Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΡΙΛΙΟ-ΜΑΙΟ 2011!!!!!!Νο 5


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 956
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα ειρηνη!!! καλε, τι να πω!!! ειχε το θρασος να ξαναρθει ο αχρειος!!!!κι εσεις δε φοβηθηκατε και του μιλαγατε;;;;!!!ειστε φοβεροι, μπραβο σας παιδια!!!!εγω θα ειχα [smilie=pottytrain5.gif] πανω μου!!!! τελος καλο ολα καλα!!! και η μπεμπα πρεπει να χαρηκε, ε;;;; ;);););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά touristria απίστευτο! Τέρατα ψυχραιμίας τελικά. Και τι του λέγατε? Τι κόλπο ήταν αυτό με το κουδούνι καταλάβατε γιατί το κάνουν?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω νομιζω πλεον οτι το εκανε για να ανοιξουμε νυσταγμένοι την πορτα κ να μας κλέψει η να δει αν ειμαστ εμέσα...

Κοιταξε πλεον δεν ειχμε κ επιλογη...κρατησαμε την ψυχραμια μας ο αντραςμου πιο πολυ δηλαδη.. τον ρωτησαμε τι ηθελε κ για να τον κραησουμε εμει αυτος μας ελεγε δηθεν οτι ψαχνει να νοικιασει ενα σπιτι κ εμεις τοθ λεγαμε περιμενε να σου βρουμε εναν φλ μας που νοικιαζει κ κατι τετοια κουλά για να μειενει εκει κ να τον τσακωσον..δοξα τον θεο ηταν βλαμενος!!!

23 χρονων χρηστης ναρκωτικών απο το καζακσταν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΤΙ ΘΡΑΣΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΟΚΛΕΦΤΕΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ!!!ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΖΩΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ??ΠΑΝΕ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΛΩΠΟΔΥΤΙΑ,ΠΙΑΝΟΥΝ Κ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ??

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!ΝΑ ΒΑΛΕΤΕ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ ΟΛΟΙ!!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΛ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΕΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΗ...ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΨΩΝΙΑ!!!ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ!!!

Κ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ Η ΜΑΙΑ ΣΗΜΕΡΑ...ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΕΤΑ!!!

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο σας Ειρηνη!!! Δεν μπορεις να ζητησεις και πολλα απο εναν χρηστη. Μακρια απο μας και απο τα παιδια μας. Να σας πω οτι καπου με αγχωνει το θεμα με τα ναρκωτικα, οσο και να σας φαινεται παραλογο απο τωρα τον ενημερωνω το μικρο οποτε μου δινετε η ευκαιρια.

Ανδρια μου μη στεναχωριεσαι για αψυχα πραγματα δεν αξιζει. Η βικτωρια ειναι λογικο να εχει στεναχωτηθει και να μην την νιωθεις, μολις ηρεμησεις μια χαρα θα ειναι. Ετσι ηταν και σε μενα, μολις εκλαιγα δεν τον ακουγα.

Με πηραν απο τα Πρεναταλ για την συναντηση που ειναι στο Περιστερι την Πεμπτη, για το θηλασμο. Δεν νομιζω να παω λογο των συσπασεων.

Σαμαρκαδε πως εισαι σημερα; Δεν θα πας καπου; Σ'εχω συνηθησει να φευγεις συνεχεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aiiiiiiiiii!!!!!!

ti nea einai auta kale eirini!!!

exw kairo na mpw...bravo sas me to listi!apla 8elei prosoxi!

oso gia tis suspaseis...mallon einai o kairos tous e?egw pali de xerw pos prepei na tis niw8w..niw8w kati peierga alla 8a rwtisw to giatro to brady.

KALO MHNA na xoume oloi k me to kalo oses gennisoun auto to mina!NA EINAI H PANAGITSA K O THEOULHS STO PLEURO TOUS!

simera emeis pame sto giatro na doume ti mikroula mas...!!!ti oraia!

exoume ena mina na pame..k mas eleipse!poso nanai arage?

aurio exoume k ippokrateio ma8ima..super!

elenakos: bale k se mas to onomataki pou 8a tis dwsoume me to kalo...> maria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανναθες η μπεμπουλα γυρω στα 1700γρ., καπου εκει υπολογιζω και το μπεμπη μου. Πηγα πριν 2 εβδ. και ηταν 1300γρ. Εγω θα παω την Πεμπτη για ντοπλερ.

