Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρες του βυζονυχτίου Νο34- Ετοιμάζω ταξίδι μοναχααα για


Recommended Posts

εγω νομιζω οτι την κολλησε ο κωστακης :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ερι πλακα στην πλακα βαλε βαμβακι στην βρυση να δεισ τι θα μαζεψει ....το εχω παθει απο σκουριασμενεσ σωληνωσεισ

εκανα ψητο κοτοπουλο...δεν ξερω με τι να το σωνοδεψω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 968
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την Πέμπτη θα κοψω και το ιντερνετ στο σπιτι.

συμπεθέρα να πηγαίνεις σε κανένα ιντερνετ καφέ να μας λες τα νέα οσυ μέχρι να φύγεις...αν θυμάμαι καλά φεύγεις στις 4 Μαρτη? :?:

Νατασσούλα περαστικά στην Έλενα κρίμα η καημενούλα, ο βήχας είναι και αυτός πολύ δύσκολος :( ....ο Μηχαλάκης τι κάνει που του πονούσε η κοιλίτσα? είναι καλύτερα? :?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ Ετη μου εγινε..

οσα εχουν "μπλαμπλα" θα τα μεταφρασω και θα στα στειλω

μονο αμα θες στειλε μου ενα ε-μαιλ γιατι θα ειναι το αρχειο σε word και θα ειναι καπως μεγαλουτσικο να σταλει με πμ

Αφρο με χητο κοτοπουλο εμενα μου αρεσουν πατατες φουρνου, η πουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να 'μαι πάλι! :D

Έρη, η παρεξήγηση λύθηκε! no hard fellings! ;) Aπλά επειδή έκανες παράθεση το δικό μας κείμενο, ήμουν σίγουρη ότι αναφερόσουν σ' εμένα! :? Γενικά... συμφωνούμε!! ;)

Αφροδιτούλα, περιμένουμε τα αποτελέσματα της καμπύλης; Άντε, να είναι τέλεια εύχομαι!!! Ξεκουράσου σήμερα όσο περ/ρο μπορείς!!! Πιες και κανά χαμομήλι, σύμφωνα με τη μαία μου, χαλαρώνει τη μήτρα!

Επίσης, ούτε εμένα μου αρέσουν οι απόκριες, αλλά φέτος αναγκαστικά... Θα πάρω κι εγώ στολή στη μικρή, γιατί έχουν γιορτή στο σχολείο!!! :lol: Αναστασούλι μου, αν βρεις, πες μου κι εμένα που να κατευθυνθώ... Μόνο τα jumbo σκεφτόμουν! :roll:

Φρανίτα, όλα να πάνε καλά με το εμβόλιο!!! :D Πω, πω, μπήκα σ' εκείνο το παμπάλαιο θέμα.... Τι mammy-εποχές ήταν αυτές... :? Εγώ πάλι τον πόνο μου έλεγα! Για εμβόλια μιλάγαμε, για θηλασμό-αλλεργίες έλεγα εγώ!!! :lol: Πονεμένο ζήτημα πάντως... Κι εγώ, όπως τα λες Anastacia μου... πέρασε και δεν ακούμπησε... :oops: Δεν πολυασχολήθηκα με το ζήτημα. :oops: Είχα ρωτήσει όμως την παιδίατρό μας και απλώς βασίστηκα στο ότι το είχε η ίδια ψάξει πολύ και είχε αποφασίσει να τα κάνει στα παιδιά της.... Κι ο Θεός βοηθός!!! :roll:

ΜαρίαΙωάννα... Πονεμένη ιστορία κι ο πεθερός κι η πεθερά και όλο τους το σόι, ε; :? Θες να έρθεις να μείνεις στην Αθήνα, για να ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ;;;; :lol::P Πλακίτσα! Πολύ σωστή σε βρίσκω κι αφού τα έχετε βρει με τον αντρούλη σου, μη δίνεις σημασία πια.... ;)

Ιουλία, έχεις γενέθλια, όντως; Χρόνια πολλά και καλά!!! :D:D:D Να ζήσεις, να τα εκατοστήσεις, να σε χαίρονται οι άντρες σου!!! :YMHUG:

Χρυσοκουμπαρούλα, χαίρομαι που είσαι καλύτερα σήμερα!!! Εύχομαι κάθε μέρα και καλύτερα!!! :D Πότε έχεις γιατρό εσύ;

Αργυρούλα, περαστικά! Πήγαινε σε κανένα γιατρό, δεν θα είναι κάτι σοβαρό, αλλά σ' έχει βασανίσει αρκετά αυτός ο παλιοβήχας, να σου δώσει κάτι να σε ανακουφίσει!!! ;)

natasoula, πολλά πολλά περαστικά στο κοριτσάκι σου! :x

Νατασούλι μου όμορφο, απόλαυσε την ηρεμία σου λοιπόν!!! :D Μπαμπάς και κόρη, πάνε στο αεροδρόμιο, μόνο για να δουν τα αεροπλάνα;;;; :lol: Τέλειο!!! :P Είναι κοντά σας τουλάχιστον;

Καρολινάκι, τα φιλιά μου!

Σισσάκι, περιμένουμε νέα απ' τη μανούλα σου; Βγήκε; Θα βγει σήμερα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιτσακη μου γυναικολογο εχω την παρασκευη

Σημερα εχουμε παιδιατρο..

αυριο θα παμε στην κοχεν για κρεβατι να δουμε για τον ΦΟΦΟ.

Αντε να δουμε τι θα ειναι και αυτο το νινι

εντωμεταξη πρεπει να ασχολιθω με τα χαρτια μου ..

τα εχω ολα πεταμενα σε μια κουτα και πρεπει να τα οργανοσω..γιατι τμετα θα χασω τον μπουσουλα

σας ειπα οτι πειναω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

03 Μαρτίου φευγω συμπεθερούλα μου, την αλλη Πέμπτη.

Το πρόβλημα με το νερό πρεπει να ειναι σε όλη την γειτονιά εδώ γιατι αρρωστησαν πραγματικά όλοι τοτε που αρρωστησαμε και εμείς.. Ααααχ, τι πίνουμε γαμώτο? :ymsick:

Ναι ναι Χρυσα μου θα σου στείλω το gmail μου. Σε χιλιοευχαριστώ. :-*:-*

Αυτη την εβδομάδα εχω να ανεβάσω 7 συνταγές επιτέλους! Ευτυχως που κάναμε το τραπέζι στα πεθερικά μου. Εχω να ανεβάσω απο τις 27 Γενάρη. :?

Εκανα μια ταρτα με σοκολάτα και κρέμα πορτοκάλι και παιδιά βγηκε πολυ καλή! Δεν έμεινε ψίχουλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ταρτααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

αχ γιατι δεν εμεινε να μου εφερνεσ ενα ......αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

πλακα κανω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τζαααααα ξαναηρθα...

Θουυυυυυυυυ πολυ συγκινηθηκα με την περιγραφη σου...όντως ηταν σαν να μουν εκει... ;);) περιγραφικοτατη...!!!!!!!!!!!και τελικα χωρις επισκληριδιο..ουαουυυυυυυ..εγω σ ε θαυμαζω!!!!!!!!!!! :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

προσωπικα ειμαι που μαι φοβιτσιαρα...εχω παρει και διαζυγιο ...με τους πόνους... :lol::lol: ευχομαι να ναι παντα ετσι ηρεμο το μικρο σου μπεμπουλινακι...με τα μεγαλα @@ :lol::lol:

Ιουλια μου χρονια πολλα κοριτσακι μου !!!!!! χιλιοχρονη και καθε ευτυχια....

Γιωτακι μου...αν και λιγακι καθυστερημενα :oops: να χαιρεσαι την ομορφη και ναζιαρα Κωνσταντινουλα !!!!!!! :ymparty::ymparty: να την καμαρωνεις μια ζωη....γερη και τυχερη στην ζωουλα της....ειστε μια πολυ γλυκια οικογενεια...και να μεινετε παντα ετσι!!!!!!!!! απλα οταν το θελησετε να μεγαλωσετε κατα ένα μελος...σε φιλω γλυκαααααα και ελπίζω να με διαβαζεις ε???????? :lol::lol::lol:

Σισσακι μου σου γραψα αλλα μαλλον δεν σ επρολαβα....θα σεπαρω τηλ.να τα απουμε... ;);) ελπίζω η μανουλα να βγει γρηγορα απο το νοσοκομειο και να ναι σιδερενια απο δω και περα!!!!!!!!!

