Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τελος φεβρουαριου!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

κρίμα Λιτσάκι μου,χαίρομαι όμως που δεν σε έχει πάρει από κάτω. όπως λες , μπορεί ο Μάρτιος να είναι τελικά ο μήνας σου.

cuando την Τρίτη είναι η μέρα σου ε;Θα κάνεις χοριακή;

Ρενάτα και εσύ την Τρίτη ε;

Σας εύχομαι τα ομορφότερα αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν δεν ερθει αυριο..την τριτη τεστ..και μετα γιατρο..χοριακη κλπ..δεν μου κανουν εδω χοριακη αμεσως..εκτος αν κανω εγω..φοβαμαι ομως οτι απλα θα ερθει αυριο.. :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αισιοδοξία θέλω.Και γιατί να έρθει;Τρόπους δεν έχει;Αφού δεν την θέλουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Να σκέφτεσαι θετικά cuando,παίζει σημαντικό ρόλο!!!!και θα δεις που θα έρθουν τα καλά νέα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΑΝΤΡΟ Κ ΠΕΝΑΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΙΣ ΘΕΤΙΚΕΣ ΧΩΡΙΑΚΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΙΝ ΜΟΥ ΣΤΕΡΝΑΧΩΡΙΕΣΕ!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!ΜΕΡΕΝΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΕΑ ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ?ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γελαω πολυ που με λες κουαντρο...χαχαχαχα....να σαι καλα μυριαμ..!!!πως πας εσυ;ενταξει εξαφανιστηκαν τα καφε υγρακια;ολα καλα ευχομαι...εμ..εγω φοβαμαι λιγο οτι αυριο θα τη δω την ακατανομαστη γιατι δεν εχω συμπτωματα καθολου....αλλα οκ :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsares ti kanete cuando mou sou eyxomai ola na pan kala kai na mas anakoinoseis eyxarista!kai esi to idio penata perimeno ta nea sas koritsares ante thelo na kokkiniso ti lista mou!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια,

cuando άφαντη ακόμα η κυρία!!!!!Διάβασα ότι έκανες τεστάκι και ήταν αρνητικό.Και εγώ είχα κάνει στον μικρό 2 και ήτανε αρνητικά και μετά από 2 μέρες θετικο , οπότε δεν λέει τίποτα αυτό.Όπως είπαμε θετική σκέψη!!!!!!!!!!!!!

Βρε κορίτσια εγώ έχω κατά διαστήματα πόνους χαμηλά αριστερά , σαν βάρος από την μέρα της "υποτιθέμενης" ωορρηξίας,αλλά αν επρόκειτο για μωράκι είναι πού νωρίς να τα έχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν μόλις τώρα κοιτούσα πότε περιμένω.Ακριβώς την ίδια ημερομηνία το 2009 ανακάλυψα ότι ήμουν έγκυος στον Δημητράκι μου και θυμάμαι ότι ήταν Καθαρά Δευτέρα (ήμασταν μαζεμένοι) και το ανακοίνωσα στους δικούς μου (οι οποίοι δεν με είχανε πιστέψει γιατί ακόμα είχα μόνο μία μέρα καθυστέρησης) και την Τρίτη είχα πάει για χοριακή για να σιγουρευτώ (η οποία είχε δείξει 275 μονάδες).Τυχαίο ..................δεν νομίζω.Λέτε να είναι σημαδιακό!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριαναπ ετσι οπως τα λες ειναι..εκανα..αυριο μου ειχαν πει να κανω κανονικα 15η μερα αλλα λεω αμα ειμαι θα δειξει..εκαν βεβαια αυτα τα χοουμτεστ..μακαρι να δειξει κατι..παντως ειμαι ακομα χωρις συμπτωματα εκτος απο το οτι διψαω λιγο παραπανω..

μπορει να ναι πολυ σημαδιακο οτι περιμενεις ιδιες ημερομηνιες..τα παιδακια τα αδερφακια συχνα γεννιουνται κοντα κοντα σε ημερομηνιες...αντε με ενα μηνα/δυο διαφορα...εγω με την αδερφη μου εχουμε 3 χορνια διαφορα και ειμαστε μαρτη και τελη ιανουαριου(φεβρουαριο την περιμεναν)στο ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΑΝΤΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΝΟΕΜΒΡΗ. ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΙΣ 9 ΠΑΡΑ 15 ΤΟ ΠΡΩΙ.

ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΙΑ Η ΜΕΡΑ ΜΑΣ. ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΘΑΥΡΙΟ.

ΛΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΑΝΤΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΧΟΥΜΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΙΑΦΟΡΑ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΟΚΤΩΒΡΗ ΚΙ ΕΚΕΙΝΗ ΝΟΕΜΒΡΗ. ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΤΙΣ 9 ΠΑΡΑ 15 ΤΟ ΠΡΩΙ.

ΑΝΤΕ ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΙΑ Η ΜΕΡΑ ΜΑΣ. ΤΟ ΠΟΛΥ ΜΕΘΑΥΡΙΟ.

ΛΙΤΣΑΚΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ.

τυχαιο;δεν νομιζω... :lol::lol:

εγω θα κανω τεστακι αν τυχον δεν ερθει η βλαμμενη την τεταρτη -πεμπτη..αν δεν εχει ερθει μεχρι τοτε.. :ympray::ympray::ympray::ympray: εσυ αυριο εισαι 14 μερες απο την οωρηξια;εμενα σημερα κανονικα επρεπε να ερθει αλλα ευτυχως δεν ηρθε...ειχα ενα αρνητικο τεστακι το πρωι οποτε ειμαι λιγο προσγειωμενη..θα περιμενω δυο τρεις μερες αρκει να μην εμφανιστει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando τώρα που το λες συνειδητοποιώ ότι η αδελφή μου είναι γεννημένη 28/9 και εγώ 11 μήνες μετά 01/09. Καλό!!!!!!!!!!!!

Το τεστ το είχα κάνει μία μέρα πριν την περίοδο και είχε δείξει αρνητικό, ή μάλλον αρνητικά και την επομένη πήρα ένα άσχετο (δεν το είχα ξαναακούσει ILA TEST λεγότανε ,από το φαρμακείο) και βγήκε αμέσως θετικό....Σου εύχομαι και εσένα να γίνει το ίδιο.Αν και ότι δεν έχει έρθει μέχρι τώρα είναι πολύ πολύ θετικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsares!!!cuando oraia nea akouo kai makari na min erthei i akatanomasti!!!ante koritsakia perimeno ta dika sas thetika apotelesmata gia na arxiso na kokkiniso ti lista mou!cuando kai PENATA periemeno nea sas!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΟΤΑΝ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΗ.ΓΙ"ΑΥΤΟ ΧΩΡΙΑΚΗ ΟΥΤΩΣ ΣΙ ΑΛΛΩΣ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΧΩΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙ ΠΟΣΟ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΕΙΣΤΕ.ΚΟΥΑΝΤΡΟ ΟΤΙ Η ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΕΤΣΙ ΗΤΑΝ Κ ΕΜΕΝΑ.ΠΕΝΑΤΑ Κ ΚΟΥΑΝΤΡΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΠΟΤΕ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΕΣ?ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ....ΦΙΛΙΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΤΙΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΑ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟ Κ ΥΠΟΤΙΘΕΤΑΙ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΕΣΤ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ...ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΠΑΛΙ ΧΩΡΙΑΚΗ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ Κ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΗΧΟ Κ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 15 ΜΕ 20 ΕΥΡΩ.ΤΡΕΧΑ ΓΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα απο σκεψη σιγουρευτηκα οτι αυριο πρπει να ερθει..αν αυριο δεν ερθει πρεπει να ελπιζω...παντα μετα το τεστ της οωρηξιας περνουσαν 14 μερες και τη 15η ερχοταν...αρα ααααααααααααααααυριοοοοοοοοοοοοοο..βιαστηκα να κανω το τεστ...πολυ..και αυριο θα ρθειιι το ξερωωωωωωωω... :shock:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou vanessaki kalos irthe sti parea mas(an thes na mpeis sti lista pes mou ok?)!!cuando mou ipomoni ego sou leo na mi ta poli empisteyese ta test den eine axiopista!!!elpizo kamari na min sou erthei i akatanomasti kai na akousoume eyxarista!!!perimeno nea sas koritsares!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...