Ωραιο ονομα διαλεξατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Georgi μου σήμερα τεμπέλιασα λίγο, τώρα ετοιμάζομαι να βγω για δουλειές! Μέσα σ' όλα τα'φτυσε το κινητό μου και πρέπει επειγόντως να δω τι έχει! Θα πάω και μια τράπεζα και μετά θα γυρίσω να τεμπελιάσω κι άλλο! έχω μια κούραση χθες και σήμερα... και θέλω πάλι να γράψω κάτι οπότε θα είμαι σπίτι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανδρια μου μη στεναχωριεσαι για αψυχα πραγματα δεν αξιζει. Η βικτωρια ειναι λογικο να εχει στεναχωτηθει και να μην την νιωθεις, μολις ηρεμησεις μια χαρα θα ειναι. Ετσι ηταν και σε μενα, μολις εκλαιγα δεν τον ακουγα.

Gewrgianna mou exeis dikaio einai pragmata pou dir8wnontai aplws piga na kanw ena kalo k molis eida pws katastra4a ton toixo sokaristika alla 8a mou perasei, 8elw ton xrono mou..Stenaxwre8ika k ligo giati i mama mou perimenei ton mpampa mou na teleiwsei apo to spiti tou aderfou mou gia na arxisoune 4iloanaikinisi sto patriko mas gia na kanoune k to dwmatio tis victorias k na to va4oune k twra 8a tous vgalw ektos programmatos..Sas euxarsitw gia tin stiri3i sas k signwmi gia tin anastatwsi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia mou ekana pali tin zimia mou..Evala ena eidiko farmako gia tin mouxla pou prepei se 10 lepta na to afairesei apo to toixo me sfoggaraki k nero opws ekana an sas pw omws pws 3eva4e o toixos opou evala farmako k opou estaze..Molis ta eida epa8a ena sok :shock: pira tin mama mou mesa stous ligmous tis eipa na min me perimenei gia na paw na tis parw k tis eipa tis sinevike..Me pire o mpampas mou pisw til den mporouse na katalavei ti tou elega apo to poli klama mou eipe na iremisw k 8a to 3ana va4oume den einai k megali zimia mou eipe (fiska den to eide k etsi mou elege gia na iremisw) alla egw tipota, mono pou ta vlepw me pianei i apelpisia, girw apo ta dio para8ira tou dwmatiou mas k katw apo auta opou esta3e to farmako apo lila apalo to xrwma tou toixou egine ASPRO..Ta ekana A X R I S T A!!!!!

Exei apo ekeini tin wra klaiw, to mwro dne to eniwsa akomi simera k niw8w toso skata, eimai mia axristi paw na kanw ena kalo k dimiourgw alla provlimata..

Niw8w mia anikani gia otidipote..

Signwmi gia to mege8ostou minimatos alla eimai toso apelpismeni..Ka8ome sto kanape k klaiw..Ponisa k tin koilia mou apo tin stenaxwreia mou!!

αντε χαζουλι μην στεναχωριεσε για πραγματα που διορθωνοντε!!!!ενας τοιχος ειναι θα ξανα βαφτη!!!!!κ εγω την εχω παθει!!!μια μερα πεταξα στον αντρα μου μια παντοφλα :lol: κ λερωσα τον τοιχο πηγα να τον σκουπισω με το σφουγγαρι κ ξεβαψε :shock: δεν ειναι καλα τα χρωματα,δες το σαν ευκαιρια για ενα φρεσκαρισματακι!!!!ματς μουτς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε μου ειναι λογικο να κουραζεσε πιο ευκολα, μεγαλωνει και ο μπεμπης. Προσπαθησε να ξεκουραζεσε περισσοτερες ωρες.

Ανδρια για μια ωρα που θα βαψουν τον τοιχο σιγα την αναστατωση!!