Παπάκι μου να σου ζησει η κορουλα σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif] \:D/ \:D/ γερη να ναι μια ζωη...ευτυχισμενη ...και εσυ κοριτσακι μου να χεις καλη λοχεια...

Παναγιωτα μου τι κανετε ? τα μπεμπε...μικρο και μεγαλο καλα ε?να μου τα φιλησεις...

Αφρο σημερα δεν βγαινουν τα αποτελεσματα? αντε με το καλο....

Γωγακι μου τι κανεις? αντε σιγα σιγα θα χουμε και τα δικα σου γεννητουρια ε? ποτε ειναι η πητ?

αρτζι..περαστικα βρε συ...ελπίζω να σταματησει ο βηχας....ολα τα ανεχομαι ..λεμε τωρα...τον βηχα με τιποτα.... :twisted:

χρυσουλινι μουυυυυυυυυυυ γλυκο τι καλα που εισαι μι αχαρουλα σημερα....πωπωπωωωωω και ντεκαφ...μπραβο αγαπη μου....αντε ελπίζω απο δω και περα παντα τετοια...ο φοφο τι εχει μωλε ? κρυωσε? περαστικουλια...

Μαρακι μου ελπίζω ολα να πανε καλα...στεναχωρηθηκα γιατι απότι καταλαβα ο πεθερος είναι στη μεση ε? εσυ καλα κανεις και μιλας ομορφα ....ευχομαι το καλυτερο ...

νατασουλα μου...περαστικα στο κοριτσακι σου...

αναστασακι μου γλυκο που εισαι εσυ??????? η αννυ μας τι κανει?

λενακι μου γλυκο τι κανετε? ο ξανθος κουκλος μας?

Γιωτακο...με τον μαμ μαμ ταλιμπανακο που εισαι βρε ψυχη???????σε ψαχνω σε ποσα βαγονια :lol::lol: ελπίζω καλα μ ετην δουλεια...θα σ επαρω τηλ....

εμμμμμμμμμ με τοσα που πα για ολες σας..που να πω για την παπενια...δεν θα τα διαβασει και κανεις....θα ξαναρθω ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιτσακι μου σε τσεχασα μωλε... :oops: καλημερουδιαααααααααααααααααα κοριτσακι μου.... τι κανεις?

κοριτσια σχετικα με την παπενια σαν να βελτιωνονται λιγακι τα χαστουκακια που τρωγαμε... :lol::lol: και εχει πλακα της λεω θα ερθεις να δωσεις φιλακι στην μανουλα...(οταν την βλεπω βεβαια με κεφια ε???????? ;);) ) και με πλησιαζει το παπι μου....και με φιλαει και λεει μααααααα... :lol::lol: μιμειται τον ηχο που κανουμε ...θα τρελαθωωωωωωωωωωω...η κουκουβα...και το σκατουλι με κοροιδευει!!!!!!! λεω συχνα τον αντωνη...εδω και χρονια...νινι... :oops::oops: και ακους πολλες φορες μια γλυκια φωνουλα να φωναζει ...νινιιιιιιιιιιι.....πωπω πρεπει μαλλον να το κοψω...εχει που χει δυο μπεμπες ...!!!!!!!!!αλλα και εμεις εναν τον εχουμε.... :D:D χθες τον αγκαλιαζα και ερχεται τρεχοντας η παπενια...με παιρνει αγκαλια ...και απο ζηλια ...μου σκαει εκαι ενα δαγκωματακι ....

