Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο34- Ετοιμάζω ταξίδι μοναχααα για


Recommended Posts

καλεεε επαθα σοκ σου λεω!!!!!

ημουν με τον τολη κ της λεει καλα ρε πλακα μας κανεις? πως να μην εχει βρωμοστομα το παιδι με εσενα?

τς τς τι να πω..

καλα γενικα αυτη ειναι οτι ναναι.. καλε τα ειχε με παντρεμενο επι 12 χρονια! :shock:

σας ξαναρωτησα αλλα δε μαπαντησατε

το καινουριο αθλιο τραγουδακι του τζαμπο το ακουσατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λενα πλακα κανεις;;;;;

μιλαει ετσισ το παιδι;;;;

παναγια μου..θα ερθω να την πλακοσω στις σφαλιαρες!!!!!!

Αφρο μια χαρα ειναι η σειρα...χαχαχα..εγω τελευταια...και καταιδρωμενη!!!

αντε ρε να γκαστρωθει και καμια αλλη ...

Καρολινακη μου τελειασ που εφτιαξε η φατσα σου...

αντε ρε συ...με το καλο τωρα να γινει εντελως καλα!!!!!

Λενα ποιο απο ολα τα αθλια τραγουδακια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

-ελα μπαμπη τι κανεις

-καλα γιαγια θα ερθεις σπιτι?

-που να ερθω ρε μαλακισμενο αφου δουλευω

-ελα γιαγιααααααα

-σκασε ρε παπαρι δε θα ερθω ακομα

-γιαγιααααααααααααα (κλαμα)

- α το μαλακιστηρι, ακου πως κανει. δωσε μου τη μανα σου ρε ηλιθιο γιατι θα σε σπασω στο ξυλο

:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:%-(%-(%-(%-( [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif] [smilie=violent1.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα οχι να γκαστρωθει καποια αλλη... η λενα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ναι ρεσυ αφρο ειναι ελλεεινο

τραγουδαει μια κοπελα (δε θυμαμαι ακριβως τα λογια)

κ λεει οτι χωρις εσενα ολα γυρω μου ειναι πορνο

βαλε μια περουκα πλατινενια

οπισθια λαστιχενια

ναμαστε ιδιες πιααααααα

τζαμπο αποκριαααααα :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

ελεος ελεος ελεοοοοοοοοοοοοος πια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε αυτη που τραγουδαει..να ντιθουν και δυο μαυροι...

μπλλιαχ

Λενακη εσενα ακριβως εννωουσα...

να γκαστρωθεις να γεννησεις φετος λεμε..το 11!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

αλλο ακουσα ...αλλα αυτο που λες ειναι πιο ελεινο !!!

αυτο που ακουσα τραγουδουσε αντρασ και ηταν σκυλαδικο τριτησ διαλογησ τραγουδακι και μεσεσ ακρεσ ελεγε οτι ειναι μια γιορτη που που δε υπαρχουν ηθοι και καντε οτι θελετε ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κ αυτο χαλια ειναι.. αλλα αυτο με την περουκα κλπ??????

πω πω τι να πω πια.. ο κοσμος δεν παει καλα

δεν παει καθολου καλα!!!!!

χρυσα να σουρθω αυριο για τσαι κ συμπαθειο?

σημερα το απογευμα εχω γυναικολογο.. αντε νε δουμε τι θα μας πει κ αυτος

μου ειχε κλεισει το ραντεβου ο καλος μου

εχει λυσσαξει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενιω ελα αυριο

θα παμε στην κοχεν την τεταρτη αμα ειναι

ελα να πουμε καμια χαζομαρα να περασει η ωρα

5 σχολαω

μαξ 5:30 ειμαι σπιτι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα οχι να γκαστρωθει καποια αλλη... η λενα!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σωστο το λενακι μας... =))=)) αντε δεν μπορω και να σε φτυσω..αφου δεν ειμαι εγκυος...

ελπίζουμε συντομα να χουμε ευχαριστα νεα μαιμουυυυυυυυυυυ μου!!!!!!!!!!!!!

το τραγουδακι δεν το χω ακουσει..αλλα απότι ειπατε...ειναι απαραδεκτο... :evil::evil:

την κανω κοριτσαρες μου...παω στο παπακι μου σε λιγακι...σας φιλω όοοοοοοοοολες...

ελπίζω αυριο να προλαβω το τρενακι ...γιατι σας εχω ικανες να μετεπιβιβαστειτε και σε αλλο βαγονακι.... :lol::lol:

σισσακι μου χαρηκα που σε ακουσα κοριτσαρα μου... :P:P και συγνωμη που δεν πηρα μετα...ξεχαστηκα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζα κ παλι!