Με πονανε πολυ τα δοντια μου απο την αριστερη μερια και πανω και κατω ειδικα το βραδυ. Συμβαινει σε καμια σας; την Πεμπτη θα παω οδοντιατρο για να τελειωσω με την θηκη, αλλα φοβαμαι μη μου πει οτι θα χριαστω καμια απονευρωση!!! Δεν μπορει να μου κανει τπτ τωρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou an deis tin zimia pou ekana 8a ta meineis girw apo 2 para8ira k pisw apo to komondino tou andra mou opwsdipote 8a prepei na vaftei olo to dwmatio k oxi mono sta simeia pou ekana to 8auma mou giati i idia mpogia nomizw mas exei teleiwsei k 8a mou ferei o mpampas mou allo lila pio entono apo to spiti tou aderfou mou pou tous emeine, to kalo einai oti kanw na allazw xrwmata stous toixous ema8a k mia texni twra gia epaggelma sto mellon =)) =))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κ καλο μας μηνα!!!επιτελους εφυγε ο φεβρουαριος ατελειωτος μου φανηκε!!!!!

αντρια :lol::lol::lol: κ εμεις ενα μιση χρονο εχει που μπηκαμε στο σπιτι το εχουμε βαψει δυο φορες ως τωρα κ παμε για τριτη το καλοκαιρι :lol::lol::lol: ο αντρας μου εχει γινει εξπερ!!!!βρε λες να ανοιξουμε κανενα μαγαζακι???εδω οι καλοι μπογιατζιδες!!!! :lol::lol::lol::lol:

καλα ειρηνακι τραγικη η κατασταση πλεον...την κατω πορτα δεν την εκλεισε παλι εκεινος ο βλακας????σε ποια περιοχη μενεις???η μανα μου μενει αγ.τριαδα μια φορα μπηκαν στο σπιτι κ μετα εβαλε συναγερμο σε εταιρια φυλαξης κ καγκελα σε ολα τα παραθυρα αλλα εμας ειναι κ απομονωμενα εκει εχει ολο εξοχικα κ πολυ λιγα κατοικουντε μονιμα...

γιουλακι το κοχλασμα που λες πρεπει να ηταν ο μπεμπης σου!οσο πιο πανω ανεβαινουν τοσο πιο παραξενη αισθηση :lol: τα ζουζουνακια μας!!!!

ελενακη το ειδες τελικα το μην το πεις στην νυφη???καλα πολυ στημενο πρεπει να ηταν!!!αλλα εριξα γελιο :lol::lol::lol:

γεωργιαννα μου κουραγιο με τα δοντια...αυτο που ρωτησες δεν μου εχει συμβει...εμενα μου εσπασε λιγο ενα δοντι που ειναι για σουτ αλλα θα παω μετα την γεννα χωρις αναισθησια ουτε σφραγισμα δεν κανω :lol::lol::lol: σημερα το μενου εχει κοτοπουλο με κριθαρακι στον φουρνο εφτιαξα κ τζατζικακι μμμμμ τρελα εβαλα κ ενα πλυντηριο ρουχακια κ σεντονακια της μπεμπουλας μου να ετοιμαζομε σιγα σιγα 50 κ σημερα!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

aiiiiiiiiii!!!!!!

ti nea einai auta kale eirini!!!

exw kairo na mpw...bravo sas me to listi!apla 8elei prosoxi!

oso gia tis suspaseis...mallon einai o kairos tous e?egw pali de xerw pos prepei na tis niw8w..niw8w kati peierga alla 8a rwtisw to giatro to brady.

KALO MHNA na xoume oloi k me to kalo oses gennisoun auto to mina!NA EINAI H PANAGITSA K O THEOULHS STO PLEURO TOUS!

simera emeis pame sto giatro na doume ti mikroula mas...!!!ti oraia!

exoume ena mina na pame..k mas eleipse!poso nanai arage?

aurio exoume k ippokrateio ma8ima..super!

elenakos: bale k se mas to onomataki pou 8a tis dwsoume me to kalo...> maria

αννα πολυ ομορφο το ονοματακι σας με το καλο να δειτε κ την μικρουλα σας σημερα!!!να μπεις να μας πεις τα νεα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντοφλα σουλαααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Απεριγραπτη....

εγω μια μερα πεταξα ενα κερι για να σβησω το φως του δωματιου μας γιατι βαριοουν να σηκωθω ( χωρις σχόλια Ε!!!χααχαχαχαχαχΑΧΑ) κ εκανα σταμπα..παλι καλα το ειχαμε βαψει στο γάμο 4ετσι δεν υπαρχει πια το σημαδι!!