ερη μου τσεχασα και εσενα...πολλα πολλα φιλακια και καλο ταξιδι να χετε κοριτσακι μου...πλησιαζουν οι μερες ε?τα χετε ετοιμασει τ α περισσοτερα ?πως νοιωθεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου..Τι κάνετε;;;;;;;;

Εγώ καλά, το Ιωαννάκι κοιμάται, έφαγε επιτέλους σήμερα φασολάκια...Εγώ το πρωί είχα κατέβει στο ταμείο μου για τις άδειες..Αναρρωτική και τοκετού...Έπαθα σοκ...Μπήκα μέσα, οι μισοί φορούσαν μάσκες... :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:o Σκεφτόμουν μην κολλήσω τίποτα...Με βλέπει η γραμματέας του αρχίατρου που είχα πάει για τις άδειες και μου λέει "Σας παρακαλώ φορέστε μια μάσκα μην κολλήσετε τίποτα πουθ είστε έγκυος" και με εξυπηρέτησε επι τόπου...Μου έφτιαξε αυτή τα χαρτιά και τα πήγε στο γιατρό μόνο για υπογραφή.... :D:D:D:D:D

Ηρθα σπίτι και πλύθηκα με οινόπνευνα..., :?:?:?:?:?:?:?:?:?:? Φοβάμαι πολύ.... :?:?:?:?:?:?:?:?

Αναστασάκι ψηλέγκω αστο να πάει στο δίαολο το θέμα...Δεν θυμώνω ρε...Αυτό έλειπε..Απλώς έχουμε διαφορετικές αντιλήψεις..Γενικά όπως έχετε καταλάβει είμαι λίγο σκληρή...Δηλαδή είμαι της άποψης ότι αν κλάψει και λίγο, δεν παθαίνει τίποτα....Στην κόρη μου κάνω χάδια, έχουμε απίστευτη σχέση, αλλά δε θέλω να γίνει κακομαθημένη..Και με τα πολλά χαϊδεματα, νομίζω έτσι γίνεται.. :?:?:?:?:? Από τότε που έγινα πιο ελαστική μαζί της και δεν την αφήνω να κλαίει κλπ κλπ κλπ με έχει πηδήξει...Ό,τι γουστάρει, κάνει... :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll: Χθες το βράδυ μετά από 10 μέρες περίπου κοιμηθηκαμε χωίς την Ιω στη μέση (δεν ξύπνησε να με φωνάξει να την πάρω όπως κάθε βράδυ)..Και πραγματικά ξεκουράστηκα.....

Δεν παρεξηγώ όμως ρε...Προς Θεού...Δεν μπορούμε να συμφωνούμε σε όλα...Εδώ διαβάζω Παιδί και νέοι Γονείς και διαβάζω καμια περίεργη έρευνα και σκέφτομαι τι λένε οι μαλάκες.... :?:?:?:?:?:?:lol::lol::lol::lol::lol:

Αφρο πήρες τα αποτελέσματα;;;;;;;;

Ερη αλήθειααα;;;;; :o:o:o:o:o:o:o Αρρώστησε και η μανούλα;;;;; :shock::shock: Περαστικάααααααααααααααααα......

Μιτσάκι αντε να δείτε φύλοοοοοο....Γιο έχεις!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

:lol:

Χρύσααααααα μου όλα καλά;;;;; :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Φρανι ελπίζω να πάνε όλα καλά με τα εμβόλια...

Καρολ πως είναι το δερματάκι σου;;;;;;;;;;;

Νατάσααααααααα τέλειο το τρενάκι που εφτιαξες... :lol::lol::lol::lol:

Μαράκι ο πεθερός ζει σε άλλον πλανήτη ε;;;;;;; :lol::lol: Θεός!!!!!!!

Ιουλία χρόνια πολλά!!!!!!!Να τα εκατοστήσεις!!!!!Ο,τι επιυθυμείς!!!!!!Σύντομα με ενα μπεμπάκι στην κοιλίτσα... ;););););););) Αλήθεια τα πόσα κλείνεις;;; :roll::roll::roll::lol::lol:

Αρτζι να πας σε γιατρό ρε..Καιρό είσαι άρρωστη..Αντε περαστικούλια!!!!!

