Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες απο Μυτιληνη


Recommended Posts

Καλημερα κουκλες!!! Πραγματικα Νατασουλα και Κατερινακι στεναχωρηθηκα πολυ με αυτα που διαβασα για τα μωρακια σας. Η Παναγιτσα να τα εχει κοντα της τα αγγελουδια σας.Εσεις που ειστε απο αλλο μερος της Ελλαδας ειναι ευκολο να πατε αλλου να γεννησετε. Για μενα που ειμαι Μυτιληνια ειναι σαφως πιο δυσκολο. Δεν εχω δικο μου σπιτι ουτε σε Αθηνα ουτε σε Θεσσαλινικη. Οποτε κανω το σταυρο μου που πηγαν ολα καλα με τον Ορεστακο μου και ευελπιστω να πανε καλα και στο επομενο διοτι θελω δυο παιδακια.

Νατασσα μου αυτες τις μερες ειναι αρρωστουλης ο μπεμπης μου. κανουμε μασκες και παιρνουμε αντιβιωση. Ελπιζω μεχρι τις αποκριες να ειναι καλα και να καταφερουμε να ανταμωσουμε τα καρναβαλακια μας :lol::lol::lol: Αυριο θα τον δει ο γιατρος. Ιουνιο ειναι γεννημενος ο δικος σου??? Εμενα 24 Αυγουστου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 191
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νατασσα μου αυτες τις μερες ειναι αρρωστουλης ο μπεμπης μου. κανουμε μασκες και παιρνουμε αντιβιωση. Ελπιζω μεχρι τις αποκριες να ειναι καλα και να καταφερουμε να ανταμωσουμε τα καρναβαλακια μας :lol::lol::lol: Αυριο θα τον δει ο γιατρος. Ιουνιο ειναι γεννημενος ο δικος σου??? Εμενα 24 Αυγουστου...

Καταρχην περαστικα σας. Σε ποιον γιατρο πας τον κουκλο σου?

Εμενα ο πριγκηπας μου γεννηθηκε στις 2 Ιουνιου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε!!! Στον Ψυχα τον πηγαινω,εσυ???Μενετε μεσα στην πολη???Εμεις στο Σκοπελο.Ειναι το μεγαλυτερο απο τα εξι χωρια της Γερας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε!!! Στον Ψυχα τον πηγαινω,εσυ???Μενετε μεσα στην πολη???Εμεις στο Σκοπελο.Ειναι το μεγαλυτερο απο τα εξι χωρια της Γερας.

Εγω τον παω στην Ψυρουκη. Εισαι ευχαριστημενη απο τον γιατρο σου?

ΜΕσα στην πολυ, στη Χρυσομαλλουσα.

Ποσο μακρια ειναι απο την πολη το χωριο σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστημενη ειμαι. Ειναι πολυ εμπειρος διοτι ειναι τριαντα χρονια γιατρος. Το χωριο μου ειναι 25 χλμ απο τη Μυτιληνη.Περιπου μιση ωρα με το αυτοκινητο.Η δικη σας η γιατρος ειναι καλη??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δικη σας η γιατρος ειναι καλη??

ΚΑι εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη. ΜΕχρι στιγμης συμφωνω με οτι μου μου προτεινει, υποστηριζει και τον θηλασμο.....

Ολα καλα λοιπον.

Ο μπεμπακος ιωση εχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ιωση εχει αλλα ευτυχως το καταλαβαμε εγκαιρα και αποφυγαμε τα χειροτερα.Ο αντρας μου σημερα εχει υπηρεσια και ετσι θα ερθει η μαμα μου να μεινει μαζι μας.Ο αντρας σου ειναι εποπ η αποπ σχολη???Ο δικος μου ειναι απο ΣΜΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τυχερουλα. Οταν ο μπαμπας μας εχει υπηρεσια μου λειπει ακομη περισσοτερο η μαμα μου.......

