Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ποιες (δεν)περιμενουμε περιοδο τελος φεβρουαριου!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 291
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

....................και μπορεις να την κρεμασεις στην υπογραφη σου οπως εχει κανει σε ενα αλλο ποστ η φιλη μας η μερεντουλα..μιας και εσυ ξεκινησες αυτο το ποστ..

ετσι να χουμε να παιζουμε.. ;)

καλέ merenta διαβάζω ;;

εγώ είμαι αυτή!! :lol::lol::lol:

πολύ καλή επιτυχία σε όλες σας κορίτσια !!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα. muriam περιμένουμε τα ευχάριστα για να ξεκινήσει καλά η εβδομάδα μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ κορίτσια σήμερα και αύριο είμαι στην φάση της ωορρηξίας (χρησιμοποιώ τεστάκια HOMETEST) αλλά δυστυχώς ο άνδρας μου δουλεύει όλη μέρα και γυρνάει πολύ αργά σπίτι (και τις 2 μέρες) οπότε δεν ξέρω αν θα καταφέρουμε να κάνουμε τίποτα. :cry::cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΠΑΕΙ!

ΜΟΛΙΣ ΣΥΚΩΘΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ!

ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ.....

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΕΧΟΥΝ ΕΛΠΙΔΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε βρε χ+μ...μη στενοχωριεσαι..τουλαχιστον ηρθε και ξερεις τι γινεται..ξερουμε ολες το συναισθημα..ευχομαι την επομενη φορα να ειναι μια τρελη αληθινη καθυστερηση.. ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ Κ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΕΜΑΘΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ!!!!!!!!Κ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΣΕΙ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΣΟΥ!!!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΣΑΣ!!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΑ ΝΕΑ ΣΑΣ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:[smilie=blob3.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif] ελα ρε μυριαμ!!!!!σε περιμεναμε και ηρθες με τα ωραιοτερα νεα!!!!!!!μπραβο κουκλιτσα!!!!!μια τελειομηνη και υπεροχη εγκυμοσυνη να χεις!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή μου φιλενάδα, δεν φαντάζεσαι πόσο πολύ έχω συγκινηθεί και πόσο πολύ χαίρομαι για σένα!!!! Να είσαι γερή, δυνατή και να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΡΙΚΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!Κ ΕΣΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!ΚΟΥΑΝΤΡΟ ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ!

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΓΙΑ ΤΥΧΗ!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

muriam mou sinxaritiria mpravoooooooooooooo [smilie=blob6.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob10.gif] imouna sigouri oti tha eise egkios mpravo mpravo ti oraia tha arxisei na kokkinizei i lista mas!!! :D:D:D xarika para poli muriam mou!perimeno nea sou filia polla!!!!kai na prosexeis to sporaki sou!!!! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!!!!!!!ΦΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΛΗΣΕΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΜΑΣ ΝΑ ΚΟΚΙΝΙΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΝΟΙΩΘΩ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΛΙΓΟ Η ΚΟΙΛΙΑ ΛΙΓΟ Η ΜΕΣΗ Κ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΟΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ.ΕΣΥ ΠΩΣ ΝΟΙΩΘΕΙΣ?ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!!!!ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ Η ΛΙΣΤΟΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai ontos gourlidiki i listoula mou gourlidiko to post!!!! :D:D:D ego simera ponaga afou nomiza oti tha adiathetousa alla eine noris akomi mexri tis 26 to stithos arxizei na ponaei ayta ante na doume ti egine kai ayto to mina!!!!!!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια θελω να σας ευχηθω σε ολες σας συντομα ενα μωρακι!!!!!!ειδατε η μυριαμ??????αντε κοπελα μου φυσα και απο εδω λιγο........ξεκιναω και εγω προσπαθεια αυτο το μηνα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!μακαρι να ερθουν πολλα στρουμπουλα μωρα!!!!!!!!11θελω κ εγω να μπω στη λιστα,γινετε>????? :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...