Η Θου που είναι σήμερααα;;;;; :?:?:?:? Θηλάζει;;;;;;; :D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε γιατι σκατε εσεισ με τα αποτελεσματα ? εγω και δεν κανω ετσι ...ξερω οτι μια χαρα θα ειναι .

οχι δεν τα πηρα ..δεν μπορουσα να παω ...

αχ με βλεπω να παιρνω ακομα ενα ντεπον με ποναει πολυ η λεκανη μου .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Ανεβαίνω κι εγώ! Αν και δεν πολυ-προλαβαίνω γιατί όπως λέει κι ο τίτλος...ετοιμάζω ταξίδι :D

Είμαι από χθες μόνη μου με τη Μαρκέλλα. Ο άντρας είναι Γερμανία κι εμείς φέυγουμε αύριο για Ελλάδα :ymparty:

Πάω να διαβάσω κανα νέο σας τώρα που κοιμάται!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα...

ιουλια χρονια πολλα ρε ψυχη κ απο δω..τα ποσα κλεινεις? :D:D

παντα ευτυχισμενη να εισαι..κ καλες διαδρομες

αααα

καλοταξιδο τρενακι....

ερη περαστικα ρε συ..πω πωω..περνε εμφιαλωμενα μεχρι να φυγεις..

αναστασια βαλε τι στολη που εχεις..ποτε δ εξερεις τι αναπτυξη που θα εχει

χρυσα τελεια που εχει συνελθει εεεστω κ λιγο

βενι τα φιλια μου

καρολ με το δερμα καλα?

γωγω ξεμπερδεψες τελικα με τι χαρτουρα?

αφρο ρε συ ταλαιοωρια σχετικα με το να μη μπορεις να περπατησεις..

μιτσακι βικυ φρα συμπεθερα λενα μπεμπουλης αργι κτλ φιλιαααααααααα

εμεις ειχαμε ησυχο βραδυ

το νινι ξυπνουσε συχνα αλλα δε εκλαιγε.ετρωγε κ κοιμοταν κ ετσι ο θοδωρης δε ξυπνησε ενιδαμεσα

ξυπνησε 8 παρα κ ηπιε γαλα μου.με ποναει τοσο πολυ..μαλλον ο μικρος μου τα ερεθισε κ ο μεγαλος μου ξυνει πληγες..

μετα ξυπνησε κ το νινι κ το θηλασα κ κλαααααααααααααααμα ο θοδωρης..ηθελε κ αυτος...

φυσικα δε εδωσα..τον πηγαμε παιδικο..

πιο μετα θα μας ερθει...

καλε κοριτσα..οσες εχετε ικα..μετα τη γεννα παμε στο ικα κ πληρωνομαστε για τις 63 μερες μετα το τοκετο..

οκ?παμε κ οαεδ για ενα επιδομα..δε θυμαμαι πως λεγετε?θυμαστε?κ ποτε παμε??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜαμαΘούλ!!! Γύρισες!!!!

Τι ωραία ιστορία! Σαν να περιγράφω την γέννα με την Ιλιάνα! Και εγώ όταν είχα διαστολή 10 φώναζα για καισαρική!! Ήμουν ενημερωμένη και ήξερα ότι επισκληριδιος δεν γίνεται με τέτοια διαστολή!!!! Μόλις γέννησα, θήλασα, σηκώθηκα και έκανα το μπάνιο μου και μετά τσάκισα μια πίτα γύρο!

Γέννησε και το παπάκι; Τι νέα;

Εγώ πήγα γυμναστήριο και τώρα θα κοιμηθώ γιατί ο μάγκας έχει εφημερία σχεδόν όλη την εβδομάδα και πρέπει να είμαι ξεκουραστη!!!

Φιλιά σε ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουθου παμε στον ΟΑΕΔ για να παρουμε τα υπολοιπα λευτα απο τα επιδομαδα για να συμπηρωθει ετσι το ποσο που θα επαιρνες αμα δουλευες

Ναι ειμαι ακλυτερα δεν εχω παραπονο..μακαρη να στυνεχισει ετσι

Αθηνα τελεια!!!!

Ακου εφημερια ολη την ευδομαδα..ουααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia saaaaas!!!

