα πα8αινω οταν αργω να μπω μεσα....εχω οργωσει ολα τα καταστηματα αλλα μπορω να πω, πως εχω ψωνισει κ παραγγειλει τα παντα σχεδον.Μονο φαρμακειο εμεινε κ το καροτσι...Μεσα του μηνα βαζουμε πλακακια στα υπνοδωματια ερχεται η κουνια κτλ κ αρχιζει η διακοσμηση κ ταξινομηση των πραγματων.Η κουνιαδα μου μου εχει δωσει απο ρουχα τα παντα μεχρι πανες αγκαλιας...ειμαι πολυ τυχερη αλλα βεβαια πηρα κ λιγα δικα μου εννοειτε.

Σημερα ξεκινησα τα πλυντηρια με δικα μας ρουχα να φυγουν κ απο αυριο του μωρου...τα παντα πρεπει να πλυ8ουν μεχρι κ η προικα.Εχτες ξεχωριζα απο 0-6 μηνων κ τα 6-12 μηνων τα εβαλα στην ακρη να τα πλυνω αργοτερα.

Αδειασα στο μπανιο ραφι να υπαρχει δικο της κ ενα στην κρεββατοκαμαρα για βα βαζω οτι πλενω μεχρι να ερ8ει η σιφονιερα κ φτιαξουμε το δωματιο...

Κοριτσια οχι υπερβολες με την βαλιτσα μαιευτηριου,κουφα8ηκα με τις 10 πανες κ σετ σεντονια,να ξερετε πως η καλυτερη λιστα διημουργειτε απο μητερες με εμπειρια,εγω ρωτουσα φιλες κ γνωστες τι πραγματικα χρειαζονταν κ πραγματικα ειναι πολυ λιγοτερα απο τα εμπορικα φυλλαδια..Τα ρουχα εξοδου ειναι σημαντικα αντε 3-4 φορμακια ,2 πανες αγκαλιας ,σκουφακι γαντακια μακω ,εφοσον γενναμε Ανοιξη κτλ.... κ στην τελικη ας τα εχουμε τακτοποιημενα για να μπορει ο αντρας μας να μας φερει κατι αν χρειαστει.Νυχτικες 8ηλασμου κ σουτιεν,αλλα κρεμες για 8ηλη γτ?Η μαια ειπε μονο με νερο κα8αριζουμε κ σαπουνι 1 φορα την ημερα...τα επι8εματα στη8ους μα ειπε ξηραινει τη επιδερμιδα κ καλυτερα να βαζουμε γαζες αποστειρωμενες,τα επι8εματα μονο στην εξοδο...τωρα τι να πω.

Τουριστρια αμαν με αυτον τον αλητη...τοσο βλακας πια?καλα του κανατε....Παω να απλωσω πλυντηριο κ τα λεμε σε λιγο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΑΣ ΕΧΩ ΚΟΙΛΟΥΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

Μια κοντινη :

DSC01650.jpg

κ μια μακρινη :

Εδω μλλον φαινετε πιο μεγαλη μαλλον τουρλωνομαι :lol::lol::lol: ή η προηγουμενη επειδη ειναι κοντινη μοιαζει μικρη...ποιος ξερει!!

DSC01644.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας και πάλι!!!!!!!!!!! :D:D:D

έκανα ανταύγειες!!!!! αχχχ επιτέλους (για να με δει η μπέμπα όμορφη χιχι)

ειλικρινά δεν αντέχω καθόλου στα κομμωτήρια! Βαριέμαι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..ενώ μπορώ να πάω 6 ώρες για ψώνια και να μην καταλάβω πώς πέρασε η ώρα, δεν αντέχω μέσα σε κομμωτήρια!!!!!!!!

καλά Τουρίστρια είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ η κοιλιά σου!!!!!!! Και εσύ...πολύ καμάρι :lol::lol::lol::lol:

για πείτε κανένα νέο????