Νατασα τι καλα?Πηγαν μπαμπας κ κορη να δουν τα αεροπλανα! :D

Χρυσα λυπαμαι πολυ για το παιδακι..Κριμα να μην εχει τη μανουλα του!Ελπιζω να γυρισει...

Αφρο ουτε εμενα μου αρεσε καμια γιορτη προ Αννυ!Για την ακριβεια σιχαινομουν αποκριες κ χριστουγεννα!

Τωρα μ'αρεσουν ολα!!!Ολες οι εποχες κ ολα τα πανηγυρια!Ειδικα απο περσυ την ανοιξη κ μετα(γτ πιο πριν ημουν "καπως")...

Δε θα ντυσεις τον Μανωλη?

Καρολινακι παραπονιαρικο τι κανεις???Πως περασες ΣΚ?

Πολυ χαριτωμενο το 'νινι"!!!!

Δημητρουλα στο τζαμπο μου αρεσε μονο μια αλλη πειρατινα κ μια κοκκινη...Τι ηταν δε θυμαμαι! :lol::oops:

Αλλα πηρα τη γοργονα γτ "γοργονακι" ηταν ενα απο τα αγαπημενα της υποκοριστικα τον 1ο χρονο!Και ειχε ωραια χρωματα...λαμε κ ουρες...μουρλια καρναβαλος!χαχαχαχαχα

Η Νατασα μου ειπε να παω στο elc!Βεβαια δεν ξερω τιμες...Δε θα εδινα πανω απο 30 ε μαξ...

25 εκανε αυτη...

Η Αννυ δεν κοιμηθηκε τελικα...Δε θα την κομισω σημερα/...Εχω πει μεχρι τις 4 θα προσπαθω!Μετα....

Γωγω δε θυμωνεις-δε θυμωνεις αλλα δεν ακους κ τιποτα...Οκ τ'αφηνω γτ με τον καιρο σε

εχω συμπαθησει παρα πολυ...Θελω μονο να πω οτι καμια μας δε σου λεει τιποτα για κακο σου...Κ νομιζω πως ολες(αντε σχεδον ολες) ειχαμε την ιδια αντιθετη αποψη με σενα!Δε λεω να τη συμμεριστεις!Απλα να

την ακουσεις με..ανοιχτα αφτια!!!!

σε φιλω κ ευχομαι παντα τα καλυτερα! :)

Μαγδα μου καλο ταξιδι!!!Μακαρι να μπορουσαμε να βρεθουμε...

Σε 2-3 βδ θα κατεβω μαλλον Αθηνα..Κριμα που δεν συνεπεσαν τα ταξιδια μας!

Θουλακι λιγη προσοχη κ θα στρωει το θεμα!

Φερσου στα μεμε σου σαν να πρωτοθηλαζεις!!!

Φιλια στα αγορια σου!Ειδικα στο μικρο με τα μαυρα κολλημενα κακα!!! :lol::lol: Αλλα κ στο "μεγαλο" με τον κωλο ενηλικα... =))=))=))=))=))=)) Αξεπεραστη εισαι!

α!Το Παντελης το θυμομουν αλλα δε θα ελεγα τιποτα!Το ανεφερε ομως η αδερφουλα σου οταν γεννησες κ...πηρα θαρρος!!!!! :P

Ολα καλα να πανε με τον μπαμπα!Στελνω ολη μου τη θετικη ενεργεια!

Λενα :shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted:

Πλακα κανεις?Θα'θελα τοοοοοοοοοοοοσο πολυ να την χτυπησω την ηλιθια...Μα τι γελοια γυναικα????????

Ναι το ακουσα..Με την...λολιτα! :twisted:

Φανταστειτε ποση ωρα γραφω!Απο το 1ο μνμ της Νατασουλας!!!χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα !

Εγω θα ανεβαινω ποτε ποτε σαν λαθρεπιβάτης :lol:

Μπράβο λε Θου μου ! Με συγκινησες και σε καμάρωσα με την περιγραφη τοκετου σου . Καλα αν ήμουν απο διπλα θα σου λεγα κανα "συγκεντρωωωωσουυυυ" (ξερεις εσυ :lol: ) αλλα και παλι τα καταφερες τελεια!!!

Σας διαβασα στα βιαστηκα γιαυτο δεν θα με παρεξηγησετε αν ξεχασω καμια .

Νατασσουλα περαστικά στην Ελενα !