Απο ΣΜΥ ειναι. Πως τον λενε? Μηπως γνωριζονται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που ειναι σημερα τα αλλα τα κοριτσια μας?

Η Νατασσουλα πηγε αραγε σινεμαδακι?

Η Ποπη ...?????

Κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααααα ελατε στην παρεα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο αντρούλης της Νατασουλας παιζει μπαλα σημερα(ειναι και ποδοσφαιριστης τρομαρα μας)και να δουμε ποτε θα γυρισει και αν προλαβουμε να παμε.Εχω ορεξη κοριτσια αλλα πηρα χτες τηλέφωνο στο σινεμα και μου ειπαν παιζει ενα παιδικο,ενα κοινωνικο με τον κλιντ ιστγουντ και ενα περιπετεια στυλ μπατμαν.Δεν πολυενθουσιαστηκα αλλα δεν ξερω...ηθελα καμια κωμωδια ρε σεις να γελασει το χειλακι μας :D .Θα δουμε... :-?

Τον γιατρο τον συστηνω να πατε κλειστε ραντεβου πρωτα αλλα εγω δεν εκανα κατι σπουδαιο,κολπικο του εδειξα τις εξετασεις μου και το συζητησαμε.Δεν βιαζοταν,εξηγουσε τωρα τι εμπειρια εχει δεν ξερω αλλα στο αλεξανδρας εχει αρκετο κοσμο :shock::shock::lol: .

Για τους παιδιατρους θα σας πω μια φιλη με μικρο κοριτσακι 2 χρονω,ειχε τον ψυχα.Περσι το μωρο κρυωσε και ολο τις εκανε μασκες και μασκες και μασκες και τον άλλαξε και πηγε στη Γυναικα.Μου ειπε οτι ειναι καλος γιατρος,εμπειρος αφου και αυτη αυτον ειχε οταν ηταν μωρακι :lol::lol: αλλα την πειραζε οτι ειχε εμμονη με τις μασκες και εδινε ευκολα αντιβιωση αν θυμαμαι καλα :-? που αυτη δεν ηθελε να δωσει.Η γυναικα της φανηκε με πιο μοντερνες αποψεις και την κρατησε.Ξερετε ομως ο γιατρος ειναι προσωπικη υποθεση ;) Οπως με τον γυναικολογο εξαρταται τι ζητας ;) .Αυτα που λετε περαστικα και στον μπεμπη και δεν πειραζει καλα να γινει μόνο!!Μην το αφηνεις να παιξει με άλλα μωρα πολυ αυτες τις μερες να συνελθει γρηγοροτερα1Φιλακια κουκλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε Νατασουλα!

Με τη νικη ο συζυγος!!!!!!!!! Αληθεια... ειπαμε τι επαγγελεται? Μηπως ειναι και αυτος στρατιωτικος?

Εγω οσον αφορα τους παιδιατρους το εψαξα λιγακι, επειδη δεν ειμαι απο εδω. Και ακουσα για την Ψυρουκη πολυ καλα λογια και γι αυτο την επελεξα. Για τους αλλους ολο και κατι αρνητικο μου ελεγαν ..... αλλα οπως ειπες και εσυ ειναι αναλογα με το τι ζητας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο αντρουλης μου ειναι ποδοσφαιριστης :lol::lol::lol: Χθες επαιζε μπαλα.Ελπιζω αυριο που θα παμε στο γιατρο να μη μας πει να συνεχισουμε τις μασκες γιατι το λυπαμαι το καημενο.

Κατερινα μου ρωτησα τον αντρα μου για τον αντρα σου και μου ειπε οτι τον θυμαται.Ποσο χρονων ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και ο αντρουλης μου ειναι ποδοσφαιριστης :lol::lol::lol: Χθες επαιζε μπαλα.Ελπιζω αυριο που θα παμε στο γιατρο να μη μας πει να συνεχισουμε τις μασκες γιατι το λυπαμαι το καημενο.

Κατερινα μου ρωτησα τον αντρα μου για τον αντρα σου και μου ειπε οτι τον θυμαται.Ποσο χρονων ειναι??