εγώ σήμερα είχα γυναίκα στο σπίτι και έκανε οοοολη την κουζίνα (ντουλάπια κλπ)+ μπανια (πλακάκια κλπ) λαμπίκο!! συν το υπόλοιπο σπίτι, + σίδερο :D:D:D να 'ναι καλά το κορίτσι! τώρα απολαμβάνω το σπίτι αλά Andria :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου εμενα δεν με πειραξανε τα επιθεματα, αλλα οι γαζες εαν βγαζεις αρκετο γαλα δεν θα σου κανει. Στην αρχη ειδικα γινοταν μουσκεμα το επιθεμα, τωρα εαν εχεις γαζα θα γινετε συνεχεια το σουτιεν χαλια. Δεν εχω ξεχασει που ενα βραδυ ξυπνησα και ειχα γινει μουσκεμα ακομη και στην πιτζαμα, φαντασου ποσο γαλα.

Συμφωνω μαζι για την βαλιτσα, 4 μερες θα φυγουμε. Εμεις που ειμαστε στο δημοσιο θελουμε ρουχα για το μπεμπη.

Ειρηνη ωραια κοιλιτσα!!!!!

Σαμανθα τπτ νεο.Εγω πηγα λιγο σουπερ. Και τωρα θελω να πλυνω τα πιατα αλλα βαριεμαι.

Α ναι !! Ο Αλεξανδρος μου εφερε 3 Αριστα σημερα, Μελετη, Γλωσσα, Μαθηματικα. Και χθες ειχε ξεχασει να διαβασει Μελετη, αλλα για καλη του τυχη τα θυμοταν και εγραψε Αριστα, αλλιως θα εμπαινε τιμωρια (επειδη ξεχασε να διαβασει οχι για το βαθμο).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου εμενα δεν με πειραξανε τα επιθεματα, αλλα οι γαζες εαν βγαζεις αρκετο γαλα δεν θα σου κανει. Στην αρχη ειδικα γινοταν μουσκεμα το επιθεμα, τωρα εαν εχεις γαζα θα γινετε συνεχεια το σουτιεν χαλια. Δεν εχω ξεχασει που ενα βραδυ ξυπνησα και ειχα γινει μουσκεμα ακομη και στην πιτζαμα, φαντασου ποσο γαλα.

Συμφωνω μαζι για την βαλιτσα, 4 μερες θα φυγουμε. Εμεις που ειμαστε στο δημοσιο θελουμε ρουχα για το μπεμπη.

Ειρηνη ωραια κοιλιτσα!!!!!

Σαμανθα τπτ νεο.Εγω πηγα λιγο σουπερ. Και τωρα θελω να πλυνω τα πιατα αλλα βαριεμαι.

Α ναι !! Ο Αλεξανδρος μου εφερε 3 Αριστα σημερα, Μελετη, Γλωσσα, Μαθηματικα. Και χθες ειχε ξεχασει να διαβασει Μελετη, αλλα για καλη του τυχη τα θυμοταν και εγραψε Αριστα, αλλιως θα εμπαινε τιμωρια (επειδη ξεχασε να διαβασει οχι για το βαθμο).

Αντριαννα μου,τι κανεις?Υπομονη με τις συσπασεις κ να προσεχεις....τι εγινε με αυτο που εβγαλες απο το στομα,με το αιματακι???Ρωτησες γιατρο?Μην ανυσηχεις για τιποτα....τον φαγαμε τον ρουφιανο το γαιδαρο χαχα!!!Συγχαρητηρια στον Αλεξανδρο!!!!

Εγω 8α παρω επι8εματα κ γαζες κ βλεπουμε....8α δειξει στην πραξη,δεν 8υμαμαι αν εννοουσε αργοτερα στο σπιτι,ισως....οπως κ να χαι 8α την βρουμε την ακρη!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοοοοοοο στον Αλέξανδρο!!!