Σας γραφω ενα γρηγορο για να...Προλαβω.... :P ...Μην τυχει να

παρει καμια σας γυμναστηριο για τον Παντελη της Θουλιτσας!ΠΡΟΛΑΒΑΑΑΑ!χαχαχα

Και μομπιλ για την γατουλα(πως θα την πουμε ωρε Νατασα???)!!!

Και στολη γοργονας για την Αννυ!!!!! :lol::lol::lol::lol: Η αλλη παει για του χρονου κ ελπιζω να ψηλωσει αλλα να μη μεγαλωσει ο σκεμπες! :lol:

Θα επανελθω για σχολια οταν κοιμηθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα μανούλες

Σήμερα από το πρωϊ δεν έφαγε τίποτα η Έλενα εκτός από 100ml γάλα και ο βήχας συνεχίζεται…..

Ιουλία πολύχρονη φιλενάδα να τα εκατοστήσεις και να χαίρεσαι την όμορφη οικογενειά σου

Θου μπράβο ρε θηρίο αφού άντεξες χωρίς επισκληρίδιο ούτε να το σκεφτώ δεν θέλω

Αργυρώ ο Μιχάλης μια χαρά είναι, η παιδίατρος μας είπε ότι πιθανόν να ήταν κάποια ίωση που την πέρασε πολύ ελαφριά και δεν εκδήλωσε τίποτα

Έρη περαστικά στην μανούλα σου

Νατάσα ξαναείδες αίμα στην μικρή?

Παναγιώτα όλο θέλω να σε ρωτήσω και το ξεχνάω, θα πας τελικά τον Απρίλιο για δουλειά?

Αναστασία από πού πήρες τελικά στολή?

Εγώ έχω μια γουϊνι από τον Μιχάλη που φοριέται άνετα και σε κορίτσι και μια χίπισσα αν γίνουμε καλά και πάμε πουθενά θα δώ τι θα βάλουμε αν και η Έλενα που τις είδε έδειξε σαφή προτίμηση στον γουίνι, εμένα πάλι μου αρέσει η χίπισσα

Τα φιλιά μου σε όλες τις συνεπιβάτισσες

:x:x:x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε δε πας καλααααααααααααααααα =))=))=))=))=))=))=))=))

μα εισια τρελη???????????????????ω ναι εισαι..

δε εχω λογιααααα :|:|:|:oops::oops::oops:

μα παντελη????????αποτομο με ηρθε.. :lol::lol::lol::lol::lol:

δε σα ς ειπα..μπηκε ο μπαμπας μου μεσα..αυριο θα το κανει..ειναι σοβαρα τα πραματα λογω καρδιας

ευχομαι ο θεος να βαλει το χερι του

αθηνααααααα

εχω να σε πω οτι σε θυμηθηκα πολλες φορες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νατασουλα περαστικα σας ρεεεεεεεεε

εμεας ο σταθμος μας δε θα κανει παρτυ μασκε :twisted::twisted::twisted:

νευριασα τοοοοοσο

εχω στολη(με πηραν δηλ)μικυ μαους κ δε θα τη βαλουμε πουθενα

ε για το νινι λεω του χρονου..οχι σε 2 χρονια λαθος

απορια..καλε γτ ολες γελασατε μ τη περιγραφη μου/. :roll::roll::roll:8-)8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε θουθου...δε θα το βγαλετε Παντελη;;;..η Σωσω ετσι μας ειπε!!!!!

Γιατι αραγε ρε τρελη..μονο εσυ μπορουσες να κανεις τετοια γεννα!!!

Αντε Γωγω Μιτσκη Αφρο....γεννηστε να παιρνουμε σειρα..

Γωγω μια γενα σαν της Θου να εχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!! αι γκετ ον μποαρντ!!

μιτσακι πως παει η κοιλιτσα??

καρολινακι πως εισαι? υποθετω οτι σταματησες τα πηλινγκ ε?

χρυσα κριμα ειναι το παιδακι, τι φταιει το καημενο.. αλλα κανεις δεν ξερει πως τα φερνει η ζωη..

αφροοοο τριψε κοιλιτσα για μενα!!!