Και ο δικος μου ειναι αθληταρας. Ειναι στην ομαδα του πινγκ πονγκ. Μηπως πρεπει και εμεις να αρχιζουμε να χτιζουμε τα κορμια μας???????????

Αντε το χρυσουλι μου να τις σταματησει....

Ειναι 33 χρονων ο αντρουλης μου. Γεεεεεεεεεεεερασε τωρα που το σκεφτομαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου,πριν ενα μηνα περιπου πηρα ηλεκτρικο διαδρομο στο σπιτι και προσπαθω να ανεβαινω οταν βρισκω ευκαιρια. Ευτυχως εχουμε μεγαλο σπιτι. Αντε καλε που γερασε ο ανθρωπος :lol::lol::lol: Τοτε ο δικος μου τι εκανε???Ειναι Μυτιληνιο ο αντρας σου η ειστε με μεταθεση εδω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι Μυτιληνιο ο αντρας σου η ειστε με μεταθεση εδω???

Οχι γλυκουλα μου, απο την Βεροια ειμαστε και οι 2. Με μεταθεση απο τον Αυγουστο του 2008

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω καλη μου να παρει συντομα μεταθεση και να πατε στον τοπο σας.Ειναι δυσκολα να εισαι μακρυα απο τους δικους σου.Ειστε πολλα χρονια παντρεμενοι?Εμεις εναμιση χρονο.22 Αυγουστου 2009 παντρευτηκαμε και 24 Αυγουστου 2010 γεννηθηκε το αστερακι μας :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω καλη μου να παρει συντομα μεταθεση και να πατε στον τοπο σας.Ειναι δυσκολα να εισαι μακρυα απο τους δικους σου.Ειστε πολλα χρονια παντρεμενοι?Εμεις εναμιση χρονο.22 Αυγουστου 2009 παντρευτηκαμε και 24 Αυγουστου 2010 γεννηθηκε το αστερακι μας :):):)

Ειναι πολυ δυσκολο να εισαι ΜΟΝΗ ΚΑΤΑΜΟΝΗ μεσα στους ξενους.... χωρις κανεναν για ωρα αναγκης.

ΠΑντρευτηκαμε 24 Μαϊου 2009 και ο μικρος γεννηθηκε 2 Ιουνίου 2010

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote name='"

Ειναι πολυ δυσκολο να εισαι ΜΟΝΗ ΚΑΤΑΜΟΝΗ μεσα στους ξενους.... χωρις κανεναν για ωρα αναγκης.

ΠΑντρευτηκαμε 24 Μαϊου 2009 και ο μικρος γεννηθηκε 2 Ιουνίου 2010[/quote']

Εχεις πλυ δικιο οντως ετσι ειναι και εγω ετσι αισθανομαι.Αφου λεω αν μεινω εγκυος και μου επιβαλλουν ξαπλα ποιος θα μας μαγειρευει?ξερετε ειναι σημαντικο προβλημα... :-?:-?

Εμενα οχι δεν ειναι στο Στρατο οικογενειακα χτιζουν σπιτακια,πλακακια,καλοριφερ,σκεπες ολα τα συναφη καταλαβαινετε...Δυσκολη δουλεια και πολυ κουραστικη..Αλλα του άντρα σας νομιζω εχει πολυ ψυχολογικη κουραση και νευρα πεφτω μεσα??? ;);)

Πως ειναι στο στρατο με αυτη την κατασταση στην Ελλαδα??εχουν αλλαξει τα πραγματα και εκει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια μου. Ειμαι πολυ χαρουμενη. Πηγαμε το μωρο στο γιατρο και δοξα το Θεο του περασε η ιωσουλα και ετσι σταματαμε τα φαρμακα. Μου εφυγε ενα βαρος. Τωρα κοιμαται μαζι με το μπαμπα του και εγω μπηκα να δω τι κανετε.