Κιεγω δε θελω να φερνει αριστα το παιδι αλλα να ειναι σωστη κ ειλικρινης ! Αλλωστε4 κ εγω δεν ημουν κ καμια παναγιτσα στο σχολειο!!χχαχααχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ...ΓΥΡΙΣΑ ΣΠΙΤΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΗ ΩΡΑ...ΕΙΧΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΤΗ ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΜΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 1230...ΠΗΓΑ!Ε,ΕΝΤΑΞΕΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΓΝΩΣΤΑ...ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΙΑΣΩ,ΣΤΗ ΠΡΕΝΑΤΑΛ ΚΑΙ Σ ΑΥΤΗΝ ΤΩΡΑ...ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΛΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ,ΝΕΡΑ,ΠΟΝΟΙ,ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ...ΟΛΕΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ...Ε!ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΣΑ ΗΤΑΝ Η ΟΛΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΘΗΣΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΞΗΓΗΣΕ ΠΟΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΠΡΩΧΝΟΥΜΕ,ΤΙ ΑΝΑΠΝΟΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ,ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ...

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΗΓΑΜΕ ΙΚΕΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΛΕΥΚΗ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ,ΕΠΙΣΗΣ ΠΗΡΑΜΕ Κ 2 ΡΑΦΑΚΙΑ ΛΕΥΚΑ,ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΤΡΩΜΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑΣ...ΟΤΑΝ ΘΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟ...ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΠΙΤΙ ΠΤΩΜΑ...ΝΥΣΤΑΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!ΕΡΙΞΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΤΣΑΚΩΜΟ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚΟ..ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΣΟΙ ΤΟΥ!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙ Κ ΘΑ ΤΟΥΣ ΣΗΚΩΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΩ ΚΑΤΑΠΙΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟΣΑ...ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΦΟΡΤΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ...ΜΙΛΑΜΕ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαμανθακι μου ετοιμογεννο :-*:-*:-* με το καλο να ερθει το μπεμπινακι σου!!!!!γεωργιαννα τι καλο παιδακι μακαρι να συνεχιση παντα ετσι!!!!να τον χαιρεσε!!!

ειρηνακι τρελα η κοιλιτσα σου τι κοιλιτσα δηλαδη κοιλαρα!!!φτου φτου!!!καλα ακομη σε χωρανε τα τζιν σου η ειναι εγκυμοσυνης???εγω ολη μερα με φορμες η πυτζαμες ειμαι τα μπουζοφορεματα μου εγιναν μπλουζες :lol::lol::lol:

geov που εξαφανιστηκες βρε μουτρο?ειδες λογο διαρροια μας επιασε :lol::lol::lol: ουτε 10 μερες κ γεμισαμε 50 σελιδες!!!

γιουλακι σουπερ οι αγορες!!!για πες τι εμαθες για την επισκληριδιο!!!

μην μαλωνετε μεταξυ σας για τριτους να συζητατε ηρεμα κ θα βρισκετε λυση...αγαπιεστε τοσο πολυ κ ειναι κριμα να χαλιεστε ετσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy ειδες ??Εμφανιστηκα,καλυτερα λογοδιαρροια παρα διαρροια σκετο :lol: ΧΑΧΧΑΑ

Εδω τρεχω,τι να κανω,εχω κ εξετασεις αυτην την εβδομαδα κ βαριεμαι παρα πολυ...

Βρε jule μου μην ασχολεισαι με τα σογια,ας τους να λενε ,κοιτα τον εαυτο σου κ αν σου λεει κατι ο Νικος βρες κατι αλλο να αλλαζεις 8εμα...αμαν δλδ με τους 3τους πια1!!

Εγω εβαλα αλλο ενα πλυντηριο,μαζεψα οπως σας ειπα κ ειπα να φτιαξω ενα κεικ για τον αντρα μου,ειναι κριμα επειδη εχω εγω ζαχαρο να μην τον περιποιουμαι...αλλα εκανα την αμαρτια μου κ εφαγα 2 κομματια....shit...τωρα 8α δω τον δεικτη κ 8α πα8ω σοκ γαμωτο....δεν αντεξα λυπηθειτε με!!!! :cry:

Ας ελπισω πως δεν 8α δω κατι που 8α με απογοητευσει...

Αυριο λεω να φτιαξω ψαροσουπα,οχι οτι καιγομαι κιολας,αλλα δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο, ασε που δεν τρωω κα8ολου ψαρι κ πρεπει αναγκαστικα....

Μετα λεω να κατεβω Ερμου να παω marks&spencer,Hondo,swatch κ αν αντεξω 8α ριξω μια ματια στα υφασματα στην Αιολου που ξερω κανα 2 τρυπες...αυτα απο μενα...

