Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τελος φεβρουαριου!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!!!!Κ ΦΥΣΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..... :lol::lol::lol: ΝΑ ΚΑΤΑΚΟΝΙΣΕΙ Η ΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Κ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΤΟ ΤΟΝΙΖΩ ΑΥΤΟ!!!!!!!!!!!ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ Κ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ!!!!!!!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ ΜΩΡΟΥΔΕΝΙΑ?ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΙΜΟΥΔΙΤΣΑ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ.ΦΥΣΗΞΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ....ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.......ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΗ Η ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ.....ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑΑΑΑ...

ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥΥΥΥ.....ΔΕΝ ΤΟ ΑΡΝΟΥΜΑΙ..ΗΛΠΙΖΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ....

ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑΑΑΑ.........ΑΛΛΑ ΑΣ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΔΙΑΘΕΣΗ......ΜΥΡΙΑΜΜΜΜΜΜ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ.........ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ Κ ΕΣΥ Κ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΘΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ.....

ΤΟ ΕΚΑΝΕ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ Η ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ.......

Κ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ......ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην στεναχωριέσαι elena ο επόμενος μήνας θα είναι καλύτερος, θα δεις.

muriam συγχαρητήρια και από αυτό το ποστ.Πως αισθάνεσαι;Φαντάζομαι έχετε τρελαθεί και δεν μπορείς να το πιστέψεις.Φύσα λιγάκι και μας μπας και μας μεταδόσεις την θετική σου αύρα.

Λιτσάκι είσαι η επόμενη ε;Άντε να έχουμε και άλλα ευχάριστα.Έχουμε πολύ καλό ποδαρικό!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΔΕ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ, Η ΠΡΩΤΗ ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΚΗΣΕ ?

MURIAM ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ...ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariannap mou tin idia mera den perimenoume.an kai nwris niw8eis tpt periergo??an ki egw me mia mono elef8eri epafi tin enati mera de kserw an exw elpides alla to euxomai!!!!!!!!!makari na eimaste oles egkuoules ki aftos na einai o minas mas!!!!valte me ki emena sti listoula :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa εμένα η ωορρηξία μου είναι σήμερα (χρησιμοποίησα τα hometest).Χθες είχαμε μία ελεύθερη επαφή αλλά σήμερα ο άντρας μου δουλεύει και δεν ξέρω τι ώρα θα γυρίσει οπότε η σημερινή μέρα είναι χαμένη.

Αχ και εγώ εύχομαι να είμαστε όλες μας αυτόν τον μήνα.Είχες ωορρηξία εκείνες τις μέρες;Έβαλα και θερμόμετρο σήμερα το πρωί για να δω τι παίζει με την θερμοκρασία και είχα 36,6 οπότε σε μένα δεν παίζει η αύξηση της.Ωραία θα έχω και παρείτσα στην αναμονή!!!!!!!!!! να τα λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa εμένα η ωορρηξία μου είναι σήμερα (χρησιμοποίησα τα hometest).Χθες είχαμε μία ελεύθερη επαφή αλλά σήμερα ο άντρας μου δουλεύει και δεν ξέρω τι ώρα θα γυρίσει οπότε η σημερινή μέρα είναι χαμένη.

Αχ και εγώ εύχομαι να είμαστε όλες μας αυτόν τον μήνα.Είχες ωορρηξία εκείνες τις μέρες;Έβαλα και θερμόμετρο σήμερα το πρωί για να δω τι παίζει με την θερμοκρασία και είχα 36,6 οπότε σε μένα δεν παίζει η αύξηση της.Ωραία θα έχω και παρείτσα στην αναμονή!!!!!!!!!! να τα λέμε.

λογικα αν σημερα ειχες οωρηξια αυριο θα ανεβει η θερμοκρασια σου..!δες αυριο και θα δεις!!!!!καλα ηρθες σε επαφη ολα ειναι πιθανα!!!!!!καλη επιτυχια! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maimouditsa εμένα η ωορρηξία μου είναι σήμερα (χρησιμοποίησα τα hometest).Χθες είχαμε μία ελεύθερη επαφή αλλά σήμερα ο άντρας μου δουλεύει και δεν ξέρω τι ώρα θα γυρίσει οπότε η σημερινή μέρα είναι χαμένη.

Αχ και εγώ εύχομαι να είμαστε όλες μας αυτόν τον μήνα.Είχες ωορρηξία εκείνες τις μέρες;Έβαλα και θερμόμετρο σήμερα το πρωί για να δω τι παίζει με την θερμοκρασία και είχα 36,6 οπότε σε μένα δεν παίζει η αύξηση της.Ωραία θα έχω και παρείτσα στην αναμονή!!!!!!!!!! να τα λέμε.

fisika kai 8a ta leme!!alla min apogoitevesai..pote de ksereis ;);) egw pali de kserw ka8olou an eixa woriksia pleon de to psaxnw kai de vazw 8ermometro..eipa na vgw apo afto to louki giati etsi einai xeirotera gia mena :P:P makari panagitsa mou na anakoinwsoume oles ta euxarista!!!!!!!!!!kai oi atimes oi meres de pernane me tpt :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑΑΑΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?????ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ Α ΕΧΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΠΙΟ ΤΥΧΕΡΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΑΑΑ??

ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΓΙΑ......26 ΜΑΡΤΙΟΥ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mou kati periergo siniditopoiisa simera...to sti8os mou arxise na ponaei 14 meres prin tin anamenomeni periodo!!!!den einai ligo periergo afto??arxise na ponaei ti 15i mera :shock::shock: kai lew mipws einai sumptwma egkumosunis afto???an kserei kapoia as mou apantisei giati mou fainetai polu polu periergo :roll: eseis pou eiste manoules poso pio nwris arxise o ponos??an kai kserw pws ka8e organismos diaferei.perimenw tis apantiseis sas me agwnia :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα επειδη ειναι θεμα ορμονων της δευτερης φασης του κυκλου μπορει να ξεκινησει και απο τη 15η μερα...ολα ειναι πιθανα..τιποτα δεν σημαινει τιποτα..μπορει και να εισαι στο ευχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...