Νατασσα μου εμενα ο αντρας μου μια χαρα ειναι στο στρατο.Εχει σχεδον 20 χρονια υπηρεσιας και δεν ζοριζεται ιδιαιτερα.Η δουλεια του δικου σου ειναι οντως πολυ κουραστικη.Εγω θα επιστρεψω στις 20 Ιουλιου στη δουλεια. Εχω και ακομα να χαρω τον Ορεστακο μου :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

[quote=

Εμενα οχι δεν ειναι στο Στρατο οικογενειακα χτιζουν σπιτακια,πλακακια,καλοριφερ,σκεπες ολα τα συναφη καταλαβαινετε...Δυσκολη δουλεια και πολυ κουραστικη..Αλλα του άντρα σας νομιζω εχει πολυ ψυχολογικη κουραση και νευρα πεφτω μεσα??? ;);)

Πως ειναι στο στρατο με αυτη την κατασταση στην Ελλαδα??εχουν αλλαξει τα πραγματα και εκει???

Δυσκολη δουλεια κανει ο αντρουλης σου Νατασσα. Εξαρταται απο τον καιρο, απο την οικονομικη κατασταση μας και κουραστικη.

Απ' οτι εχουμε καταλαβει για τα καλα, εχουνε αλλαξει τα πραγματα οσον αφορα τα χρηματα. Κοπηκαν καποια επιδοματα...... Γενικα ειναι λιγο μπαχαλο ο στρατος αλλα τι να κανουμε, αυτος μας δινει "ψωμι"!!!

Πηγαμε το μωρο στο γιατρο και δοξα το Θεο του περασε η ιωσουλα και ετσι σταματαμε τα φαρμακα.

Μπραβο Ελενα. Χαιρομαι πολυ που ειστε καλα. Αντε να μην ξαναρρωστησει κανενα παιδακι, κριμα ειναι τα πουλακια μου να ταλαιπωρουνται....

Σημερα γνωριστηκαν οι αντρες μας. Αντε να ανοιξει ο καιρος να συναντηθουμε ολοι μαζι :):):)

*****************************************************************************************************************

Κριμα που σημερα βρεχει... Ελεγα να πηγαινα μια βολτιτσα στην αγορα, για μερικα ψωνια και να ξεσκασω λιγακι..... Ελπιζω μεχρι το απογευμα να σταματησει και να μην το αναβαλλω.

Φιλακια σε ολες σας.

Πηνελοπη που εισαι???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινα μου. Με πηρε τωρα ο αντρας μου και μου ειπε οτι συνανατηθηκαν με το δικο σου.Ναι μωρε να ανοιξει ο καιρος να συναντηθουμε ολοι μαζι. Να γνωριστουν και τα μωρουλινια μας :P:P:P Η περιοχη που μενουμε ειναι πολυ ωραια οταν ανοιγει ο καιρος.

Πηνελοπη πολυ δουλεια επεσε στο κομμωτηριο και χαθηκες???

Νατασουλα πηγατε τελικα σινεμα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Κατερινα μου. Με πηρε τωρα ο αντρας μου και μου ειπε οτι συνανατηθηκαν με το δικο σου.Ναι μωρε να ανοιξει ο καιρος να συναντηθουμε ολοι μαζι. Να γνωριστουν και τα μωρουλινια μας :P:P:P Η περιοχη που μενουμε ειναι πολυ ωραια οταν ανοιγει ο καιρος.

Ωραια. Αν εχει καλο καιρο τωρα που ειναι και αποκριες και βολεψει να βρεθουμε και να ντυσουμε και τα παλικαρακια μας, να χαρουνε και αυτα λιγο. Εμας ο δικος μας περα απο τους γονεις του δεν βλεπει και πολυ κοσμο.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικο ειναι μωρε το μωρακι σας να μην βλεπει πολυ κοσμο εδω αφου ειστε μονοι σας. Θα σου στειλω με πμ το κινητο μου για αν μπορουμε να κανονισουμε. Στειλε μου και εσυ το δικο σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...