Βρε κοριτσια νομιζω πως οταν φτασει η ωρα του τοκετου ισως,λεω,ισως να με πιασει πανικος,αλλα δεν 8ελω να το σκεφτομαι.Υποσεινηδητα ομως φοβαμαι πως κατι τετοιο 9α συμβει...ενω δεν ειχα τετοια κολληματα γμτ.Μα γτ δεν μενουν εγκυος οι ΑΝΤΡΕΣ???? :shock: sorry guys.... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου δεν ρωτησα τον γιατρο για το αιματακι αλλα δεν ξαναπαρουσιαστικε. Να σου πω την αληθεια εχουν ηρεμησει και οι συσπασεις, βεβαια ξεκουραζομαι αρκετα. Εσυ ολα καλα καταλαβαινω με το σακχαρο. Σημερα σε σκεφτομουνα που πηγα σουπερ, ειδα την σειρα του Γιωτης για διαβητικους γτ δεν παιρνεις να φας; Τι εξετασεις εχεις εσυ; εγω πρεπει να κανω αιματος γενικες και βαριεμαι, θα δω ποτε θα παω μια απο αυτες τις μερες. Την Πεμπτη περιμενω το ντοπλερ πως και πως.

Σουλα μου και εγω το επαθα αυτο με τις μπλουζες. Πηρα ομως απο την αρχη 2 τζην και ενα μπεζ απλο παντελονι και με αυτο κυκλοφορο. Πιτζαμες Σαββατοκυριακο δεν τις βγαζω εαν καθομαι σπιτι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξεχασα να σας ρωτησω οταν το μωρο κλωτσαει- τεντωνεται σας χτυπαει στην δεξια μερια; Σε λιγο θα βγουν και οι πατουσιτσες του απο τοσο σπρωξινο, αφηστε δε το κακομοιρο το εντερο εκει δεξια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou otan eidan ton toixo o george k o mpampas mou 8imwsane poli mazi mou oxi gia tin zimia pou ekama alla epeidi stenaxwre8ika k eklaiga gia kati toso mikro lene pws ontws ekana zimia alla den einai k toso megali oso tin parousiaza, ee ti na pw k egw? Aa to apogeuma 8imi8ika k ena varelaki mpogia pou eixa stin apo8iki k piga na to sigoure4w k ontws eixa ena varelaki mikro me to xrwma pou einai vammeno to spiti mas k tin ele3a k den ekane mikites k etsi 8a va4oume mono ekei pou 3eva4e k oxi olo to dwmatio,iremisa ligo twra :)..8a dei pote mporei na parei adeia gia na to va4oume prwi-prwi gia na 3emurisei ws to vradi pou 8a 8eloume na koimi8oume ekei..

Irinaki mou teleia i koiliara sou, hehe montelaki mou esi!! :D

Otan ir8e o mpampas mou, mou evale k 2 fwtistika (1 sto dwmatiaki tis bebas mas k 1 se allo dwmatio) entos twn imerwn 8a mas valei k tou dwmatiou mas, tis gkartarompas mas k genika se olo to spiti..Ee einai eukairia na mas valei ta fwtistika ola na taktopoioumaste giati ta koutia me ta fwtistika itan ola stoivasmena sto saloni..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γωγω μου δεν ρωτησα τον γιατρο για το αιματακι αλλα δεν ξαναπαρουσιαστικε. Να σου πω την αληθεια εχουν ηρεμησει και οι συσπασεις, βεβαια ξεκουραζομαι αρκετα. Εσυ ολα καλα καταλαβαινω με το σακχαρο. Σημερα σε σκεφτομουνα που πηγα σουπερ, ειδα την σειρα του Γιωτης για διαβητικους γτ δεν παιρνεις να φας; Τι εξετασεις εχεις εσυ; εγω πρεπει να κανω αιματος γενικες και βαριεμαι, θα δω ποτε θα παω μια απο αυτες τις μερες. Την Πεμπτη περιμενω το ντοπλερ πως και πως.