συμπεθερα τι κανεις αγαπη? κλωτσαει η μπεμπουλα??? τριψε κοιλιτσα κ εσυυυυυυυ

νατασα λαβι εχει πορωση με τα αεροπλανα η ειρηνη?? :lol::lol: κ ο αναστασης τρελαινεται!

τεεεεεεεεεελειο το τρενακι!!!!!!!! :mrgreen:

ιουλια σουμαχερ χρονια πολλα κοριτσι μου!! να μεγαλωνεις κ να ομορφαινεις κ εσυ κ μαζι σου κ οι αντρες σου :lol::lol::lol::lol: φιλακια!!

ερη κανε αυτο που λεει η αφρο, το εχω κανει κ εγω κ μονο κροκοδειλους δε μαζεψε! :o

πω πω η ταρτα σοκολατα με κρεμα σοκολατα πρεπει να ειναι ΚΟΛΑΣΜΕΝΗ!!

περαστικα σας!!

αναστασι μου λειψες! δεν πηρα την εβδομαδιαια δοση μου :lol:

νατασουλα περαστικα στην ελενα, αντε να γινει καλα μας λειψατε! ο αναστασης ολο ναλη κ ναλη φωναζει (μιχαλη) :lol::lol::lol:

θουλη ολα καλα να πανε με το μπαμπα σου ευχομαι..

ξεχασα καμια?? ελπιζω οχι..

σημερα - τι πρωτοτυπο - παλι τσακωθηκα στο σχολειο :lol::lol: μα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα :lol::lol::lol:

τις προαλλες ειδαμε μια γνωστη του τολη απο μια παλια του δουλεια

ειναι 55 χρονων τα ειχε επι 12 χρονια με εναν παντρεμενο :shock: κ πεθανε απο καρκινο πριν καμια 20αρια μερες. αυτη εχει ενα εγγονακι απο την κορη της, η οποια θελει να χωρισει, αυτη δηλ μενει στη μαμα της κ ο αντρας της στη μανα του. το παιδακι ειναι 2.5 χρονων

ε οπως συζητουσαμε με ατυη τη γνωστη μας ελεγε για τον μικρο τον μπαμπη τι ειναι πολυ εξυπνος αλλα κ πολυ βρωμοστομος (τι λεξη) κ οτι χτυπαει πολυ τα αλλα παιδακια

παιρνει λοιπον την κορη της τηλεφωνο να ακουσουμε τον μικρο σε ανοιχτη ακροαση

-ελα μπαμπη τι κανεις

-καλα γιαγια θα ερθεις σπιτι?

-που να ερθω ρε μαλακισμενο αφου δουλευω

-ελα γιαγιααααααα

-σκασε ρε παπαρι δε θα ερθω ακομα

-γιαγιααααααααααααα (κλαμα)

- α το μαλακιστηρι, ακου πως κανει. δωσε μου τη μανα σου ρε ηλιθιο γιατι θα σε σπασω στο ξυλο

περιττο να σας πω οτι την ακουγα κ ειχα ΠΑΓΩΣΕΙ! ειχα παθει σοκ!! :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα ευχηθειτε μου μια γεννα σαν την παναγιωτα η σαν το παπακι .... :lol::lol::lol::lol: πολυ πολυ γριγορη .

χρυσα λαθοσ η σειρα ειναι γωγω ,αφροδιτη, μιτσακι,χρυσα 8-)

θουλη εγω δεν γελασα καθολου ....ισα ισα με πανικοβαλλες !!!! :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock:

καλα το μικρο εχει βρωμοστομα η αυτην η φοραδα ????? :o:o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρθακι μου...καλουτσικα ειναι το δερματακι ...φυγαν οι πολλοι... μικροι παλιοεπισκεπτες :lol::lol: (σπυρακια) και εχουν μεινει μονο οι κοντινοι συγγενεις...!!!! :D :D αχ αντε να το ριξω και λιγο στο αστειο ..δεν θα σκαω γάυτα... ;);) θα παω την πεμπτη να με δει ο γιατρος μου...