Αναστασί τελικα τι θα ντυσεις την Αννη? Εμενα θελει να ντυθει πεταλουδα/νεραιδα , ειδε κατι ροζ φτερα και τα αγαπησε !!! Περισυ την ειχα ντυσει πριγκιπα βάτραχο και ρομπεν των Δασων ! χαχααχ Στο στοιχειο της παιδι μου κουτι της ηταν η στολη . Φετος θα ναι πραγματικος καρνάβαλος δεν ειναι στο στυλ της τα ροζουλια .

Γωγω ποτε γεννας ?? Δεν προσεξα και το τικερ ... Θα ειμαι για λιγες μερες Αθηνα στα μεσα του Απριλη . Προσεξε καλα , θα σου εμφανιστω φαντης μπαστουνι στην πορτα σου !!!! :lol:

Λενα αντε η επομενη εγκυμοσυνη που θα μαθουμε θα ειναι η δική σου ! Καλα δεν σχολιαζω για την πορνογρια .

Αθηναααααα ποτε θα τα πουμε ? Ξεκινησες και γυμναστηριο πουλακι μου ?

Πεθανα στα γελια πριν ... μου λεει ο αντρας μου οτι τη νυχτα εβηχα συνέχεια , σηκωνομαι σε καποια φαση καθομαι στο κρεβατι , λεω ενα "πεθαινω" και γυριζω απο την αλλη και κοιμαμαι ! χαχαχα Ειχαμε και τη μικρη μαζι και με χαιδευε η γλυκουλα μου !!!

Δεν μπορω να ποσταρω ολο γραφετε !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε σοβαρα τωρα...Μου ελειψες βρε Λαμπρινη!

παλιοτερα σε εβλεπα πιο πολυ στο φορουμ!!!!!

Γελαω κ με τις στολες που επιλεγετε με την μικρη αλλα κ με το 'πεθαινω" σου!χαχαχαχαχα

Τελικα...μαλλον γοργονα!Κατσε να τη δοκιμασουμε!Φανταζεσαι να ειναι κ αυτη μεγαλη? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lala..κοντεψα να κατουρηθω απο τα γελια με το πεθαινω...

και κυριως που μετα αλλαξες πλευρο!!!

μη μας ξεχνας....

εχεις καομα πολλα να δωσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ντυνεται καθε μερα νταρθ βειντερ (πολεμος το στρων) βαζει ενα κουτι στο κεφαλι και προχωραει :lol::lol::lol::lol::lol: εχει και πιζαμα απο κατω με τον εν λογο ηρωα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααχχααχ τελειος ο Μανωλακης !

Εγω παλι κοριτσια πεταω την σκουφια μου για γιορτες και τζερτζελο ! Παντα μου αρεσαν ολες οι γιορτες ειδικα Χριστουγεννα και αποκριες απο τις αγαπημένες μου . Θα ντυθω και γω μαζι με την φακη , περισυ απλα ειχα βαλει ενα καπελο σαν πασχαλιτσα , αλλα φετος θελω πιο πολυ !

Για πεστε τωρα γιατι δεν καταλαβα απο τα μισολογα τι τρεχει , τι λετε με τη Γωγω? Εγω ξερεις ψοφαω να στην λεω , καιρο εχουμε να αναψουνε τα αιματα !!! χαχαχχαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιατι καλε να αναψουνε τα αιματα...να αναψει καμια ψησταρια παιζει..πλησιαζει και τσικνοπεμπτη;;;;

εμεις χτες ντυθηκαμε..τιγρακια..βεβεια ειχαμε και ουρα..πολυ γελιο..φυσικα δεν ηθελε να τη βαλει τη στολη..το αλλο παιδακι ηταν ντυμενο σπαιντερμαν...

αλλα ειχε πλακα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία ωραία είναι, δεν μπορεί επειδή έχει αυτό το από πίσω ε?

αν το έβγαζες? και εγώ είδα κάτι ωραίες σήμερα για την μικρή αλλά ακόμη δεν πήρα, ανήκω στους αναποφάσιστους!!! :lol::lol::lol::lol:

όντως η βαφή δεν πέτυχε καθόλου!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::o:o:o:shock::shock::shock::?:?:?:roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ευχηθειτε μου μια γεννα σαν την παναγιωτα η σαν το παπακι .... :lol::lol::lol::lol: πολυ πολυ γριγορη .

ή σαν την δικιά μου: 23.45 έφτασα στο νοσ. και 0.09 γέννησα!!! :D ...και χωρίς ιδιαίτερο πόνο! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...