Σουλα μου και εγω το επαθα αυτο με τις μπλουζες. Πηρα ομως απο την αρχη 2 τζην και ενα μπεζ απλο παντελονι και με αυτο κυκλοφορο. Πιτζαμες Σαββατοκυριακο δεν τις βγαζω εαν καθομαι σπιτι.

Σε ευχαριστω που με σκεφτηκες.Τα εχω αυτα τα φυλλαδια του Γιωτης τα πηρα απο το νοσοκομειο...8α ρωτησω τον γιατρο την Πεμπτη που 8α παω αν μπορω να φαω...για εξετασεις εννοω να με δει ενδοκριλογος κ πρεπει να ξαναπαω να με δει κ ο γιατρος μου....ειναι διαφορετικες ωρες κ δεν μπορω να τα συνδυασω,θα πρεπει να περιμενω 4 ωρες....Μπραβο που ξεκουραζεσαι...

Το καλυτερο ειναι που λεω να παω σε ενα ιδιωτικο κεντρο μεσα στον μηνα να κανω ενα 3D να δω το μωρο,να παρω φωτο κ dvd...γτ στο δημοσιο πολυ ξεπετα κ δεν φαινεται τιποτα....αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι θελεις να κανεις 3δ και Dvd; Ξερω οτι δεν κοιτανε και πολλα στο δημοσιο, αλλα τι να κανουμε καθε φορα να δινουμε πολλα για ενα υπερηχο;

Οσο για τα γλυκα αυτα ειχα ρωτησει καποια στιγμη μια γνωστη μου που εχει απο τα 18 της διαβητη και τωρα ειναι 50και, εαν μπορει και μου ειπε ναι. Καλα θα κανεις να ρωτησεις, αντε να μην ζηλευεις. Και εγω για γλυκο κεικ εχω αυτες τις μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτάκια μου, δεν εχω προλάβει να διαβάσω τι γράψατε από το μεσημέρι. Πήγαμε καρφουρ στο ρέντη για ψώνια και πήγα να ρίξω μια ματιά στα Next Baby. Δείτε τι πήραμε στη μπέμπα!

post-14765-13873936332725_thumb.jpg

post-14765-13873936333329_thumb.jpg

post-14765-13873936334098_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι θελεις να κανεις 3δ και Dvd; Ξερω οτι δεν κοιτανε και πολλα στο δημοσιο, αλλα τι να κανουμε καθε φορα να δινουμε πολλα για ενα υπερηχο;

Οσο για τα γλυκα αυτα ειχα ρωτησει καποια στιγμη μια γνωστη μου που εχει απο τα 18 της διαβητη και τωρα ειναι 50και, εαν μπορει και μου ειπε ναι. Καλα θα κανεις να ρωτησεις, αντε να μην ζηλευεις. Και εγω για γλυκο κεικ εχω αυτες τις μερες.

Το 8ελω για αναμνηστικο περισσοτερο,δεν εχω κανει κανενα αλλο υπερηχο τετοιου τυπου,ειχα δει της αδερφης μου κ ζηλεψα μεχρι που πιπιλαγε το δαχτυλο της φαινοταν κ ηταν τοτε 25η νομιζω....

8ελω να την δω πολυ ειδικα τωρα που εχει μεγαλωσει...55 ευρω 8α πληρωσω αλλα αξιζει πιστευω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalispera koritsia, den prolava na mpw katholou xthes kai simera. Loipon nea apo ton giatro. H mpempa mas einai gurw sta 3100 isws kai ligotero giati den mporouse na metrisei kala to kefalaki tis. Einai xwmeno mesa sti lekani pisw apo to iviko ostoun. To doppler tis pou auto mas endiaferei kuriws mou eipe twra einai exairetiko kai ante twra na gennisoume. Mou eipe oti tha me xanadei tin epomeni Tetarti ektos ki an exei epelthei toketos mexri tote kai tha exetasei diastoli traxilou. An mexri tis 14 pou einai to PHT den exei epelthei toketos tote tha mou ton prokalesei. Genika simera ginetai pragmatiki maxi stin koilia mou mesa..den xerw ti sto kalo kanei, klwtsaei kai kinitai diarkws. Ta vradia pia den koimamai panw apo duo wres kai apo xthes to prwi perpataw san papia giati h koilia einai polu xamila. Aaa gia ti diskoiliotita mou eipe na parw prwi vradi syropi Dufalak gia na voithithw. Dustuxws den exw prolavei diavasw tipota sxedon apo auta pou exete grapsei...:( Deka selides mesa se miamisi mera :o. Pote prolavate.Tha kathisw omws. twra. Kalo mina gastroules mou kai mpampaka tis pareas kai oneira glyka euxomai se oles sas. Filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

steisy τι ομορφα φορμακια!!!κ η τιμη τους τελεια!!!με γεια!!!

