Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τελος φεβρουαριου!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΣΗΘΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ.Η ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕ ΨΙΦΙΑΚΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΛΠ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΝΤΩΣ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΖΕΙ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!ΦΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΟΛΗΣΤΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα επειδη ειναι θεμα ορμονων της δευτερης φασης του κυκλου μπορει να ξεκινησει και απο τη 15η μερα...ολα ειναι πιθανα..τιποτα δεν σημαινει τιποτα..μπορει και να εισαι στο ευχομαι..

kai mena arxise na prizete apo nwris.........alla dystyxws irthe h periodos!!! :roll:

elpizw maimouditsa mou na eisai esy egkioula!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsares mou kalimera ti kanete?muriam mou pos eise?ekanes epanaliptiki xoriaki?ego ta idia stin anamoni se 2,3 meroules tha xero!!to stithos pristike kai ponaei einai kai zestoutsiko :D:D:D !i thermokrasia mou eine 36.6-36.7 ipsili gia emena giati exo 36 me 36.2 aa kai merikes fores noiotho anaftres :D:D:D:D:D !muriam mou na se rotiso kati?poses meres prin se ponage to stithos, se ponage diaforetika apo oti otan perimeneis periodo?ayta apo mena koritsares,makari na eimaste egkioules :D:D:D:D:D:D !!!makari panagitsa mou!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια εγώ προχθές που έβαλα θερμόμετρο είχα 36,8 (μέρα ωορρηξίας) αλλά χθες 36,6.Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη που το κοιτούσα

τα πρωινά είχα πάντα γύρω στο 36,6 αλλά κατά τις 20:00 που ξανά έβαζα ήταν γύρω στο 37,2.Οπότε εγώ δεν θεωρώ τόσο αξιόπιστη την θερμοκρασία!!!

Λιτσάκι άντε κοντεύεις!!!!!!!!Αν δεν έρθει το Σάββατο θα κάνεις τεστάκι;

muriam ευχαριστούμε για το φύσημα ,μακάρι να έχουμε όλες καλά νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντα πρωινη θερμοκρασια θα κοιτας και μια φορα την ημερα..μπορει η κανονικη σου να ειναι 36.3 και μετα την οωρηξια να γινεται 36.6 δεν ειναι απαραιτητο να εχεις δεκατα...και θα πρεπει να την ελεγχεις κανα δυο κυκλους για να πεις οτι ξερεις να το κανεις σωστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!!!!!!!!!εγω περιμενα περιοδο στις 19 φεβρουαριου κ τελικα σταματησα να περιμενω αφου εμαθα πως ειμαι εγκυος την κυριακη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ευχομαι σε ολες σας να να μην σας ερθει η περιοδος κ να σας ερθει ενα μωρακι σε εννια μηνες!!!!!!!!!!!!!!!

πολλα φιλια σε ολες σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα και παλι συγχαρητηρια!!!!!!!!μακαρι να ειμαστε το ιδιο τυχερουλες!!!!!!!!λιτσα κι εγω τους ιδιους φοβους εχω..φοβαμαι λιγο να πιστεψω..θελω πολυ αλλα δεν ξερω τι θα γινει..αντε εσενα εμειναν 2 μερες μονο!!!!!!!!εμενα 5!!!αν και αν ερθει στις 4 μερες θα ξερω οτι απετυχα..αν δε ερθει..μια μινι ελπιδουλα θα την εχω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ Κ ΜΕΝΑ ΤΟ ΣΗΘΟΣ ΑΡΧΙΣΕ ΠΡΙΝ ΤΙΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΝΑ ΠΡΗΖΕΤΑΙ Κ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ.Η ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΣΗ ΜΕ ΨΙΦΙΑΚΟ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΘΕ ΠΡΩΙ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΛΠ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ...ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΑΝΤΩΣ.ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΖΕΙ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ!!!!!!!!!!!!ΦΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΚΟΛΗΣΤΕ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!

muriam mou poso kairo prin tin ka8usterisi arxise na ponaei to stri8os???ax koritsia de 8elw na mou er8ei ka8olou kai exw akoma 9 meres :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το στηθος αρχισε να με ενοχλει απο την πρωτη σχεδον μερα απο την οωρηξια..χτες πονουσε απιστευτα πολυ και σημερα για καποιο περιεργο λογο δεν ποναει ιδιαιτερα...και δεν ξερω τι να υποθεσω..ειμαι 10η μερα απο την οωρηξια...ειναι βαρυ αλλα δεν ποναει οσο χτες με τιποτα...τι να πω;..λετε να ημουν παραλιγο;μπουαααααααααααααααααααααααα...τη δευτερα θα ναι 14 μερες..αν δεν ερθει θα ελπιζω..εχω και κατι σουβλιτσες κατω χαμηλα,και κατι μικρους ανεπαισθητους πονους περιοδου καποιες μερες νωριτερα....και κουραση..νομιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εσυ λιτσα;φοβαμαι μην εχω κανει τιποτα κακο που χορευω..αν και δεν χοροπηδαω ουτε κουραζομαι...αλλα δεν ξερω γιατι σημερα δεν ποναει τοσο..τι να γινεται;ειναι φυσιολογικο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η κούραση cuando είναι καλό σημάδι αν το πρόγραμμα σου είναι το ίδιο.Θυμάμαι και εγώ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη (πριν μάθω ότι είμαι)

για κάποιες μέρες δεν άντεχα να ανέβω τις σκάλες του σπιτιού μου (ένας όροφος), μου έβγαινε η γλώσσα και μου είχε κάνει ιδιαίτερη εντύπωση!!!