Εκτως απο ρουνα ειμαι και μπελα ( εκ του τεμπελα!)

Τζωρτζι..εγω εχβ τα ιδια με τα δοντια μουη...υπομονη 2 μηνακια εμειναν...αντε 3- 4 -5 με σαραντισμο κ θηλασμοτς κλπ!!!

Υπομονη κ θα περασει....εγω ειμαι με πρωσορινο σφραγισμα αλλα δεν θα το αποφυγω την απονευρωση!!

κοριτσια εσεις νοιωθετε καθολου βαρος απο κατω? σαν να σας φευγουν τα τσισια? σαν να ειναι ετοιμο να φυγει κατι?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμαρκαδε μου ειναι λογικο να κουραζεσε πιο ευκολα, μεγαλωνει και ο μπεμπης. Προσπαθησε να ξεκουραζεσε περισσοτερες ωρες.

Ανδρια για μια ωρα που θα βαψουν τον τοιχο σιγα την αναστατωση!!

Με πονανε πολυ τα δοντια μου απο την αριστερη μερια και πανω και κατω ειδικα το βραδυ. Συμβαινει σε καμια σας; την Πεμπτη θα παω οδοντιατρο για να τελειωσω με την θηκη, αλλα φοβαμαι μη μου πει οτι θα χριαστω καμια απονευρωση!!! Δεν μπορει να μου κανει τπτ τωρα.

γεωργιαννα , εμενα ο γιατρος μου ειπε οτι δεν υπαρχει κανενα προβλημα με τα δοντια, κι αν χρειαστει να παω σε οδοντιατρο να του πω οτι μπορει να μου κανει ο,τι θα επρεπε , σαν να μην ημουν εγκυος!!!!

εσενα τι λεει;;;;;τον εχεις ρωτησει;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!πες το έτσι,νόμιζα οτι εννοούσες μην αρχίσει το ψαχτήρι η μαία!Άντρια εσάς σας ζητάνε κ σεντονάκι για το πυρέξ του μωρού;Εμας εδώ ναι. Κρίσιμη ερώτηση: πιστολάκι θα πάρετε μαζί σας;;(στο δημόσιο που θα γεννήσω στάνταρ δεν έχουν)Πολύ με προβληματίζει γιατί δε μπορώ να είμαι σαν βρεγμένη γάτα ανοιξιάτικα..επίσης αυτά τα χαρτιά που βάζεις στη λεκάνη για να κάθεσαι που τα πουλάνε;

Elena oposdhpote pistolaki. Oso gia ta kalymmata lekanhs exei k sta super market sklavenith ta exo dei....pare k kanena detol manthlaki mazi su.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

O οδοντιατρος μου δεν με αφηνει να κανω τπτ γιατι λεει οτι απαγορευεται να επεμβαινουν στο τριτο τριμηνο. Εγω αγχωνομαι με την ενεση και ετσι ακομη και στον 5ο που πηγα δεν μου εκανε κατι επειδη πετρωσε η κοιλια μου απο το φοβο. Με γνωριζει πανω απο 10 χρ. και φοβοταν για το μωρο μη παθει κατι.

τι κανεις Γωγω μου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια!!

Μόλις γύρισα από την τράπεζα πάλι.Έβαλα τα λεφτά για να μας στείλουν τα έπιπλα της μπέμπας. :)

Τουλάχιστον αυτά δεν τα λυπήθηκα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy!!! nasai kala...8a sas pw aurio...giati simera 8anai arga..

emena mou aresei polu to diko sou onoma (happy!!!)!!

eirini prin 2 bdomades ekana k egw sfragisma.den uparxei problima mou pe o giatros...aponeurwsi k tetoia de xreiastike..giati to dontaki itan dead! :D poios xerei ti egine...

k mou pe pws de teleiwsame akoma...apla to ekleise k epeidi i8ele na bgalei aktinografia 8a to anoixoume xana se merikous mines-na doume ti allo prepei na kanoume..an arxiseis me ta dontia de stamatas...auto blepw!

kalo mesimeri se olous!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...