γωγω μου κ εγω θα ηθελα πολυ μια φωτογραφια της τωρινη αλλα το ταμειον μας δεν μας το επιτρεπει...η κουνιαδα μου εχει απο τοτε φαινοταν η μικρη ποιον μοιαζει :lol::lol:

καλα σε εκαναν αντρια κ σε μαλωσαν τζαμπα καθεσε κ στεναχωριεσε!!!ειδες μεσα απο την ζημιουλα βγηκε κ ενα καλο θα μπουν επιτελους τα φωτιστηκα σου :lol::lol::lol:

γεωργιαννα μου εμενα που τεντωνετε δεν με πειραζει,με ενοχλει αφανταστα ομως οταν πειραζει την φουσκα μου!!! :lol::lol::lol:

μαριτινακι μου κουραγιο μακαρι να γεννησεις πολυ συντομα κ να ησυχασεις ειναι δυσκολα τωρα στο τελος μολις ερθει το μπουμπουκακι σου ομως ολα τα ξεχνας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ομορφες! απιστευτη κοιλιτσα ειρηνακι μου! και δεν εχεις παρει τιποτα απο κιλα ευγε!

εγω θα πεινασω μετα χεχεχχεε... :oops:

Μαριτινα μου τελεια! κοντευεις κι ολα πανε καλα!

στεισυ τελεια τα ρουχαλακια... κοριτσακια μου λογω δουλειας δε γραφω πολυ συχνα αλλα και επειδη ειχαν πεσει τα κεφια μου, τωρα ομως ειμαι καλυτερα θαρρω!

Αντρια μου κακως στεναχωρηθηκες για το βρωμο τοιχο κουκλιτσα μου! Θα αποκατασταθει ομως!

σουλιτσα φιλια πολλα! ελενακος που χαθηκες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια ασχετο! θυμαστε που στην αρχη αρχη λεγαμε ποσο ανδροκρατουμενη ειναι η λιστα μας? εν τελει ενα παραπανω τα κοριτσακια :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μου πολυ κουραζεσε με την δουλεια..αντεχεις ακομη?ποτε θα σταματησεις???

σημερα ακουσα στις ειδησης οτι καποια ταμεια πλεον θα πληρωνουν στο φαρμακειο κανονικα...μεσα σε αυτα ειναι κ του στρατου μηπως ξερεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιμενουμε αυριο να μας ειδοποιησουν απο το συλλογο για το ποια ειναι!

λεω να δουλευω μεχρι να γεννησω γιατι βαριεμαι σπιτι και οταν κουραζομαι πολυ θα φευγω...αφου εχω την ανεση.. βεβαια αυτα τα λεω τωρα θα δω πως θα παει αλλα βαριεμαι σπιτι.. αυριο δε θα παω δουλεια εχω κοπελα να μου καθαρισει και θα κατσω μαζι της

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai Soula mou me ena sparo dio trigonia :D..

Afro mpou 3erw pws itan pragma pou dior8wnotan alla mou ir8e 3afniko apo lila apalo pou afisa to toixo ton vrika aspro :shock: sokaristika k ligo oi ormones, ligo i entasi k i agwnia tis egkimosinis 3espasa, mallon itan i stagona pou 3exeilise to potiri..Stenaxwre8ika giati 8a talaipwrisw k ton mpampaka mou, trexei sto spiti tou aderfou mou (xtizei to spiti tou) k trexei k to patriko mas kanoun metakiniseis k allages gia na kanoun k dwmatiaki tis Victorias k twra tou kouvali8ika k egw hehe :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...