Εγώ από χθες κατά περιόδους νιώθω ένα βάρος (πόνος) αριστερά χαμηλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες ή προχθές πρέπει να είχα ωορρηξία οπότε έχω πολύ δρόμο μπροστά μου.Λέτε να έχω τελικά σήμερα ωορρηξία και γι αυτό να έχω αυτά τα πονάκια;

Αχ έχω πολύ δρόμο ακόμα μπροστά μου!!!!!

Για το στήθος δεν ξέρω cuando μου, μακάρι να σου έχουν πάει όλα καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια σημερα εκανα χοριακη κ βγηκε 899 μοναδες!!!!!!!!απ'αυτα δεν ξερω τιποτα ειμαι εντελως ασχετη!!!!!!!αχ κ εχω αγχωθει,δεν ξερω αν ειναι καλο η οχι αυτο!!!!!!!!

μηπως ξερει καμια σας να μου πει?????θα σας ειμαι πολυ ευγνωμων!!!!!

κουαντο μου κ παλι σε ευχαριστω πααααρα πολυ!!!!!σου ευχομαι κ εσυ να εισαι εγκυουλα οπως κ σε ολα τα υπολοιπα κοριτσια πολλυ πολυ συντομα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν εισαι γυρω στις 17/18 μερες απο τη συλληψη λογικα εισαι οκ..ρωτησε το γιατρο σου για σιγουρια..εμενα μια χαρα μου φαινεται..δες κι εδω..αν ξερεις ποτε εγινε η συλληψη ισως να μπορεις να υπολογισεις

http://www.woman-on-top.gr/?p=485

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα κάνω ,θα κάνω μετά το τσίκνισμα!!!!!!!!!!!!!Ελπίζω μόνο να μας αφήσει ο μικρός γιατί κάθε φορά που πάμε να κάνουμε κάτι λες και μας μυρίζεται. :lol::lol::lol:

Συγχαρητήρια ΗΛΙΑΝΝΑ αν και δεν ξέρω από χορειακές καλή μου φαίνεται για 5 εβδομάδα.Δεν γράφει ο μικροβιολόγος τιμές ανά εβδομάδα δίπλα στην δική σου τιμή;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουαντο μου δεν ξερω καν ποτε εγινε η συλληψη!!!!!????!!!!!!

ευχαριστω πολυ μαριανναπ μου να εισαι καλα!!!!!!κοιτα επειδη δεν προλαβα να παω να την παρω την εξεταση πηρα τηλ κ μου ειπαν τις μοναδες κ γι'αυτο ειμαι στην τσιτα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα σου στειλα ενα λινκ πιο κατω που εχει τιμες χοριακης να ριξεις μια ματια..εγω κοριτσια ειμαι πτωμα..το στηθος επανηλθε δριμυτερο..και αρχιζω παλι να ελπιζω..μαλλον οι ορμονες χορευουν...

λιτσακι δεν εχει νοημα να μετρας πλεον την θερμοκρασια σου..η θερμοκρασια ανεβαινει αμεσως μετα την οωρηξια και μενει εκει ψηλα ειτε εισαι ειτε οχι μεχρι μια μερα πριν ερθει η παλιοακατανομαστη..αν συνεχισει εκει ψηλα μετα απο κεινη τη μερα..τοτε μαλλον εισαι...ευχομαι να εισαι !!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando mou ego ta idia to stithos ponaei sta plagia pio ligo vevaia apo xthes!!!!ti na po nomizo oti tha mou erthei de xero giati to noiotho ayto!!!!ponakia xamila den exo katholou aporo giati den exo ponakia kai na adiaithetiso den eprepe na me ponaei i koilitsa mou opos kathe mina η i mesi mou?de noiotho tipota apo ayta!!mono to stithos kai thermokrasia pou eine ligo anevasmeni!!!!auta makari na min erthei!!!elpizo se ena thayma!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

litsaki mou sou efxomai mesa apo ti kardia mou na eisai egkuos kai su kai oles mas!!!na katakokkinisei i listoula mas :D emena me ponaei poli to sti8os,i mesi kai pou kai pou i plati kai merikes fores me pianoun kati ponakia xalara katw xamila i aristera i deksia.prox8es to prwi eixa ponokefalo kai taraxi sto stomaxi :? ti na pw...kai ka8e prwi re koritsia otan ksipnaw niw8w les kai 8a mou er8ei :shock: enw exw akomaaaaaa...gmt de pernan oi atimes oi meres :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...