εσυ κοριτσακι μου τι εχεις ? σε πληγωσε το νινακι στις θηλες? υπομονη βρε αγαπημου...δεν βαζει ς καμμια αλλοιφουλα να σε βοηθησει λιγακι...? ρωτα τις πιο εμπειρες ..εγω δεν θυμαμαι καθολου πως λεγοταν μια αλοιφη που βαζα και με ειχε βοηθησει... :oops:

ο ντοντος πως το χει παρει με τον μικρουλη του αδελφουλη??????ζηλευει ε?

μπραβο που ναι ησυχος και κοιμαται το μπεμπε...πτου πτου θουυυυυυυυυυυ μου... να ναι παντα ετσι..υπναρουδικο και φαγανουλικο...

ο μπαμπακας τι επαθε? ευχομαι να πανε όοοοολα καλα.....

γωγακι μου γλυκο... ειναι λιγο καλυτερα....η μουριτσα..ευχαριστω αγαπη μου για το ενδιαφερον... :-*:-* αντε ελπίζω να σε δω απο κοντα πριν γεννησεις...κανονιστε καμμια μαμαδοσυναντηση μωρε...αφρο,παναγιωτα,γωγω....και οποια αλλη μπορει...

χρυσουλι μουυυυυυυυυ φιλακια...

αναστασακι μου,μαγδα μου...σμουτςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς

αφρο σε επιασε παλι η λεκανη ε? υπομονη κοριτσαρα μου....ελπιζω να περασει...οσο μπορεις ξαπλωσε και ξεκουρασου...οσο για τα τορτελινια ελπίζω να πετυχουν οπως και με το ψαρακι.... ;);)

αθηνα...τι κανουν τα κουκλακια σου?

ξαναγραφω....αφου ολο παω να πατησω και βλεπω και αλλα και αλλα.... :lol:

λενακι μου καλυτερα ειναι η μουριτσα μου...ευχαριστω και εσενα που ρωτας...εννοειται θα το σκεφτω παααααααααρα πολυ πριν ξανακανω πιλινγκ.... ;);) αχ ειστε πολυ γλυκιες..... :x:x:x:x όλες!!!!!!!!!!!! ρε κοριτσακι εμεινα ετσι :o:o:o:o μάυτα που ειπες....ειναι δυνατον γιαγια να εκφραζεται ετσι?????????????????????αισχος.... :twisted::twisted::twisted: απιστευτη...δεν θελω να πω κατι αλλο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ το ξέχασα καλέ, ΙΟΥΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ! [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Νατασούλα περαστικά σας πιστευω απο εδώ και πέρα να γινεται ολο και καλύτερα. Δεν πειράζει αν δεν τρώει, αναρρώνει..

Αφροδίτη, Αργυρώ, Παναγιώτα, Αθηνά, ΤαοΤαο, Αναστάσι, Χρυσα, Γιώτα, Λένα, Βενι, Νατάσσα, Σισσυ, Καρολ, Αναστασία, Μάγδα, Γωγώ, Βικυ, Μητσάκι, Αννα τα φιλιά μου σε όλα τα κορίτσια! :x:x:x:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
    • Κορίτσια μου σας χιλιοευχαριστω για τις απαντήσεις σας. @Rena92 δεν ήξερα ότι είχα την επιλογή να πάω σε αυτή την κλινική κ να ζητήσω στο άσχετο να μου κάνουν υπέρηχο!!! Αν αύριο ξανασηκωθω έτσι θα πάω εκεί.. σήμερα δυστυχώς πρέπει να φύγουμε εκτός Θεσσαλονίκης για μια υποχρέωση κ θα γυρίσουμε αργά το απόγευμα...μπορώ κ τότε να πάω?? Με εχει φάει η αγωνία αν κ βαθιά μέσα μου λέω ότι όλα είναι καλά... Όμως επειδή στην πρώτη εγκυμοσύνη δεν είχα κανένα σύμπτωμα ούτε καν στήθος ,δεν μπορώ να συγκρίνω... Τώρα εκτός από το στήθος δεν έχω τίποτα άλλο. Τώρα που έχασα κ αυτό πανικοβλήθηκα
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...